X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    A co u Paulette?

    Obstawiam, że zbiera się do kupy :(...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Obstawiam, że zbiera się do kupy :(...

    potwierdzam. nie wiem czy Paulette chce zeby za nia pisac. więc powiem tylko tyle: wejdzicie na watek ktory założyla ojejku - czerwcowe testowanie to bedziecie wiedziec...

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę znaleźć wątku, czekała w szpitalu na serduszko i co wyszło w końcu? Pewnie nie biło tak?

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/owocne-testowanie-w-czerwcu-2016-pierwsza-wakacyjna-lista-testujacych,9901,59.html

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, przykre. Jedyne co się cieszyłam, jak poroniłam to że poszło samo. Bez zabiegów, bez tabletek, poprostu poroniłam. Straszne te szpitale i przeżywanie tego :(

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morwa zajebiaszcza jesteś;)))


    08c27c15eee3bddc48fb27ad6cb225f8.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 15:31

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    Tak, swego czasu byłam i kiepsko to wspominam :P I wiem, że nie tylko ja :D

    Tak w ogóle to oświadczam, że zaczęłam ciążę urojoną! :D
    Wczoraj zrobiło mi się niedobrze po mojej ulubionej tortilli z mojego ulubionego baru. A dzisiaj mnie zemdliło po kanapce z serkiem topionym. No i kręci mi się w głowie. Jeszcze dwa dni i poczuję ruchy dziecka xD

    ale zostało nas fajne zgrane grono - mamy grupę na fb :-)
    na szczęście bez toksycznych osób

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wrote:
    A co u Paulette?

    No cóż dość ciężko ale Paula jest silną laską i pokazała to mi dzisiaj. Trzyma się lepiej u prze do przodu. Ja poplakalam się jak napisała, ale dąży dalej do celu :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette powiedziala ze moge wam napisac. Niestety beta zaczela spadac i serduszka nie bylo. dostala wczoraj tabletki na wywołanie poronienia. narazie nie ma sily do nas wrocić. potrzebuje czasu.
    O tyle dobrze ze najprawdopodobniej nie będzie potrzebny zabieg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest cholernie silna to pradwa....silniejsza ode mnie napewno.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? Silniejsza od nas wszystkich... Podejrzewam ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Szczerze? Silniejsza od nas wszystkich... Podejrzewam ;)

    Całkiem możliwe. Podziwiam. :*

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie generalizujmy, każda z nas jest inna i co innego przeżyła. Nie mniej, silna z niej babka i pewnie niedługo dołączy znów do staraczek.


    Kto tam testuje w piatek? jak nastroje? jakieś objawy?

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje w piątek.
    Ciekawa jestem co będzie, ale nie jestem nakręcona, bo wydaje mi się, że ten cykl nie był nasz. Temperatura ciągle w miarę wysoka, ale poza tym nic...
    Okaże się ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj, przykre :(

    Również się zgadzam, że z dwojga okropności to chyba lepiej samoistnie niż tabletki i zabiegi. Nie chcę sobie wyobrażać tego uczucia, że bierzesz tabletkę i wiesz, że zakończysz tym sprawę...

    A szpitale to też nic fajnego. Ile się namęczyłam przy poronieniu to głowa mała. Trzymali mnie 5 dni bez żadnych badań - ani krwi, ani moczu. USG to marzenie. Zrobili mi dopiero jak poszłam się wypisać na żądanie. 5 dni mi wmawiali, że wszystko ok, dawali leki na podtrzymanie i zastrzyki przeciwbólowe - przez cały pobyt absolutnie nic mi nie bolało, ale musieli dawać zastrzyki bo taka procedura. Dopiero po 5 dniach podczas usg nie było śladu dziecka, zrobili betę i cytuję lekarza "przykro mi, ale beta jest tak niska, że musiała pani poronić jeszcze przed zgłoszeniem się do nas. Także co złego to nie my hehe, wesołych świąt."
    Kilka dni temu całkiem przypadkiem trafiłam na stronę gdzierodzić - jakaś reklama mi się wyświetliła i weszłam z ciekawości. O tym szpitalu piszą, że to jeden z najlepszych oddziałów w Polsce.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuk sikanie na patyka obowiązkowe ;) z mojego wróżenia z wykresu wynika, że może się czaić ładna lipcowa wisienka ;)

    borsuk lubi tę wiadomość

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy jest oprócz mnie któraś szalona, która już myśli o tym, w jakim szpitalu będzie ewentualnie rodzić? :D

    Bo u mnie to będzie wieelki dylemat. W okolicy jest tylko jeden szpital, od którego wolę się trzymać z daleka, przez to co mnie tam spotkało. Lekarze koszmarni, o głupie USG trzeba wręcz błagać na kolanach. Ale do tego szpitala mam 20 km, dalej to tylko w stolicy województwa - 60km drogi ode mnie. Terach chodzę do gina, który przyjmuje w prywatnej klinice, ich oddział ma bardzo dobre opinie, personel już po części poznałam, jak zapoznawałam się z ofertą to byłam w szoku - sale wyglądają bardziej jak pokoje hotelowe, pracują tam świetni lekarze itd. No ale są dwa minusy - jak to w prywatnych klinikach bywa - przy komplikacjach i tak przenoszą do szpitala państwowego, no i ode mnie to kawał drogi, więc pytanie jak będzie toczył się poród, czy zdołam w ogóle tam dojechać... Takie uroki mieszkania na totalnym zadupiu.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon tak ja ;)
    Ja jak tylko zaczęłam starania to postanowiłam ze chce w wodzie rodzic ;)

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli mi sie uda zajsc w ciaze co w tym cyklu jest bardzo watpliwe, to raczej Poznan.Lekarz, do którego chodzę mówił mi ostatnio o problemach i powiklaniach, które mogą się pojawić z powodu brzydkiej blizny na macicy po cesarce.wiec na pewno będzie CC i monitorował mnie będzie pod koniec ciąży.
    ja zaraz jade po synka bo z przedszkola odbierała go znajoma i zabierała do siebie na zabawę - łącznie ich 6 tam jest.mam nadzieje, że ich chata jeszcze stoi;)

    omon a skad jestes jesli mozna?

    08c27c15eee3bddc48fb27ad6cb225f8.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 17:06

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Omon tak ja ;)
    Ja jak tylko zaczęłam starania to postanowiłam ze chce w wodzie rodzic ;)
    moja kuzynka rodziła, mówiła, że rewelacja;)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ