X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadey wrote:
    Może być i 11. Moje cykle są dość rozchwiane. Raz 20,a raz 35 :)
    W tym cyklu zaczęłam robić testy owulacyjne,ale cały miesiąc na minusie... a w 24 dc wyskoczyły 2 grube krechy. Temperaturę nie mierze z jakąś super dokładnością ale linia ciągła wyskoczyła mi 20 dc i według ovufriend wtedy była owulacja. Ale żeby nie być zaskoczona... było sporo serduszek. Moze sie uda :-)

    Nasz organizm potrafi nas czasem zaskoczyć wiec trzymam kciuki :) <3

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vitae żadnych fallstartów !!! :*

    Marciaa chodziło mi o starania o kropeczka ;)

    Z wczoraj na dziś miałam nocke i jestem padnięta :( Mamy na 12 to o 11 musimy wyjechać by zdążyć :P
    Dziś rano mój wysunął teorię... Dziwną lecz możliwą, powiedzcie proszę co sądzicie...
    Dziś w nocy jak szarpnęłam paletę poczułam ostry ból tam na dole taki dość intensywny, utrzymywał się przez 30min po tym jak ustąpił poczułam że zrobiło mi się mokro więc poleciałam do toalety i miałam no nie dużo śluzu rozciągliwego, ale zabarwionego na jasny brudny brąz :( Śluz był jednorazowy. potem czułam tylko ból koło pępka (jakby przepuklina).
    I tu pojawia się teoria B. że może i wcześniej i teraz byłam w ciąży ale po tych szarpaniach dochodzi do samoistnego poronienia. Fakt, nie zdażyło się pierwszy raz że po zarpnięciu było plamienie (Ale mocniejsze albo odrazu krew) a potem przychodziła "@"
    czy to możliwe że ma rację?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 09:30

    17.11.17-poronienie całkowite
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja :* wiem, że to było bardzo dawno ale... moja teściowa długo nie mogła zajść w ciążę, miała też bardzo ciężką pracę. Tak jak ty musiała ciężkie rzeczy podnosić itd. Usg żadnych nie robiono, dni cyklu też nie pilnowała. Przez 3 lata nie udawało się im. Dopiero jak poszła na długi urlop udało się jej zajść. Przypadek? Nie sądzę. Sama też mówiła, że ona czuła że jest w ciąży, ale zawsze po jakimś czasie się ten okres pojawiał... My mamy teraz o wiele większą świadomość, tego wszystkiego.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż jeśli do jutra krew jasna... no dobra ciemna mnie nie zaleje zrobię test :P Vitae a ty kochana ?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Flipsik?? jak test? sikałaś?? :D


    negatyw. Ale to dopiero 9dpo :) jeszcze 4 dni będę sikać :D

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA to możliwe, że praca nie daje się zagnieździć w ogóle i dochodzi nie tyle co do poronienia co do wydalenia zapłodnionej komórki, bo nie miała możliwości porządnie się zagnieździć

    AJA_S lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik no to dalej trzymam kciuki :) ja mam dzis o 8po wiec jestesmy na podobnym etapie.

    A ja potwierdzam ze praca fizyczna taka jak Twoja AJA nie sprzyja zgniezdzeniu.. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 10:19

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FIPSIK, nie flipsik ;)

    Wyliczyłam sobie, że dopiero w sumie beta we wkrwi jest wykrywalna, a sikacze wiadomo, jaką czułość mają. Któregoś dnia napewno zaskoczy :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik (poprawione :D ) negatyw bo jeszcze nie lipiec, w lipcu będzie się roić od pozytywów :D
    AJA_S a masz możliwość zmiany pracy, albo przejęcia lżejszych obowiązków?

    Ja też 8dpo, ale testuję za tydzień, żeby się nie nakręcać ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 10:20

    Fipsik, borsuk lubią tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawa się komplikuje bo mam długie zwolnienie do niedzieli, w poniedziałek muszę iść do medycyny pracy, żeby od wtorku wrócić do roboty. Jakby się ciąża potwierdziła, to machnęłabym sobie betę w poniedziałek i przedłużyła l4 do wizyty u gina. Może nie dźwigam jak Aja, ale pracuję po 12h na stojąco, a to też nie wpływa za dobrze na mięśnie miednicy mniejszej. Z resztą nie chcę tam wracać :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    FIPSIK, nie flipsik ;)

    Wyliczyłam sobie, że dopiero w sumie beta we wkrwi jest wykrywalna, a sikacze wiadomo, jaką czułość mają. Któregoś dnia napewno zaskoczy :)

    Ups sorki literowka mi sie wkradla :)

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja dziś po pracy już zaczynam weekend :) Jadę na działkę. Mam drewniany domek (taki góralski), dużo trawy, niedaleko jeziorko :) Mój dojedzie w piątek lub w sobotę :) Wina nie kupiłam, ale redsa gruszka z chili jak najbardziej :) :)
    Wieczorem meczyk i darcie ryja!!!!!!! a z rańca teścior!!!!

    Madziulla, AJA_S lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Dziewczyny, a ja dziś po pracy już zaczynam weekend :) Jadę na działkę. Mam drewniany domek (taki góralski), dużo trawy, niedaleko jeziorko :) Mój dojedzie w piątek lub w sobotę :) Wina nie kupiłam, ale redsa gruszka z chili jak najbardziej :) :)
    Wieczorem meczyk i darcie ryja!!!!!!! a z rańca teścior!!!!

    ja tez pewnie dzis glos strace :D ale mam nadzieje ze chlopaki pokaza na co ich stac i "Krystka R." sie poplacze hahah :D

    borsuk, AJA_S lubią tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    ja tez pewnie dzis glos strace :D ale mam nadzieje ze chlopaki pokaza na co ich stac i "Krystka R." sie poplacze hahah :D
    Też liczę na to, że chłopaki dadzą czadu!! Trzeba w nich wierzyć. A jedna ,,Kryśka" meczu nie wygra :)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie będę wylegiwać się z młodą, a mąż będzie oglądać. Niestety po szczepieniu się podziębiła i humor ma straszny :(

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polała się krew z trąby słonia na fotelu stomatologicznym :D zakończyłam leczenie kanałowe szóstki i rozpoczęłam nowy cykl :p następny fotel na jakim się znajdę to fotel ginekologiczny i mam nadzieje ,że będę jego stałym bywalcem przez 9 miesięcy :D także tego... ruszam z tym koksem :p

    ZakreconaŻona, AJA_S, Fipsik, Mona_M lubią tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z takim podejściem Kochana to musi się Wam udać :)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa no to @ się skończy i od razu do dzieła bo wisienka musi być :D

    borsuk lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    No cóż jeśli do jutra krew jasna... no dobra ciemna mnie nie zaleje zrobię test :P Vitae a ty kochana ?

    A ja czekam. Na zbawienie ;)
    Jest cisza. Śluzu brak, plamień nie ma (a normalnie powinny się dziś pojawić).
    Kilka dni czułam ból jak na okres, wczoraj mnie zakuło 2 razy tak, że aż mnie zgięło. Dzis duże napięcie w podbrzuszu.

    Jak ten kot od Morwy - ciągle bym coś zjadła.

    Pracuje dziś z domu więc viągle otwieram wykres i zamykam, otwieram i zamykam.
    Dziś dopiero 10 dpo - o ile owu była wtedy co myśle więc i tak zarąbiście wcześnie na testy.

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wam :) ja po wizycie
    mamy dwa pęchole jeden 1,97 drugi 1,91 :) śluzu wrogiego nie mam ufff zapierniczały plemniki jak oszalałe a ile ich było łoooł :D
    dziś był zastrzyk, także lada moment ovu mamy działać przez dwa kolejne dni ( dziś już było z rańca więc starczy :P ) przepisał mi żel progesteron ale nie wykupuje bo przeraża mnie cena mam trzy op dupka to będę brała a jak ktoś chce mogę odsprzedać receptę :)

    borsuk lubi tę wiadomość

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ