X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czekam na B. jesteśmy właśnie w klinice. A jest mi słabo jakby to ja się badała najgorsze to że dalej boli mnie podbrzusze...
    A pracy raz że nie mam jak zmienić bo na strefę nie pojadę pracować, dwa że na miejscu a trzy taki rodzinny sklep... Sieciówka, ale pracuje tu teściowa którą wkręciłam. Dwie ciotki B jedna z nich mnie wkręciła ;) zżyłam się z dziewczynami ale niestety nie które palety jak z piwem czy napojami idzie umrzeć :( ostatnio nawet rolki przyjeżdżają wyższe ode mnie (mam 160cm w kapeluszu;) )

    17.11.17-poronienie całkowite
  • vitae13 Autorytet
    Postów: 455 677

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ja właśnie czekam na B. jesteśmy właśnie w klinice. A jest mi słabo jakby to ja się badała najgorsze to że dalej boli mnie podbrzusze...
    A pracy raz że nie mam jak zmienić bo na strefę nie pojadę pracować, dwa że na miejscu a trzy taki rodzinny sklep... Sieciówka, ale pracuje tu teściowa którą wkręciłam. Dwie ciotki B jedna z nich mnie wkręciła ;) zżyłam się z dziewczynami ale niestety nie które palety jak z piwem czy napojami idzie umrzeć :( ostatnio nawet rolki przyjeżdżają wyższe ode mnie (mam 160cm w kapeluszu;) )

    Powodzenia, trzymam kciuki!

    Aja, skad Ty jestes?

    CHŁOPCZYK OLEK :)
    qjn3p1.png1kjSp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja powodzenia :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja powodzenia trzymam kciuki za wyniki

    orzelka3000 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA rozumiem, że pracujesz w spożywczym, tak? A nie ma możliwości, żebyś pracowała na kasie zamiast przy paletach? Jak to u Was jest? Albo żebyś nosiła tylko lżejsze towary?
    Moja koleżanka pracuje w lewiatanie, wcześniej pracowała w biedronce i było tak, że pracownice z dłuższym stażem siedziały głównie na kasie, nowe dziewczyny układały towary na półkach, a ciężkie skrzynki były zajęciem facetów. W lewiatanie robi wszystkiego po trochu, nie ma tam ani segregacji na płeć ani na staż pracy, ale jak miała chwilowe problemy z kręgosłupem to pracowała na samej kasie przez jakiś czas. Może da i u Ciebie da się to dogadać?

    AJA_S lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA Kciuki za wyniki zaciśniete :)

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka to wszystko pięknie :) zaciskam mocno kciuki aby na wykresie pojawiła się piękna zielona kropka :)

    AJA_S trzymam kciuki za super wyniki :)
    Nas tez to czeka jeszcze przed wrześniowa wizyta u gina..
    ..no chyba, że badanie już do tego czasu potrzebne nie będzie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 12:27

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk dziękuję za ciebie też mocno kciukam <3 niech temp odbija jutro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Piękny dzień u mnie :D Takie wakacje to ja rozumiem :) Jestem nauczycielką więc trochę wolnego teraz.
    Byliśmy dziś u rodziny nad jeziorem. Pierwsza wyprawa naszej labradorki :) O dziwo jak nie labiś bała się wody, ale za to w lesie biegała jak szalona :D

    Synek za to wcale nie bał się wody... aż strach jak wbiegał daleko i z pomostu skakał. Pływać potrafi, bo od 4 m-ca baseny zaliczamy, ale w jeziorze jednak inaczej.

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama to faktycznie pogoda się Tobie udała :) Fajnie jest jak ma się możliwość wyjazdu do kogoś nad wodę w taki upał :)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą wodą to pewnie niejedna chciałaby się ze mną teraz zamienić :D Bo my mamy własny spory staw z plażą ;) Wstyd się przyznać, ale jeszcze w tym roku się nie kąpałam. Jak poprzednie lata to tylko kilka cieplejszych dni i już do lodowatej wody wchodziłam tak w tym roku kompletnie mi się nie chce :P
    Za to jak idę z psem to chociaż on ma frajdę, bo woda to jego żywioł :D

    borsuk lubi tę wiadomość

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj chętnie bym się zamieniła na Twój dom :) Mam super mieszkanie dwupokojowe, w bloku, bez skrawka własnej trawy- nie chcesz? ;)
    Ale na szczęście 1,5 godziny drogi od domu mam działeczkę :) więc chociaż na weekendy możemy się wyrwać na łono natury :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 14:03

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na jesień się wyprowadzamy do własnego domu z ogródkiem :) Nie mogę się doczekać! Teraz wynajmujemy mały domek z małym ogródkiem, ale zawsze to lepsze niż kawalerka w wieżowcu :) A od takiego najmu zaczynaliśmy

    borsuk lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik to super :) Zawsze chciałam mieć swój mały domek, ale chyba to nie na naszą kieszeń ;)
    Z kawalerki na swój domek :) nic tylko gratulować i zazdrościć :)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na co dzień w niedużym miasteczku mieszkamy, środek borów tucholskich więc las i jeziora na rzut kamieniem. Ogródek fajna rzecz, chociaż te chwasty i ta trawa, która tak szybko rośnie... ale jak poleżę w cieniu na leżaczku zamiast prażenia sie na placu zabaw z małym to nawet chwasty przeboleję :)

    borsuk lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon u nas niestety nie ma podziału jedyny to masarnia a sklep. Ale na masarni też trzeba pomóc jak dużo ludzi albo jedna osoba... Na mojej zmianie są 4 na sklepie i każda po kolei siada na kasę. Ale teraz mam do poniedziałku wolne. na czas @ akurat ;)
    Na wyniki będziemy czekać 5dni :) Ale szybko mu poszło. Zdążyłam wam napisać a on już wrócił :) Wracając zajechaliśmy do Pizza Hut, poszłam do toalety i dostałam lekkiego krwotoku... leciało ze mnie jakieś 3min a ja jak na złość nic przy sobie nie miałam dobrze że B poszedł do sklepu i kupił. Ale od tamtej pory boli mnie strasznie brzuch :(
    A jakby tego było mało aplikacja przypomniała że byłby to 5t3d i trzeba zarejestrować się do gina... Ot przyjemny dzień :/ Chociaż pizza równoważny tą złą passę :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA troszkę poczekacie :P my na drugi dzień mieliśmy. Ale oby były wyniki dobre :P
    i jak? Narzeczony jaki tam? :) przeżył, nie :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział że go w c***a zrobiłam bo nie weszłam z nim do pokoiku ;)
    Po aplikacji stwierdziłam że biorę się za jogę (słyszałam że dobrze robią na płodność i mięśnie macicy) :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahhaha mój woli sam wejść :D ale... sam czy nie grunt że robią :P
    a co ty za apke masz?
    ja sobie włączyłam moje 600g szczęścia i ryczę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja sie odezwę jutro do południa bo teraz popołudnie i wieczór mam zajęty i nie bede miala dostepu do kompa. wieczorem kibicujemy naszym chlopakom :D możliwe ze wieczorkiem sie odezwe z koma jak cos ale edytować liste jest łatwiej z komputera.

    Liste jak bedzie trzeba kogos dopisac lub dac wiśnie (małp nie przyjmuje :D) to uzupełnię w ciagu dnia jutro.

    Miłego popołudnia i wieczorku :*

    borsuk, Omon lubią tę wiadomość

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ