X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA będzie dobrze i wyniki wyjdą idealnie tylko musicie w to wierzyć :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zepsuł mnie wierzyłam póki nie zaczął wątpić... musi do cholery być dobrze! Zaczynają mnie wnerwiać ciężarne które wcale nie chciały mieć dzieci! Jeszcze potrafi ci taka w twarz powiedzieć, że "jak dają pieniądze to trzeba korzystać" nosz szlak mnie trafi kiedyś na tej kasie >[

    17.11.17-poronienie całkowite
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja takich nie słuchaj :D Zobacz ile nas tu jest i niedługo wszystkie będziemy mieć dzieci i wcale nie dla jakichś głupich 500 złotych, tylko dla miłości bezwarunkowej.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja dzis wyniki?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale aż oczy mi się zaszkliły... Pocieszyła mnie klientka, że karma wraca... I jak to pięknie ujęła wprost to mojej rówieśniczki "dz***a nawet jak urodzi papieża to d****ą pozostanie" Dziewczyna nawet nie wie kto jest ojcem. Chciała usunąć to dziecko, ale że dostanie kasę to może się "pomęczyć".
    Nawet jeśli zrobiła to dla pieniędzy powinna zachować to dla siebie... A nie chwalić się tym w sklepie przy dwóch starszych babkach i kilkuletnim dziecku...
    Dialog wywiązał się wtedy jak zaczęłam z chłopcem gadać podając mu balona bo mamy teraz 20lecie Eko... Ale babcia z charyzmą trzeba przyznać. Bo jak D. stała tak szybko spieprzyła :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Aja dzis wyniki?

    Tak już są czekam na B i jedziemy... A ty jedziesz do lekarza... Ale już! :*

    Edit. Możemy zdecydować się to jednego wątku? Bo nie ogarniam xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 16:27

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Madzia ja mam 20 druga rocznicę ;) obysmy mogły już balowac we 2,5 (z bejbikiem w drodze) ;)
    A ja drugiego sierpnia am druga rocznice subu.pozno sobie subowalismy.nasz czterolatek wtedy niosl nam obraczki :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    A ja drugiego sierpnia am druga rocznice subu.pozno sobie subowalismy.nasz czterolatek wtedy niosl nam obraczki :-)
    my też mamy drugą rocznicę drugiego sierpnia ;))

    Demsik lubi tę wiadomość

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja czekamy i trzymamy kciuki,bedzie dobrze :-)
    Kate to bedziemy razem swietowac :-)

    kate55 lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Tak już są czekam na B i jedziemy... A ty jedziesz do lekarza... Ale już! :*

    Edit. Możemy zdecydować się to jednego wątku? Bo nie ogarniam xD
    To sierpniowki ;)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 7 lipca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszedzie nas pelno :-)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dokładnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja ja miałam ból jajnika przed owulacją i kilka dni po owulacji. pytalam gin bo mialam wtedy monitoring. i mowila ze to normalne i sie nie martwic (miałam duzy pecherzyk 29mm)

    Ja mam pierwsza rocznice ślubu 10 lipca ;) 2 lipca sie poznalismy czyli w sumie 7 lat razem juz jestesmy :)

    Dziewczyny ktore biora bromergon na prolaktyne, pijecie alkohol? bo ja nic nie pije a przyznam sie ze przydalo by mi sie na wyluzowanie od czasu do czasu.

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 7 lipca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do testów to allegrowy mi pokazał cień cienia a następnego dnia kupiłam w aptece DOZ ich firmy i wyszła krecha ładna. 6 zł kosztował, więc niewiele. Jak macie te apteki gdzies blisko to może spróbujcie

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Aja ja miałam ból jajnika przed owulacją i kilka dni po owulacji. pytalam gin bo mialam wtedy monitoring. i mowila ze to normalne i sie nie martwic (miałam duzy pecherzyk 29mm)

    Ja mam pierwsza rocznice ślubu 10 lipca ;) 2 lipca sie poznalismy czyli w sumie 7 lat razem juz jestesmy :)

    Dziewczyny ktore biora bromergon na prolaktyne, pijecie alkohol? bo ja nic nie pije a przyznam sie ze przydalo by mi sie na wyluzowanie od czasu do czasu.
    A ile dni miałaś te bóle? Bo ja juz 6dpo plus brzuch boli miesiaczkowo

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa... te badania tylko sprawiły że się poklocilismy...
    morfologia 2% a on nie chce iść na leczenie bo on "nie chce mieć chorego dziecka" "mam co chciałam mogę go zostawić"
    Bez odbioru...

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja ale jak reszta parametrów spokojnie...

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 7 lipca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie od owulacji ciągle boli głowa,raz mocnej a raz słabiej. Do tego 2 dni temu obudziłam się ze stanem podgoraczkowym,zmierzyłam pod pacha,bo było mi zimno i czułam się słabo. Termometr pokazał 37 stopni.Jeszcze jakieś 3 dni do @... przynajmniej w tamtym cyklu była w 36 dc ;-)

    10 cs
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 7 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja przykro mi to ciezkie tematy dla par,bardzo ciezkie.moj ma parametry swietne lekarz stwierdzil ze na 20lat starczy ale przy tym ja mam chwile smutku ze nie moge mu dac dziecka.a gdy mezczyznie cos zle wyjdzie w wynikach to wtedy jest trudne do obgadania bo na sie wlacza "bede sie leczyc i zrobie wszystk" a im "mozesz mnie zostawic".musisz mu dac chwile zeby sie oswoil i bedzie myslal inaczej ale ze spokojem.trzymam za was wielkie kciuki.
    Nadey obserwuj sie kto wie co sie czai :-) :-) :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Dziewczyny czy Wy zamiawiacie testy owulacyjne na allegro?
    Polecam kupić LH Vitam. Na allegro kosztuja 9,90 zł (w aptece koło 15-16), a są dobre :)

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ