X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    U mnie progesteron 7dpo 33,40
    Faza folikularna 0,1-0,3
    Faza lutealna 1,2-15,9
    Ciąża:
    I trymestr 2,8-147,3ng/ml
    II trymestr 22,5-95,3
    III trymestr 27,9-242,5


    Niestety nie zawsze wysoki prog idzie w parze z ciążą, a szkoda ;)
    Ja miałam w zeszłym miesiacu 34ng/ml

    Baaaardzo sie nastawiłam, a tu du.a. Trzymam kciuki zeby u Ciebie było inaczej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja się cieszę ,że mam taki bo gdyby coś to będzie odpowiedni by dzidzia sie utrzymała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Laski ja głupia pipa zrobiłam dziś sikacza :D wyszedł bladzioch ale... 9dni temu miałam ovitrelle więc pewnie trzyma jeszcze nie?

    MNie utrzymywałam się nawet 14 dni po.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e to u mnie 12 dni to już nie a 14 to tym bardziej hahah max do 7 dnia miałam raz 3dpo już nie u każdego jest inaczej

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 lipca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podejrzewam ,że też by krótko się utrzymywał taki pregnyl itp, bo ja czyszczę się z hormonów w trybie biegunkowo - ekspresowym :p każde spadki hormonów działają na mnie źle, dlatego mój organizm wyrobił sobie obronę przed tym i nie produkuje ich prawie wcale... np taki progesteron, bo po co ? Na co i dla kogo ? Przy pcos przeważnie górują estrogeny , u mnie nie mają czasu na góry , albo ich nie stać na takie wczasy ;) wszystko zawsze leży w ciemnej dupie :p

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 10 lipca 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zatestowalam ale czułość 25. Co prawda widzę cień,ale mam wrażenie,że tylko ja go widzę. Mówię do mojego Tż,że te testy są jakieś zepsute,na co on "kurcze Ty już do porodu się szykujesz,a tu takie rzeczy " :-D Poprawił mi tym humor... No nic,czekam na @. W tamtym cyklu @ przyszła 36 dc. Dziś mamy 36 dc,a nie czuje aby się na nią zanosilo. Obawiam się,że cykl mi się znów wydluzyl.. test owulacyjny pozytywny 24 dc... Ale myślałam,że to nie możliwe. Moze jest jeszcze nadzieja :-/ A,zobaczymy.

    10 cs
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wklej nadey fotke to ocenimy czy jest cien czy go nie ma :-)
    Pozdrawiam Was wszystkich niedzielnie

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/D9VZcCipzdmSKO6t_frgUAqd9djQOx

    10 cs
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba coś mi nie poszło :-D A jak tutaj można wstawić zdjęcie ?:-(

    10 cs
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety nie widze cienia :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chanach bo może go tam nie być... Bez urazy nadey ale może widziałaś to co bardzo chciałaś no chyba że partner też widział. Ale z tego co zrozumiałam tylko ty widziałaś cień... Wstrzymaj się 2dni i powtórz test... Trzymam kciuki :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah- bo to nawet nie jest cień :-D A cień cienia :-D
    Test miałam tylko ten o czułości 25.. no i pozytywny owulacyjny wyszedł mi 24 dc.. a dziś jest mój 36 dc..
    ale pewnie jak zwykle przyjdzie @ :-(

    10 cs
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może nie przyjdzie a test wyjdzie dopiero 14dpo

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na innym forum potwierdziły,że też widzą. Ale możliwe,że go tam nie ma.
    Za bardzo się spinam :-(

    AJA_S lubi tę wiadomość

    10 cs
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana robilam test 2 dni temu. tez widzialam 2ga kreseczke... i kazda z nas na forum ja widziala. wczoraj powtorzylam dzisiaj i wczoraj i niestety brak... :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to jest przykre,że znów przyjdzie @. :-P No trudno... ale najgorsze jest to,że cykle mi się wydłużają.. chyba,bo jeszcze @ nie przyszła wiec nie wiem. Ale jakieś pół roku temu miałam jeszcze cykle 28 dni,później 35... a teraz... test owulacyjny w 24 dc pozytywny.. Musze porobić badania hormonów ... moze któraś z dziewczyn tak miała ?

    10 cs
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam... Teraz jak nie mierze temp i nie robię testów owulacyjnych i nie biorę wiesiołka owulki zaczęły wcześniej przychodzić i tak z 22dc przez 18dc zeszło do 15dc w zeszłym cyklu a teraz od 8dc mam śluz płodny ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 09:59

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś może po tabletkach antykoncepcyjnych ? Bo mi się wydaje,że cykle tak mi sie rozjechaly po nich... lekarz tez tak twierdzi i kazał nie myśleć jeszcze o badaniach hormonów . (Robiłam tylko tarczyce i wyniki w normie. )

    10 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te nic nie widzę tam :(

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 10 lipca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadey kochana mi się foto nie wyświetliło, ale też pewnie widziałabym cień. każda chce by się udało i widzi to co chce... Tylko znając mnie i tak bym napisała, że test negatywny. Niestety często to oczy płatają figle i lepiej by Panowie sprawdzali wynik testu... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 09:56

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ