X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 9 lipca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja boje się, że znów wyjdzie negatyw... a tak to nadzieja jest :-D dopóki nie przyjdzie @ :-P

    10 cs
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 lipca 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba dołączę po teście oczywiście do tych (nie) anonimowych alkoholików :D Właśnie odnalazłam jeszcze całkiem nie otwartą nalewkę z czarnej porzeczki i pół butelki wina :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 lipca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w sumie mam ochotę się napić albo odrazu naj*bać. Miałam dzisiaj fajny humor ale już się popsuł :(

  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 9 lipca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa- dlaczego ? :-(

    10 cs
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 lipca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My musimy odłożyć starania na bok... Najpierw trzeba doprowadzić B do porządku :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 9 lipca 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa jestes zajebista!!!!zapisuje sie do twojego kregu niepijacych-testujacych :-) :-) :-) ja sprzatam porzadbie pokoj po pokoju lazueneczke itd i konca nie widac...

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 9 lipca 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon to ty mieszalas mieszalas i nie wymieszalas nic :-) nastepnym razem ci sie uda :-) :-) :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 9 lipca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja chyba dołączę po teście oczywiście do tych (nie) anonimowych alkoholików :D Właśnie odnalazłam jeszcze całkiem nie otwartą nalewkę z czarnej porzeczki i pół butelki wina :D
    Ja mam w salonie cala polke na dole w szafie alkohol jeszcze ze slubu i wino domowe a w zamrazarce dwie flaszku zurawinowke i bolsa mieta z limonka :-) :-) :-) wiecej alkoholu niz popity w domu;)

    Omon, AJA_S lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 9 lipca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do nas dziś przyjechała siostra teściowej z mężem, przywiozła ze sobą domowe winko i nalewkę. Aż mi się wstyd zrobiło! Babeczka po 60 poszła właśnie z kijkami jak gdyby nigdy nic a ja leżę i wszystko mi wiruje :D

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od wieczora będę poza zasięgiem neta. jedziemy z mezem na domek nad jeziorko na ekspresowa naładowanie sil na nowy cykl. :P Listę uzupełnię jutro wieczorkiem. trzymam kciuki za wasze testy i do spisania jutro :*

    borsuk lubi tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 9 lipca 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice93 wrote:
    witam. u mnie dziś 16 dpo i pozytywny test ciążowy oraz beta pozytywna wynik 247 mIU/ml. jestem w totalnym szoku . bo z mężem mięliśmy starać się o drugie dziecko za kilka miesięcy . ale skoro się udało to trzeba się cieszyć więc proszę mi dziś wisienke wstawić :)
    Gratuluję <3

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @. Gratuluję kolejnym zaciazonym na i trzymam kciuki za te, które jeszcze czekają !

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście czekaja na pozytywne testy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja głupia pipa zrobiłam dziś sikacza :D wyszedł bladzioch ale... 9dni temu miałam ovitrelle więc pewnie trzyma jeszcze nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Laski ja głupia pipa zrobiłam dziś sikacza :D wyszedł bladzioch ale... 9dni temu miałam ovitrelle więc pewnie trzyma jeszcze nie?

    o tyyyyy... no pewnie! Mi nawet 12 dnia po zastrzyku się utrzymywał się :/ Nie schizuj i czekaj jeszcze 5 dni!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 20:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i czemu wykres ukryłaś?? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zazwyczaj tydzień się utrzymywał zobaczymy co wyjdzie 14-go
    a wykres czemu hmmm a nie wiem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie kombinuj :P nie ma co się nakręcać :) widziałaś sama co wychodziło z ceni przed terminem @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja się nie nakręcam po prostu chciałam wam powiedzieć o tym spoko... ja mam termin testowania na czwartek więc zatestuje wtedy tylko w pon spr czy utrzymuje się jeszcze zastrzyk

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja się nie nakręcam po prostu chciałam wam powiedzieć o tym spoko... ja mam termin testowania na czwartek więc zatestuje wtedy tylko w pon spr czy utrzymuje się jeszcze zastrzyk

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ