Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ale dziś pogoda do bani :( głowa mi pęka, nie wyspałam się grrr W nocy była masakryczna burza i deszcz :/ gdzie słońce ja się pytam?
    Miłego dnia wszystkim. Jakie plany na dziś?
    Ja posprzątać i przeżyć jakoś ten dzień...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo. Ogarnianie domu odpoczynek i dobra książka. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) u mnie tez pogoda pod psem jak to sie mowi. Muszę szybko dopić kawę i lecieć na zakuoy, później ogarnianie wszystkiego bo dzisiaj zlatuje się do nas familia :) mam nadzieje, ze mieso ktore wczorajcprzygotowalam bedzie jadalne ;)

    Jak tam testujące dzisiaj? Jest jakaś odważna? ;)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 9 lipca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psia pogoda wiec bylam z psem na spacerze teraz kawke piję w łóżku :-) ja zaczynam generalne sprzatanie urlopowe :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 9 lipca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! A u nas wyszlo słońce na pól godziny i się schowało. Znając życie wyjdzie ponownie dopiero jutro :)
    Też mam sprzątanie w planach :)
    Udanej soboty życzę! :*

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 9 lipca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj w pracy :/ kilka godzin będę męczyć się na polskich drogach ... na samą myśl głowa zaczyna boleć. Trzymam kciuki za wszystkie testujące :* i życzę mimo wszystko dobrego dnia :*

    ktosiowa, Demsik lubią tę wiadomość

    preg.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze 4h w pracy, potem na ogródek po wiśnie. Chciałam sok i dżem, będzie wino i kompot :'D Heh ;)

    Morwa, Demsik lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj w planach odsuwanie mebli i ogarnięcia całego domu jk pogoda pozwoli to dokończyć koszenie trawy i powinien być pewnie koniec dnia :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ja jeszcze 4h w pracy, potem na ogródek po wiśnie. Chciałam sok i dżem, będzie wino i kompot :'D Heh ;)
    Dżemu szkoda , ale zyskując wino zyskałaś wiele :D

    nick nieaktualny, AJA_S, nick nieaktualny, borsuk lubią tę wiadomość

    preg.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Morwa xD Ja Cię jeszcze troszkę i do AA zapiszę ;D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chrzanę wszystko i idę na rolki :)
    udanego dnia dla Wszystkich ! :)

    borsuk lubi tę wiadomość

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj robiłam dżem wiśniowy - pilnowałam, mieszałam... i spaliłam. :D Nie mam pojęcia jak to się stało :P

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Haha Morwa xD Ja Cię jeszcze troszkę i do AA zapiszę ;D
    Też nad tym rozmyślałam aż do momentu jak odechciało mi się pić ;) stwierdziłam ,że wolę być jawna , a nie anonimowa, gdyż więcej osób wtedy nawija się do picia :p

    7271_krew-na-rekach.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 12:11

    Omon, AJA_S, Demsik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś wytrzymałam jeszcze i jestem z siebie dumna :D

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 9 lipca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to jak wam idzie rozmnażanie ? U mnie kiepsko, muszę być anonimowym seksoholikiem, bo od kiedy mieszkamy u teściów... ściany mają uszy :p dobrze ,że już niedługo... ale co by nie było są tego plusy. W tym cyklu robimy Boba budowniczego :D budowy są podniecające!! chyba będę resztę życia się budować :D

    8936d775.jpeg

    Omon, AJA_S, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 9 lipca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wytrzymałam, jutro termin @... a ja jeszcze żadnego testu nie zrobiłam :-P

    10 cs
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 9 lipca 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadey wrote:
    Ja wytrzymałam, jutro termin @... a ja jeszcze żadnego testu nie zrobiłam :-P
    Podziwiam :D przedsiębiorcza kobieta z Ciebie , sporo kaski zaoszczędziłaś... a teraz wysikaj ładnie dwie kreseczki na teście ciążowym :)

    preg.png
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 9 lipca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi ,sama jestem w szoku.. ale w tamtym cyklu przekroczylam limit: 2 x beta i parę testów :-D Poczekam do jutra albo dopiero jak @ się spóźni.

    10 cs
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 9 lipca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA już dzisiaj miałam jeden w ręce ale odpuściłam :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 9 lipca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią: lepiej być sławnym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem :D

    potforzasta, Morwa, AJA_S, Omon lubią tę wiadomość

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ