Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzimy do kliniki niepłodności teraz. Mam pierwszy cykl pod lepszą kontrolą ze stymulacją i lekami zobaczymy co będzie.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możecie zekrnac na mój wykres? Faktycznie nie widać po nim owu co nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia no niskie temp póki co gdyby tak odbiła to można by podejrzewać teraz jakoś ale nie wiem... może wczoraj bądź w piątek była poczekaj jak dalej temp będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    O ja Morwa współczuję :-/

    Misia_, coffe, Alice 93 wielkie Gratulację !!!

    Nadey trzymam kciuki żeby była jednak druga kreseczka.

    Ja się cieszyłam, że Dupek nie daje żadnych skutków ale zaczął.

    Kjopa, a co się dzieje u Ciebie? Bo nigdy nie miałam skutków ubocznych a teraz mam wrażenie ze po nim czuje się źle :/. Ból głowy, mdłości a dziś nawet wymioty. Nie za bardzo chce odstawiac, ale jak się nie poprawi to chyba bede musiała...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny a u mnie cień, ale naprawdę cień 11 dpo. We wtorek zrobię powtórkę.

    po cichu gratuluje i trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Osa uj*bała mnie w czubek głowy 3 razy !!! Wyglądam jak po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu :/ a dokładniej to tak jak ta pani na zdjęciu :(

    51372762357e43e14bb52798baad9c69.jpg
    O kurde...Morwa, gdzies Ty chodziła!!!! Okładaj sobie czymś te opuchliznę, oby szybko zeszła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Chodzimy do kliniki niepłodności teraz. Mam pierwszy cykl pod lepszą kontrolą ze stymulacją i lekami zobaczymy co będzie.
    Stymulują Ci owu?
    To skoro jesteś pod kontrolą to się w końcu uda :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    po cichu gratuluje i trzymam kciuki :)

    Nie ma tu jeszcze czego gratulować bo mi się mieni w oczach :O Pewnie to moje zwidy...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa ja niedawno skonczylam 3 albo 4 cykl z dupkiem. podczas drugiego cyklu nie miałam żadnych objawów a ten ostatni cykl był najgorszy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Nie ma tu jeszcze czego gratulować bo mi się mieni w oczach :O Pewnie to moje zwidy...

    Dlatego po cichu :) czekam na dalsze dobre wieści :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Kjopa ja niedawno skonczylam 3 albo 4 cykl z dupkiem. podczas drugiego cyklu nie miałam żadnych objawów a ten ostatni cykl był najgorszy.
    Co się działo ? :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja mam dziś dołka :(
    tak sobie myśle, oczywiście nadal jest szansa, że teraz się uda ale jeśli nie to nie wiem w czym problem.
    Mąż wyniki dobre, ja amh ok, hsg ok, owulacja była , <3 były a ciąży brak? :( przeraża mnie myśl, że może nam się nigdy nie udać skoro jest wszystko ok a nie udaje się. To już lepiej jak jest jakaś przeszkoda a tak... omg co za dzień

    Jeśli mogę coś zasugerować- jesli nie udałoby się w tym cyklu, co pewnie nie będzie miało miejsca ;), to sprawdz sobie czy nie masz wyrzutu LH na początku cyklu. To sie podobno zdarza bardzo często i powoduje niszczenie komórek a mało kto to sobie sprawdza...
    Ale rozumiem Twoje doły. Ja tez je mam chociaz staramy sie naprawde krótko i mamy juz mała córeczkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Dlatego po cichu :) czekam na dalsze dobre wieści :)
    Zaczęłam czuć jajnik jakby był opuchnięty, jak szłam. Ten z którego owu była...brr dziwne uczucie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Jeśli mogę coś zasugerować- jesli nie udałoby się w tym cyklu, co pewnie nie będzie miało miejsca ;), to sprawdz sobie czy nie masz wyrzutu LH na początku cyklu. To sie podobno zdarza bardzo często i powoduje niszczenie komórek a mało kto to sobie sprawdza...
    Ale rozumiem Twoje doły. Ja tez je mam chociaz staramy sie naprawde krótko i mamy juz mała córeczkę.

    Cóż to za badanie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Co się działo ? :O

    mdłości takie ze musiałam wyjść z pokoju jak mąż odgrzewał zupę, uderzenia zimna i gorąca, dreszcze, bole glowy, bóle w dole pleców, ciągnięcie w jajnikach, biegunka. wszystko co możliwe..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    mdłości takie ze musiałam wyjść z pokoju jak mąż odgrzewał zupę, uderzenia zimna i gorąca, dreszcze, bole glowy, bóle w dole pleców, ciągnięcie w jajnikach, biegunka. wszystko co możliwe..
    Łoł, naprawdę nieciekawe objawy ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Łoł, naprawdę nieciekawe objawy ....

    to były najsilniejsze objawy od kiedy brałam dupka i to skłoniło mnie do zrobienia testu i o zgrozo trafiłam na wadliwy test bo był fałszywie pozytywny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    to były najsilniejsze objawy od kiedy brałam dupka i to skłoniło mnie do zrobienia testu i o zgrozo trafiłam na wadliwy test bo był fałszywie pozytywny...
    No mój też chyba będzie z tych pozytywnie wadliwych.... była słabiutka kreska ale czy to prawda to wątpię.

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 10 lipca 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez byla słaba kreseczka..a dzisiaj i wczoraj brak :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    u mnie tez byla słaba kreseczka..a dzisiaj i wczoraj brak :(
    z rannego moczu była?
    Jakim testem?
    U mnie pretest..

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ