Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taką zasadę! Słabym kreskom, cieniom, zwidom, przebarwieniom i prześwitom nie wierzymy! :) wiem, że jest ciężko, bo wszystkie się nakręcamy, ja mam tak samo... ale po co? będą dwie to na pewno ich nie przegapicie. a jak trzeba się wpatrywać i kręcić testem to nie jest kreska :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, AJA_S, Kjopa3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa mamo - super, dzięki :D
    Jak będą to zauważę, dlatego zrobię dopiero we wtorek!

    <3 <3 <3

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    z rannego moczu była?
    Jakim testem?
    U mnie pretest..
    Z porannego. Nordtest

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Z porannego. Nordtest
    Ile do @ zostało ?

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 10 dpo.tak sądzę.czyli jeszcze jakieś 4-5 dni.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Cóż to za badanie??

    Ro zadne badanie, po prostu sprawdząłam sobie poziom LH od poczatku cyklu. Od paru miesiący co miesiąc mialam pozytywny test 6-7dc. Nie bylo to wcale zwiazanie z owulacją. Byłam u lekarza z kliniki który zajmuje się wspomaganym rozrodem i mówi ze taki niekontrolowany pik bardzo wpływa na jajka. On akurat mówił na przykładzie in vitro, że wtedy podaja antagoniste, zeby tego piku nie było. W cyklach naturalnych tez coś można zrobic, ja juz rozmawiałam z moim i w nastepnym cyklu stymulowanym bede miała zastrzyk z gonapeptylu w 6dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    mdłości takie ze musiałam wyjść z pokoju jak mąż odgrzewał zupę, uderzenia zimna i gorąca, dreszcze, bole glowy, bóle w dole pleców, ciągnięcie w jajnikach, biegunka. wszystko co możliwe..

    Madziulla, no to ja mam podobnie teraz, ale bez biegunki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    u mnie tez byla słaba kreseczka..a dzisiaj i wczoraj brak :(
    Chanah, a czy Ty robisz testy tej samej firmy?

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko nord testami robiłam w tym cyklu.one są 10mlU

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    Ja mam taką zasadę! Słabym kreskom, cieniom, zwidom, przebarwieniom i prześwitom nie wierzymy! :) wiem, że jest ciężko, bo wszystkie się nakręcamy, ja mam tak samo... ale po co? będą dwie to na pewno ich nie przegapicie. a jak trzeba się wpatrywać i kręcić testem to nie jest kreska :D

    Popieram misiową mamę. Chyba trzeba się ogarnać i nie testowac wczesniej niz 14dpo.
    Ja i tak nie wierze w moje cykle, wiec spokojnie poczekam, jak ostanio w ciazy 11dpo miałam cien cienia cienia cienia, to chyba 14dpo już chyba coś powinno być widać jakby miało być ;). A że moje fl trwa 14 dni to pewnie nie zdaze nawet testu zmarnować ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Tak tylko nord testami robiłam w tym cyklu.one są 10mlU
    Spojrzałam na Twój wykres, miałaś jeszcze jakieś serducha po + teście owulacyjnym?

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam przed +. I po.napewno przed spadkiem temp 2-3 dni

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Misiowa mamo - super, dzięki :D
    Jak będą to zauważę, dlatego zrobię dopiero we wtorek!

    <3 <3 <3

    We wtorek :) To razem testujemy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo serduch zaznaczonych jest mało. Jak by było 2 dni przed + i otem długo nic, a zakładając ze owulke miałaś wtedy kiedy plamienia, czyli 14dc, to mogly chłopaki nie dotrwać. Ale jeśli coś tam jeszcze było to mysl pozytywnie, a moze to te dwa testy się myla? Według moich obliczen, to jesteś jakieś 10dpo, wiec spokojnie, poczekaj jeszcze ze 2 dni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja akurat z tymi testami owu ok, dopiero koło 14 dc coś ciemniało a po 17 blakło. Ale może powinnam zrobić badania hormonalne na własną ręke i z wynikami iść do gina :)

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 10 lipca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 dnia cyklu być serduszka.wiec może nie będzie aż tak źle. Niestety dopadło mnie zapalenie pęcherza na owu i niestety nie daliśmy rady.myslalam ze z toalety nie wyjde

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2016, 20:58

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 10 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje wszytskim z cieniami i kreskami :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie burza :/ nie lubię :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa_mama wrote:
    a u mnie burza :/ nie lubię :(

    Też nie lubie :( skąd jesteś?

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 10 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie upał :-) wiec zapraszam na burze sie nie zanosi :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ