X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipcowe Wisienki 2016
Odpowiedz

Lipcowe Wisienki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Jajniki zaczęły pobolewać jak na okres. Ból pleców na dole i ucisk jakby rwa kulszowa ale nie szła na nogę. Ostatnie dwie noce pobudka do kibelka, napady głodu i ból głowy w nocy-to akurat zatoki chyba ale zwalam na Dupka ;-). dziś gorąco pół dnia i temp. zewnętrzna 37 i od dwóch dni spanie po południu po dwie godziny. Chyba tyle i od dwóch dni czyli od 5 dnia z Dupkiem.

    A dziewczyny mam pytanie. Nie wiem kiedy dokładnie była owu. Tetesty na wykresie to tylko tak sobie wpisałam żeby system mi wyznaczył owu wtedy kiedy podejrzewam. Dupka miałam brać od 19-27dc i się walnęłam wzięłam od 18dc. Teoretycznie będzie 11dpo i co wtedy robicie test czy betę? Bo np. mi rok temu w ciąży w 13-14dpo wyszedł cień i w tym 11dpo to nie wiem czy mi coś pokarze w razie W. Moja fl to 12 dni teraz choć niedawno zdarzało się 13 dpo.

    Misiowa mama ja z Gdańska i burza nie dotarła ale ciepło z dużym zachmurzeniem :-)

    Myślę że 11dpo beta powinna być wiarygodna. Nawet jak nie wysoka., to już wskaże że coś się dzieje.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 lipca 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Of wyznaczył mi owu na 8dc. Patrząc na mój wykres, to możliwe ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Hej :)

    Of wyznaczył mi owu na 8dc. Patrząc na mój wykres, to możliwe ?
    tak Marcia, to możliwe, ale sądze, że jeśli wpiszesz kolejne pomiary to wyznaczy owu na 17-18dc, ale to za minimum dwa dni, jeślui temperatura będzie rosła, a wszystko chyba na to wskazuje ;)


    kto dziś testuje? Potrzebujemy tutaj nowych dziedziców :)

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 11 lipca 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa myślę, że przestawi na 17dc ;-).

    Dziękuję dziewczyny czyli beta. Mam nadzieję, że wytrzymam z tym Dupkiem bo najbardziej dokucza burczenie w brzuchu :-D

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Hej :)

    Of wyznaczył mi owu na 8dc. Patrząc na mój wykres, to możliwe ?

    Obstawiam, że niedawno ją miałaś, bo w 17 dniu cyklu (to wydaje mi się bardziej prawdopodobne niż w 8 dniu).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 08:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544,Zołza:),nadey jak tam u was tesciory??

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 11 lipca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wczoraj wróciłam z weekendowego wyjazdu. Już Was nadrobiłam. Wszystkim zazielenionym Gratuluję !

    Wyjazd był bardzo udany :) Niestety powrót mniej. Od wczoraj walczę z okropnym bólem głowy, coś a'la migrenowy połączony z nadciśnieniem tętniczym, ale ciśnienie mam w normie, tylko strasznie boli z tyłu głowy. Starałam się nie faszerować lekami, tylko naturalne sposoby, ale się nie dało niestety. Narazie jest ok, zobaczymy na jak długo. Dziś się przepakowuje i ruszam na pod namiot do niedzieli :)

    Owulacja mi się przesunęła o 5 dni i była w piątek 8.07. Miałam silny ból owulacyjny, test LH wyszedł dodatni o godz. 10.30. Myślę, że owulacja byłą ok. 18 z prawego jajnika. Dobrze, że <3 rano :) Może akurat się coś wykluje z tego. Plan był, żeby spłodzić dzieciątko na wyjeździe tym dzisiejszym, ale organizm zdecydował inaczej. Mimo to na pewno nie będziemy próżnować :D
    Miłego dnia życzę i dużo zielonych kropek w tym tygodniu!

    Edit: Poproszę o przepisanie mnie na 21 lipca, @ powinna być 22, ale wyjeżdżam na weekend w piątek z samego rana i czwartek pójdę na betę, żeby mieć pewność czy mogę drinkować czy nie. W 13 dpo będzie już wiarygodna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 08:35

    Sylwia_80 lubi tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 11 lipca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadey jak tam dzisiaj?

    mi tez raz program wyznaczył 9dc owulację, jak debil sikacze robiłam od 19dc, a tu owulka przyszła 25dc. Cykl strasznie długi miałam. Także samym programem się nie sugerujcie, patrzcie na swój organizm.

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik jak sie czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Marciaa myślę, że przestawi na 17dc ;-).

    Dziękuję dziewczyny czyli beta. Mam nadzieję, że wytrzymam z tym Dupkiem bo najbardziej dokucza burczenie w brzuchu :-D

    Ja stwierdziłam ze bede brała dopiero wieczorem po 2 tabletki na raz bo boje się ze w pracy nie dam rady wysiedzieć ;)

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 11 lipca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mozna dwie na raz?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie chodzi o to żeby poziom leku utrzymywał się w organiźmie na zblizonym poziomie, wiec mysle ze nie powinno byc problemu. Ja mam generalnie tez problem z pamietaniem o tabletkach :/, juz raz wziełam 2 na raz bo rano zapomniałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Teoretycznie chodzi o to żeby poziom leku utrzymywał się w organiźmie na zblizonym poziomie, wiec mysle ze nie powinno byc problemu. Ja mam generalnie tez problem z pamietaniem o tabletkach :/, juz raz wziełam 2 na raz bo rano zapomniałam.

    Jeny 2 dupki dziennie?? ja jakbym miała brac 2 to bym chyba na porodówkę od razu jechała hahaha :D

    ale burza u mnie :( nie lubię :( zamawiam właśnie witaminki z apteki gemini i testy owulacyjne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Jeny 2 dupki dziennie?? ja jakbym miała brac 2 to bym chyba na porodówkę od razu jechała hahaha :D

    ale burza u mnie :( nie lubię :( zamawiam właśnie witaminki z apteki gemini i testy owulacyjne.

    Kochana, były cykle, gdzie lekarz mi kazał brac 3x luteine 100!!!
    I nie z powodu niedoboru progesteronu, to była lekarka z kliniki niepłodnosci i to podobno faktycznie pomaga w zagnieżdzeniu jakby co ;)

    Wiec teraz ten dupek to lajcik jest ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nieźle... :( no ale czego się nie robi aby się udalo

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    witam, dziś świetuje pierwszą rocznicę ślubu ;)

    pogoda mnie zaskoczyla bylo baardzo cieplo, jestem z wielkopolski.

    jutro druga zmiana w pracy, jeszcze 2 tyg i urlop ;)
    Gratulacje rocznicy ;)
    To co urlopik razem ? :D Zaczynam już 24 ^^
    Demsik wrote:
    Aja nic nie zawieszaj bo juz niejedna tak twierdzila a mimo delikatnych problemow udalo im sie zajsc.ja w was wierze i to bardzo :-)
    Dziękuje słońce, ale to nie są delikatne problemy... Niestety :/ Muszę swojego podreperować ale do androloga Tobie na początku sierpnia. Więc w tym miesiącu i w najbliższym będzie lipa :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    A czy istnieje też możliwość że na wykresie będzie wyraźny skok - druga faza a jednak brak owu w cyKlu?

    Jeśli 17dc to i tak lipa, że serduszka mię było 16 dnia... Ale zobaczymy :)

    Co do tego 17dc to bardzo możliwe, bo jak miałam cykle 28 dni to miałam owu jakoś 14-15 dnia.
    A ostatnio cykle mi się wydluzyly do 30-31 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 11:14

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Ja stwierdziłam ze bede brała dopiero wieczorem po 2 tabletki na raz bo boje się ze w pracy nie dam rady wysiedzieć ;)

    Ja biorę po 16 i największy głód 1-2 w nocy choć dziś cały czas jestem głodna :-P

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pozwolicie,że nieśmiało dołączę?
    Przeglądałam listę,z większością już się znam,niepoznanym mówię hej :D
    Wisienką gratuluję,sporo ich w tym miesiącu :)
    Ten cykl raczej nie będzie książkowy,po laparoskopii temperatura mi leci w dół,czekam na skok,chociaż nie wiem czy w ogóle owu będzie.Od dzisiaj zacznę testy owu robić.Mam ochotę już <3 ,ale jutro wizyta kontrolna u doktorka i się zastanawiam,czy męża napastować czy poczekać do jutra :P
    Gdyby owu miała być,to proszę o wpisanie na ostatniego.
    Aha po laparo okazało się,że mam endometriozę i pewnie stąd niepowodzenia :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave witaj i trzymam kciuki.
    Tez mam endometrioze i to prawda ta choroba nie ulatwia sprawy. Damy rade uda nam sie :)

    Brave lubi tę wiadomość

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ