X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 28 lipca 2012, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie tempka pieknie wzratsa wiec przyajmneij wiem ze owulka faktycznie była <jupi> a nastawiałam się psychicznie ze ten cykl bedzie bezowulacyjny. Teraz spokojnie czekam.

    Kacialupka nie denerwuj sie chłopy sa bardziej zmierzłe niż my kobitki iec trzeba ich traktować trochę z przymrużeniem oka :P

    flava przykro mi ze w tym cyklu Ci sie ie udało ale trzymam kciuki za Twój koleny cykl :) może sierpien okaze się szczęśliwy ;)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 28 lipca 2012, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz welurka a tak się martwiłaś :) Cierpliwości więcej i wszystko będzie dobrze. Załóż wątek sierpniowy :) Trzeba zaklinać przyszłość ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2012, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za Wasze ciepłe słowa :) Jak to mówią.. Najciemniej jest zawsze przed wschodem słońca :) Więc i dla mnie kiedyś zaświeci słoneczko :) Tego samego życzę pozostałym staraczkom :) Trzymam mocno kciuki za powodzenie :)

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 28 lipca 2012, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka czyli jednak była owulka to dfajnie, czyli wszystko idzie zgodnie z planem ;) ech u mnie dziś gorąco jak diabli, w taki dzień nic tylko bym spała i wylegiwała się ;)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 28 lipca 2012, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też gorąco na maksa ale ja wynalazłam sobie zajęcie mycie okien he he he niezle się przeciągnęłam! ale ostatnio wynajduję sobie zajęcia dobre to jest bo się nie stresuje i głupie myśli do głowy nie przychodzą:)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 30 lipca 2012, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin wrote:
    sisi wrote:
    hej hej, ja tez biore wiesiolka, w zeszlym miesiacu bralam po jednej tabletce rano i wieczorem i nie zauwazylam zadnej poprawy dlatego w tym biore po 2 naraz. jesli nic sie nie zmieni to nie kupuje wiecej.
    a tak poza tym to dzisiaj jade na 2 dniowy biwak z moim M. pierwszy raz pod namiotem od 8 lat :D uwielbiam takie spontany, idealny sposob na odciagniecie uwagi od staranek o dzidzie :)
    pozdrawiam

    ja wiesiołka biorę 3 razy dziennie po 2 kapsułki:) wtedy to mam efekt pożądany :D

    Jasminku a jakiego wiesiolka bierzesz?? chodzi mi o nazwe, bo ja mam oeparol i tam jest chyba 50 tabletek i 3x po 2 tabletki to takie opakowanie nie starczy nawet na jeden cykl.
    dziekuje dziewczyny za zyczenia udanego wypadu, bylo super i za 3 tygodnie jedziemy znowu. :) :) :)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 30 lipca 2012, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimnotłoczony olej z wiesiołka,producent GAL... 150 kapsułek :) zielony pojemnik :D

    relg2n0abn31771x.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 30 lipca 2012, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, dzieki wielkie, wyprobuje go w nastepnym cyklu jesli nadal bedzie mi potrzebny :D

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 30 lipca 2012, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    ok, dzieki wielkie, wyprobuje go w nastepnym cyklu jesli nadal bedzie mi potrzebny :D

    życzę Ci tego ,aby nie był potrzebny :)

    relg2n0abn31771x.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 30 lipca 2012, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin mam pytanko odnosnie oleju z wiesiolka ile twoj ma (mg) w talbecce bo moj ma 1000 mg i mam lykac go jedna tabletke dziennie ale chcial bym 2 dziennie zeby byl dobry efekt tylko boje sie zebym sobie nie zaszkodzila.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 30 lipca 2012, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ma 500 mg/1 kapsułka

    relg2n0abn31771x.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 30 lipca 2012, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile dziennie tego biezesz? i czy biezesz to przez caly miesiac czy masz jakis odstep?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2012, 14:46

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 30 lipca 2012, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała29 olej z wiesołka powinno się zażywac tylko do momentu wystapienia owulacji bo powoduje on skurcze macicy i przy ewentualnym zapłodnieniu mopże zaszkodzic płodowi wieć bierzesz go tylko w I fazie cyklu :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 30 lipca 2012, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie to tez wyczytalam ostatnio w internecie tylko niewiem jak duzo mozna go zazywac czy 2000mg dziennie to nie bedzie za duzo :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 30 lipca 2012, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    a ile dziennie tego biezesz? i czy biezesz to przez caly miesiac czy masz jakis odstep?

    biorę to 3 razy dziennie po 2 kapsułki..zdarza się ,że zapomnę o tej dawce w południe...
    biorę do skoku temperatury :)

    relg2n0abn31771x.png
  • Jessica Ekspertka
    Postów: 180 56

    Wysłany: 30 lipca 2012, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :D
    Ja też zażywam olej z wiesiołka, 2x dziennie po dwie tabl. na opakowaniu jest napisane 3x dziennie, ale jakoś nie lubię ogólnie tabletek i zawsze zażywam konieczne minimum ;)
    Myślałam, że dla mnie lipiec będzie szczęśliwy jak w temacie ... jednak, miesiączka przyszła i dziś 3 d.c.
    Pozdrawiam serdecznie!

    "Tylko wytrwali zostaną ukoronowani."
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 31 lipca 2012, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki muszę się wyżalić :( od wczoraj trzyma mnie mega stres i myśli tylko w koło jestem czy nie jestem masakra!!!!
    i rezultat taki że dziś rano zrobiłam test wyszedł negatywny:(
    ale co się ze mną działo w pracy masakra bez kija nie podchodź pokłóciłam się z moją koleżanką z pracy wyprowadziła mnie z równowagi potem szefowa dopytywała co mi jest... ponoć kwaśną minę miałam a we mnie się gotowało na szczęście troszkę się humorek poprawił po rogalu z czekoladą i mam zamiar sobie jeszcze dziś kupić pyszną czekoladę i ją zjeść!!!
    na lepszy humorek no bo co?!

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • Jessica Ekspertka
    Postów: 180 56

    Wysłany: 31 lipca 2012, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenko! Trzymaj się mocno Kobietko, koleżance jutro kup dobre ciastko do kawy, uśmiechnij się rano do szefowej witając się i wszystko wróci do normy, a z tą niecierpliwością, to tak już jest podczas starań, że trzeba się uzbroić i czekać... a im dłużej się staramy tym trudniej o cierpliwość i spokój, gdy nerwy się kończą.

    "Tylko wytrwali zostaną ukoronowani."
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 31 lipca 2012, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    dziewczynki muszę się wyżalić :( od wczoraj trzyma mnie mega stres i myśli tylko w koło jestem czy nie jestem masakra!!!!
    i rezultat taki że dziś rano zrobiłam test wyszedł negatywny:(
    ale co się ze mną działo w pracy masakra bez kija nie podchodź pokłóciłam się z moją koleżanką z pracy wyprowadziła mnie z równowagi potem szefowa dopytywała co mi jest... ponoć kwaśną minę miałam a we mnie się gotowało na szczęście troszkę się humorek poprawił po rogalu z czekoladą i mam zamiar sobie jeszcze dziś kupić pyszną czekoladę i ją zjeść!!!
    na lepszy humorek no bo co?!

    nie martw sie to ze test ci wyszedl negatywny to nic nie znaczy czasem moze i taka anomalia wyjsc ze jestes w ciazy a test mowi co innego :) i zycze ci zeby tak bylo powtoz test za kilka dni jak ci @ nie przyjdzie :) a slodycze najlepiej lecza rany tylko potem tylek rosnie hehe :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 31 lipca 2012, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    dziewczynki muszę się wyżalić :( od wczoraj trzyma mnie mega stres i myśli tylko w koło jestem czy nie jestem masakra!!!!
    i rezultat taki że dziś rano zrobiłam test wyszedł negatywny:(
    ale co się ze mną działo w pracy masakra bez kija nie podchodź pokłóciłam się z moją koleżanką z pracy wyprowadziła mnie z równowagi potem szefowa dopytywała co mi jest... ponoć kwaśną minę miałam a we mnie się gotowało na szczęście troszkę się humorek poprawił po rogalu z czekoladą i mam zamiar sobie jeszcze dziś kupić pyszną czekoladę i ją zjeść!!!
    na lepszy humorek no bo co?!

    Glowa do gory :) Chociaz masz taka szefowa co Cie zapyta czy sie cos stalo, bo u to nawet jak sie poryczalam to nikogo nie wzruszylo. Kazdy ma czasami gorszy dzien, wiec praca sie nie martw :) Niestety czasu nie mozna przyspieszyc i pomysl-jesli Ci to troche poprawi humorek- ze kazda z nas tutaj przezywa to samo. Magdalena- nie jestes sama :)
    Mysl tez duzo sobie i rob sobie czasami male prezenciki....to zawsze pomaga.

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ