X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 26 lipca 2012, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    matyldo kochana czuje się dokłądnie tak samo mój organizm szaleje a ja nie wiem co się dzieje wiem ze w tym miesiącu nici z tego wszystkiego :( ginka powiedziała ze owulka była a ja mam zero skoku tempki :( dodatkowo wczoraj miałams traszny ból jajnika w którym rzekomo były jeszcze pęcherzyki takze juz teraz całkiem zgłupiałam ;/ smutno mi jest bo wokoło ciągle szłysze ze ta zaszła tamta zaszła a u mnie dalej nic :(

    dziewczynki mam nadzieję że u was humorki się polepszyły szczególnie Matyldo u Ciebie bo z rańca widzę nie było dobrze:( koncebtrujcie się Kochane na tym że dowiadujecie się o ciążach innych i przygotowujcie siebie na taki moment :) nic nie da dołowanie się a wręcz wprowadza was w stres a to jak wiemy nie sprzyja zachodzeniu w ciąże.
    także głowy do góry ja też w oczekiwaniu żeby się nie napinać wynajduję sobie jakieś zajęcia żeby nie myśleć za bardzo.:) co ma być to będzie....

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 26 lipca 2012, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trochę tak nie po polskiemu napisałam wybaczcie :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 26 lipca 2012, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie juz troszke lepiej, humor lepszy, zobaczymy jutro rano, moj humor sie psuje najczesciej z rana po mierzeniu tempki, a pozniej juz pod koniec dnia lepiej. oj..kochane dzieki za wsparcie, w koncu jedziemy wszystkie na tym samym wozku, wiec sie swietnie rozumiemy. a jak wasze nastroje?

    Matylda
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 lipca 2012, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moj nastroj jest taki co ma byc to bedzie, wszystko bardziej spontanicnie robilam w tym miesiacu wiec pod koniec tygodnia sie okarze ale biore to na luzie :) postawialam sobie jasno ze uda mi sie predzej czy pozniej miec wymarzona niunie :) i tym ze bede sie zamartwiac nie przyspiesze tego wiec cierpliwie bede czekac :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 26 lipca 2012, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie średnio,byłam u rodzinki a tam moja bratowa ze ślicznym brzuszkiem...ach szkoda,że ja nie mogę cieszyć się takim szczęściem...

    relg2n0abn31771x.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 26 lipca 2012, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda jeśli chodzi o siemię lniane to są różne rodzaje. ja miałam takie w proszku odtłuszczone bo po tym zwykłym słyszałam, że można przytyć. Ja to siemię lniane miałam takie że nie trzeba było zaparzać, można było do letniej owody wsypać, jogurtu itd. Ja je piłam na problemy z jelitami ale jeśli chodzi o poprawę śluzu płodnego po nim o nic a nic nie zadziałało.
    mala29 i tak trzymać pewnie doczekasz się niuni szybciej niż myślisz ;)
    jasmin wiem jak widok znajomej lub kogoś z rodzinki z brzuszkiem boli ;/ ale głowa do góry kochanie i na Ciebie z pewnością przyjdzie niedługo kolej ;*

    relg3e5eu7qme10h.png
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 26 lipca 2012, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde to co na ten cholerny sluz mozna brac, ja wogole nigdy nie widzialam u siebie sluzu jak jajka kurzego. Bralam wiesiolek, niby sluzu bylo ciupke wiecej ale raczej taki wodnisty i to tez nie za duzo albo mleczny. Kupilam to cholerne siemie lniane, ale takie jakby ziarenka. oprocz tych ziol ojca sroki jest cos jeszcze na rynku ?

    Matylda
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 26 lipca 2012, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno olej z wiesiołka dobrze działa na płodny śluz, ja sama nie stosowałam więc trudno mi powiedzieć ale czytałam fora gdzie dziewczyny pisały, że zażywają po 3,4 dziennie kapsułki i ,,pływają'' kiedy mają owulację ; p

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2012, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej no olej z wiesiołka super jest polecam śluzu dużo.no ja ten cykl uważam za stracony bo @ przyszła i zatrzymała się ale się rozkręci niestety muszę się zastanowić co zrobić w kolejnym miesiącu aby ulepszyć staranka??
    mala podoba mi sie twoja wypowiedz!!!1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2012, 09:14

  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 27 lipca 2012, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisalam zazywam wiesiolka do owulacji ale on jakos na mnie super nie dziala. a teraz napisze wam o eksperymencie.mierzylam temperature dwa razy i o dziwo wyszlo taka sama (ale najsmieszniejsze jest ze mierzylam rteciowym i dwa razy bylo 37. A mierzac elektronicznym trzeci raz 36.8. moglam juz sobie odpuscic ten elektroniczny:)

    Matylda
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 27 lipca 2012, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc kochane :) ja na sluz płodny zażywam olej z wiesiołka i jest troche lepiej. Dziś wkońcu kalendarz wyznaczył mi owulke była rzekomo w 17 dc a dziś mam 21 dc starana w tym miesiącu były i to sporo sie tego nazbierało :P wczoraj gadałam z moim M. i dzięki niemu zmieniłam nastawienie - patrze bardziej pozytywnie :) ahh co ja bym bez niego zrobiła ...

    matyldziu zmierzyłam dziś tą tempke dwa razy pod kołdrą i odkryta i wyszła mi taka sama, także myślę ze to nie ma za bardzo wpływu.

    bajtel może nastepny cykl będzie Twój - nowy cykl- nowe szanse :*

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • Kruszynka1990 Koleżanka
    Postów: 35 27

    Wysłany: 27 lipca 2012, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:)Pisałam tutaj wcześniej,ale jeszcze raz napiszę coś o sobie ponieważ mam mały problem:)Staramy się 18 cykli...niestety nie wychodzi.
    Dzisiaj mam 24 dc.Na początku cyklu byłam u ginekologa,ponieważ w przyszłą niedzielę wyjeżdżamy na wczasy i akurat wtedy wypada mi @.Przepisał mi luteinę od 17 do 21 dc:)Żebym wcześniej dostała i się nie męczyła.I dodał,że akurat dni płodne po wywołanej wcześniej @ zaczną się na wakacjach i może wtedy uda się coś zmajstrować:)
    Tylko problem w tym,że @ ani widu ani słychu.Luteinę odstawiłam 3 dni temu.Ponoć miałam dostać @ od razu po odstawienie,bo mam regularne miesiączki.A najlepsze jest to,że temperatura dzisiaj podniosła się do 37,1.Piersi bolą coraz bardziej.To był mój debiut z luteiną i nie mam pojęcia dlaczego temp. podskoczyła zamiast spaść:)
    Miała któraś do czynienia z tym lekiem?
    Może wreszcie ten lipiec okażę się szczęśliwy:)
    Pozdrawiam:)

    "Najlepszą antykoncepcją jest chęć posiadania dziecka..."
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 27 lipca 2012, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruszynko zrób sobie moze test zeby mieć jasnośc :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 27 lipca 2012, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    warto zrobić test :)

    ja miałam tak z luteiną..po 3 dniach od zakończenia przyjmowania jej..pojawiła się mi wstręciucha...niestety :( ale życzę Ci aby w Twoim przypadku było inaczej :)

    relg2n0abn31771x.png
  • Kruszynka1990 Koleżanka
    Postów: 35 27

    Wysłany: 27 lipca 2012, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki tej podwyższonej zamiast spadającej temperatury mam jakąś iskierkę nadziei:)Ale tyle razy się rozczarowałam...ahh:/
    Jutro jak @ się nie pojawi,to zrobię test:)Będzie to 10 dpo:)

    "Najlepszą antykoncepcją jest chęć posiadania dziecka..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2012, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kruszynko zrób sobie test i sprawdz !a ja już nie wiem czy to @ bedzie czy to jednorazowe plamienie????przed @
    czekam bo do @ mam jeszcze 2 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2012, 09:17

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 27 lipca 2012, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruszynko 1990 ja luteinę zażywam już 3 miesiące. U mnie niestety nigdy nie wywołała na czas @ przychodziło dopiero jakiś tydzień po odstawieniu, ale miejmy nadzieję, że u Ciebie inny powód jest nie pojawienia się @ :)

    relg3e5eu7qme10h.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 27 lipca 2012, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajtel a zdarzały ci się takie małe plamienia przed terminem @?

    relg3e5eu7qme10h.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 27 lipca 2012, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie kolejne wątpliwości kalendarz wyznaczył mi dzis owulke ze była w 17 dc a ja w 20 dc miałam bardzo silny ból jajnika w którym ginka widziała pecherzyki a wczoraj miałam otwartą szyjkę macicy ;/ i zastanawiam się czy owulka nie była przypadkiem 20 dc a nie 17 jak wyznaczył kalendarz

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 27 lipca 2012, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej, ja tez biore wiesiolka, w zeszlym miesiacu bralam po jednej tabletce rano i wieczorem i nie zauwazylam zadnej poprawy dlatego w tym biore po 2 naraz. jesli nic sie nie zmieni to nie kupuje wiecej.
    a tak poza tym to dzisiaj jade na 2 dniowy biwak z moim M. pierwszy raz pod namiotem od 8 lat :D uwielbiam takie spontany, idealny sposob na odciagniecie uwagi od staranek o dzidzie :)
    pozdrawiam

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ