X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 26 lipca 2012, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez gratuluje z calego serca.. Ja dzis sie obudzilam z lekkim dolem, czuje ze znow nici w tym miesiacu, wprawdzie jeszcze ze 4 dni do testowania, ale jakos juz mam przeczucie.. bo oczywiscie nic nie czuje zeby sie zmienilo w organizmie. Zalamka, czemu nie mozna zajsc w ciaze.. normalnie w miare szybko, tak ja powinno to byc... bez mierzenia temperatury bez wspomagaczy... no tak juz bym chciala zaciazyc ze oszaleje. wesprzyjcie dziewczyny bo az mi sie nie chce do pracy isc;(

    Matylda
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 26 lipca 2012, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matyldo kochana czuje się dokłądnie tak samo mój organizm szaleje a ja nie wiem co się dzieje wiem ze w tym miesiącu nici z tego wszystkiego :( ginka powiedziała ze owulka była a ja mam zero skoku tempki :( dodatkowo wczoraj miałams traszny ból jajnika w którym rzekomo były jeszcze pęcherzyki takze juz teraz całkiem zgłupiałam ;/ smutno mi jest bo wokoło ciągle szłysze ze ta zaszła tamta zaszła a u mnie dalej nic :(

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 26 lipca 2012, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owu się przesunęła..niestety :( dziwne to wszystko... a pokazywało,że już dni niepłodne ...czasami to nie kumam tego mojego wykresu :( temperaturę mam w okolicach 36,9 37,0 czyli już jest po owu...zostało czekać...ale ja machnęłam dziś ręką..bo mam już dość tych nerwów i wyczekiwania..będzie to będzie..nie to nie...i tak zaczynam już przygotowywać się mentalnie :) do drożności jajowodów bo mam zamiar zrobić w następnym cyklu.

    relg2n0abn31771x.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 lipca 2012, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczenta glowa do gory i nam sie tesz uda zobaczycie tylko do tego potrzeba czasu i cierpliwosci :)Malenstwo przyjdzie wtedy kiedy naj mniej sie bedziemy spodziewac zobaczycie i wtedy wspomnicie moje slowka :) mie martwcie sie :) Moze za bardzo wsluchujecie sie w organizm i probujecie wszystko zrozumiec a to tak nie dziala :) moze sprobujcie z M na urlop gdzies wyjechac, odprezyc sie to dobrze robi :) tak wiec glowa do gory :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 26 lipca 2012, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawowa panienka wielkie gratulacje !!!!!

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • binia29 Przyjaciółka
    Postów: 71 41

    Wysłany: 26 lipca 2012, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawowa Gratuluje kochana.
    No ja czekam teraz na sierpień. Lipiec nie był mój-mówi się trudno, ale walczyć będe.

  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 26 lipca 2012, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasminku mój kochany u mnie to samo co u Ciebie kalendarz owulki jeszcze wogóle nie wykrył wczoraj strasznie bolał mnie jajnik prawy a ginka mówiła ze w prawym mam parę pęcherzyków ale to juz 20 dc takze nic z tego nie wiem, stwierdziłam ze to oleje bo bezsensu sie stresować w przyszłym cyklu wogóle nie meirze tempki bo jade na wakacje jedyne co bede robić to pić ziółka o. Sroki nawet nadzieja już coraz mniejsza ;/

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 26 lipca 2012, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim bardzo dziękuję :) Dużo dobrych myśli w waszą stronę i teraz ja trzymam kciuki za Was :)

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 26 lipca 2012, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    jasminku mój kochany u mnie to samo co u Ciebie kalendarz owulki jeszcze wogóle nie wykrył wczoraj strasznie bolał mnie jajnik prawy a ginka mówiła ze w prawym mam parę pęcherzyków ale to juz 20 dc takze nic z tego nie wiem, stwierdziłam ze to oleje bo bezsensu sie stresować w przyszłym cyklu wogóle nie meirze tempki bo jade na wakacje jedyne co bede robić to pić ziółka o. Sroki nawet nadzieja już coraz mniejsza ;/

    czasami owu zdarza się później niż to książkowo jest napisane..bądź dobrej myśli. W następnym miesiącu odpoczywaj na urlopie,nie stresuj się...może taka chwila oddechu i oderwania się od codzienności sprawi,że wszystko potoczy się po Twojej myśli :)Ziółka oczywiście obowiązkowo :)

    a może któraś z Was kobietki wie..czy w cyklu,gdzie robi się hsg można potem starać się o dzidziusia..czy raczej to medycznie nie wskazane..czytałam troszkę,że jedni lekarze mówią,że tak ..inni ,że to jednak niewskazane,bo jak by nie było promieniowanie jest i może to wpłynąć na komórkę jajową tudzież zarodek :)

    relg2n0abn31771x.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 26 lipca 2012, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawowa.panienka wrote:
    Oficjalnie już mogę powiedzieć, że się udało :) Lekarz w przyszłym tygodniu i mam nadzieję już dowiedzieć się czegoś więcej. Bardzo dziękuję wam za wsparcie i miłe słowa :*

    Gratuluje........... :) ROZPYLAJ CIĄŻOWE FLUIDY :))

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 26 lipca 2012, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tej temperatury juz tez nie rozumiem. opowiem wam czemu napiszcie co o tym myslicie. termometr mam rteciowy. mierze o 8h00 bez wstawania z lozka. Jak zaczynam mierzyc to czasem lekko przysne i zdaza sie ze termometr mam w pochwie jakies 10min. i tak przez kolejne 3dni mialam 36.9. Nie wiem czy wy tak macie ale wiadomo jak sie spi to jest sie przykryty koldra i jest pod nia cieplo. jak zaczynam mierzyc to sie nie odkrywam. niestety za chwile sie robi bardzo goraco. ciekawe czy po odryciu sie ma to wplyw n'a tempke. dlaczego o tym pisze bo tempka to cos co trudno uznac za wiarygodne. chocby dzis mierzac i przysypiajac 10min wyszlo mi 36.9 a jak zmierzylam drugi raz po jakis 5 min od pierwszego mierzenia to bylo 36.7 oczywiscie tez trzymalam z 10min. uwazam ze trudno jest zaufac temperaturze skoro przy odstepie 15-min. roznica jest o 2stopnie. mierzylyscie kiedys tempke 2razy?

    Matylda
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 26 lipca 2012, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm cięzko powiedzieć ja kiedyś mierzyłam dwoma termometrami i na kazdym wychodziło co innego ;/

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 26 lipca 2012, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sprobuj jutro zmierzyc tym samym termometrem bedac przykryta koldra. a nastepnie 5 lub 10min pozniej odkruta aby zobaczyc czy tempka ta sama. zrobimy eksperyment.

    Matylda
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 26 lipca 2012, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha ok :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 26 lipca 2012, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sprobuj jutro zmierzyc tym samym termometrem bedac przykryta koldra. a nastepnie 5 lub 10min pozniej odkruta aby zobaczyc czy tempka ta sama. zrobimy eksperyment.

    Matylda
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 26 lipca 2012, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj. jakos sie zapisalo w pamieci i wyslalo dwa razy.

    Matylda
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 26 lipca 2012, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny?a jak sie przyzadza siemie lniane? kupilam wczoraj takie siemie ale wyglada jak drobniutenkie nasiona. Jak to teraz robic? wrzatkiem zaparzac?

    Matylda
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 26 lipca 2012, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co pamiętam to zaparza się wrzątkiem...to gęstnieje..i robi się taka galareta :D

    relg2n0abn31771x.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 26 lipca 2012, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda wrote:
    Dziewczyny?a jak sie przyzadza siemie lniane? kupilam wczoraj takie siemie ale wyglada jak drobniutenkie nasiona. Jak to teraz robic? wrzatkiem zaparzac?

    ja kiedys probowalam cos takiego zrobic ale ja to gotowalam az zgestnieje i smakowalo okropnie :) ale wiem ze jest tez w proszku bodajze w zielarskim to dostaniesz lub aptece i to sie wtedy zaparza wrzdkiem i ma ciut lepszy smak i mozna to pic z sokiem :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 26 lipca 2012, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawowa.panienka wrote:
    Oficjalnie już mogę powiedzieć, że się udało :) Lekarz w przyszłym tygodniu i mam nadzieję już dowiedzieć się czegoś więcej. Bardzo dziękuję wam za wsparcie i miłe słowa :*

    no moje gratulację ależ ti się robi ciążowo dziewczyny przesyłacie super fluidy razem zawsze raźniej :) jak ja bym chciała do was dołączyć!!!

    dqpri09knl7nzqjn.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ