X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 27 lipca 2012, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka, kalendarz moze jeszcze zmienic Ci ta owulke. w zeszlym miesiacu wyznaczyl mi 15 dc chociaz ja bylam pewna na 90% ze byla 17 dc. po 5 dniach przeskoczylo na 17 dzien, wiec to jakos oblicza dane na bierzaco chyba.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 27 lipca 2012, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cos mi się włąsnei wydaje ze źle obliczył dlatego poczekamy i zobaczymy czy coś zmieni :P A Tobie życze udanego biwaku spontany są najlepsze :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 27 lipca 2012, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda spontany sa najlepsze i najczesciej udane :) życze wam udanego biwakowania.

    No niestety u mnie przyszla @ choc mialam cicha nadzieje ze nie przydzie :P ale to nic jak nie teraz to nastepnym razem niepoddaje sie :). Teraz musze plan opracowac na nastepny miesiac hehe :).
    ( A juz mialam plan jak mu powiem jak sie uda i musi to teraz jeszcze zaczekac hehe :P)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2012, 10:53

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 27 lipca 2012, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała uwielbiam Twoje pozytywne myślenie :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 27 lipca 2012, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    hej hej, ja tez biore wiesiolka, w zeszlym miesiacu bralam po jednej tabletce rano i wieczorem i nie zauwazylam zadnej poprawy dlatego w tym biore po 2 naraz. jesli nic sie nie zmieni to nie kupuje wiecej.
    a tak poza tym to dzisiaj jade na 2 dniowy biwak z moim M. pierwszy raz pod namiotem od 8 lat :D uwielbiam takie spontany, idealny sposob na odciagniecie uwagi od staranek o dzidzie :)
    pozdrawiam

    To ja tez w przyszlym miesiacu bede brala po 2 wiesiolki. teraz bralam 2x1. Baw sie dobrze n'a biwaku i nie mysl...:)

    Matylda
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 27 lipca 2012, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    mała uwielbiam Twoje pozytywne myślenie :)

    Nam welurka tez by sie takie przydalo... na szczescie weekend idzie:) juz na sama mysl mi pozytywniej.

    Matylda
  • matylda Ekspertka
    Postów: 187 57

    Wysłany: 27 lipca 2012, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    Dziewczyny u mnie kolejne wątpliwości kalendarz wyznaczył mi dzis owulke ze była w 17 dc a ja w 20 dc miałam bardzo silny ból jajnika w którym ginka widziała pecherzyki a wczoraj miałam otwartą szyjkę macicy ;/ i zastanawiam się czy owulka nie była przypadkiem 20 dc a nie 17 jak wyznaczył kalendarz

    Kalendarz moze sie mylic, ale jezeli mialas juz wyzsza temperature to dziwne. ile masz stpni na wykresie w dniach 17 ,18 ,19 i 20?

    Matylda
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 27 lipca 2012, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo dziewczenta to jest tak ze jedna czasc sukcesu to pozytywne myslenie a druga to czyny i ta jest najmilsza :P :)

    A co ty na taki nowy temacik ? " wspaniale wieci dla naszych M " :) :) chodzilo by o to zeby opisac jak fajnie mozna im przekazac ze jest sie w ciazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2012, 13:41

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2012, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    24dc wynik Bety <0,1 więc i dla mnie lipiec nie jest szczęśliwy...

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 27 lipca 2012, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przykro mi, że się nie udało, ale nadejdzie nowy cykl i nowa nadzieja. Ech ja dziś taki ciężki dzień miałam ;( poszłam do swojego lekarza pierwszego kontaktu u którego nie byłam kilka lat poprosić o skierowanie na kilka podstawowych badań bo w ciąży jestem, tak mnie potraktował jakbym miała 15 lat i wpadła z kimś w tą ciąże ; ( zmieszał mnie z błotem, nakrzyczał na mnie i to jeszcze przy innych pacjentach, na końcu powiedział, że boi się myszy i dal tylko na morfologie i mocz, cała się trzęsłam jak od niego wyszłam. Z nerwów dostałam silnych skurczy i bólu brzucha, całe popołudnie przeleżałam. Nienawidzę naszej polskiej służby zdrowia!!!!

    relg3e5eu7qme10h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2012, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA no to rzeczywiście nie zazdroszczę Ci lekarza. Ja z moim wrednym i wybuchowym charakterem chyba bym mu się odwdzięczyła. U mnie tak dobrze się składa, że mam zaprzyjaźnionego lekarza, który leczy mnie od małego. Próbowałam się dzisiaj "wbić" do niego jako ostatnia ale za dużo pacjentów czekało. Będę próbować jeszcze przed pracą, bo potrafi przyjmować nawet do 23. Też muszę pobrać skierowanie na badania. Zobaczymy co będzie.

    Jest dokładnie tak jak piszesz. Nowy cykl = nowa nadzieja. Na szczęście nadzieja u mnie umiera ostatnia :) Co prawda dzisiaj jak odebrałam wynik trochę mnie zwaliło z nóg. Przez całą drogę powrotną starałam się powstrzymać łzy ale było ciężko. Całe szczęście mam mega wsparcie ze strony M :) Objawy trochę mnie zdezorientowały, ale cóż głowa do góry i trzeba brać się do roboty ;D

    A Ty kochana wycisz się i uspokój. Na niektórych konowałów nie mamy niestety wpływu i takich chamów i prostaków trzeba olewać, bo nie są warci naszych nerwów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2012, 20:06

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 27 lipca 2012, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flava dziękuję kochana za słowa pocieszenia ;* Odezwałam się ale niewiele bo szczęka mi opadła i wcięło mnie, że ten mój ulubiony, zawsze miły dla mnie lekarz może tak chamsko potraktować człowieka. Ale tak jak napisałaś nie mamy wpływu na takich ludzi i nie trzeba się denerwować, już się na szczęście uspokoiłam bo teraz stres mi nie służy.

    Flava lubi tę wiadomość

    relg3e5eu7qme10h.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 27 lipca 2012, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Dziewczyny przykro mi, że się nie udało, ale nadejdzie nowy cykl i nowa nadzieja. Ech ja dziś taki ciężki dzień miałam ;( poszłam do swojego lekarza pierwszego kontaktu u którego nie byłam kilka lat poprosić o skierowanie na kilka podstawowych badań bo w ciąży jestem, tak mnie potraktował jakbym miała 15 lat i wpadła z kimś w tą ciąże ; ( zmieszał mnie z błotem, nakrzyczał na mnie i to jeszcze przy innych pacjentach, na końcu powiedział, że boi się myszy i dal tylko na morfologie i mocz, cała się trzęsłam jak od niego wyszłam. Z nerwów dostałam silnych skurczy i bólu brzucha, całe popołudnie przeleżałam. Nienawidzę naszej polskiej służby zdrowia!!!!

    nie mart sie kochaniutka pewnie zona mu w nocy nie dala i mial zly dzien :P a w gabinecie sobie tylko mogl popatrzec hehe :P :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2012, 22:18

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 27 lipca 2012, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29 ty to potrafisz człowiekowi poprawić humor ; )

    relg3e5eu7qme10h.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 27 lipca 2012, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    welurka, kalendarz moze jeszcze zmienic Ci ta owulke. w zeszlym miesiacu wyznaczyl mi 15 dc chociaz ja bylam pewna na 90% ze byla 17 dc. po 5 dniach przeskoczylo na 17 dzien, wiec to jakos oblicza dane na bierzaco chyba.

    sisi super sprawa z tym biwakiem no i może coś pokombinujecie:)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 27 lipca 2012, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matylda wrote:
    welurka wrote:
    Dziewczyny u mnie kolejne wątpliwości kalendarz wyznaczył mi dzis owulke ze była w 17 dc a ja w 20 dc miałam bardzo silny ból jajnika w którym ginka widziała pecherzyki a wczoraj miałam otwartą szyjkę macicy ;/ i zastanawiam się czy owulka nie była przypadkiem 20 dc a nie 17 jak wyznaczył kalendarz

    Kalendarz moze sie mylic, ale jezeli mialas juz wyzsza temperature to dziwne. ile masz stpni na wykresie w dniach 17 ,18 ,19 i 20?

    dziewczyny u mnie w tym cyklu ten kalendarze zmieniał mi 3 razy owu ale aj i tak wiedziałam że miałam w sobotę czułam to po sobie. Więc chyba nie można aż tak bardzo się przywiązywać do tego co tu wychodzi zresztą to taki wspomagacz tylko.

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 27 lipca 2012, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flava wrote:
    24dc wynik Bety <0,1 więc i dla mnie lipiec nie jest szczęśliwy...

    przykro mi flava ale głowa do góry wyznaczaj sobie plan na sierpień. i działaj nie mart się buziaczki pocieszaczki

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 27 lipca 2012, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Dziewczyny przykro mi, że się nie udało, ale nadejdzie nowy cykl i nowa nadzieja. Ech ja dziś taki ciężki dzień miałam ;( poszłam do swojego lekarza pierwszego kontaktu u którego nie byłam kilka lat poprosić o skierowanie na kilka podstawowych badań bo w ciąży jestem, tak mnie potraktował jakbym miała 15 lat i wpadła z kimś w tą ciąże ; ( zmieszał mnie z błotem, nakrzyczał na mnie i to jeszcze przy innych pacjentach, na końcu powiedział, że boi się myszy i dal tylko na morfologie i mocz, cała się trzęsłam jak od niego wyszłam. Z nerwów dostałam silnych skurczy i bólu brzucha, całe popołudnie przeleżałam. Nienawidzę naszej polskiej służby zdrowia!!!!

    palant bo inaczej nie można tego nazwać trzeba było tez go zmieszać z błotem i powiedzieć że sobie nie życzysz takiego gadania a jego zasranym obowiązkiem jest wydać Tobie te skierowania masakra !!!

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 27 lipca 2012, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    mala29 ty to potrafisz człowiekowi poprawić humor ; )

    :) :) :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 27 lipca 2012, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    hej hej, ja tez biore wiesiolka, w zeszlym miesiacu bralam po jednej tabletce rano i wieczorem i nie zauwazylam zadnej poprawy dlatego w tym biore po 2 naraz. jesli nic sie nie zmieni to nie kupuje wiecej.
    a tak poza tym to dzisiaj jade na 2 dniowy biwak z moim M. pierwszy raz pod namiotem od 8 lat :D uwielbiam takie spontany, idealny sposob na odciagniecie uwagi od staranek o dzidzie :)
    pozdrawiam

    ja wiesiołka biorę 3 razy dziennie po 2 kapsułki:) wtedy to mam efekt pożądany :D

    relg2n0abn31771x.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ