X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2012, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie się akurat tak złożyło że w tym tygodniu akurat ciut więcej pracuje, więc będę mogła zająć się czymś innym.. :) A że uwielbiam swoją pracę to tym bardziej będę miała możliwość troszeczkę się oderwać ;D

  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 24 lipca 2012, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Jeszcze raz wszystkim dziękuję za cudowne wsparcie, trzymanie kciuków bardzo mi pomogło. Wróciłam właśnie od ginekologa. Mam zdjęcie mojej kropeczki ;) Moja fasolka ma jakieś trzy i pół tygodnia. Trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki
    kawowa panienko czekam z niecierpliwością na jutrzejsze wieści od ciebie ;)

    Dziękuję ci bardzo :) Chodzę już po ścianach i zupełnie nie wiem co ze sobą zrobić. Każdy kolejny Kropek dodaje jednak uśmiechu :) Niechby się tylko ten lipiec okazał szczęśliwy też dla mnie :)

  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 24 lipca 2012, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech a dla mnie się ten dzień kończy smutno kochane... tyle szczęścia dziś było, że musiało coś mi go popsuć ; ( właśnie się okazało, że nie zdałam egzaminu jednego na uczelni i przeleciało mi stypendium roczne, naukowe koło nosa w wysokości 5 tysięcy ;(((((

    relg3e5eu7qme10h.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 24 lipca 2012, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Ech a dla mnie się ten dzień kończy smutno kochane... tyle szczęścia dziś było, że musiało coś mi go popsuć ; ( właśnie się okazało, że nie zdałam egzaminu jednego na uczelni i przeleciało mi stypendium roczne, naukowe koło nosa w wysokości 5 tysięcy ;(((((

    przykro mi z tego powodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2012, 21:43

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 24 lipca 2012, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Ech a dla mnie się ten dzień kończy smutno kochane... tyle szczęścia dziś było, że musiało coś mi go popsuć ; ( właśnie się okazało, że nie zdałam egzaminu jednego na uczelni i przeleciało mi stypendium roczne, naukowe koło nosa w wysokości 5 tysięcy ;(((((

    Kancialupka tak to w zyciu jest, tzw zyciowa rownowaga- jak cos jest super to za chwile walnie cos zeby sie waga za bardzo na WESOOLE rzeczy nie przechylala. Glupie ale takie zycie.......ciesz sie Kochana z tej najbardziej radosnej wiadomosci i nie pozwol sobie tej chwili zepsuc :)))) przez zamartwianie sie z tamtego powodu ( wiem ze dla Ciebie to bylo wazne) ucieka Ci radosc z tego czego pragneas najbardziej :) trzymaj sie cieplo !!!

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 25 lipca 2012, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA przykro mi <przytul>

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 25 lipca 2012, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje byłam wczoraj u lekarza na badaniu cytologicznym. Trafiłam na inną babkę i jestem bardzo zadowolona kobieta naprawdę super, rozmowna miła wogóle nie czułam się zestresowana. Poprosiłam czy może mi sprawdzić czy miałam owulke w tym cyklu bo wydaje mi się ze nie aczkolwiek pobolewał mnie lewy jajnik w poniedziałek. Lekarka bez problemu zrobiła mi usg i stwierdziła ze owulka była ale z prawego jajnika i ze jeszcze parę pęcherzyków tam jest. Z tym, że temperatura mi coś nie pasuje bo jest znikomy skok, wczoraj miałam 36,65 a dziś 36,68 w poniedziałek miałam 36,3. Niby jakiś tam skok jest ale zawsze po owulce miałam tempke conajmniej 36,8 lub 36,9 i sama nie wiem co o tym myśleć ;/

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 25 lipca 2012, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kancialupka przykro mi. Welurka ja nie mierzę temp więc nie pomogę. Ale najważniejsze że w końcu masz porządnego lekarza :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 25 lipca 2012, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka, wyglada na to ze owulacje mialas w poniedzialek, a pozniej skok temperatury 0,3 stopnia co jest dobrym skokiem. ja tez nie mam wzrostu do 37 w 2 fazie, pierwsze tempki utrzymuja sie w granicach 36,2 albo 36,3 a w 2 fazie 36,6, 36,7.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 25 lipca 2012, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Anette masz w zupełności rację są poważniejsze problemy, w dupie ich wszystkich mam, już mi lepiej ; p
    welurka ja myślę, że owulacja była u Ciebie, a że inne troszkę temperatury, myślę, że nie wszystko działa u nas kobiet jak w zegarku. Pamiętaj spodziewaj się niespodziewanego ; )

    relg3e5eu7qme10h.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 25 lipca 2012, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieje ze owulka faktycznie była choć kalendarz jeszcze nic nie zaznaczył, cały ten cykl jakiś porąbany jest i jeszcze akurat w terminie spodziewanej @ idziemy z moim m. na wesele ;/

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 lipca 2012, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    Dziewczyny mam nadzieje ze owulka faktycznie była choć kalendarz jeszcze nic nie zaznaczył, cały ten cykl jakiś porąbany jest i jeszcze akurat w terminie spodziewanej @ idziemy z moim m. na wesele ;/

    To zycze udanej zabawy na weselu.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 25 lipca 2012, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Dziękuję dziewczyny. Anette masz w zupełności rację są poważniejsze problemy, w dupie ich wszystkich mam, już mi lepiej ; p
    welurka ja myślę, że owulacja była u Ciebie, a że inne troszkę temperatury, myślę, że nie wszystko działa u nas kobiet jak w zegarku. Pamiętaj spodziewaj się niespodziewanego ; )

    no szkoda że się nie udało z tym stypendium ale cieszę się że już nie masz złego humorku z tego powodu! trzeba iść dalej ale wygadać i wyżalić zawsze nam się możesz....
    teraz ciesz się swoim szczęściem bycia w ciąży :) nowy etap....

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 25 lipca 2012, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    Kochane moje byłam wczoraj u lekarza na badaniu cytologicznym. Trafiłam na inną babkę i jestem bardzo zadowolona kobieta naprawdę super, rozmowna miła wogóle nie czułam się zestresowana. Poprosiłam czy może mi sprawdzić czy miałam owulke w tym cyklu bo wydaje mi się ze nie aczkolwiek pobolewał mnie lewy jajnik w poniedziałek. Lekarka bez problemu zrobiła mi usg i stwierdziła ze owulka była ale z prawego jajnika i ze jeszcze parę pęcherzyków tam jest. Z tym, że temperatura mi coś nie pasuje bo jest znikomy skok, wczoraj miałam 36,65 a dziś 36,68 w poniedziałek miałam 36,3. Niby jakiś tam skok jest ale zawsze po owulce miałam tempke conajmniej 36,8 lub 36,9 i sama nie wiem co o tym myśleć ;/
    dobrze ze idziecie na wesele nie będziesz myślała o @ wyłączysz się na trochę.
    welurka a po owulacji tempka powinna skoczyć w górę ?
    ja miałam przed owu 36,2 a dziś np 37,2 pomożecie to rozszyfrować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2012, 20:36

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 25 lipca 2012, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie już mogę powiedzieć, że się udało :) Lekarz w przyszłym tygodniu i mam nadzieję już dowiedzieć się czegoś więcej. Bardzo dziękuję wam za wsparcie i miłe słowa :*

    Flava lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 lipca 2012, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo sie ciesze kawowa.panienka i jeszcze raz moje gratulacje:)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2012, 02:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawowa.panienka Gratulacje :)

  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 26 lipca 2012, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    welurka wrote:
    Kochane moje byłam wczoraj u lekarza na badaniu cytologicznym. Trafiłam na inną babkę i jestem bardzo zadowolona kobieta naprawdę super, rozmowna miła wogóle nie czułam się zestresowana. Poprosiłam czy może mi sprawdzić czy miałam owulke w tym cyklu bo wydaje mi się ze nie aczkolwiek pobolewał mnie lewy jajnik w poniedziałek. Lekarka bez problemu zrobiła mi usg i stwierdziła ze owulka była ale z prawego jajnika i ze jeszcze parę pęcherzyków tam jest. Z tym, że temperatura mi coś nie pasuje bo jest znikomy skok, wczoraj miałam 36,65 a dziś 36,68 w poniedziałek miałam 36,3. Niby jakiś tam skok jest ale zawsze po owulce miałam tempke conajmniej 36,8 lub 36,9 i sama nie wiem co o tym myśleć ;/
    dobrze ze idziecie na wesele nie będziesz myślała o @ wyłączysz się na trochę.
    welurka a po owulacji tempka powinna skoczyć w górę ?
    ja miałam przed owu 36,2 a dziś np 37,2 pomożecie to rozszyfrować?

    magdaleno około 2 dni po owulce tempka powinna podskoczyć w góre i utrzymywać się tak do dnia wystapienia miesiączki (może trochę spadać tuż przed miesiączką) jeśli natomiast jesteś w ciąży to tempka pozostaje podwyższona, Twoja tempka jest prawidłowa dla fazy lutealnej czyli tej po owulacji :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 26 lipca 2012, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawowa gratuluje i nie ukrywam ze zazdroszczę :P :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2012, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawowa panienka gratuluje o zarażaj kochana!!!

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ