Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 lipca 2012, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie się akurat tak złożyło że w tym tygodniu akurat ciut więcej pracuje, więc będę mogła zająć się czymś innym.. :) A że uwielbiam swoją pracę to tym bardziej będę miała możliwość troszeczkę się oderwać ;D

• kawowa.panienka Koleżanka

Wysłany: 24 lipca 2012, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Jeszcze raz wszystkim dziękuję za cudowne wsparcie, trzymanie kciuków bardzo mi pomogło. Wróciłam właśnie od ginekologa. Mam zdjęcie mojej kropeczki ;) Moja fasolka ma jakieś trzy i pół tygodnia. Trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki
    kawowa panienko czekam z niecierpliwością na jutrzejsze wieści od ciebie ;)

Dziękuję ci bardzo :) Chodzę już po ścianach i zupełnie nie wiem co ze sobą zrobić. Każdy kolejny Kropek dodaje jednak uśmiechu :) Niechby się tylko ten lipiec okazał szczęśliwy też dla mnie :)

• KANCIALUPKA Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2012, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech a dla mnie się ten dzień kończy smutno kochane... tyle szczęścia dziś było, że musiało coś mi go popsuć ; ( właśnie się okazało, że nie zdałam egzaminu jednego na uczelni i przeleciało mi stypendium roczne, naukowe koło nosa w wysokości 5 tysięcy ;(((((

relg3e5eu7qme10h.png
  • mala29_ Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2012, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Ech a dla mnie się ten dzień kończy smutno kochane... tyle szczęścia dziś było, że musiało coś mi go popsuć ; ( właśnie się okazało, że nie zdałam egzaminu jednego na uczelni i przeleciało mi stypendium roczne, naukowe koło nosa w wysokości 5 tysięcy ;(((((

przykro mi z tego powodu

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2012, 21:43

W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Anette Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2012, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:

Kancialupka tak to w zyciu jest, tzw zyciowa rownowaga- jak cos jest super to za chwile walnie cos zeby sie waga za bardzo na WESOOLE rzeczy nie przechylala. Glupie ale takie zycie.......ciesz sie Kochana z tej najbardziej radosnej wiadomosci i nie pozwol sobie tej chwili zepsuc :)))) przez zamartwianie sie z tamtego powodu ( wiem ze dla Ciebie to bylo wazne) ucieka Ci radosc z tego czego pragneas najbardziej :) trzymaj sie cieplo !!!

Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • welurka Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 08:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA przykro mi <przytul>

2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • welurka Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje byłam wczoraj u lekarza na badaniu cytologicznym. Trafiłam na inną babkę i jestem bardzo zadowolona kobieta naprawdę super, rozmowna miła wogóle nie czułam się zestresowana. Poprosiłam czy może mi sprawdzić czy miałam owulke w tym cyklu bo wydaje mi się ze nie aczkolwiek pobolewał mnie lewy jajnik w poniedziałek. Lekarka bez problemu zrobiła mi usg i stwierdziła ze owulka była ale z prawego jajnika i ze jeszcze parę pęcherzyków tam jest. Z tym, że temperatura mi coś nie pasuje bo jest znikomy skok, wczoraj miałam 36,65 a dziś 36,68 w poniedziałek miałam 36,3. Niby jakiś tam skok jest ale zawsze po owulce miałam tempke conajmniej 36,8 lub 36,9 i sama nie wiem co o tym myśleć ;/

2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • monia Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kancialupka przykro mi. Welurka ja nie mierzę temp więc nie pomogę. Ale najważniejsze że w końcu masz porządnego lekarza :)

1usa3e5ekxdyq5kw.png

bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • sisi Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka, wyglada na to ze owulacje mialas w poniedzialek, a pozniej skok temperatury 0,3 stopnia co jest dobrym skokiem. ja tez nie mam wzrostu do 37 w 2 fazie, pierwsze tempki utrzymuja sie w granicach 36,2 albo 36,3 a w 2 fazie 36,6, 36,7.

20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • KANCIALUPKA Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Anette masz w zupełności rację są poważniejsze problemy, w dupie ich wszystkich mam, już mi lepiej ; p
    welurka ja myślę, że owulacja była u Ciebie, a że inne troszkę temperatury, myślę, że nie wszystko działa u nas kobiet jak w zegarku. Pamiętaj spodziewaj się niespodziewanego ; )

relg3e5eu7qme10h.png
  • welurka Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieje ze owulka faktycznie była choć kalendarz jeszcze nic nie zaznaczył, cały ten cykl jakiś porąbany jest i jeszcze akurat w terminie spodziewanej @ idziemy z moim m. na wesele ;/

2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • mala29_ Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    Dziewczyny mam nadzieje ze owulka faktycznie była choć kalendarz jeszcze nic nie zaznaczył, cały ten cykl jakiś porąbany jest i jeszcze akurat w terminie spodziewanej @ idziemy z moim m. na wesele ;/

To zycze udanej zabawy na weselu.

• magdalena Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KANCIALUPKA wrote:
    Dziękuję dziewczyny. Anette masz w zupełności rację są poważniejsze problemy, w dupie ich wszystkich mam, już mi lepiej ; p
    welurka ja myślę, że owulacja była u Ciebie, a że inne troszkę temperatury, myślę, że nie wszystko działa u nas kobiet jak w zegarku. Pamiętaj spodziewaj się niespodziewanego ; )

no szkoda że się nie udało z tym stypendium ale cieszę się że już nie masz złego humorku z tego powodu! trzeba iść dalej ale wygadać i wyżalić zawsze nam się możesz....
    teraz ciesz się swoim szczęściem bycia w ciąży :) nowy etap....

dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    Kochane moje byłam wczoraj u lekarza na badaniu cytologicznym. Trafiłam na inną babkę i jestem bardzo zadowolona kobieta naprawdę super, rozmowna miła wogóle nie czułam się zestresowana. Poprosiłam czy może mi sprawdzić czy miałam owulke w tym cyklu bo wydaje mi się ze nie aczkolwiek pobolewał mnie lewy jajnik w poniedziałek. Lekarka bez problemu zrobiła mi usg i stwierdziła ze owulka była ale z prawego jajnika i ze jeszcze parę pęcherzyków tam jest. Z tym, że temperatura mi coś nie pasuje bo jest znikomy skok, wczoraj miałam 36,65 a dziś 36,68 w poniedziałek miałam 36,3. Niby jakiś tam skok jest ale zawsze po owulce miałam tempke conajmniej 36,8 lub 36,9 i sama nie wiem co o tym myśleć ;/
    dobrze ze idziecie na wesele nie będziesz myślała o @ wyłączysz się na trochę.
    welurka a po owulacji tempka powinna skoczyć w górę ?
    ja miałam przed owu 36,2 a dziś np 37,2 pomożecie to rozszyfrować?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2012, 20:36

dqpri09knl7nzqjn.png
  • kawowa.panienka Koleżanka

Wysłany: 25 lipca 2012, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie już mogę powiedzieć, że się udało :) Lekarz w przyszłym tygodniu i mam nadzieję już dowiedzieć się czegoś więcej. Bardzo dziękuję wam za wsparcie i miłe słowa :*

Flava lubi tę wiadomość

• mala29_ Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2012, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo sie ciesze kawowa.panienka i jeszcze raz moje gratulacje:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 lipca 2012, 02:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawowa.panienka Gratulacje :)

• welurka Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2012, 08:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    welurka wrote:
    dobrze ze idziecie na wesele nie będziesz myślała o @ wyłączysz się na trochę.
    welurka a po owulacji tempka powinna skoczyć w górę ?
    ja miałam przed owu 36,2 a dziś np 37,2 pomożecie to rozszyfrować?

magdaleno około 2 dni po owulce tempka powinna podskoczyć w góre i utrzymywać się tak do dnia wystapienia miesiączki (może trochę spadać tuż przed miesiączką) jeśli natomiast jesteś w ciąży to tempka pozostaje podwyższona, Twoja tempka jest prawidłowa dla fazy lutealnej czyli tej po owulacji :)

2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • welurka Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2012, 08:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawowa gratuluje i nie ukrywam ze zazdroszczę :P :)

2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 lipca 2012, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawowa panienka gratuluje o zarażaj kochana!!!

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ