X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2012, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka gratulacje!!! ;)

    Teraz pora na kolejne staraczki :) Miejmy nadzieję dziewczyny że to dobry początek dla nas wszystkich :)

    Pozdrawiam

  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 16 lipca 2012, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam szybko poszło forum dopiero ruszyło a tu już dwie staraczki zostały cieżarówkami :) i oby tak dalej ;P :)

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 16 lipca 2012, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie moge się doczekać kiedy założe temat pn. "wyglądam jak orka i dobrze mi z tym" na ciezarówkowym forum :P

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 16 lipca 2012, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życze wam wszstkim udanego testowania :) i będe trzymać kciuki może i mi sie w końcu uda :)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2012, 12:09

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 16 lipca 2012, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    nie moge się doczekać kiedy założe temat pn. "wyglądam jak orka i dobrze mi z tym" na ciezarówkowym forum :P

    Masz dziewczno w sobie tyle entuzjazmu i pozytywnego nastawienia, że zupełnie się nie dziwię, że wpadłaś na ten pomysł :D

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 16 lipca 2012, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "nie moge się doczekać kiedy założe temat pn. "wyglądam jak orka i dobrze mi z tym" na ciezarówkowym forum :P"

    dobry pomysł na temacik :) ale zastanawiam sie czy potem pomieścimy się tam wszystkie :P



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2012, 12:11

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2012, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Życze wam wszstkim udanego testowania :) i będe trzymać kciuki może i mi sie w końcu uda :)



    gzvgvd4kixp637yu.png

    Uda się uda!!! :) "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu.." :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2012, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welurka super temat!!! z chęcią się dopiszę !

  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 17 lipca 2012, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje za tydź :))

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 17 lipca 2012, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie dziękuje za gratki, żeby nie zapeszyć :) ogólnie moja droga była dość długa i wyboista, po tym jak trafiłam do lekarza, który leczył mnie na zapalenie przydatków, których nie miałam, a o ciąży kazał mi sobie poczytać w internecie i potem wybić ja sobie z głowy, w marcu br. roku trafiłam do lekarza z prawdziwego zdarzenia a nie jakiegoś konowała :/
    ten lekarz w ciągu jednego cyklu postawił mi diagnozę, braku dojrzewania pęcherzyków i co za tym idzie barku owu, dostałam clo i w trzecim cyklu się udało, a już na pierwszym monitoringu w tym cyklu dostałam skierowanie na badanie hsg jeżeli miałabym dostać @ całe szczęście zamiast @ pojawił się + :D
    ogólnie cykli, których się staraliśmy było 10, a tych z lekami 3 czyli stosunkowo krótko :)

    dziewczyny trzymam mocno kciuki za Wasze pozytywne starania :) dobry lekarz to podstawa :)

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 797

    Wysłany: 17 lipca 2012, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wam zazdroszcze pozytywnego myslenia...
    My sie staramy od 8 cykli i nic, powoli trace nadzieje. Ten miesiac zabralismy sie za badania, w sumie to wyslalam mojego na badanie i czekamy na wyniki. Dalej pewnie zajme sie soba. Mialam juz jedna ciaze-pozamaciczna, rok temu w lipcu i podejrzewam, ze mam problem z droznoscia jajowodow. Ale jak wspomnialam, czekamy na wyniki mojego partnera.

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 17 lipca 2012, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka wrote:
    dziewczyny nie dziękuje za gratki, żeby nie zapeszyć :) ogólnie moja droga była dość długa i wyboista, po tym jak trafiłam do lekarza, który leczył mnie na zapalenie przydatków, których nie miałam, a o ciąży kazał mi sobie poczytać w internecie i potem wybić ja sobie z głowy, w marcu br. roku trafiłam do lekarza z prawdziwego zdarzenia a nie jakiegoś konowała :/
    ten lekarz w ciągu jednego cyklu postawił mi diagnozę, braku dojrzewania pęcherzyków i co za tym idzie barku owu, dostałam clo i w trzecim cyklu się udało, a już na pierwszym monitoringu w tym cyklu dostałam skierowanie na badanie hsg jeżeli miałabym dostać @ całe szczęście zamiast @ pojawił się + :D
    ogólnie cykli, których się staraliśmy było 10, a tych z lekami 3 czyli stosunkowo krótko :)

    dziewczyny trzymam mocno kciuki za Wasze pozytywne starania :) dobry lekarz to podstawa :)

    Agnieszka a ten lekarz który ci pomógł gdzie przyjmuje tzn w którym rejonie Polski i czy długo trzeba czekać na wizytę.

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 17 lipca 2012, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anette 8 cykli..i tracisz nadzieję..nie wolno :)
    a co mam powiedzieć ja...półtora roku staramy się intensywnie...pomijam już że 3 lata bez antykoncepcji..na zasadzie..co ma być to będzie...i nadal jak ciąży nie było tak nie ma. Niestety nie wszystkim przychodzi to łatwo..czasami trzeba ''odcierpieć'' albo jak kto woli ''odczekać'' swoje. Owszem mam chwile zwątpienia..nawet teraz...bo jestem zwyczajnie już zmęczona tym wszystkim..ale nie poddam się dopóki nie zobaczę tych dwóch kresek :)Problemy zdrowotne też mamy i ja i mój mąż...ale ja jestem dobrej myśli..więc głowa do góry kochana .

    relg2n0abn31771x.png
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 17 lipca 2012, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w woj. lubelskim a dokladniej w Pulawach, chociaz oprocz tego pracuje tez w lubelskim szpitalu, na fundusz ciezko sie szybko do niego dostac, ale prywatnie to przyjmie w przeciagu 2 tygodni

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 17 lipca 2012, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    "nie moge się doczekać kiedy założe temat pn. "wyglądam jak orka i dobrze mi z tym" na ciezarówkowym forum :P"

    dobry pomysł na temacik :) ale zastanawiam sie czy potem pomieścimy się tam wszystkie :P



    jesli sie nie zmieścimy to załozoymy wątpek pn. "pogaduchy ciężarnych waleni :P "

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • welurka Autorytet
    Postów: 1580 1406

    Wysłany: 17 lipca 2012, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje ja w tym cyklu wyluzowałam sie az tak za zapomniałam zupełnie o mierzeniu temp. przez weekend i o testach owulacyjnych patrze dziś a mi tu kalendarz zaznacza ze mam dni płodne tak więc wróce z zakupów z moim M. i jesli mi coś kupie to dziś z nim poszaleje a jak nie to zrobie mu kare do jutra hahhaha ::P

    2fwahqvkbpejvho7.png
    gg64jw4z7o472jre.png
  • KANCIALUPKA Autorytet
    Postów: 569 213

    Wysłany: 17 lipca 2012, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welurka wrote:
    Kochane moje ja w tym cyklu wyluzowałam sie az tak za zapomniałam zupełnie o mierzeniu temp. przez weekend i o testach owulacyjnych patrze dziś a mi tu kalendarz zaznacza ze mam dni płodne tak więc wróce z zakupów z moim M. i jesli mi coś kupie to dziś z nim poszaleje a jak nie to zrobie mu kare do jutra hahhaha ::P

    Hihi i tak trzymać welurka ; ) ja odliczam do dnia @. Dziś 27 dc więc testowanie tuż tuż ; )

    relg3e5eu7qme10h.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 17 lipca 2012, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a możesz mi dać jakiś namiar na niego??? ja średnio co 2 tyg jeżdżę do Lublina więc jak w tym miesiącu przyjdzie @ to spróbuję u niego..... a ile kosztuje wizyta???

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 17 lipca 2012, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kopciuszek126 wrote:
    gratulacje Agnieszka!!!a który to Twój cykl starań?brałaś jakieś leki?bo nie doczytałam nic...pierwsze dzieciątko?zdrówka życzę ;)

    bez leczenia było 7 cykli z leczeniem 3 jesteśmy ze sobą ponad 9 lat niecałe 2 lata po ślubie i to jest nasze pierwsze dziecko :) przez 3 cykle brałam jedynie clo lek wspomagający owulacje

    Monia
    tylko, że on nie przyjmuje w Lublinie tylko w Puławach w Centrum Medycznym INTERNUS na ul. Gen. Fieldorfa NILA 10 tel. do rejestracji 081 8886877 a lekarz nazywa się Robert Łyszcz koszt wizyty to 90zł i oddzielnie jest koszt badania usg, które tez kosztuje 90zł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2012, 16:40

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 17 lipca 2012, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przejeżdżam przez Puławy bo jadę od świętokrzyskiego skarżysko radom.... dziękuję Ty jesteś żywym przykładem że pomaga i jak w tym m-e przyjdzie @ to od razu się umawiam. Powiem Ci że 180 zł to nie wiele ja byłam u gina w kielcach i zapłaciłam 300 zł za badanie usg i obejrzenie cykli z ovu.

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ