X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)
Odpowiedz

Lipiec 2012 - szczęśliwy miesiąc :)

Oceń ten wątek:
  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 11 lipca 2012, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam się i ja :)
    ja będę jeśli już coś testować 29 lipca najwcześniej bo terminowo @ powinna przyjśc 28 lipca.
    U nas to już 10 cykl starań oby był owocny. Mam nadzieję że dostanę prezent na urodziny w postaci II kresek

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2012, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Moni ja tez mam termin @ na 28 to razem testujemy !ale nie wytrzymam i wcześniej chyba zatestuje ? no zobaczymy

    Flava lubi tę wiadomość

  • sensual Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 12 lipca 2012, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ja mam zamiar testować 24.07 :-) mam nadzieję,że uda mi się spokojnie dotrwać do tej daty. to mój 13 cs i liczę,że będzie szczęśliwy

  • matyldzia Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 12 lipca 2012, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam testować 21.07, ale pewnie nie wytrzymam i zacznę wczesniej....a co mi tam.

    matyldzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2012, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja wciąż przed owulką. Codziennie testy robię na potwierdzenie. Jak tylko pojawią sie magiczne 2 kreski na teście to zaczynamy z mężem działać. To nasz 4 cs miejmy nadzieje że szczęśliwy :)

    Pozdrawiam Was serdecznie

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 12 lipca 2012, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się zastanawiam czy testować już jutr czyli w piątek czy poczekać do soboty czy może w ogóle nie robić testu, tylko jak już dopiero po terminie spodziewanej @ czyli w niedziele... już mam tyle negatywnych testów za sobą, że gdy widzę kolejną jedną kreskę, to wpadam w czarną rozpacz :(

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • olka77 Ekspertka
    Postów: 124 51

    Wysłany: 13 lipca 2012, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka... ja właśnie zrobiłam test, i tak jak Ty to opisałaś wpadam w czarna rozpacz , znowu jedna kreseczka :-( , więc moje następne płodne wypadną na sierpień, mam nadzieje, nadal ja mam ale chęci do starania coraz mniej.termin @ mam na dziś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2012, 08:12

    Daleka droga do raju!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2012, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka77 nie załamuj się dasz radę popatrz mamy wakacje a wakacje sprzyjają płodności,ciesz się słońcem i opalaj się,złe dni mina i zacznij się kochać często a spontanicznie to pomaga!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2012, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka wrote:
    ja się zastanawiam czy testować już jutr czyli w piątek czy poczekać do soboty czy może w ogóle nie robić testu, tylko jak już dopiero po terminie spodziewanej @ czyli w niedziele... już mam tyle negatywnych testów za sobą, że gdy widzę kolejną jedną kreskę, to wpadam w czarną rozpacz :(

    hej ja mam tak samo w aptece śmieją się że jak zajdę w końcu w ciąże to będzie im smutno bez zemnie tak często przychodzę po testy

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 13 lipca 2012, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tamtym cyklu w koncu dorwalam te czule testy Acon kupilam od razu standartowo dwa :D ale w koncu zadnego nie wykorzystalam, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastowaly nadchodzaca @ a w tym cyklu chyba jeden jutro wykorzystam zreszta zobacze jak sie temp. jutro ulozy bo jak bedzie nisko to nie bede wykorzystywac testu

    Olka77 nie zalamuj sie nowy cykl nowa szansa, chociaz doskonale rozumiem co przezywasz i pewnie nie jedna z nas tez

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2012, 18:50

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • olka77 Ekspertka
    Postów: 124 51

    Wysłany: 14 lipca 2012, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo to takie wkurząjace,pierwszy raz udało mi się trafić w samą owulke, centralnie dzień owulacji(przed też) ale w sam dzień owulki rządziliśmy nie raz, całkiem nieświadomi, no bo wiecie że ovu zaznacza z opóźnieniem, i taka byłam optymistyczna a tu klops.Macie racje dziewczyny nowa szansa....ale mnie biologiczny zegar strasznie goni, chciałam mieć 35 i dzidzie na ręku a tu co? same okresy , ale ja stękam! :-)
    Dziękuję wam za słowa otuchy, potrzebowałam tego :-) temp mi spadła do 36,2 więc wiadomo @ za kilka godzin.

    Daleka droga do raju!
  • matyldzia Debiutantka
    Postów: 14 8

    Wysłany: 14 lipca 2012, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerze mówiąc jakoś nie mam większych nadziei, śluz był marny, ale poza tym niby wszystko ok. Zobaczymy

    matyldzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2012, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mi gin kiedyś mówił że na poczęcie nie ma reguły! zdarzają się ciąże tak dziwne i są szczęśliwe,więc nie ma co cieszmy się życiem a ono nam odpłaci dobrem!z naturą nie wygrasz,możesz jej pomóc ale nie zdominujesz

  • olka77 Ekspertka
    Postów: 124 51

    Wysłany: 15 lipca 2012, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajtel kochana, święte słowa, ja chciałabym sobie odpuścić ten miesiąc, nie mierzyć tem, nie prowadzić ovu , ale tak się przyzwyczaiłam że rano juz jak automat sięgam po termometr, zapodaje do japy i tylko okiem patrzę z lekka zmrużonym ile już mam kresek.chciałabym poprostu zapomnieć przez chwilę o tym pragnieniu.Czasem się udaje, np wczoraj z bólem głowy obrzydliwym(zawsze na @) zrobiliśmy 64 słoiki sałatki na zimę z papryki, marchewki, ogórków gruntowych - skończyliśmy dopiero dziś o 12 maraton poprostu, weekend a my 4 godziny snu :-)powiem wam że spodobał mi się ten stan "niemyślenia o ciąży, jedną mam wątpliwość, czy jak odpuszczę sobie wykres na miesiąc to czy nie zaburzy to mojej statystyki, nie będzie żadnych danych prócz początku i końca cyklu. jak myślicie???

    Daleka droga do raju!
  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 15 lipca 2012, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednak poczekalam i pierwszy test zrobilam w sobote i zobaczylam upragnione dwie kreski :D dzisiaj powtorzylam test i nadal jest pozytywny :) mam nadzieje ze teraz wszystko bedzie dobrze i malenstwo bedzie sie prawidlowo rozwijac :) dla wszystkich testujacych i starajacych zycze takiego samego zakonczenia cyklu jak u mnie :)

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • malenka Koleżanka
    Postów: 50 27

    Wysłany: 15 lipca 2012, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach gratulacje Agnieszka!!!!

  • kawowa.panienka Koleżanka
    Postów: 77 16

    Wysłany: 16 lipca 2012, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka wrote:
    jednak poczekalam i pierwszy test zrobilam w sobote i zobaczylam upragnione dwie kreski :D dzisiaj powtorzylam test i nadal jest pozytywny :) mam nadzieje ze teraz wszystko bedzie dobrze i malenstwo bedzie sie prawidlowo rozwijac :) dla wszystkich testujacych i starajacych zycze takiego samego zakonczenia cyklu jak u mnie :)

    Agnieszka - piękna wiadomość :) Gratulacje!!!

    U mnie do testowania został tydzień i zaczynam chodzić po ścianach. Nie wierzę, że można się starać i nie nakręcać. Nawet jeśli uda się zapomnieć o tym na dzień, dwa to wraca potem ze zdwojoną siłą. Jestem pełna podziwu dla długo starających się dziewczyn. Jeśli ja przy 2cs mam takie emocjonalne huśtawki to co czuje się przy 10, 15cs?

  • kotkowa Koleżanka
    Postów: 51 12

    Wysłany: 16 lipca 2012, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, już Ci pogratulowałam na wątku ciążowym, ale jeszcze raz to robię tutaj, bo starałaś się podobnie długo jak ja i Twoje 2 kreski dają mi dużą nadzieję! Cudna wiadomość, mam nadzieję, że ciąża będzie książkowo nudna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2012, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka gratulacje i zarażaj kochana!

  • kopciuszek126 Autorytet
    Postów: 984 2409

    Wysłany: 16 lipca 2012, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje Agnieszka!!!a który to Twój cykl starań?brałaś jakieś leki?bo nie doczytałam nic...pierwsze dzieciątko?zdrówka życzę ;)

    1usasg1812jvvfe2.png

    bhywanlihyvyaglb.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ