X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 1 lipca, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasia1234 wrote:
    Tarczyca na USG wygląda dobrze jeszcze zrobię przeciwciała ale nie wiem czemu wyszło mi tak słabo to FT4 ostatnio :(

    I widzę atak botów na forum

    Ja wysłałam niedawno wiadomość do moderatorów, może niedługo usuną te posty

    Lasia1234 lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 134 167

    Wysłany: 1 lipca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikolala wrote:
    W sumie zastanawiam się od dłuższego czasu czy ja źle z lekarzami gadam zbyt ogólnie opisuję problem czy coś, a widzę że w stopkach których nie umiem tworzyć jeszcze sama, jest sporo badań wypisanych i tak się zastanawiam te badania na własną rękę robiliścię? Czy lekarz wam zlecał w dużej mierze? Czy dużo lekarzy przeszliście zanim trafiliście na kompetentnego?


    Chyba lepiej zaczynać diagnostykę na własną rękę chociaż te podstawowe badania witamin i hormonów niestety ale ciężko znaleźć dobrego specjalistę a oni też $$$

    Monk@ lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔
    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    wyniki B12 ferrytyna kwas foliowy - bez szału

    PLAN:
    suplementacja w celu poprawy wyników
    Badania hormonów
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 1 lipca, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Miłego tygodnia dla Was wszystkich! Ja jeszcze 5 dni i upragniony urlop <3. Już nie mogę się doczekać :D
    Co do cyklu to inny niż zwykle, ale to dlatego, że od 1 dc zmieniłam suplementację ;) Jak w tym się nie uda to w następnym zaczynamy od kolejnej wizyty u gina. Proponował mi już w tym stymulację. Tylko zastanawiam się w jakim celu skoro mam potwierdzone swoje owulacje. Może któraś mi to wyjaśni? Bo na wizycie tak mnie tym zaskoczył, że nawet nie zapytałam w jakim celu...

    Darrika, Anulek84, DreamBee lubią tę wiadomość

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 365 460

    Wysłany: 1 lipca, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę że warto coś zbadać na własną rękę.
    Lasia a bierzesz witaminy metylowane? Bo jeśli nie to może tu jest problem niskich poziomów? Tak patrzę właśnie na twoją stopkę

    Nikolala lubi tę wiadomość

    ♀ 32
    ♂ 32
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Wit d 33,30
    Drożność ok
    Endometrioza 1 stopnia
    Wit D, omega 3, acard, kwas foliowy, żelazo, NAC
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱
    Wyniki ok

    07.22-06.23 AD Clinic Tychy/ Angelius Katowice /stymulacje, iui
    05.2024 zmiana lekarza! Ruda Śląska dr I.J.
    05.24 lametta, ovitrelle, duphaston badanie immunofenotypu
    06.24 lametta, ovitrelle, duphaston Encorton
    07.24 lametta, ovitrelle, duphaston, encorton

    03.23 cb 💔
    08.23 cb 💔
    Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia!
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 1 lipca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Na badania immunologiczne nie wpadliśmy, żaden ze lekarzy też nie pomyśleli raczej...

    Może coś w tym wszystkim jest, ale po takim czasie to nawet nie chce mi się do lekarzy chodzić i opowiadać z czym przychodzę ile to już trwa jakie są wyniki bla bla...
    Zresztą za rok bierzemy ślub i teraz już nie zamierzamy się starać zbytnio. Został nam ostatni miesiąc czyli lipiec. A później powrót do starań za rok.

    Ostatnio i tak myślę o tym że jestem już w takim wieku, że nie będę już taka pełna werwy jak wtedy kiedy zaczęliśmy się starać 😂 i emocje opadły jakoś z czasem, jakoś mniej mi zależy... Smutne, ale prawdziwe.

    Także ze względu na zbliżającą się 🐒 jestem pełna złości i żalu ale na szczęście w przeciągu tygodnia mi przejdzie.

    Do lekarzy na pewno się już nie wybiorę. Kasę biorą, a nic nie proponują. Takie rady jakie daja to ja za darmo w necie znajdę... I uważam że na forum można więcej się dowiedzieć niż od "uczonych".. możliwe że przez 3 lata nie trafiłam na mądra głowę...

    Rozumiem Cię. Ja jeszcze będę próbować z lekiem od immunologa i stymulacją, jak się nie uda to jesienią klinika. Na nic się nie nastawiam :) na ten moment myślę, że daję sobie jeszcze czas do końca przyszłego roku i trzeba się będzie pogodzić z losem, odpuścić i żyć normalnie bez tych badań i lekarzy.

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 1 lipca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Rozumiem Cię. Ja jeszcze będę próbować z lekiem od immunologa i stymulacją, jak się nie uda to jesienią klinika. Na nic się nie nastawiam :) na ten moment myślę, że daję sobie jeszcze czas do końca przyszłego roku i trzeba się będzie pogodzić z losem, odpuścić i żyć normalnie bez tych badań i lekarzy.
    Trzymam mocno kciuki ✊✊🍀🍀 oby udało się szybko 🤞🤞 powodzenia 🥰😍

    Frajda lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 134 167

    Wysłany: 1 lipca, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka92 wrote:
    Też tak myślę że warto coś zbadać na własną rękę.
    Lasia a bierzesz witaminy metylowane? Bo jeśli nie to może tu jest problem niskich poziomów? Tak patrzę właśnie na twoją stopkę

    Brałam przegna start bo takie mi polecono teraz wymieniłam na metyle i mam nadzieje że to pomoże. Zawsze bałam się że przedawkuje ale to mi raczej nie grozi. Kupiłam sobie b-12 i folian z aliness i zobaczymy za 2 msc czy coś się podniesie. Do tego laktoferyna bo nie chce brać żelaza w kapsułkach bo mam po niech potworne zaparcia zamiast tego staram się jeść częściej wątróbkę pije zakwas z buraka i też zobaczymy jak wyjdzie.

    Marteczka92 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔
    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    wyniki B12 ferrytyna kwas foliowy - bez szału

    PLAN:
    suplementacja w celu poprawy wyników
    Badania hormonów
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 1 lipca, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikolala wrote:
    W sumie zastanawiam się od dłuższego czasu czy ja źle z lekarzami gadam zbyt ogólnie opisuję problem czy coś, a widzę że w stopkach których nie umiem tworzyć jeszcze sama, jest sporo badań wypisanych i tak się zastanawiam te badania na własną rękę robiliścię? Czy lekarz wam zlecał w dużej mierze? Czy dużo lekarzy przeszliście zanim trafiliście na kompetentnego?

    Badania część od lekarzy na nfz lub pakiety z pracy a część prywatnie, większość np moich typu poziom witamin, AMH, wymazy mucha, testy DNA na trombofilię lekarze kwitowali, że nie muszę ich robić ,po co itp... a dodam, że z każdego coś wyszło 😂 tylko laparoskopię udało mi się na NFZ ale to szczęście, że trafiłam na świetną lekarkę z pakietu z pracy, która przy okazji pracuje w szpitalu. Lekarzom nie mówi się, że wiemy więcej z forum🤭 mojemu M. jak kiedyś dałam kartkę wypisaną przeze mnie o co ma się zapytać u androloga to zapytał "kto to PANU pisał" także nie warto się przyznawać, że wiemy więcej-wręcz trzeba udawać, że się nie wie... takie moje doświadczenie.. a swoje przeprawy z lekarzami już miałam ..😁

    Paula6432 lubi tę wiadomość

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 1 lipca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Miłego tygodnia dziewczyny 🙂
    U nas plany w tym tygodniu to: zrobić kontrolny poziom witamin. Wciąż czekam na wyniki pobranych wycinków z histero I laparoskopii..
    Wprowadzam kolejne zmiany 🤩 zakupiliśmy szklane bidony (ok 2l)do picia aby ograniczyć plastikowe butelki.
    Jutro fryzjer 🥰 rozjaśniam trochę włosy przed ślubem!
    Jeszcze zostaje ogarnąć słodkości na przyjęcie bo tort robię sama 😁
    No i poszukiwania sukienki🙈
    Także nasze starania do 24 sierpnia będą skupiać się pewnie na tym ❤️

    Masz może jakieś fajny bidony do polecenia?

    My też właśnie zaczęliśmy pić tylko w szkle od paru miesięcy i szukamy zawsze wody w szkle na wycieczki itp, haha, potem to nosimy xD

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 1 lipca, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikolala wrote:
    W sumie zastanawiam się od dłuższego czasu czy ja źle z lekarzami gadam zbyt ogólnie opisuję problem czy coś, a widzę że w stopkach których nie umiem tworzyć jeszcze sama, jest sporo badań wypisanych i tak się zastanawiam te badania na własną rękę robiliścię? Czy lekarz wam zlecał w dużej mierze? Czy dużo lekarzy przeszliście zanim trafiliście na kompetentnego?


    Zespol antyfosfolipidowy zrobiłam sama po 1 wczesnym poronieniu

    Lekarze mi go odradzali

    Wyszedł i nie mogłam tego tak zostawić.. oni dalej mówili że po poronieniu to i HIV wychodzi pozytywny i to nic nie znaczy 😊

    Czułam że jednak mam rację no i okazało się że miałam

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Malamia Autorytet
    Postów: 756 1140

    Wysłany: 1 lipca, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w lipcu 🙋🏻‍♀️
    Jak zaczynaliśmy starania to pierwsze założenia były takie, że być może już w lipcu będę w ciąży. Tyle, że rok temu… mam ostatnio takie myśli, że jak minął rok to jakbym to wszystko powtarzała.
    Trzymam za nas wszystkie mocno kciuki 🤞 widzę, że wątek zaczął się aktywnie 😀
    Poproszę o wpisanie na testowanie 16 lipca

    Darrika, Monk@, Nikolala, Kinia92, Anulek84, DreamBee, kasia97 lubią tę wiadomość

    17 cykl 😶
    ________________________

    Starania od 07.2018.
    01.2019 💔
    7 cs szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. ♥️
    26.11.2019. 👶🏻🩵

    👩🏻’97 🧔🏻‍♂️’93
  • liwka Znajoma
    Postów: 23 34

    Wysłany: 1 lipca, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie zdążyłam dzisiaj zatestować, 🐒 była szybsza…

  • Nikolala Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 1 lipca, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Badania część od lekarzy na nfz lub pakiety z pracy a część prywatnie, większość np moich typu poziom witamin, AMH, wymazy mucha, testy DNA na trombofilię lekarze kwitowali, że nie muszę ich robić ,po co itp... a dodam, że z każdego coś wyszło 😂 tylko laparoskopię udało mi się na NFZ ale to szczęście, że trafiłam na świetną lekarkę z pakietu z pracy, która przy okazji pracuje w szpitalu. Lekarzom nie mówi się, że wiemy więcej z forum🤭 mojemu M. jak kiedyś dałam kartkę wypisaną przeze mnie o co ma się zapytać u androloga to zapytał "kto to PANU pisał" także nie warto się przyznawać, że wiemy więcej-wręcz trzeba udawać, że się nie wie... takie moje doświadczenie.. a swoje przeprawy z lekarzami już miałam ..😁

    To też dobra rada może za bardzo wylewna jestem przed lekarzem.
    Ah ci lekarzę no mi się kiedyś zdawała, że powinien lekarz wiedzieć zlecić badania, ale dzisiaj się zastanawiam za co ja placę?🤔

    No ja w pewnym sensie też zrobiłam na własną rękę bo każde badania jakie mi zlecili rutynowe wszystko w normie😅 połasilam się na DHEA i wyszło 28 norma 10 poszłam po skierowanie do endykronologa, bo tak mi bot podpowiadał i google, lekarz poz nie wiedział co to DHEA podzwonił stwierdził do ginekolog z tym, skierowania nie dostałam, ginekolog mi do dzisiaj nie odpisał, a zapytałam wprost tylko czy do niego z tym umawiać wizytę czy do endykronologa umawiać/szukać, bo nie ma profilu endykronologa+ginekolog, teraz nie wiem czy endykronologa umawiać czy resztę badań zrobić... Czy się ginekolog przypomnieć no też lipa żeby umówić wizytę tylko żeby mi stwierdził, że z tym gdzie indziej i bulić kasę, może gdzieś pakiet wykupię to może chętniej mi będą odpisywać, albo teleporada, bo nie zawsze jest sens jechać jak nie ma badań albo poczekam to przy okazji spytam ginekologa jak zacznie mi owulację badać, bo mi proponował wiele miesięcy przed jak nadal nic nie wyjdzie, bo zbliża się 12 cykl starań, chociaż momentami się zastanawiam czy może ginekologa powinnam wymienić czy jestem przewrażliwiona🤔

  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 365 460

    Wysłany: 1 lipca, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasia1234 wrote:
    Brałam przegna start bo takie mi polecono teraz wymieniłam na metyle i mam nadzieje że to pomoże. Zawsze bałam się że przedawkuje ale to mi raczej nie grozi. Kupiłam sobie b-12 i folian z aliness i zobaczymy za 2 msc czy coś się podniesie. Do tego laktoferyna bo nie chce brać żelaza w kapsułkach bo mam po niech potworne zaparcia zamiast tego staram się jeść częściej wątróbkę pije zakwas z buraka i też zobaczymy jak wyjdzie.
    A no to dobrze :) ja jak byłam u pierwszego lekarza to jedyna witamina która kazał mi zbadać była Wit d 😂

    ♀ 32
    ♂ 32
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Wit d 33,30
    Drożność ok
    Endometrioza 1 stopnia
    Wit D, omega 3, acard, kwas foliowy, żelazo, NAC
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱
    Wyniki ok

    07.22-06.23 AD Clinic Tychy/ Angelius Katowice /stymulacje, iui
    05.2024 zmiana lekarza! Ruda Śląska dr I.J.
    05.24 lametta, ovitrelle, duphaston badanie immunofenotypu
    06.24 lametta, ovitrelle, duphaston Encorton
    07.24 lametta, ovitrelle, duphaston, encorton

    03.23 cb 💔
    08.23 cb 💔
    Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia!
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 1 lipca, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwka wrote:
    Nawet nie zdążyłam dzisiaj zatestować, 🐒 była szybsza…
    Przykro mi 🫂

    liwka lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 134 167

    Wysłany: 1 lipca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwka wrote:
    Nawet nie zdążyłam dzisiaj zatestować, 🐒 była szybsza…

    Przytulam 🫂

    liwka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔
    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    wyniki B12 ferrytyna kwas foliowy - bez szału

    PLAN:
    suplementacja w celu poprawy wyników
    Badania hormonów
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 134 167

    Wysłany: 1 lipca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka92 wrote:
    A no to dobrze :) ja jak byłam u pierwszego lekarza to jedyna witamina która kazał mi zbadać była Wit d 😂

    Mój to powiedział ze 2k to jest max bo inne dawki są niebezpieczne to biorąc te 2k jestem na dolnej granicy normy. Ale już biorę 4k tylko się teraz zastanawiam czy nie lepiej ponownie zbadać jej poziom dopiero we wrześniu jak będzie mniejsza ekspozycja na słońce.

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔
    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    wyniki B12 ferrytyna kwas foliowy - bez szału

    PLAN:
    suplementacja w celu poprawy wyników
    Badania hormonów
  • liwka Znajoma
    Postów: 23 34

    Wysłany: 1 lipca, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jaki termometr owulacyjny możecie polecić? Ja póki co leciałam na zwyklaczku z jednym miejscem po przecinku, bo u mnie i tak skoki były dość spore, ale jednak czas to zacząć dokładniej kontrolować.

    Jutro albo w środę wybieram się na badania skontrolować hormony czy po suplach jest jakaś poprawa🤞🏻

  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 1 lipca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka92 wrote:
    Też tak myślę że warto coś zbadać na własną rękę.
    Lasia a bierzesz witaminy metylowane? Bo jeśli nie to może tu jest problem niskich poziomów? Tak patrzę właśnie na twoją stopkę

    Kiedy robiłaś badania wit D? Widzę, że masz w stopce na poziomie 33. Pożądany min poziom to ok 50-70. Jaka dawkę suplementujesz?

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 1 lipca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwka wrote:
    Dziewczyny, jaki termometr owulacyjny możecie polecić? Ja póki co leciałam na zwyklaczku z jednym miejscem po przecinku, bo u mnie i tak skoki były dość spore, ale jednak czas to zacząć dokładniej kontrolować.

    Jutro albo w środę wybieram się na badania skontrolować hormony czy po suplach jest jakaś poprawa🤞🏻

    https://www.superpharm.pl/micolife-termometr-owulacyjny-mt16c2-21839-1-szt-75689.html?gad_source=1&gbraid=0AAAAADMsy1I7RZ84HRdS61e54aKIYlCwf&gclid=CjwKCAjwp4m0BhBAEiwAsdc4aIprFUFQURg9DAffbnWdexvYkk1QViCQIrQXgWAHeaMPiK2fO6uWHRoCVEAQAvD_BwE

    liwka, bajkowadama lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ