X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1068 2168

    Wysłany: 1 lipca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95, ja tam Cie rozumiem, bo w marcu robiłam test codziennie, od 6 albo 7 dpo. Potem w kwietniu zrobiłam jak Bóg przykazał w dzien planowej @. Jak wyszła jedna kreska to płakałam 2 dni. Maj bez testów, nie zdążyłam za testować. Czerwiec miałam cykl bezowulacyjny, wiec zrobilam test tak gdzies moze 33 dc. Im dluzej tym bardziej nie mam ochoty robić testów. Ogólnie ja byłam naiwna, myslalam, ze za 1 razem, max 2 sie uda :D Po kwietniowym załamaniu mam juz inne myślenie, wiekszy luz.

    A na joge chodzisz czy robisz z neta? Jak z neta to polecisz coś? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 09:44

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice
    17 lub 20-09 - wizyta 2-5dc

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 1 lipca, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Nikt się tu na pewno na Ciebie nie gniewa, a każda z nas chce dla Ciebie jak najlepiej :*
    Z Twoich wpisów czuć, że jesteś kłębkiem nerwów… każda z nas w którymś cyklu była w takim momencie, ale to nie pomaga. Jesteś bardzo zadaniowa, niestety to nie zawsze przy staraniach działa w ten sposób, że chcemy-działamy-mamy…
    Stres nie tylko źle wpływa na Twoj spokój psychiczny, ale całe starania. Przecież Twój organizm nie zainwestuje w tworzenie nowego życia skoro jest permanentnie zdenerwowany.
    Życzę Ci, żebyś mimo wszystko pozytywnie zaskoczyła w ciągu kilku najbliższych dni, ale jeśli nie… to spróbuj podejść do tego na chłodno i ze spokojem, bo ten stres Cię zje :(

    Masz rację w 100%

    Zaczęłam dzień od jogi a lekarzowi nie będę smęcić, niech się cieszy że tsh dalej niskie a ft4 też ponad 50% normy więc w sumie wszystko się zgadza

    Przynajmniej z tarczyca podejście zadaniowe od wieku 12-13 lat mi coś dało he he

    Oj przeraziłam się jak przytyłam parę kilo przez to cholerstwo, ale w rok jako dzieciak się tak wyrobiłam dietą, że mając 14-15 wyglądałam już super. Oczywiście letrox też w tym na pewno odegrał swoją rolę 😅

    Wit D też już dobiła 50 więc pewnie mi da jakąś lżejszą, przez 3 miesiace brałam 20 000.

    Liczę też że wynik amh mi daje jakąś nadzieje, moja Babcia miala ponad 5 dzieci ;-) a to u babci w brzuchu już powstaje nasz potencjał jako kobiet 😅

    Zadaniowo już zrobiłam co mogłam, miałam androgeny rok temu lekko większe- już są ekstra, miałam b12 niżej- jest super, tak samo homocysteiny ferrytyna bla bla (chodzę od paru lat do dietetyk na celowana suplementacje).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 09:52

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1068 2168

    Wysłany: 1 lipca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    O tak, jak zaczynałam w sierpniu zeszłego roku to byłam przekonana, że do końca roku popracuję i zawinę się na L4, bo już będę w ciąży. A tu cyk, życie pisze różne scenariusze.

    Hahah ja podobnie, myslalam,ze popracuje do urlopu, pojade na wakacje i już po urlopie przejde na l4. Mój urlop zaczyna sie za 18 dni :D

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice
    17 lub 20-09 - wizyta 2-5dc

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 1 lipca, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    O tak, jak zaczynałam w sierpniu zeszłego roku to byłam przekonana, że do końca roku popracuję i zawinę się na L4, bo już będę w ciąży. A tu cyk, życie pisze różne scenariusze.

    Hehe ja też tak miałam, mówię dobra odstawiam tabsy, rok poczekamy i lecimy raz dwa pyknie, a tu 12 cykli musiało minąć zanim zaskoczyło. Teraz też trochę sobie tak myślałam, hej przecież już wiem, że jak mnie Janik boli to jest owulka, więc uda nam się trafić i co? 3 cykl za nimi może to będzie szczęśliwym? Do 3 razy sztuka? A może nie, muszę cierpliwie czekać jeszcze te 10 dni, testów nawet nie kupuje, nie mam żadnego w domu, żeby nie kusiło 🤣

    Jak macie jakąś fajną jogę z yt do polecenia to też chętnie podłapie, bo powoli ale się motywuje do ruchu w domu jakieś tabaty, jogi itd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 10:09

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Uszatka Koleżanka
    Postów: 35 120

    Wysłany: 1 lipca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Hehe ja też tak miałam, mówię dobra odstawiam tabsy, rok poczekamy i lecimy raz dwa pyknie, a tu 12 cykli musiało minąć zanim zaskoczyło. Teraz też trochę sobie tak myślałam, hej przecież już wiem, że jak mnie Janik boli to jest owulka, więc uda nam się trafić i co? 3 cykl za nimi może to będzie szczęśliwym? Do 3 razy sztuka? A może nie, muszę cierpliwie czekać jeszcze te 10 dni, testów nawet nie kupuje, nie mam żadnego w domu, żeby nie kusiło 🤣

    Jak macie jakąś fajną jogę z yt do polecenia to też chętnie podłapie, bo powoli ale się motywuje do ruchu w domu jakieś tabaty, jogi itd
    Też kiedyś myślałam, że przy każdym zbliżeniu bez zabezpieczenia zachodzi się w ciążę, a jak człowiek chce i zagłębi się w temat to się okazuje że to wcale nie takie proste i nie od razu się udaje

    👧🏼 - 24.06.2022

    Starania o drugiego bobaska od 04.2024

    05.2024 - ciąża biochemiczna

    23.07 - ß-HCG 24,9 mIU/ml , prog 32,0 ng/ml
    25.07 - ß-HCG 89,9 mIU/ml , prog 24,4 ng/ml
    29.07 - ß-HCG 621,6 mIU/ml , prog 32,4 ng/ml
    21.08 -> zarodek z bijącym serduszkiem
    11.09 -> wizyta
    30.09 -> USG prenatalne

    Termin: 05.04.2025
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 1 lipca, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    O tak, jak zaczynałam w sierpniu zeszłego roku to byłam przekonana, że do końca roku popracuję i zawinę się na L4, bo już będę w ciąży. A tu cyk, życie pisze różne scenariusze.
    Ja myślę, że większość z nas tak miała. Ja też niby wiedziałam, że parę miesięcy może to potrwać, ale jednak każdy myśli, że może uda się za pierwszym razem. I niektórym się udaje, tylko zwykle ich nie ma na naszym forum, bo nie potrzebują wsparcia ;)

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 1 lipca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Mimi 🫂 macie zdiagnozowane przyczyny niepłodności? Pamietam, że mówiłaś, że w wakacje będziesz miała więcej czasu na badania. Co macie w planach? Pytam, bo staramy się prawie tak samo długo.
    Nie mamy nic zdiagnozowane. Do jakiego lekarza bym nie poszła pokazuje wyniki, robią USG, badania i twierdzą, że wszystko jest pięknie, dobrze, nie ma problemów... Badania M. Też dobre, też jest ok, a ciąży nie ma ;)
    Mam teraz zbadać tylko TSH bo było lekko podwyższone, ale w normie i prolaktynę. Jak będzie ok to mam nie wracać do lekarza, dopiero w listopadzie. 😂 No także, wydaliśmy miliony na badania, diagnozy żeby dowiedzieć się ze jesteśmy zdrowi 😂
    Nawet w klinice powiedzieli nam że z nami wszystko ok 😂

    Także nie liczę już na żadną pomoc.

    Starania od : 10.2021
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 1 lipca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://youtube.com/@movewithagnes?si=vPz53EFprpkunTJK

    Ona ma super jogę, robię już od paru miesięcy. Cykle mam jak w zegarze szwajcarskim. Uwielbiam te serię pcos yoga (mimo że pcos wykluczyli mi w szpitalu a potem nawet obraz pco już się nie ukazal, ale wtedy było już działanie w kwestii diety pod cykl jogi itp)

    grazka0022, Darrika lubią tę wiadomość

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 1 lipca, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Nie mamy nic zdiagnozowane. Do jakiego lekarza bym nie poszła pokazuje wyniki, robią USG, badania i twierdzą, że wszystko jest pięknie, dobrze, nie ma problemów... Badania M. Też dobre, też jest ok, a ciąży nie ma ;)
    Mam teraz zbadać tylko TSH bo było lekko podwyższone, ale w normie i prolaktynę. Jak będzie ok to mam nie wracać do lekarza, dopiero w listopadzie. 😂 No także, wydaliśmy miliony na badania, diagnozy żeby dowiedzieć się ze jesteśmy zdrowi 😂
    Nawet w klinice powiedzieli nam że z nami wszystko ok 😂

    Także nie liczę już na żadną pomoc.

    A robiliście immunologię?

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 1 lipca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów, to przy pierwszych staraniach sikałam od 10dpo, czasem od 9dpo, doszukiwałam się cieni, oglądałam pod każdym kątem. Teraz też kupiłam 10 testów i po pierwszym cyklu stwierdziłam, że nawet na drugi nie wystarczy. Ale w pierwszym testowałam jakoś 8-9dpo i od tej pory nie zrobiłam żadnego testu. Leżą, a ja wolę poczekać choć do tego 12dpo, o ile mój organizm stwierdzi, że tyle wytrwa, bo mam krótkie fazy lutealne teraz. Nie widzę sensu ich marnować, bo nawet nie wiem, czy organizm jest gotowy na kolejną ciążę ;)

    DreamBee lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Nikolala Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 1 lipca, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Rozumiem, wybaczcie dziewczyny, ja ciągle pamiętam jak mi wyszedł test chyba nawet z 8 dni przed terminem @, ale wtedy kompletnie niczego nie monitorowałam - a owulacje były w dziwnych momentach o ile w ogóle bo był ten obraz pco.

    Idę dziś do endokrynolog i po prostu zapytam czy gdyby test wyszedł w tym czy kolejnym cyklu przyjmie mnie chociaż na teleporade na 10 min bo ma naprawdę odległe terminy.

    Nie gniewajcie się na mnie 😊 w 2023 w sumie staraniami nie można tego nazwać, a cykl był nieco rozjechany.

    Rzeczywiście nie po to robię jogę dla hormonów, jem pod hormony itp żeby teraz nie spać po nocach i się denerwować.

    Postaram się być spokojniejsza.

    Myślę że piłka jeszcze w grze 🙂poczekaj do okresu i kup se inny test może też istnieć szansa, że test wadliwy taka wiesz złośliwość rzeczy martwych, jak najbardziej liczysz na drugą kreskę, ja miałam test owulacyjny co przez 5 dni pokazywał pozytyw aktualnie jedyny co pozytywny wychodzi😅, ogólnie to dla beki kupiłam i jeszcze w przecenie był😆

  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1068 2168

    Wysłany: 1 lipca, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    https://youtube.com/@movewithagnes?si=vPz53EFprpkunTJK

    Ona ma super jogę, robię już od paru miesięcy. Cykle mam jak w zegarze szwajcarskim. Uwielbiam te serię pcos yoga (mimo że pcos wykluczyli mi w szpitalu a potem nawet obraz pco już się nie ukazal, ale wtedy było już działanie w kwestii diety pod cykl jogi itp)

    Ooo dziękuję bardzo <3

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice
    17 lub 20-09 - wizyta 2-5dc

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Megipta Autorytet
    Postów: 1729 3733

    Wysłany: 1 lipca, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia 🫶🦋
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠
    🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠

    Monk@, grazka0022, Nikolala, Kinia92, Frajda, liwka, MadziaIsm, ellevv, DreamBee, kasia97 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l. 👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺03.06.24r. 13tc+5 8,02cm chłopczyk?🩵🦋
    🩺19.06.24r. 16tc+0 🩵Chłopiec na pokładzie🩵
    🩺17.07.24r. 20tc+0 🥰 321g słodyczy
    🩺23.07.24r. 20tc+6 II prenatalne 🫶 392g
    🩺21.08.24r. 25tc+0 740g🩵
    🩺18.09.24r. 29tc+0 1360g🤗
    ______________________
    Termin 🎄🎅06.12.24r.☃️🌟

    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Luteina 100mg + 🧪 Sorbifer2x1
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 141 258

    Wysłany: 1 lipca, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Nie mamy nic zdiagnozowane. Do jakiego lekarza bym nie poszła pokazuje wyniki, robią USG, badania i twierdzą, że wszystko jest pięknie, dobrze, nie ma problemów... Badania M. Też dobre, też jest ok, a ciąży nie ma ;)
    Mam teraz zbadać tylko TSH bo było lekko podwyższone, ale w normie i prolaktynę. Jak będzie ok to mam nie wracać do lekarza, dopiero w listopadzie. 😂 No także, wydaliśmy miliony na badania, diagnozy żeby dowiedzieć się ze jesteśmy zdrowi 😂
    Nawet w klinice powiedzieli nam że z nami wszystko ok 😂

    Także nie liczę już na żadną pomoc.

    U nas na pierwszy rzut oka też wszystko super nie licząc mojego Hashimoto, które jest od dawna pod kontrolą, ale znam wiele dziewczyn z Hashi a jakoś w ciąże zachodzą. Byłam na etapie czekania aż coś w końcu wyjdzie źle, żeby można było zacząć działać. Zrobiłam na własną rękę badanie kir i wyszedł mi wynik wskazujący na problemy z zajściem i utrzymaniem ciąży . Sporo lekarzy nie ma pojęcia o niepłodności immunologicznej i szukałam lekarza, który mnie jakoś z tym poprowadzi. Dodatkowo miałam histeroskopię i wyszedł mi stan zapalny endometrium, tydzień temu zakończyłam leczenie. Może to byłby jakiś trop dla Was? Jak nie histeroskopia to może biopsja endometrium, żeby zbadać czy nie ma stanu zapalnego? Przed nami pierwsza wizyta w klinice, ale ze względu na terminy do tej lekarki dopiero w październiku. Zaczęłam też chodzić na akupunkturę i nie wiem czy poprawi płodność, ale na pewno poprawia nastrój i zmniejsza stres i napięcie, co uważam też ma znaczenie, bo ja jestem mocno emocjonalna. Trzymam za Ciebie kciuki! 🤞🏻

    MimiM29 lubi tę wiadomość

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Lusille Ekspertka
    Postów: 146 96

    Wysłany: 1 lipca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Hehe ja też tak miałam, mówię dobra odstawiam tabsy, rok poczekamy i lecimy raz dwa pyknie, a tu 12 cykli musiało minąć zanim zaskoczyło. Teraz też trochę sobie tak myślałam, hej przecież już wiem, że jak mnie Janik boli to jest owulka, więc uda nam się trafić i co? 3 cykl za nimi może to będzie szczęśliwym? Do 3 razy sztuka? A może nie, muszę cierpliwie czekać jeszcze te 10 dni, testów nawet nie kupuje, nie mam żadnego w domu, żeby nie kusiło 🤣

    Jak macie jakąś fajną jogę z yt do polecenia to też chętnie podłapie, bo powoli ale się motywuje do ruchu w domu jakieś tabaty, jogi itd
    Ja polecam z całego serca Yoga with Adriane. Po angielsku, ale bardzo fajnie prowadzi i ma super 30-dniowe wyzwania więc naprawdę idzie się zmotywować ☺️

    Nikolala, Darrika, Paula6432 lubią tę wiadomość

  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 1 lipca, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na badania immunologiczne nie wpadliśmy, żaden ze lekarzy też nie pomyśleli raczej...

    Może coś w tym wszystkim jest, ale po takim czasie to nawet nie chce mi się do lekarzy chodzić i opowiadać z czym przychodzę ile to już trwa jakie są wyniki bla bla...
    Zresztą za rok bierzemy ślub i teraz już nie zamierzamy się starać zbytnio. Został nam ostatni miesiąc czyli lipiec. A później powrót do starań za rok.

    Ostatnio i tak myślę o tym że jestem już w takim wieku, że nie będę już taka pełna werwy jak wtedy kiedy zaczęliśmy się starać 😂 i emocje opadły jakoś z czasem, jakoś mniej mi zależy... Smutne, ale prawdziwe.

    Także ze względu na zbliżającą się 🐒 jestem pełna złości i żalu ale na szczęście w przeciągu tygodnia mi przejdzie.

    Do lekarzy na pewno się już nie wybiorę. Kasę biorą, a nic nie proponują. Takie rady jakie daja to ja za darmo w necie znajdę... I uważam że na forum można więcej się dowiedzieć niż od "uczonych".. możliwe że przez 3 lata nie trafiłam na mądra głowę...

    Nikolala lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 1 lipca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego tygodnia dziewczyny 🙂
    U nas plany w tym tygodniu to: zrobić kontrolny poziom witamin. Wciąż czekam na wyniki pobranych wycinków z histero I laparoskopii..
    Wprowadzam kolejne zmiany 🤩 zakupiliśmy szklane bidony (ok 2l)do picia aby ograniczyć plastikowe butelki.
    Jutro fryzjer 🥰 rozjaśniam trochę włosy przed ślubem!
    Jeszcze zostaje ogarnąć słodkości na przyjęcie bo tort robię sama 😁
    No i poszukiwania sukienki🙈
    Także nasze starania do 24 sierpnia będą skupiać się pewnie na tym ❤️

    Darrika, Frajda, Kinia92, Monk@, DreamBee lubią tę wiadomość

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
  • Nikolala Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 1 lipca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie zastanawiam się od dłuższego czasu czy ja źle z lekarzami gadam zbyt ogólnie opisuję problem czy coś, a widzę że w stopkach których nie umiem tworzyć jeszcze sama, jest sporo badań wypisanych i tak się zastanawiam te badania na własną rękę robiliścię? Czy lekarz wam zlecał w dużej mierze? Czy dużo lekarzy przeszliście zanim trafiliście na kompetentnego?

  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 1 lipca, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    Ja polecam z całego serca Yoga with Adriane. Po angielsku, ale bardzo fajnie prowadzi i ma super 30-dniowe wyzwania więc naprawdę idzie się zmotywować ☺️

    Angielski mi nie przeszkadza, mówienie mi średnio idzie ale rozumiem wszystko 😅 dzięki, takie wyzwania lubię jak są, bo dobrze motywują

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 11:03

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 134 167

    Wysłany: 1 lipca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tarczyca na USG wygląda dobrze jeszcze zrobię przeciwciała ale nie wiem czemu wyszło mi tak słabo to FT4 ostatnio :(

    I widzę atak botów na forum

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔
    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    wyniki B12 ferrytyna kwas foliowy - bez szału

    PLAN:
    suplementacja w celu poprawy wyników
    Badania hormonów
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ