X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1271 2671

    Wysłany: 30 czerwca, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tu nie chodzi o licytację, czy poczasiaki to pozytywy czy nie pozytywy czy mnie wyszło, czy Tobie nie wyszło itp. Co to zmienia w ostatecznym rozrachunku? No nic, i tak trzeba ten fakt rozstrzygnąć kolejnym testem/betą/miesiączką 😉
    Mój 3cs był idealny, książkowy wręcz. Piękna owulacja potwierdzona u gina, idealnie wstrzelone i wyliczone serduszka, piękny skok temperatury, piękne temp w fazie lutealnej. Do tego kreseczka w 10dpo na teście z rana! I co? I jajco, beta <0.2, a test był nordem płytkowym, który ma czasem pod światło dość widoczne miejsce na kreskę testową. W ciąży nie byłam, zaszłam w nią miesiąc później, w cyklu spisanym na straty 😛
    Wiem, ile można zjeść nerwów na fiksowaniu się na staraniach, wiem jak na tym cierpi relacja z partnerem. Ale z perspektywy czasu też wiem, że serio szkoda zdrowia na to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca, 21:40

    Monk@, DreamBee lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 30 czerwca, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    No ja brałam ślub w koncowce 2021 dopiero a na studiach nie myślałam o dzieciach. 2022 uplynal pod wychodzeniem z anty (po której też w ogóle jakiekolwiek cykle się unormowały więc może nie aż tak zle). 2023 strata wykrycie aps I pokonanie io, pco, dbanie o hormony.

    No i mamy 2024

    Taki sam rocznik jak Ty, może jedno dziecko mi jeszcze się uda. Tak bardzo się denerwuje 🙄 ludzie ze studiów wrzucają zdj w ciazy co chwila ktoś.. przyjaciółki na szczęście jeszcze o dzieciach nie myślą w tym roku przynajmniej

    Masz jeszcze dużo czasu... uda sie na pewno! My byliśmy ze sobą bardzo długo bo od 2012r. Cywilny w 2017 kościelny 2018 ale już z 6 tygodniowym dzieckiem bo tak wyszło 🤭
    Przecież jest dużo kobiet ktore rodza nawet po 40. Ważne aby mieć dobre warunki pracę wiadomo gdzie mieszkać.. no i miec odpowiedniego partnera co by potem nie zostać samej.... a wiek to tylko liczba

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 30 czerwca, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Haha no tak to jest, jednym to coś znaczy, innym nic.

    To mój "po czasie" a po jakim niestety nie wiem.
    https://ibb.co/WfSSKM1


    Chyba coś tam minimalnie wyszło ale poczasnik więc się nie liczy


    Kiedy to robiłaś?

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 30 czerwca, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Dziewczyny, tu nie chodzi o licytację, czy poczasiaki to pozytywy czy nie pozytywy czy mnie wyszło, czy Tobie nie wyszło itp. Co to zmienia w ostatecznym rozrachunku? No nic, i tak trzeba ten fakt rozstrzygnąć kolejnym testem/betą/miesiączką 😉
    Mój 3cs był idealny, książkowy wręcz. Piękna owulacja potwierdzona u gina, idealnie wstrzelone i wyliczone serduszka, piękny skok temperatury, piękne temp w fazie lutealnej. Do tego kreseczka w 10dpo na teście z rana! I co? I jajco, beta <0.2, a test był nordem płytkowym, który ma czasem pod światło dość widoczne miejsce na kreskę testową. W ciąży nie byłam, zaszłam w nią miesiąc później, w cyklu spisanym na straty 😛
    Wiem, ile można zjeść nerwów na fiksowaniu się na staraniach, wiem jak na tym cierpi relacja z partnerem. Ale z perspektywy czasu też wiem, że serio szkoda zdrowia na to.


    Tu nie było zadnej licytacji. Po prostu napisałam na świeżo że wszystko może sie zdarzyć. Bety złe przyrosty nagle dobrze rosną, poczasaki nagle sa realne. Nie takie cuda widziały te forum.
    Mam teoche miesiecy starań za sobą i relacja z mężem nigdy nie ucierpiała.

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1271 2671

    Wysłany: 30 czerwca, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Tu nie było zadnej licytacji. Po prostu napisałam na świeżo że wszystko może sie zdarzyć. Bety złe przyrosty nagle dobrze rosną, poczasaki nagle sa realne. Nie takie cuda widziały te forum.
    Mam teoche miesiecy starań za sobą i relacja z mężem nigdy nie ucierpiała.


    No spoko, raz za tysiąc ciąż test wyjdzie w 7dpo, najlepiej się codziennie nakręcać i codziennie sikać na testy bo przecież a nuż wtedy będzie się w ciąży ten dzień wcześniej 🙈 Chyba po prostu nie zrozumiałaś, o co do końca mi chodzi. Można w sumie sikać codziennie od owulacji, wyciągać każdy test z kosza po kilku godzinach i sprawdzać, biegać codziennie na betę- tylko po co? ;)
    Mnie chodzi o to, że tak czy siak dojdziesz do tego, że jesteś w ciąży i nie potrzeba do tego sprawdzania testów poza czasem zalecanym przez producenta ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca, 22:19

    Monk@, Britta lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 30 czerwca, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Kiedy to robiłaś?

    Dziś rano, ale nie wiem czy to 5 min po czasie czy 5h więc nie liczy się. Żałuję że w ogóle na to spojrzalam

    PaulaG lubi tę wiadomość

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 30 czerwca, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Masz jeszcze dużo czasu... uda sie na pewno! My byliśmy ze sobą bardzo długo bo od 2012r. Cywilny w 2017 kościelny 2018 ale już z 6 tygodniowym dzieckiem bo tak wyszło 🤭
    Przecież jest dużo kobiet ktore rodza nawet po 40. Ważne aby mieć dobre warunki pracę wiadomo gdzie mieszkać.. no i miec odpowiedniego partnera co by potem nie zostać samej.... a wiek to tylko liczba

    Mamy mieszkanie, znamy się od 2015 ale byliśmy wtedy dzieciakami ;) I tak pierwsza ze znajomych brałam ślub, inni teraz zaczynają, duże miasto

    Prace są ale jak na złość teraz gorszy okres chyba wszędzie, ale obydwoje UOP

    Idealnie było jak była strata, tyle że się mega bałam bo dostałam duży awans no jak już wiem na marne się bałam bo nie ma dobrego czasu w pracy na ciaze - nigdy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca, 22:41

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 30 czerwca, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Haha no tak to jest, jednym to coś znaczy, innym nic.

    To mój "po czasie" a po jakim niestety nie wiem.
    https://ibb.co/WfSSKM1


    Chyba coś tam minimalnie wyszło ale poczasnik więc się nie liczy
    Jesteś dzisiaj 10dpo? Majstrowałaś coś przy tym zdjęciu?
    Jak dla mnie to dość mocna kreska na ten test po czasie. U mnie i w czasie na początku wychodziły jaśniejsze. Dziwna sprawa. Na pewno jutro do powtórki i w razie czego na betę, będzie jasność. Dawaj znać :)

    PaulaG lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 30 czerwca, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wszystko powinno być wrzucone do pierwszego postu :) jeśli o którejś zapomniałam, to dajcie znać :) jeśli chcecie, żeby ująć jakąś ważną dla Was datę (np. urodziny, wizyta u lekarza), to też piszcie 😀

    Zmykam spać i widzimy się w lipcu!

    MimiM29, liwka, Cel95, czekamy na wieści od Was z samego rana 😀🤞🏼🤞🏼🤞🏼 rozpocznijmy ten miesiąc dobrze 😍

    PaulaG, jak to z Tobą teraz? Pisałaś wcześniej, że u Was nie robią bety, czyli dopiero idziesz na pierwszą wizytę do ginekologa? Kiedy? zostajesz tutaj z nami czy przechodzisz już tylko na fioletową?


    DreamBee, liwka, Darrika, PaulaG lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 30 czerwca, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Jesteś dzisiaj 10dpo? Majstrowałaś coś przy tym zdjęciu?
    Jak dla mnie to dość mocna kreska na ten test po czasie. U mnie i w czasie na początku wychodziły jaśniejsze. Dziwna sprawa. Na pewno jutro do powtórki i w razie czego na betę, będzie jasność. Dawaj znać :)

    Dałam trochę jasność i kontrast żeby się upewnić ze w ogóle coś jest ale na żywo wygląda podobnie jak zdj - no ale to jest po czasie i nie jest grube

    Podobno jak z owu mam na zdj w tel mi wychodzi zawsze bladziej, a nie chce mi się ustawiać do zdj testu godzinami więc zwykle nieco edytuje

    Zrobie jutro, ale nie ludze się. Może za miesiąc się uda. Postaram się myśleć pozytywnie. Mam kochanego Męża i nie chce go już zasmucać swoim zachowaniem i depresyjnymi tekstami.

    10dpo to w sumie chyba jutro

    Moim zdaniem słaba ta kreska jak po czasie ale też jest bardzo wcześnie. Testy owu też w sumie po czasie ciemnieją, ja je interpretuje tylko w 3 min ale też na zdj w moim tel zawsze są bledsze

    Muszę się przyłożyć do tych zdj ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca, 23:49

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 30 czerwca, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Dziewczyny, wszystko powinno być wrzucone do pierwszego postu :) jeśli o którejś zapomniałam, to dajcie znać :) jeśli chcecie, żeby ująć jakąś ważną dla Was datę (np. urodziny, wizyta u lekarza), to też piszcie 😀

    Zmykam spać i widzimy się w lipcu!

    MimiM29, liwka, Cel95, czekamy na wieści od Was z samego rana 😀🤞🏼🤞🏼🤞🏼 rozpocznijmy ten miesiąc dobrze 😍

    PaulaG, jak to z Tobą teraz? Pisałaś wcześniej, że u Was nie robią bety, czyli dopiero idziesz na pierwszą wizytę do ginekologa? Kiedy? zostajesz tutaj z nami czy przechodzisz już tylko na fioletową?


    Dzięki za trzymanie kciuków:) też za Was trzymam

    Zwykle już śpię o tej porze ale dziś mam problem jakoś xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca, 23:47

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Nikolala Znajoma
    Postów: 20 13

    Wysłany: 1 lipca, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Dziewczyny, wszystko powinno być wrzucone do pierwszego postu :) jeśli o którejś zapomniałam, to dajcie znać :) jeśli chcecie, żeby ująć jakąś ważną dla Was datę (np. urodziny, wizyta u lekarza), to też piszcie 😀

    Zmykam spać i widzimy się w lipcu!

    MimiM29, liwka, Cel95, czekamy na wieści od Was z samego rana 😀🤞🏼🤞🏼🤞🏼 rozpocznijmy ten miesiąc dobrze 😍

    PaulaG, jak to z Tobą teraz? Pisałaś wcześniej, że u Was nie robią bety, czyli dopiero idziesz na pierwszą wizytę do ginekologa? Kiedy? zostajesz tutaj z nami czy przechodzisz już tylko na fioletową?

    W sumie ja poproszę 10.07 zrobię test o ile okres mi szybciej nie przyjdzie bo mam króciutkie cykle 😁 co prawda marne szanse, ale anóż widelec

    Monk@ lubi tę wiadomość

  • DreamBee Przyjaciółka
    Postów: 87 256

    Wysłany: 1 lipca, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, witam się z kawką ☕

    Za oknem sobie popaduje 🌧 a ja zaraz lecę do pracy 🙂

    Miłego dnia 🌞

    Kinia92, Monk@, Darrika, Nikolala lubią tę wiadomość

    👱‍♀️1986
    🧔1979

    Starania od 07.2023
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 1 lipca, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście dalej biel :( dziś jest 10 dpo, a w piątek będzie @ (w 14dpo)

    Co jak co ale myślę że już test powinien wykryć, nawet mają napisane, że 99% skuteczności 4 dni przed @

    Także w tym cyklu się nie udało

    Oficjalnie mogę się zastanawiać czemu skręcało mnie z bólu w czasie owulacji i czemu ostatnie parę dni bolało podbrzusze gdyż miałam tak 1 raz w życiu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 05:51

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 1 lipca, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Oczywiście dalej biel :( dziś jest 10 dpo, a w piątek będzie @ (w 14dpo)

    Co jak co ale myślę że już test powinien wykryć, nawet mają napisane, że 99% skuteczności 4 dni przed @

    Także w tym cyklu się nie udało

    Oficjalnie mogę się zastanawiać czemu skręcało mnie z bólu w czasie owulacji i czemu ostatnie parę dni bolało podbrzusze gdyż miałam tak 1 raz w życiu.

    Ja jeszcze bym poczekała do 🙊 jak jej nie ma to jest nadzieja

    Monk@ lubi tę wiadomość

  • Patrycja28. Koleżanka
    Postów: 51 5

    Wysłany: 1 lipca, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zauważyłam że lewa pierś jest większa i nadal nabrzmiewa. Nie boli mnie ani nic tylko czuję jej ciężar. Dziś jest mój 15dc , cykle 33-34 dni. Zbliża się owulacja ale nigdy nie miałam przed nią takich zmian tylko przed 🐵 i nie tylko jedna pierś większa a obie… już mam najgorsze myśli co to może być…

  • Suzie Autorytet
    Postów: 4473 8728

    Wysłany: 1 lipca, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Masz jeszcze dużo czasu... uda sie na pewno! My byliśmy ze sobą bardzo długo bo od 2012r. Cywilny w 2017 kościelny 2018 ale już z 6 tygodniowym dzieckiem bo tak wyszło 🤭
    Przecież jest dużo kobiet ktore rodza nawet po 40. Ważne aby mieć dobre warunki pracę wiadomo gdzie mieszkać.. no i miec odpowiedniego partnera co by potem nie zostać samej.... a wiek to tylko liczba

    Podpisuję się pod tym. Chciałam najpierw dziecko do 30, w moim stanie czy się uda, ale nawet nie zamierzam odpuszczać jak minie ta "magiczna" liczba 30.

    Monk@, PaulaG lubią tę wiadomość

    👩29
    ₒ niedoczynność tarczycy, pcos, hiperinsulinizm, podwyższone androgeny, zbyt wysoki stosunek fsh:lh, długie cykle, brak owulacji
    💊 wit. D3, jod, fertistim, omega-3, wit. B12, magnez, glucophage xr 1000 mg, lametta, ovitrelle
    👨30
    ₒ insulinooporność, nadciśnienie, łysienie androgenowe spowodowane zbyt wysokim kortyzolem

    👶starania od stycznia 2024 r., 6 cykl starań
    💊1 cykl stymulowany Lamettą, rezultat: 17mm pęcherzyka dominującego na lewym jajniku, krótka faza lutealna ❌
    💊 2 cykl stymulowany Lamettą, rezultat: 23mm pęcherzyka dominującego na prawym jajniku

    🩸 26.06
    🥚 11.09
    🗓️ 23.09 - testowanie

    📆 Kalendarz wizyt
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 1 lipca, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😀 dziś już przyjemnie chłodno, mam nadzieję, że u Was też 😀
    Patrycja28. wrote:
    Ja jeszcze bym poczekała do 🙊 jak jej nie ma to jest nadzieja
    Dokładnie, nie zawsze wychodzi już w 10dpo :)

    MimiM29, liwka🤞🏼🤞🏼

    Dobrego dnia! ☀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca, 07:00

    DreamBee lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 1 lipca, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, dzisiaj przyjemne ochłodzenie, wczoraj to był ale piekarnik 😬
    Ja zaraz mloda odstawiam do przedszkola i wracam do domu pracować.
    Powiem Wam, że od ponad tygodnia mam ból gardła, co za dziadostwo normalnie, a najlepsze, że boli mnie tylko rano i wieczorem, za dnia nie. Wzięłam octeangin dzisiaj, ochyda, ale jest ciut lepiej chociaż.

    Miłego dzionka !

    33👧 37🧑
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 1 lipca, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Dzień dobry 😀 dziś już przyjemnie chłodno, mam nadzieję, że u Was też 😀


    Dokładnie, nie zawsze wychodzi już w 10dpo :)

    MimiM29, liwka🤞🏼🤞🏼

    Dobrego dnia! ☀️

    Chyba by już wyszedł chociaż cień ☹️

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ