X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5032 7927

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Ja tak wariuje bo chce od bladej kreski lecieć po zastrzyki

    Ostatnio ich nie było i po 2 tyg był koniec

    Ten test mną zawirował ale w necie są zarówno pozytywne jak i negatywne historie po tym na wczesnym etapie jak 9/10dpo więc nic to nie mówi.. sprawdzę rano i Wam powiem :) gdyby wyszedł od razu 7 rano jade na betę.

    Evaporation lines są podobno bezbarwne i słabe, a ta kreska jest w kolorze i widać ją gołym okiem. No nic okaże się jutro ;)
    A nie możesz mieć kilku zastrzyków w domu?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Cykl po poronieniu tak na wariata robiłam, a okazało się, że owu się przesunęła o 10 dni 🤓Tak czy siak nadeszła 🐵po 40 dniach, ale rozumiem to.
    Teraz podchodzę z większym luzem mimo że wykres temperatury ładny. Robienie testów i widzenie bieli dobija. Dlatego też leży mi tylko 1 test w szafce, żeby nie kusiło.

    Ja też mam tylko jeden. Jeśli będę w ciąży to będę. Już teraz wiem, że jeśli zobacze dwie kreski to i tak na wizytę/usg trzeba czekać ze dwa tygodnie żeby było widać pęcherzyk. Na beta hcg też się czeka. Ogolnie jest tyle czekania, że te kilka dni w tą czy w tą nie robi różnicy. Ale to przychodzi z czasem..

    Ja w tym miesiącu mam mega luz. Nie wiem kiedy była ovu, nic nie sprawdzałam. 😅 Jest 25dc więc czekam na okres w każdej chwili. Czuję lekkie skórcze macicy, w lewej pachwinie lekki ból no i meeega mocny bol piersi. W sumie wszystko jak na pms, więc na dwoje babka wróżyła.

    Nineq, Nikolala, Paula6432 lubią tę wiadomość

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 3274 2784

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    A nie możesz mieć kilku zastrzyków w domu?

    Mam jakby 1 receptę ale ważna rok

    👰🏻‍♀️29 👨‍💼32

    2023/2024 - odkrycie przeciwciał zespołu antyfosfolipidowego, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Letrox, hydroxychloroquine, acard
    + ⏸️ neoparin (+ do 18tc encorton, duphaston, utrogestan)

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    18/11 9+0, CRL 2,4 💗 178/min
    5/12 11+4, CRL 5,4 💗 158/min
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5032 7927

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Mam jakby 1 receptę ale ważna rok
    Chodzi mi o to, że tak bardzo stresujesz się tym wszystkim, dodatkowo tym, że będziesz musiała już od pierwszej lekkie kreski biec po zastrzyk - po co się stresować, czy będzie w aptece, czy nie będziesz musiała biegać po całym mieście, jak możesz kupić i mieć w domu, jedno zmartwienie mniej. Czy to nie tak działa?

    siesiepy, Lexia, Katsue lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5032 7927

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aries94 wrote:
    Gwarantuje Ci, że nie tylko Ty testowałaś tak wcześnie. Sama w poprzednim cyklu testowałam jak głupia od 10 DPO (cykle mam podobnej długości co Ty). Nie pisałam nic bo w sumie co dziewczyny miały mi powiedzieć? Że to za wcześnie? 🤷🏼‍♀️ Tyle to wiedziałam sama (i mimo to wydałam kupę forsy na osikańce) 😜

    Wiem, że to potrafi strasznie siąść człowiekowi na psychice i nie jest w stanie myśleć o niczym innym jak testowanie i pragnienie zobaczenia dwóch kresek, ale gdy podliczyłam ile wydałam na testy to trochę się przeraziłam. Wtedy dotarła do mnie jedna rzecz. Jeśli się uda to ta druga kreska po prostu się pojawi. Nie ma sensu robić nie wiadomo ile testów, to nic nie zmieni oprócz zszarganych nerwów.

    Wiem, że może Ci się to wydawać czczym gadaniem, ale po prostu monitoruj swój cykl i ciało i baw się dobrze z mężem/partnerem. Mi bardzo pomogło wrócenie do dawnego hobby i świadomość, że zarówno ja jak i mój M. poddamy się pierwszym badaniom. To jest to co mogę zrobić w tej chwili i wiem, że póki co pozostaje czekanie na wizyty, a przy okazji traktuje ten czas jako naukę własnego organizmu.

    Będzie dobrze, zobaczysz. Nakręcanie się i katowanie własnej głowy z pewnością nie wpłynie na Ciebie dobrze.
    Zgadzam się :) też przez to przechodziłam i doszłam do podobnych wniosków

    Aries94 lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Nikolala Znajoma
    Postów: 24 15

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Czy tylko ja na forum testuje od 7 dni przed okresem? Raz mi tak wyszła ciaza więc zdziwiłam się że każdy to robi książkowo w terminie @

    Wtedy cykle miałam ok 35 dni (roznie) teraz zawsze 32.

    Pewnie to robię bez sensu ale cóż jak już zaczęłam to dokończę ten cykl w stylu świra a następny zacznę testować 2,3 dni przed @

    To zależy ja ćwiczę silną wolę, bo wcześniej jak miałam zapas testów to wręcz obsesyjnie je zużywałam, a bo miałam w domu😅 teraz liczę na lenistwo własne i nie kupię testu dopóki nie zacznie 5 tydzień nawet jak mam okres to zrobię dla zasady jeżeli był krótki okres, bo bardzo skąpe mam okresy, wg statystyk co kiedyś czytałam w pewnym sensie 5 tydzień jest pewniak, że jak ma wyjść to wyjdzie, bo te zakresy są już na tyle wysokie, że musi wyjść, a 4 tydzień jest w takim zakresie, że jeszcze może być zakłamany np wodą no chyba, że badania z krwi to wtedy szybciej, ale nie za szybko.

    No też nie chce se złudnej nadziejo dawać. No ale cieżko się walczy ze swoją obsesją. Chociaż już takie przeczulonie odczuwam że " o boli mnie głowa może to ciąża, pocę się może to ciąża temperatura zwiększona może to ciąża" przypominam jest skwar mamy lato.... sama z siebie się już śmieję😂

    rolka355, bajkowadama lubią tę wiadomość

  • Nineq Autorytet
    Postów: 1365 1849

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rolka355 wrote:
    Ja też mam tylko jeden. Jeśli będę w ciąży to będę. Już teraz wiem, że jeśli zobacze dwie kreski to i tak na wizytę/usg trzeba czekać ze dwa tygodnie żeby było widać pęcherzyk. Na beta hcg też się czeka. Ogolnie jest tyle czekania, że te kilka dni w tą czy w tą nie robi różnicy. Ale to przychodzi z czasem..

    Ja w tym miesiącu mam mega luz. Nie wiem kiedy była ovu, nic nie sprawdzałam. 😅 Jest 25dc więc czekam na okres w każdej chwili. Czuję lekkie skórcze macicy, w lewej pachwinie lekki ból no i meeega mocny bol piersi. W sumie wszystko jak na pms, więc na dwoje babka wróżyła.
    Cała ciąża to czekanie 😅 mam test z czułością 25 wiec za wczesnie zrobic nie mogę 😅
    U mnie cisza, może trochę wrażliwe sutki albo mi się wydaje. Zero bóli, zero skurczy, cykl jak cykl, standardowo jak zwykle przed 🐵

    💔28/03/2024

    ⏸️30/09/2024 🥹🙏🌈

    💙K.🥰

    preg.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 5912 11089

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja w lipcu na wolnego strzelca, ponieważ przez długie cykle to ewentualnie testowanie będzie w sierpniu :P

    Monk@, DreamBee lubią tę wiadomość

    👩29👨30
    👶starania od 01/2024, od kwietnia do sierpnia cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ustabilizowana niedoczynność tarczycy, pod kontrolą lekarza
    ❌ PCOS oraz długie i bezowulacyjne cykle -stymulacja owulacji
    ❌ hiperinsulinizm
    ❌ryzyko anemii ciążowej
    ✅ jajowody drożne
    ✅ podstawowe badania nasienia
    ❌IO u męża

    🍀9cs, 5cs z Lamettą + Ovitrelle
    ⏸️05/01 🥰
    05/01 beta 16dpo 952 mIU/ml, prog 24,40 ng/ml
    07/01 beta 18dpo 1509 mIU/ml, prog 19,00 ng/ml
    22/01 6+5, CRL 0,8cm i ♥️
    10/02 9+4, CRL 2,76cm 😍
    03/03 12+4, CRL 6,17cm, niskie ryzyka 🥹
    10/03 13+4, prawdopodobnie chłopiec 💙
    07/04 17+4, 223g synka 👦

    📆 Kalendarz wizyt
    28/04 - połówkowe
    30/04 - badanie krwi
    05/05 - ginekolog
    06/05 - endokrynolog
    03/06 - urofizjo
    preg.png
  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 379 472

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Chętnie po długim czasie wrócę na wątki miesięczne :)
    Nasza przygoda trwa już 5 lat, dwa lata temu zaczęliśmy przygodę z kliniką, jednak w zeszłym roku lekarz zapytał czego od niego oczekujemy bo on nie widzi gdzie jest problem 😂
    Zrobiliśmy sobie rok przerwy od lekarzy i w tym roku w maju poszliśmy do nowej lekarki i żeby nie iść bez niczego zrobiłam pakiet badań na trombofilie i wyszła mutacjw mthfr homo oraz pai hetero.
    Później wyszła niska ferrytyna, witamina b12.
    Zlecony immunofenotyp wyszedł nieprawidłowy i od tego cyklu od wtorku mam brac encorton.


    Także walczymy dalej, wczoraj wszedł ovitrelle, więc testuję 13 lipca :)

    Monk@, Frajda, DreamBee lubią tę wiadomość

    ♀ 33
    ♂ 33
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱
    Wyniki ok

    07.22-06.23 AD Clinic Tychy/ Angelius Katowice /stymulacje, iui
    05.2024 zmiana lekarza! Ruda Śląska dr I.J.
    05.24 -9.24 lametta, ovitrelle, encorton

    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    11.24 punkcja 18 komórek > 10 zapłodnionych> 2 zarodki 🥹
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA
    13.12.24 dwie kreski 🥹
    16.12.24 beta 399,20 mlU/ml prog 38,5 ng/mL 🥹
    18.12.24 beta 955,30 próg 36,80 ✊
    21.12.24 beta 4573,70 próg 39,42 🥺
    16.04.25 (21w3d) 473 gr chłopca 🥹



    03.23 cb 💔
    08.23 cb💔
    preg.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 3274 2784

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Chodzi mi o to, że tak bardzo stresujesz się tym wszystkim, dodatkowo tym, że będziesz musiała już od pierwszej lekkie kreski biec po zastrzyk - po co się stresować, czy będzie w aptece, czy nie będziesz musiała biegać po całym mieście, jak możesz kupić i mieć w domu, jedno zmartwienie mniej. Czy to nie tak działa?

    Receptę mam chyba na więcej sztuk 10 czy 20, raz mi lekarz dal ponad rok temu zastrzyki na lotysamolotem - finalnie po konsultacjach ich nie wzięłam;) bo były one krótkie. A zastrzyki dalej leżą, ostatnio zauważyłam ze szafka w których je trzymam nagrzewa się od piekarnika mimo że jest pewna odległość więc już ich użytkować nie będę. Więc niby coś mam, niby ważne, ale wolę nie ryzykować.

    Jest gorąc, w mieszkaniu ciepło to i wolę nie kupować na zapas jeżeli np za 6msc bym się dowiedziala to i tak bym musiała mieć "swieze" takie moje zboczenie że boję się jak lek inny niż tabletka za długo siedzi i czeka.

    Wkrecalabym sobie co jeżeli przez upały coś się stało bla bla

    A nie można ich też trzymać w lodówce

    👰🏻‍♀️29 👨‍💼32

    2023/2024 - odkrycie przeciwciał zespołu antyfosfolipidowego, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Letrox, hydroxychloroquine, acard
    + ⏸️ neoparin (+ do 18tc encorton, duphaston, utrogestan)

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    18/11 9+0, CRL 2,4 💗 178/min
    5/12 11+4, CRL 5,4 💗 158/min
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png
  • Frajda Ekspertka
    Postów: 189 282

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Marteczka 😉
    Na podwyższone komórki NK dostałaś encorton? Też robiłam to badanie i czekam na konsultację z immunologiem 🙃 możliwe, że też go dostanę.
    Angelius to Twoja nowa klinika? W październiku mam tam pierwszą wizytę ☺️ trzymam kciuki za lipcowe testowanko 🤞🏻

    90&92
    Starania o pierwsze🤱 od I 2022
    🍀🤞🏻
  • Nikolala Znajoma
    Postów: 24 15

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Czy tylko ja na forum testuje od 7 dni przed okresem? Raz mi tak wyszła ciaza więc zdziwiłam się że każdy to robi książkowo w terminie @

    Wtedy cykle miałam ok 35 dni (roznie) teraz zawsze 32.

    Pewnie to robię bez sensu ale cóż jak już zaczęłam to dokończę ten cykl w stylu świra a następny zacznę testować 2,3 dni przed @

    Ah i sprecyzuje moje cykle są od 24 - 25 dniowe to łatwiej czekać na okres też

  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 379 472

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Cześć Marteczka 😉
    Na podwyższone komórki NK dostałaś encorton? Też robiłam to badanie i czekam na konsultację z immunologiem 🙃 możliwe, że też go dostanę.
    Angelius to Twoja nowa klinika? W październiku mam tam pierwszą wizytę ☺️ trzymam kciuki za lipcowe testowanko 🤞🏻


    Z tego co wyczytałam to za bardzo działa u mnie układ immunologiczny
    Podwyższone cd3+cd8+
    A za niskie CD 19+cd5+

    Z angeliusa chwilowo zrezygnowałam, chodzę do lekarki do rudy śląskiej, do angeliusa może wrócę jak jednak nic nie da nowe spojrzenie i zdecydujemy sie na in vitro.

    ♀ 33
    ♂ 33
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱
    Wyniki ok

    07.22-06.23 AD Clinic Tychy/ Angelius Katowice /stymulacje, iui
    05.2024 zmiana lekarza! Ruda Śląska dr I.J.
    05.24 -9.24 lametta, ovitrelle, encorton

    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    11.24 punkcja 18 komórek > 10 zapłodnionych> 2 zarodki 🥹
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA
    13.12.24 dwie kreski 🥹
    16.12.24 beta 399,20 mlU/ml prog 38,5 ng/mL 🥹
    18.12.24 beta 955,30 próg 36,80 ✊
    21.12.24 beta 4573,70 próg 39,42 🥺
    16.04.25 (21w3d) 473 gr chłopca 🥹



    03.23 cb 💔
    08.23 cb💔
    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 12478 16842

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28. wrote:
    Hej,
    staramy się o dzidziusia przeszło rok bez efektów więc poszliśmy do kliniki. Ja do tej pory wszystko w normie, mąż nasienie idealne. Lekarz zlecił badanie posiewu z szyjki macicy w 2-4 dc cała lista badań z krwi. W badaniu z posiewu wynik ujemny pod względem grzybiczym ale w wyniku jest coś takiego
    Streptococcus agalactiae

    Czy któraś z Was miała coś takiego? Jak wygląda dalsze leczenie i jak to wpływa na starania o dziecko? Stresuje się bo kolejnym krokiem jest sprawdzenie drożności jajowodu a tego się koszmarnie boję. Czy wyleczenie tego może wpłynąć na zajście w ciążę ?
    Zrób MUCH-a czyli mycoplasma, ureaplasma i chlamydia. To może Wam dużo mieszać

    Monk@ lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 34l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1285 1122

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako że termin @ na 4/5 lipca proszę od razu wpisać ⏸️ - zaczynam dobrą passę.

    https://ibb.co/ts9SQrL

    Do zobaczenia na fioletowej stronie 🥰

    Monk@, Marteczka92, Kinia92, MimiM29, Frajda, Dahlia, Nikolala, Lexia, Aries94, Paula6432, ellevv, bajkowadama, Lusille, Darrika, kasia97, DreamBee, MadziaIsm, Katsue, Daga121222, grazka0022, Anulek84, Treaclynat, Ann1997 lubią tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia, cukrzyca.

    28cs - 05.2018 👱‍♂️Nikodem 3090g 51 cm 40+0

    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰 Lenka 3730g 56cm 41+4

    6cs - 19.02.2025 👩🥰 Lilianna 2530g 46cm 37+2
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5032 7927

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Jako że termin @ na 4/5 lipca proszę od razu wpisać ⏸️ - zaczynam dobrą passę.

    https://ibb.co/ts9SQrL

    Do zobaczenia na fioletowej stronie 🥰
    Gratulacje! 🥰

    PaulaG lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 3274 2784

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Jako że termin @ na 4/5 lipca proszę od razu wpisać ⏸️ - zaczynam dobrą passę.

    https://ibb.co/ts9SQrL

    Do zobaczenia na fioletowej stronie 🥰

    Wow 3 dzieci 🤪

    Gratulacje, mam resztki nadziei jeszcze dołączyć do Ciebie w 1/3 😅

    Z ciekawości, ile masz lat? Pewnie młodo zaczęłaś bardzo skoro będzie już trójka. Ostatnio zauważyłam że to klucz do sukcesu, szkoda że dopiero mając 28 lat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2024, 18:42

    👰🏻‍♀️29 👨‍💼32

    2023/2024 - odkrycie przeciwciał zespołu antyfosfolipidowego, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Letrox, hydroxychloroquine, acard
    + ⏸️ neoparin (+ do 18tc encorton, duphaston, utrogestan)

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    18/11 9+0, CRL 2,4 💗 178/min
    5/12 11+4, CRL 5,4 💗 158/min
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 1009 2007

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Jako że termin @ na 4/5 lipca proszę od razu wpisać ⏸️ - zaczynam dobrą passę.

    https://ibb.co/ts9SQrL

    Do zobaczenia na fioletowej stronie 🥰
    Gratulacje ! Trzymam kciuki! :)

    PaulaG lubi tę wiadomość

    12 cs szczęśliwy🥺
    02.2020 👧
    08.2021 👼

    AMH
    03.2024 - 0,530
    10.2024 - 0,211

    07.11.2024 ⏸️ beta 105, prog 25,65
    09.11.2024 beta 257,9, prog 24,07
    12.09.2024 beta 890,8, prog 16,86
    25.11.2024 dwa groszki z ❤️❤️ 124ud/min🥺
    13.12.2024 dwa Misie Haribo 2,4cm ❤️❤️ 176ud/min🥺
    07.01.2025 dwie cytrynki 6,9cm 💙💙167ud/min - mamy dwóch chłopców 🥺
    14.02.2025 1. 270g Kokosika 💙, 2. 225 g Kokosika 💙
    04.03.2025 1. 413 g Liska 💙 2. 369 g Liska 💙
    29.03.2025 1. 705 g Misia, 2. 700 g Misia 💙
    09.04.2025 1. 915 g Łobuza, 2. 894 g Łobuza, echo serduszek ok 🥰
    02.05.2025 wizyta 🤞

    Acard 150

    Sometimes when you pray for a miracle, God gives you Two 💙💙

    preg.png
  • Dahlia Ekspertka
    Postów: 130 252

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem nowa na forum i chciałabym się przywitać. :) choć myślę, że nie dam rady być na bieżąco z wiadomościami, bo jest ich tu tak dużo, a ja staram się ograniczać czas online, ale przynajmniej czasami może uda mi się włączyć do rozmowy :)
    O sobie napiszę, że mam 33 lata i dopiero zaczynamy z mężem bardziej konkretne starania, bo dopiero teraz jesteśmy w takim momencie, że mamy to z kim planować. 🥰
    Podczytując forum w ostatnim miesiącu ogromnie dużo się dowiedziałam i na pewno będę sukcesywnie wykonywać kolejne badania (jak dotąd robiłam tylko szczegółowe badania krwi pod kątem poprawy diety, dobrania suplementacji i ziół, no i oczywiście regularne USG, ale coś czuję, że teraz otwiera się całe morze badań do wykonania). :)
    Będę testować 5.07, na razie jeszcze niczego się nie spodziewam.
    Pozdrawiam wszystkich 👋

    Monk@, PaulaG, Darrika, DreamBee lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 34 & 40
    starania o pierwsze 👶🏻 od czerwca '24

    👩🏻 AMH 0,46, niedoczynność tarczycy, IO w remisji, adenomioza, PAI1 homo
    👱🏼‍♂️ morfologia 1%, DFI 25%, HBA 75%

    listopad '24 1. IUI ❌
    styczeń '25 2. IUI ❌
    17.02.25 kwalifikacja do ivf
    28.02.25 ⏸️🥹 (niespodzianka)
    12dpo beta 19,9 —> 14dpo beta 74,5 —> 16dpo beta 166 —> 18dpo beta 421 —> 20dpo beta 1161 —> 23dpo beta 5235

    18.03 6+3 ❤️ CRL 0,50cm cudu 🥹
    16.04 10+3 CRL 3,68cm, 168 bpm
    7.05 prenatalne

    🙏 zostań z nami

    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 547 1037

    Wysłany: 30 czerwca 2024, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam się w nowym wątku :)) proszę o wpisanie mnie na 01.07 i na 31.07- 31 mam urodziny, więc jak nie wyjdzie pierwszy termin testowania to może drugi będzie szczęśliwy 🥰🍀

    PaulaG, Britta, Darrika, Kinia92, DreamBee, Paula6432 lubią tę wiadomość

    Starania od : 10.2021
    41 cykli starań 😫
    💃🏻32🕺🏻34

    HyCoSy ✅
    AMH 5.24 ng/ml

    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳

    preg.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ