X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5839

    Wysłany: 4 lipca, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Ja czekam na @ skoro wczoraj 12dpo test był negatywny to postanowiłam już odpuścić i nie testować, juz nie dobijac sie biela. Wczoraj było takie mini plamienie więc dziwne ze @ jeszcze nie ma, pewnie do końca dnia się pojawi 😐

    A co do kir to jeszcze wyczytałam że 30% płodnych zdrowych Polek ma typ aa więc postanowiłam na razie zaufać lekarzom, skoro u mnie jest nieco lepiej. Nie mogą mi też wtłoczyć wszystkich dostępnych leków na raz, skoro realnie na heparynie, hydro i acardzie to będzie moja pierwsza próba.

    Jesteś młoda więc możesz próbować jeszcze bez dodatkowych leków, Hydroxychloroquine brałam w cyklach przed IVF niestety nie przyniosło oczekiwanego efektu. Acard i heparyna też były od owulacji;) Tutaj nie chodzi o genotyp AA czy BX tylko o braki w kirach implantacyjnych. Zarowno z AA jak i Bx można zajść w ciążę - ale gdy już są braki duże braki w kirach to jest to utrudnione lub może powodować straty...

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 4 lipca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Jesteś młoda więc możesz próbować jeszcze bez dodatkowych leków, Hydroxychloroquine brałam w cyklach przed IVF niestety nie przyniosło oczekiwanego efektu. Acard i heparyna też były od owulacji;) Tutaj nie chodzi o genotyp AA czy BX tylko o braki w kirach implantacyjnych. Zarowno z AA jak i Bx można zajść w ciążę - ale gdy już są braki duże braki w kirach to jest to utrudnione lub może powodować straty...

    Ja hydro biorę ponad pół roku, acard 100 od ponad roku. Na stałe.
    Hydroksychlorochina działa po 6msc. Acard też zalecają długo przed staraniem brać.
    Zastrzyki mam włączyć w momencie dodatniego testu, no i zwiększyć dawkę acard z 100 do 150.
    Naprawdę nie chce się jeszcze więcej nakręcać więc po prostu słucham lekarzy.

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2123 2103

    Wysłany: 4 lipca, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też szaro buro, pada co chwilę i dosyć chłodno. Pracować się nie chce 😅 dzisiaj jeszcze na zakupy muszę wyskoczyć bo jedzenie się kończy, może się zmuszeni na jakoś krótki chociaż trening w domu albo jakas jogę i tak dzień zleci. Dzisiaj 9dpo i tak mnie korci jechać po test na jutro, jeszcze przeglądałam swoje stare wpisy na forum i matko jedyna ja tam waliłam testy dzień za dniem aż do terminu @ 🤣 nieźle byłam zafiksowana hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 10:45

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5839

    Wysłany: 4 lipca, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Ja hydro biorę ponad pół roku, acard 100 od ponad roku. Na stałe.
    Hydroksychlorochina działa po 6msc. Acard też zalecają długo przed staraniem brać.
    Zastrzyki mam włączyć w momencie dodatniego testu, no i zwiększyć dawkę acard z 100 do 150.
    Naprawdę nie chce się jeszcze więcej nakręcać więc po prostu słucham lekarzy.

    Nie mam wskazań do brania Acard ani Hydroxychloroquine więc to były raczej próby przy staraniach naturalnych przy stymulacjach 🙂 Ale każda z Nas na forum ma inny problem i z czymś innym się mierzy u mnie poprostu trzeba było drążyć i szukać... Potencjalny powód się znalazł i to nie jeden 🙂 ale żeby do tego dojść to z doktor stworzyliśmy cała teczkę badań 🙂 jeden lekarz powie że ferrytyna 14 to jest wspaniały wynik po w normie laboratoryjnej a dobry lekarz powie że ferrytyna powinna wynosić minimum 50 co jest prawdą przy staraniach 🙂

    Nie wiem czy leczysz się u specjalisty od rozrodczości czy u zwykłego ginekologa ale grunt to żeby Cię lekarz dobrze poprowadził i chociażby monitorował kilka razy cykl;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Nineq Autorytet
    Postów: 305 375

    Wysłany: 4 lipca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    U mnie też szaro buro, pada co chwilę i dosyć chłodno. Pracować się nie chce 😅 dzisiaj jeszcze na zakupy muszę wyskoczyć bo jedzenie się kończy, może się zmuszeni na jakoś krótki chociaż trening w domu albo jakas jogę i tak dzień zleci. Dzisiaj 9dpo i tak mnie korci jechać po test na jutro, jeszcze przeglądałam swoje stare wpisy na forum i matko jedyna ja tam waliłam testy dzień za dniem aż do terminu @ 🤣 nieźle byłam zafiksowana hehe
    To tylko u mnie słonecznie?😅
    Nie doradzę odnośnie testów, ja się zawsze obawiałam bieli.
    Jak nie mierze temperatury rano to lepiej śpię. Chyba mnie to stresowało i się budziłam za wcześnie 🤣

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2123 2103

    Wysłany: 4 lipca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    To tylko u mnie słonecznie?😅
    Nie doradzę odnośnie testów, ja się zawsze obawiałam bieli.
    Jak nie mierze temperatury rano to lepiej śpię. Chyba mnie to stresowało i się budziłam za wcześnie 🤣

    Haha mogło tak być, czulasnoresje mierzenia 🤣

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 4 lipca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł mi właśnie zapas suplementów i żeby dobić do darmowej dostawy kupiłam też zapas testów ciążowych do końca roku 😅 Miałam tak nie robić, bo jak nie mam testu w domu to nie kusi przedwczesne testowanie ale darmowa dostawa skusiła bardziej🙈

    Lasia1234, Monk@, Katsue lubią tę wiadomość

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 137 254

    Wysłany: 4 lipca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Przyszedł mi właśnie zapas suplementów i żeby dobić do darmowej dostawy kupiłam też zapas testów ciążowych do końca roku 😅 Miałam tak nie robić, bo jak nie mam testu w domu to nie kusi przedwczesne testowanie ale darmowa dostawa skusiła bardziej🙈


    Te darmowe dostawy są zdradliwe zawsze kusi żeby coś dorzucić, muszę dokupić owulacyjne i chyba zrobię to samo ;)

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔

    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    09.2024 ⏸️ 🥹 12dpo beta 51,26
  • Nineq Autorytet
    Postów: 305 375

    Wysłany: 4 lipca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Haha mogło tak być, czulasnoresje mierzenia 🤣
    Korciło, żeby zmierzyć, ale szybko wstałam 😅jak mam lepiej spać to olewam termometr.
    Doszłam do wniosku, że nie szaleję też z nac, skromnie przez cały cykl 600 mg tylko. Bo za bardzo mi namieszał w cyklu i z 30 dni zeszło do 27 🤣teraz nie wiem kiedy kolejna 🐵po 27 dniach, po 30 czy jak kiedyś 32?

    Darrika lubi tę wiadomość

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 4 lipca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie darmowa dostawa? 🫣

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 4 lipca, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasia1234 wrote:
    Te darmowe dostawy są zdradliwe zawsze kusi żeby coś dorzucić, muszę dokupić owulacyjne i chyba zrobię to samo ;)

    Owulacyjne akurat wolę z rossmanna więc te nie kusiły 😂

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 4 lipca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzę, że żeby dobić do darmowej, już myślałam, że gdzieś są dni darmowej dostawy, kiedyś Gemini takie miewała 🤪

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 4 lipca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj jakiś beznadziejny dzień. Humor szoruje po dnie. Nic nie idzie, chce mi się płakać. Kupiłam cukierki na pocieszenie i zjadłam całe opakowanie 😵‍💫

    Kinia92, Lusille lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 4 lipca, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Nie mam wskazań do brania Acard ani Hydroxychloroquine więc to były raczej próby przy staraniach naturalnych przy stymulacjach 🙂 Ale każda z Nas na forum ma inny problem i z czymś innym się mierzy u mnie poprostu trzeba było drążyć i szukać... Potencjalny powód się znalazł i to nie jeden 🙂 ale żeby do tego dojść to z doktor stworzyliśmy cała teczkę badań 🙂 jeden lekarz powie że ferrytyna 14 to jest wspaniały wynik po w normie laboratoryjnej a dobry lekarz powie że ferrytyna powinna wynosić minimum 50 co jest prawdą przy staraniach 🙂

    Nie wiem czy leczysz się u specjalisty od rozrodczości czy u zwykłego ginekologa ale grunt to żeby Cię lekarz dobrze poprowadził i chociażby monitorował kilka razy cykl;)


    Leczę się u kilku: endokrynolog, ginekolog specjalizujący się w poronieniach i ciężkich tematach do którego ide jakby się udało os razu, immunolog

    Endokrynolog to głównie skupiona na tarczycy z którą jest git i namawia żeby być pozytywnym bo wg niej jestem nloda
    Ginekolog stwierdził że może być ciężko i czas ciazy nie sprzyja ale jest wybitnym specjalista ,kontaktowym, ma masę historii sukcesów, nastawiony na ciężka pracę
    Immunolog która też ma masę kobiet w ciąży, wieloletnie doświadczenie

    Gin i Immuno razem ustawiali plan działania

    Wszyscy to specjaliści najwyższej klasy znani na cały kraj, z najlepszych uczelni itp

    A wyniki krwi konsultuje też z dietetykiem klinicznym także babka jedna z najbardziej znanych nie ma do niej terminów itp ale jestem stała pacjentka, dobiera mi też suplementy

    Więc tak, ferrytyna mam oczywiście więcej niż 50 itp ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 11:33

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 4 lipca, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mi 🙊 😢

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Lasia1234 Ekspertka
    Postów: 137 254

    Wysłany: 4 lipca, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Ja mam dzisiaj jakiś beznadziejny dzień. Humor szoruje po dnie. Nic nie idzie, chce mi się płakać. Kupiłam cukierki na pocieszenie i zjadłam całe opakowanie 😵‍💫


    🫂 Monk

    Cukierki są ok małe grzeszki nie szkodzą a jeśli Tobie poprawiają humor to 😉

    👩‍🦰 31🧔34
    Starania od 01.2023
    08.2023 ⏸️
    10.2023 💔

    02.2024 histeroskopia z wycięciem polipa
    03.2024 leczenie stanu zapalnego endo

    09.2024 ⏸️ 🥹 12dpo beta 51,26
  • MadziaIsm Autorytet
    Postów: 329 787

    Wysłany: 4 lipca, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Bierzesz ten lek mimo wszystko czy czekasz, czy na pewno nie jesteś w ciąży?

    Lekarka kazała czekać więc czekam. Miałyśmy obie nadzieję że może już będzie ta beta wyższa. No cóż, pewnie poczekam do niedzieli, a jeśli nadal biel to do 11 - albo przyjdzie @ i się sprawa rozwiąże.

    Lusille, mam objawy np jestem cały czas zmęczona, śpiąca, zero energii ( poprzednie ciąże tak się zaczynały) , dyskomfort w podbrzuszu. Ale na ile to jest moja głowa, a na ile faktyczne objawy nie mam pojęcia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca, 11:46

    Monk@ lubi tę wiadomość

    🧑 43
    🧔31
    🧍 24
    💃14

    14.10.23 ⏸️
    3.11.23 ❤️
    20.02.24 💔😇 Milusia
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2123 2103

    Wysłany: 4 lipca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Ja mam dzisiaj jakiś beznadziejny dzień. Humor szoruje po dnie. Nic nie idzie, chce mi się płakać. Kupiłam cukierki na pocieszenie i zjadłam całe opakowanie 😵‍💫

    Trzymaj się, czasem cukieras jak ma poprawić humor to można wciągać, od takich się nie tyje. :p nk i wypłakanie się czasem też jest potrzebne, ja jak mam taki dzień, to się wybeczę i jest lepiej

    Monk@, Kinia92 lubią tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2123 2103

    Wysłany: 4 lipca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Wpiszcie mi 🙊 😢

    🫂🫂🫂

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 4 lipca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasia1234 wrote:
    🫂 Monk

    Cukierki są ok małe grzeszki nie szkodzą a jeśli Tobie poprawiają humor to 😉
    Dzięki 🫂
    Cukierki to chwilowa poprawa humoru, a potem różnie bywa - czasem żałuję i jest jeszcze gorzej, a czasem myślę sobie, że ok, tego potrzebowałam. No dziś ewidentnie wszystko nie tak, więc no nie było wyjścia 🥲

    Kinia92, Lasia1234, Darrika lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ