X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1277 2675

    Wysłany: 8 lipca, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pierwsza 😂😂😂 plus mam wolny sierpień, więc czas na uzupełnianie na bieżąco 👌🏼😁

    Darrika, Paula6432, Monk@ lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Malamia Autorytet
    Postów: 756 1140

    Wysłany: 8 lipca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Monk@ wow gratuluję 😍😍

    Monk@ lubi tę wiadomość

    17 cykl 😶
    ________________________

    Starania od 07.2018.
    01.2019 💔
    7 cs szczęśliwy🍀
    5.04.2019. ⏸️
    25.04.19. ♥️
    26.11.2019. 👶🏻🩵

    👩🏻’97 🧔🏻‍♂️’93
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2125 2107

    Wysłany: 8 lipca, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się na razie nie pcham na prowadzącą, chociaż myślałam, że się mnienw formum więcej, a jednak średnio co 2h zajrzę Ci się dzieje 🤭

    Tli się jeszcze nadzieja bo nic straconego, zamówiłam sobie testy na allegro pink, jutro będą w paczkomacie to nienbede przynajmniej musiała po nie jeździć, a jeszcze połowę taniej jak w Rossmann

    W ogóle coś mnie głowa dzisiaj boli i trochę w podbrzuszu, upał straszny, a jeszcze na wieczór z mloda jadę do logopedy. Dobrze, że zakupy szybkie ogarnelam i pranie to już mi na dzisiaj wiele noe zostało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca, 16:30

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 8 lipca, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    A ja mam chyba swojego bociana 🥹

    IMG-2085.jpg


    Klątwą prowadzącej ❤️🙏🏻

    Monk@ lubi tę wiadomość

  • monii00 Autorytet
    Postów: 935 1270

    Wysłany: 8 lipca, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    A ja mam chyba swojego bociana 🥹

    IMG-2085.jpg
    Gratulacje ❤️

    Monk@ lubi tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 308 165

    Wysłany: 8 lipca, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Ja myślę, że to są na tyle niskie wartości jeszcze, że może coś było i spadło, a może miałaś bardziej rozwodniony mocz, a może test był wadliwy wczoraj, a może dzisiaj mniej czuły… w sensie wiem, że ten sam, ale nawet jedna sztuka tego samego testu może nieco inaczej się wybarwić. Tutaj ciężko coś powiedzieć, beta jedynie rozwieje wątpliwości :)
    Trzymam kciuki 🤞🏼

    No i zrobiłam tą betę, wynik <2,3. Zrobiłam też progesteron, wynik 5,16. Jestem albo 11 dpo albo dopiero 6. Nie mam pojęcia kiedy miałam owulację bo ten cykl jest taki zwariowany. Co może oznaczać taki niski progesteron? Myślicie że owulacja w ogóle była?

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 699 994

    Wysłany: 8 lipca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    No i zrobiłam tą betę, wynik <2,3. Zrobiłam też progesteron, wynik 5,16. Jestem albo 11 dpo albo dopiero 6. Nie mam pojęcia kiedy miałam owulację bo ten cykl jest taki zwariowany. Co może oznaczać taki niski progesteron? Myślicie że owulacja w ogóle była?

    Gosiak123 napisze na priv, przyjmij zaproszenie do przyjaciółek ✨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca, 21:48

    Gosiak123 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 26 / 7 cs ✨
    💊 Omega 3, wit B6 i B12, C, D, E, kwas foliowy, inozytol, olej z wiesiołka, magnez, cynk, jod

    🙎‍♂️ 30
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1277 2675

    Wysłany: 8 lipca, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    No i zrobiłam tą betę, wynik <2,3. Zrobiłam też progesteron, wynik 5,16. Jestem albo 11 dpo albo dopiero 6. Nie mam pojęcia kiedy miałam owulację bo ten cykl jest taki zwariowany. Co może oznaczać taki niski progesteron? Myślicie że owulacja w ogóle była?


    11dpo progesteron może spadać fizjologicznie przed okresem, dlatego powinno się go oznaczać 7-8dpo, nie później. Przykro mi, że beta ujemna :(

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 194 216

    Wysłany: 8 lipca, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    Hej 😘 testuje sobie od kilku dni i czekam na rozwój sytuacji i sama już nie wiem co mam myśleć... Jak byście to zinterpretowały? Do tej pory testy bielutkie. Wczoraj ukazała się widoczna gołym okiem kreska a dziś znów bielutkie nawet żadnego cienia. Jak myślicie, coś się zadziało ale szybko spadło? Czy w takim razie dziś nie powinien pojawić się chociażby jakiś cień cienia? Dodam że ten wczorajszy test trochę zalalam, najpierw przepłynął przez cały pasek mocz i żadna kreska się nie pojawiła a później ten barwnik i wybarwily się obie. Czy ta sytuacja mogła sprawić że wyszedł fałszywie pozytywny?

    https://zapodaj.net/plik-SMM8GkloYu

    Dziwna sytuacja 🤔 ale może powtórz jutro, może testem innej firmy.
    Trzymam mocno kciuki!

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, omega 3, selen i cynk

    18.10 ➡️ Pierwsza wizyta w Klinice Niepłodności
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 8 lipca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak123 wrote:
    No i zrobiłam tą betę, wynik <2,3. Zrobiłam też progesteron, wynik 5,16. Jestem albo 11 dpo albo dopiero 6. Nie mam pojęcia kiedy miałam owulację bo ten cykl jest taki zwariowany. Co może oznaczać taki niski progesteron? Myślicie że owulacja w ogóle była?
    Raczej obstawiam 11dpo. Przy 6dpo raczej byłby wyższy. Przy 11 może tak być, jeśli nie doszło do zaplodnienia, a sądząc po becie najprawdopodobniej nie doszło. A skąd wniosek, że 6 lub 11dpo? W jaki sposób wyznaczałaś sobie owulację?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca, 18:21

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • bajkowadama Przyjaciółka
    Postów: 64 112

    Wysłany: 8 lipca, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wizytę u lekarza dopiero za 2 tygodnie, to pomyślałam że was zapytam czy może jesteście zorientowane w temacie. W lutym robiłam sobie FSH, LH, itd, oczywiście na własną rękę bez zalecenia lekarza, i wtedy stosunek FSH:LH wynosił 1,04, ideolo. Powtórzyłam sobie dzisiaj i to już wzrosło na 1,3. Czytałam, że dopiero od 1,5 może wskazywać na PCOS, ale czy taki skok coś znaczy? Mam się martwić? I estradiol mam 38, niby w normie ale jednak bliżej dolnej granicy (30-90 widełki laboratoryjne) i mogłoby być więcej pewnie?

    👩🏻 31👨🏼‍🦱 30

    👩🏻 🦀 Rak tarczycy
    👩🏻 ⬆️Podniesiona prolaktyna
    ❌ Niska morfologia i leukocyty w nasieniu

    💊 Kwas foliowy, Kwas Omega, Olej z wiesiołka, Wit D, Wit C, Cynk, Magnez, Siemię lniane
    💊Letrox

    29.07 ⏸️
    23.08 ❤️
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3594 7165

    Wysłany: 8 lipca, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajkowadama wrote:
    Mam wizytę u lekarza dopiero za 2 tygodnie, to pomyślałam że was zapytam czy może jesteście zorientowane w temacie. W lutym robiłam sobie FSH, LH, itd, oczywiście na własną rękę bez zalecenia lekarza, i wtedy stosunek FSH:LH wynosił 1,04, ideolo. Powtórzyłam sobie dzisiaj i to już wzrosło na 1,3. Czytałam, że dopiero od 1,5 może wskazywać na PCOS, ale czy taki skok coś znaczy? Mam się martwić? I estradiol mam 38, niby w normie ale jednak bliżej dolnej granicy (30-90 widełki laboratoryjne) i mogłoby być więcej pewnie?

    Stosunek LH:FSH masz w porządku, nie ma się co martwić- to nie musi idealnie 1, grunt żeby oscylowalo wokół - norma funkcjonalna to 0,7-1,5.
    Z kolei estradiol z mi znanych źródeł najlepiej jest badać 7dpo razem z progesteronem. Często jest tak że na początku cyklu jest on w dolnej granicy normy, a w drugiej fazie cyklu jest wręcz za wysoki w stosunku do progesteronu i występuje dominacja estrogenowa. Estradiol wcale nie musi być od pierwszych dni cyklu jakiś bardzo wysoki - przeciwnie, dzisiaj więcej miesiaczkujacych i owulujacych kobiet ma problem z eliminacją nadmiaru estrogenów z organizmu niż z jego niskim poziomem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca, 19:00

    bajkowadama lubi tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 8 lipca, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajkowadama wrote:
    Mam wizytę u lekarza dopiero za 2 tygodnie, to pomyślałam że was zapytam czy może jesteście zorientowane w temacie. W lutym robiłam sobie FSH, LH, itd, oczywiście na własną rękę bez zalecenia lekarza, i wtedy stosunek FSH:LH wynosił 1,04, ideolo. Powtórzyłam sobie dzisiaj i to już wzrosło na 1,3. Czytałam, że dopiero od 1,5 może wskazywać na PCOS, ale czy taki skok coś znaczy? Mam się martwić? I estradiol mam 38, niby w normie ale jednak bliżej dolnej granicy (30-90 widełki laboratoryjne) i mogłoby być więcej pewnie?
    No to ciekawe bo ja mam PCOS a mam 0,78..
    teraz też już nic nie rozumiem 🤪

    bajkowadama lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
  • Ragazza Koleżanka
    Postów: 40 63

    Wysłany: 8 lipca, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ gratuluję dwóch kresek!

    U nas komplikacje. Mąż był na gastroskopii z powodu dolegliwości żołądkowych i wyszła mu Helicobacter. Z tego co czytam, ma ona wpływ na płodność:
    "Według niektórych danych literaturowych H. pylori może przyczyniać się do wystąpienia niepłodności, m.in. poprzez zmniejszanie aktywności plemników, obniżenie objętości ejakulatu, jak również przez wpływ na produkcję przeciwciał przeciwplemnikowych ASA u zainfekowanych mężczyzn. Przeciwciała te są bezpośrednią przyczyną niepłodności poprzez powodowanie sklejania się plemników i obniżanie ich ruchliwości. Jak donoszą inne źródła literaturowe bakteria ma wpływ na rozwój zespołu policystycznych jajników i przedwczesny poród u ciężarnych."

    Masakra. Dostał lek na 10 dni za prawie 400zł...
    U mnie teoretycznie owulka będzie w tym tygodniu, a tu nastrój trochę siadł :/

    31 lat
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    Fertistim, omega 3, b12, cynk, d3, selen, olej z wiesiołka, Euthyrox25

    5cs
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 8 lipca, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragazza wrote:
    Monk@ gratuluję dwóch kresek!

    U nas komplikacje. Mąż był na gastroskopii z powodu dolegliwości żołądkowych i wyszła mu Helicobacter. Z tego co czytam, ma ona wpływ na płodność:
    "Według niektórych danych literaturowych H. pylori może przyczyniać się do wystąpienia niepłodności, m.in. poprzez zmniejszanie aktywności plemników, obniżenie objętości ejakulatu, jak również przez wpływ na produkcję przeciwciał przeciwplemnikowych ASA u zainfekowanych mężczyzn. Przeciwciała te są bezpośrednią przyczyną niepłodności poprzez powodowanie sklejania się plemników i obniżanie ich ruchliwości. Jak donoszą inne źródła literaturowe bakteria ma wpływ na rozwój zespołu policystycznych jajników i przedwczesny poród u ciężarnych."

    Masakra. Dostał lek na 10 dni za prawie 400zł...
    U mnie teoretycznie owulka będzie w tym tygodniu, a tu nastrój trochę siadł :/
    Przykro mi :( czy wiesz kiedy możecie wrócić do starań? Czy ten miesiąc tylko wypada czy coś więcej?

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 8 lipca, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragazza wrote:
    Monk@ gratuluję dwóch kresek!

    U nas komplikacje. Mąż był na gastroskopii z powodu dolegliwości żołądkowych i wyszła mu Helicobacter. Z tego co czytam, ma ona wpływ na płodność:
    "Według niektórych danych literaturowych H. pylori może przyczyniać się do wystąpienia niepłodności, m.in. poprzez zmniejszanie aktywności plemników, obniżenie objętości ejakulatu, jak również przez wpływ na produkcję przeciwciał przeciwplemnikowych ASA u zainfekowanych mężczyzn. Przeciwciała te są bezpośrednią przyczyną niepłodności poprzez powodowanie sklejania się plemników i obniżanie ich ruchliwości. Jak donoszą inne źródła literaturowe bakteria ma wpływ na rozwój zespołu policystycznych jajników i przedwczesny poród u ciężarnych."

    Masakra. Dostał lek na 10 dni za prawie 400zł...
    U mnie teoretycznie owulka będzie w tym tygodniu, a tu nastrój trochę siadł :/
    Dziękuję ❤️

    Przykro mi z powodu choroby męża. Mam nadzieję, że szybko uda się to wyleczyć i wrócicie do gry 💪🏼

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Ragazza Koleżanka
    Postów: 40 63

    Wysłany: 8 lipca, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NinaB wrote:
    Przykro mi :( czy wiesz kiedy możecie wrócić do starań? Czy ten miesiąc tylko wypada czy coś więcej?

    Zobaczymy, jutro idę do labu też się przebadać czy nie nam tej bakterii. Bo jeśli mam to też muszę przejść kurację antybiotykiem, to wtedy cykl wypada. Ech, ciągle coś 😞

    31 lat
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    Fertistim, omega 3, b12, cynk, d3, selen, olej z wiesiołka, Euthyrox25

    5cs
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2125 2107

    Wysłany: 8 lipca, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragazza wrote:
    Monk@ gratuluję dwóch kresek!

    U nas komplikacje. Mąż był na gastroskopii z powodu dolegliwości żołądkowych i wyszła mu Helicobacter. Z tego co czytam, ma ona wpływ na płodność:
    "Według niektórych danych literaturowych H. pylori może przyczyniać się do wystąpienia niepłodności, m.in. poprzez zmniejszanie aktywności plemników, obniżenie objętości ejakulatu, jak również przez wpływ na produkcję przeciwciał przeciwplemnikowych ASA u zainfekowanych mężczyzn. Przeciwciała te są bezpośrednią przyczyną niepłodności poprzez powodowanie sklejania się plemników i obniżanie ich ruchliwości. Jak donoszą inne źródła literaturowe bakteria ma wpływ na rozwój zespołu policystycznych jajników i przedwczesny poród u ciężarnych."

    Masakra. Dostał lek na 10 dni za prawie 400zł...
    U mnie teoretycznie owulka będzie w tym tygodniu, a tu nastrój trochę siadł :/

    Mój tata się w tym roku leczył na helicobacter i faktycznie trzeba ten lek był bardzo drogi, ale jak już wszystko przyjął i poszedł na badania to nie było śladu po bakterii, także mężowi na pewno też ten lek pomoże i będziecie mogli już działać w następnym cyklu! Z dwojga złego dobrze, że to nie aż takie długie np wielomiesięczne leczenie

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 8 lipca, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    Moooonka, gratulacje ❤️ rośnij zdrowo, coś tak przeczuwałam, że będzie plus! Jak ta osławiona "klątwa prowadzącej" działa obecnie tak sprawnie, to biorę sierpień w ciemno 💪🏼😀


    Zbuntowana, tak, mama lubi się wnuczką zajmować, praktycznie zawsze jest na zawołanie. Staram się tego nie nadużywać ani nie robić z niej etatowej opiekunki. Ale to duża pomoc mieć chętną do opieki babcię dosłownie pod nosem (mieszkamy kilometr od siebie) ;)


    U mnie klątwa prowadzącej się opóźniła bo prowadziłam Kwietniowy ale jednak 😅

    Katsue, kasia97, Malamia lubią tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 8 lipca, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    U mnie klątwa prowadzącej się opóźniła bo prowadziłam Kwietniowy ale jednak 😅
    A ja chciałam Cię pytać przy Twoich dwóch kreskach, czy Ty przypadkiem kwietniowego nie prowadziłaś 🤪

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ