X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 17 lipca, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Może wysypią się w drugiej połowie lipca 😁🤞🏻
    Bardzo na to liczę 🥺 bo pomyślę, że to ja przynoszę pecha 😳🤡

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 17 lipca, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie możesz przynosić pecha skoro tak ekspresowo dopadła cię klątwa!!😄

    Lexia, Monk@, Paula6432, Anulek84, pp2018 lubią tę wiadomość

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1277 2675

    Wysłany: 17 lipca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, że kresek mało to wina raczej rozproszenia na forum 😉 powstało ileś wątków pobocznych, a kiedyś jednak życie toczyło się głównie na miesięcznych, codziennie testowały min. 3 osoby i był ciągły ruch 🤷🏼‍♀️

    Paula6432 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 988 920

    Wysłany: 17 lipca, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę że druga połowa lipca będzie bardziej kreskowka 😋 kto teraz na dniach będzie siusiać?

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 17 lipca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexia wrote:
    To, że kresek mało to wina raczej rozproszenia na forum 😉 powstało ileś wątków pobocznych, a kiedyś jednak życie toczyło się głównie na miesięcznych, codziennie testowały min. 3 osoby i był ciągły ruch 🤷🏼‍♀️
    Coś w tym jest, ale i tak biednie w tym lipcu 😢
    brilka wrote:
    Nie możesz przynosić pecha skoro tak ekspresowo dopadła cię klątwa!!😄
    W sumie racja! 😅

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1120 1290

    Wysłany: 17 lipca, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczę, że kreski się wkrótce wysypią 🤩🤩🤩

    Wracam i ja powoli do obserwacji, dziś pierwszy dzień śluzu jak mleko z wodą, więc do przodu💪🌺. W tym miesiącu bez starań, jeszcze diagnostykę jakąś włączę.

    Chciałabym zrobić badanie pod kątem chlamydii, uraplazmy i mycoplazmy z posiewami, ale czy robicie to w Diagnostyce czy już stricte w klinice i wtedy trzeba zapisać się do lekarza? Próbki pobiera lekarz na wizycie czy pielęgniarka?

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA

    preg.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 17 lipca, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłabym się dotestowac w lipcu ale tydzień po owulacji to chyba bez sensu 😆 także następna szansa koło 5 sierpnia

    Naprawdę cieszę się że odkąd jem pod fazy cyklu, robię jogę pod hormony to mam okres jak ktoś kto bierze tabsy - co do dnia praktycznie

    pp2018, Anulek84 lubią tę wiadomość

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1120 1290

    Wysłany: 17 lipca, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Mogłabym się dotestowac w lipcu ale tydzień po owulacji to chyba bez sensu 😆 także następna szansa koło 5 sierpnia

    Naprawdę cieszę się że odkąd jem pod fazy cyklu, robię jogę pod hormony to mam okres jak ktoś kto bierze tabsy - co do dnia praktycznie

    Widzę w stopce Sjogrena, na podstawie jakich badań do tego doszli? Ja jestem w diagnostyce od kilku lat i nic... Mam taką suchość oczu i w buzi, że szok... rano budzę się z przyklejonymi wargami do zębów, żel do oczu aplikuje kilka razy w nocy. Wyniki krwi mam w normie, mri stawów krzyżowo biodrowych ok, żadnego leczenia, a cierpię...

    Stosujesz dietę od konkretnego dietetyka klinicznego czy na własną rękę doszłaś do tego, co Ci służy?

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA

    preg.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3593 7165

    Wysłany: 17 lipca, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    W takim razie proszę mi wyjaśnić po co są? Czy nie są od wskazywania owulacji?

    Nie jestem tępa, wiem że cykl może być bez owulacji dlatego dostałam dostinex. Jednak jeżeli w połowie cyklu czuję się śluz płodny i ból w jajniku to wskazuje że komórka jajowa zostanie wypuszczona. Mój ginekolog przy monitoringu zapytał czy czuję któryś z jajników, lewy, tak bo z niego zostanie wypuszczona komórka. To lekarz chyba wie co mówi? 🤷‍♂️

    Trochę to forum takie śmieszne, zapytałam jaki śluz, jaka szyjka powinna być po owulacji zbliżając się do okresu a czuję, że mnie wyśmiewacie jakbym była tukiem, który dopiero dostał okres 😂

    Już nie będę o nic pytała, dziękuję.

    Testy owulacyjne moga byc dodatkiem do wyznaczenia owulacji, ale w 100% jej nie potwierdzaja. U niektórych kobiet poziom LH wykrywany przez testy utrzymuje sie długo i trudno wskazać pik. A nawet zakladajac ze pik bedzie okreslony - po drodze moze sie wydarzyć jeszcze sporo zanim dojdzie do owulacji.

    Takim najlepszym potwierdzeniem w warunkach domowych jest metoda objawowo-termiczna - opieranie się na konkretnych zasadach daje dużą szanse na poprawne wyznaczenie owulacji, z tym że temu trzeba poświęcić czas, zdobyć wiedzę, nauczyć się siebie 🙏 No ale jeśli chodzisz na monitoringi to testy owu sa ci przeciez niepotrzebne, z tym że wcześniej o tym nie wspominałaś a my się nie domyślimy.

    Spytałaś jaki śluz powinien być po owulacji jeśli doszło do zapłodnienia - dowiedziałaś się że żaden konkretny. Podobnie przy badaniu szyjki. Nikt cię tutaj nie wyśmiewa, bo każda z nas kiedyś się tego wszystkiego uczyła i to jest ok nie wiedzieć i pytać. Wiem że takie odpowiedzi "to zalezy" mogą być mało satysfakcjonuje ale to jedyne prawdziwe 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 21:58

    siesiepy, Anulek84, notsobadd lubią tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 17 lipca, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    Liczę, że kreski się wkrótce wysypią 🤩🤩🤩

    Wracam i ja powoli do obserwacji, dziś pierwszy dzień śluzu jak mleko z wodą, więc do przodu💪🌺. W tym miesiącu bez starań, jeszcze diagnostykę jakąś włączę.

    Chciałabym zrobić badanie pod kątem chlamydii, uraplazmy i mycoplazmy z posiewami, ale czy robicie to w Diagnostyce czy już stricte w klinice i wtedy trzeba zapisać się do lekarza? Próbki pobiera lekarz na wizycie czy pielęgniarka?

    U mnie w mieście jest specjalne laboratorium, gdzie specjalizują się w różnych wymazach. Najlepiej takie albo kliniki, może ktoś ma inne doświadczenie?

    pp2018 lubi tę wiadomość

  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 17 lipca, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Mogłabym się dotestowac w lipcu ale tydzień po owulacji to chyba bez sensu 😆 także następna szansa koło 5 sierpnia

    Naprawdę cieszę się że odkąd jem pod fazy cyklu, robię jogę pod hormony to mam okres jak ktoś kto bierze tabsy - co do dnia praktycznie

    Polecisz jakąś yogę na YT?🙂

    brilka lubi tę wiadomość

  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1120 1290

    Wysłany: 17 lipca, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    U mnie w mieście jest specjalne laboratorium, gdzie specjalizują się w różnych wymazach. Najlepiej takie albo kliniki, może ktoś ma inne doświadczenie?

    Dzięki, podzwonię. Zakładam, że będą to w waw głównie kliniki leczenia niepłodności :/

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA

    preg.png
  • Dahlia Przyjaciółka
    Postów: 72 103

    Wysłany: 17 lipca, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    Liczę, że kreski się wkrótce wysypią 🤩🤩🤩

    Wracam i ja powoli do obserwacji, dziś pierwszy dzień śluzu jak mleko z wodą, więc do przodu💪🌺. W tym miesiącu bez starań, jeszcze diagnostykę jakąś włączę.

    Chciałabym zrobić badanie pod kątem chlamydii, uraplazmy i mycoplazmy z posiewami, ale czy robicie to w Diagnostyce czy już stricte w klinice i wtedy trzeba zapisać się do lekarza? Próbki pobiera lekarz na wizycie czy pielęgniarka?

    Ja ostatnio robiłam te badania w Luxmed, wymazy pobierała położna; no i oni i tak z tego co widzę z wyników wysyłają je do Diagnostyki, więc domyślam się, że można bezpośrednio tam zrobić, ale pewnie w wybranych placówkach, więc trzeba by posprawdzać.

    pp2018 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 34 & 39
    wrzesień '24 - 4cs

    👩🏻 AMH 0,59, niedoczynność tarczycy
    pozostałe badania laboratoryjne OK
    drożność ✅

    👱🏼‍♂️ lipiec '24 morfologia 1%, DFI 25%, HBA 75%
    🔜 powtórzenie badania

    ➡️ wrzesień '24 klinika i decyzja, co dalej
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 17 lipca, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dahlia wrote:
    Ja ostatnio robiłam te badania w Luxmed, wymazy pobierała położna; no i oni i tak z tego co widzę z wyników wysyłają je do Diagnostyki, więc domyślam się, że można bezpośrednio tam zrobić, ale pewnie w wybranych placówkach, więc trzeba by posprawdzać.

    Ważne aby były wymazy, posiew bakteriologiczny i antybiogram w razie leczenia antybiotykiem 🙂

    Dahlia, pp2018 lubią tę wiadomość

  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 17 lipca, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzadko do Was zaglądam, bo tak jak napisała Lexia siedzę w krzakach na „wątku pobocznym” 😃
    Ale super jest to, że tu na lipcowym jest tyle dziewczyn z dużą wiedzą i chętnych do wsparcia i pomocy 🫶🏻
    Pamiętam swoje początki na forum to bardzo mocno korzystałam z wiedzy od bardziej „doświadczonych” dziewczyn. Kto wie gdzie bym była dzisiaj gdybym nie trafiła na forum tylko wierzyła w lekarzy, których na początku spotykałam…

    Przy okazji chciałabym prosić o przesunięcie testowania na 25.07, bo mi się owu przesunela. To będzie 13 dpo to już powinna być sytuacja jasna 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 22:46

    Monk@, grazka0022, Dahlia, Namisa lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 17 lipca, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Przy okazji chciałabym prosić o przesunięcie testowania na 25.07, bo mi się owu przesunela. To będzie 13 dpo to już powinna być sytuacja jasna 🤭
    Aha, i nie będziesz sikać wcześniej? 😅

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1072 2176

    Wysłany: 17 lipca, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też było tak że testy owu wychodzily pozytywne, a owulacji nie mam. Ostatnim razem zrobiłam test, wyszedł pozytywny, pojechałam na monitoring dzień później a tam pęcherzyk 10 mm i cykl bezowulacyjny. Także nikt z Ciebie Avkaa nie robi idiotki. U mnie to tylko 5 cykl, ale trochę już przeszłam. Tu dziewczyny mają dobre rady, czasem sprowadza na ziemię, ale nikt nie chce źle. Jesteśmy w tym razem, każda z nas ma ten sam cel, choć inną historię.

    notsobadd, Lexia, Monk@, Namisa, Darrika, pp2018 lubią tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice


    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 17 lipca, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Aha, i nie będziesz sikać wcześniej? 😅

    Takie mam postanowienie, ale ja z silną wolą mam raczej niewiele wspólnego więc kto wie 🤭
    ostatni cykl mnie przeorał totalnie w dopatrywaniu się cieni, a 13 dpo to już raczej wóz albo przewóz, a nie stryjeczne wujki kuzyna cienia, więc chyba się wcześniej nie zdecyduję.

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 17 lipca, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    U mnie też było tak że testy owu wychodzily pozytywne, a owulacji nie mam. Ostatnim razem zrobiłam test, wyszedł pozytywny, pojechałam na monitoring dzień później a tam pęcherzyk 10 mm i cykl bezowulacyjny. Także nikt z Ciebie Avkaa nie robi idiotki. U mnie to tylko 5 cykl, ale trochę już przeszłam. Tu dziewczyny mają dobre rady, czasem sprowadza na ziemię, ale nikt nie chce źle. Jesteśmy w tym razem, każda z nas ma ten sam cel, choć inną historię.

    Święte słowa🫶🏻 i u Ciebie też się przecież trafił lekarz - gwóźdź programu - pierwszy raz na oczy widział, ale Clo bez potrzeby monitoringu zapisał…

    grazka0022 lubi tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 17 lipca, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pp2018 wrote:
    Widzę w stopce Sjogrena, na podstawie jakich badań do tego doszli? Ja jestem w diagnostyce od kilku lat i nic... Mam taką suchość oczu i w buzi, że szok... rano budzę się z przyklejonymi wargami do zębów, żel do oczu aplikuje kilka razy w nocy. Wyniki krwi mam w normie, mri stawów krzyżowo biodrowych ok, żadnego leczenia, a cierpię...

    Stosujesz dietę od konkretnego dietetyka klinicznego czy na własną rękę doszłaś do tego, co Ci służy?

    Na podstawie przeciwciał i usg ślinianek, jedynie co to badali mi też gardlo i dostałam zalecenie do ssania taksów z kwasem hialuronowym bo suche

    Objawów mam zero, jest git, może bywa chrypa czy suche oko ale to chyba dość powszechne

    Byłam nie raz u dietetyków obecnie jem wg zasad glucose godess co do kolejności posiłków, nie podjadam zero syfu, rozpiska pod fazy cyklu z ebooka wiecejnizhormony

    pp2018 lubi tę wiadomość

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ