X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Powodzenia! A myslalas moze o rozpoczeciu prowadzenia obserwacji? Sama szybko ogarniesz co sie dzieje w cyklu i jak go liczyc, nawet jesli wypadnie nagle jakies nietypowe krwawienie srodcykliczne itp.
    Polecam kupić pakę testów owulacyjnych (najtaniej na allegro -3 dyszki za 50 testów) i robić poczatkowo codziennie + obserwować i zapisywac sluz i temperaturę. To na poczatku może być czarna magia, ale nawet po tygodniu mierzenia i zapisywania objawow + robienia testów można już wyłapać tendencje, zorientować się jaka to faza itp. Jakbyś miała problem z interpretacja to w razie czego pomożemy 😁


    Obserwacje już prowadzę od prawie roku :D ale po tym duphastonie strasznie mi się to wszystko rozjechało - od razu po miesiączce (duphastonowej) miałam śluz płodny więc wzięliśmy z mężem do roboty, przy czym poraz pierwszy spróbowaliśmy z żelem Ferti-Lily oraz po stosunku na 3 godzinki kubeczek menstruacyjny. Do tego suplementuję mama DHA premium z kwasami omega. Ogólnie kwas foliowy biorę już od ponad roku.

    Ale faktycznie wrócę od kolejnego cyklu do robienia testów owulacyjnych, bo obecny doktorek powiedział żeby ich nie robić skoro on obserwuje cykl 🤦.

    Mało tego pytał o to jak często współżyjemy, to powiedziałam, że tak jak nas najdzie ochota ale kilka razy w tygodniu to na bank - dostałam na to odpowiedź, że tak to mogę się jeszcze 20 lat starać bo to najlepszy środek antykoncepcyjny 😂😂😂.

    Tak więc zaczynam otwierać oczy i widzieć że ten wybitny lekarz z polecenia wcale taki wybitny nie jest xd.

    Też u mnie najgorsze jest to, że zaczynam się denerwować tymi niepowodzeniami i martwię się o to że lata mi lecą, chociaż mam ledwo co skończone 29 lat a mąż 27 xd

  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 17 lipca, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Obserwacje już prowadzę od prawie roku :D ale po tym duphastonie strasznie mi się to wszystko rozjechało - od razu po miesiączce (duphastonowej) miałam śluz płodny więc wzięliśmy z mężem do roboty, przy czym poraz pierwszy spróbowaliśmy z żelem Ferti-Lily oraz po stosunku na 3 godzinki kubeczek menstruacyjny. Do tego suplementuję mama DHA premium z kwasami omega. Ogólnie kwas foliowy biorę już od ponad roku.

    Ale faktycznie wrócę od kolejnego cyklu do robienia testów owulacyjnych, bo obecny doktorek powiedział żeby ich nie robić skoro on obserwuje cykl 🤦.

    Mało tego pytał o to jak często współżyjemy, to powiedziałam, że tak jak nas najdzie ochota ale kilka razy w tygodniu to na bank - dostałam na to odpowiedź, że tak to mogę się jeszcze 20 lat starać bo to najlepszy środek antykoncepcyjny 😂😂😂.

    Tak więc zaczynam otwierać oczy i widzieć że ten wybitny lekarz z polecenia wcale taki wybitny nie jest xd.

    Też u mnie najgorsze jest to, że zaczynam się denerwować tymi niepowodzeniami i martwię się o to że lata mi lecą, chociaż mam ledwo co skończone 29 lat a mąż 27 xd

    Z tego co wiem to w mama DHA premium jest syntetyczny kwas foliowy, a nie foliany (a takie są najnowsze wytyczne), może warto byłoby się przerzucić na aktywny folian?
    Poza tym - czy doktorek zbadał kiedyś czy nie masz niedoborów? Witamina D, B12, kwas foliowy, ferrytyna? Podawał Ci informacje jak rosną pęcherzyki, jakiej grubości masz endometrium?
    Wiem, że wcinam Wam się w rozmowę i przepraszam, ale po prostu mam ciary na takich lekarzy, bo sama kilku takich przerobiłam i gdyby nie dziewczyny tutaj to dalej bym naiwnie się błąkała od drzwi do drzwi😬

    Zastanawiam się jeszcze co miało na celu badanie hormonów w 7 dniu krwawienia? Badanie estradiolu wykonuje się albo 3-5 dc albo 7 dni po owulacji razem z progesteronem (co powinien zlecić Ci już dawno)… normalnie ciężko stwierdzić jaki ten lekarz ma pomysł, bo to wygląda jak jakiś jeden wielki chaos. Dla swojego bezpieczeństwa skonsultuj się z kimś innym, zanim ten obecny zrobić Ci krzywdę 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 11:54

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Z tego co wiem to w mama DHA premium jest syntetyczny kwas foliowy, a nie foliany (a takie są najnowsze wytyczne), może warto byłoby się przerzucić na aktywny folian?
    Poza tym - czy doktorek zbadał kiedyś czy nie masz niedoborów? Witamina D, B12, ferrytyna? Podawał Ci informacje jak rosną pęcherzyki, jakiej grubości masz endometrium?
    Wiem, że wcinam Wam się w rozmowę i przepraszam, ale po prostu mam ciary na takich lekarzy, bo sama kilku takich przerobiłam i gdyby nie dziewczyny tutaj to dalej bym naiwnie się błąkała od drzwi do drzwi😬

    Właśnie ten lekarz wgl ze mną nie rozmawia :( jeśli chodzi o poziomy witamin to w lutym sama sobie trzasnęłam porzadną morfologię z witaminą D, tarczycą itp. i również wszystko było w normie. Tak samo rok temu miałam robione AMH i wyszło bardzo dobre (potwierdzone przed dwóch lekarzy). Poprzedni ginekolog do którego chodziłam od samego początku zawsze mi mówił że wszystko jest w porządku i nie ma żadnych niepokojących sygnałów. Raz tylko zasugerował że endometrium mogłoby być ciut grubsze, więc od razu pobiegłam do innego gina na kontrolę i powiedział że wszystko jest ok - obecny lekarz również twierdzi że jest wszystko w porządku.

    Niebawem znowu strzelę sobie morfologię ale poczekam najpierw na wizytę w klinice niepłodności bo może oni w końcu zleca mi konoretne badania.

    A i najlepsze jest to, że wyników seminogramu od męża nawet na oczy nie widziałam... Tylko wyniki posiewu. Ale lekarz 4 razy zapewniał mnie że wyniki są bardzo dobre i całkowicie wyklucza męża z podejrzeń, że to u niego coś nie gra... Bo morfologię też ma super xd

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 17 lipca, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Z tego co wiem to w mama DHA premium jest syntetyczny kwas foliowy, a nie foliany (a takie są najnowsze wytyczne), może warto byłoby się przerzucić na aktywny folian?
    Poza tym - czy doktorek zbadał kiedyś czy nie masz niedoborów? Witamina D, B12, ferrytyna? Podawał Ci informacje jak rosną pęcherzyki, jakiej grubości masz endometrium?
    Wiem, że wcinam Wam się w rozmowę i przepraszam, ale po prostu mam ciary na takich lekarzy, bo sama kilku takich przerobiłam i gdyby nie dziewczyny tutaj to dalej bym naiwnie się błąkała od drzwi do drzwi😬

    Masz 100% racji

    Ja robiłam takie badania poza immunologia, zespołem antyfosfolipidowym który mam itp

    Takie bazowe dla lekarza ale ja chodzę do jednego z najlepszych w kraju więc miałam dużo badań coby już wiedział pełny obraz:
    Wit D
    Ferrytyna
    AMH
    Homocysteina
    Lipidogram
    Koaguologia inr aptt itp
    Endokrynologiczne wszystko co z tarczyca związane (a nie tylko tsh) dodam że mam hashi
    Progesteron
    B12
    Mocz
    Kreatynina
    Shbg
    Dhea
    Progesteron 17oh
    Gluten te 2 przeciwciała
    Sód potas chlorki fosforany wapń magnez
    Kortyzol
    Androstedion
    Żelazo
    Estradiol
    Fsh
    Lh
    Prolaktyna
    Testosteron
    Kwas foliowy

    notsobadd lubi tę wiadomość

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 17 lipca, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście w odpowiednim momencie robiłam te badania a nie na raz

    Wbrew pozorom to podstawy

    Z szalonych spraw to tylko gluten zbadałam, no i pasożyty

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Masz 100% racji

    Ja robiłam takie badania poza immunologia, zespołem antyfosfolipidowym który mam itp

    Takie bazowe dla lekarza ale ja chodzę do jednego z najlepszych w kraju więc miałam dużo badań coby już wiedział pełny obraz:
    Wit D
    Ferrytyna
    AMH
    Homocysteina
    Lipidogram
    Koaguologia inr aptt itp
    Endokrynologiczne wszystko co z tarczyca związane (a nie tylko tsh) dodam że mam hashi
    Progesteron
    B12
    Mocz
    Kreatynina
    Shbg
    Dhea
    Progesteron 17oh
    Gluten te 2 przeciwciała
    Sód potas chlorki fosforany wapń magnez
    Kortyzol
    Androstedion
    Żelazo
    Estradiol
    Fsh
    Lh
    Prolaktyna
    Testosteron
    Kwas foliowy


    Z chęcią sobie spiszę te badania i je wykonam :) mam nadzieję, że w końcu znajdzie się przyczyna niepowodzeń :)

  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1072 2176

    Wysłany: 17 lipca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti, a czy z kliniki dostałaś spis badan przed wizytą?

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice


    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 17 lipca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Z chęcią sobie spiszę te badania i je wykonam :) mam nadzieję, że w końcu znajdzie się przyczyna niepowodzeń :)
    W pierwszym poście masz też rozpisane badania i kiedy je wykonywać :) może Ci to pomoże :)

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Anti, a czy z kliniki dostałaś spis badan przed wizytą?

    Jeszcze nie, ponieważ to dopiero pierwsza wizyta konsultacyjna xd póki co dostałam tylko ankietę do wypełnienia. Pozbieram wszystkie te badania które już mam zrobione i może w końcu porządnie mnie pokierują xd

  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    W pierwszym poście masz też rozpisane badania i kiedy je wykonywać :) może Ci to pomoże :)


    Oo to muszę porządnie prześledzić ten post :)

  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1072 2176

    Wysłany: 17 lipca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Jeszcze nie, ponieważ to dopiero pierwsza wizyta konsultacyjna xd póki co dostałam tylko ankietę do wypełnienia. Pozbieram wszystkie te badania które już mam zrobione i może w końcu porządnie mnie pokierują xd

    Hmm, wiesz co ja też mam 1 wizytę i mam całą listę badań, ale skoro tak zrób sobie badania z 1 strony, w danych dniach cyklu, bo inaczej to nie ma sensu.

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice


    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 17 lipca, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Właśnie ten lekarz wgl ze mną nie rozmawia :( jeśli chodzi o poziomy witamin to w lutym sama sobie trzasnęłam porzadną morfologię z witaminą D, tarczycą itp. i również wszystko było w normie. Tak samo rok temu miałam robione AMH i wyszło bardzo dobre (potwierdzone przed dwóch lekarzy). Poprzedni ginekolog do którego chodziłam od samego początku zawsze mi mówił że wszystko jest w porządku i nie ma żadnych niepokojących sygnałów. Raz tylko zasugerował że endometrium mogłoby być ciut grubsze, więc od razu pobiegłam do innego gina na kontrolę i powiedział że wszystko jest ok - obecny lekarz również twierdzi że jest wszystko w porządku.

    Niebawem znowu strzelę sobie morfologię ale poczekam najpierw na wizytę w klinice niepłodności bo może oni w końcu zleca mi konoretne badania.

    A i najlepsze jest to, że wyników seminogramu od męża nawet na oczy nie widziałam... Tylko wyniki posiewu. Ale lekarz 4 razy zapewniał mnie że wyniki są bardzo dobre i całkowicie wyklucza męża z podejrzeń, że to u niego coś nie gra... Bo morfologię też ma super xd

    A dostajesz wydruki USG? Tam też są zawsze wartości, żebyś mogła sama sobie zweryfikować np. jakie faktycznie to endometrium jest.
    No mega dziwnie to brzmi wszystko. Dlaczego nie dostałaś wyników męża? To bardzo ważne i przyda Ci się np. teraz w klinice.
    Tak naprawdę płacisz za to, że nie wiesz nic, strasznie niepoważne podejście lekarza.

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 17 lipca, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    A dostajesz wydruki USG? Tam też są zawsze wartości, żebyś mogła sama sobie zweryfikować np. jakie faktycznie to endometrium jest.
    No mega dziwnie to brzmi wszystko. Dlaczego nie dostałaś wyników męża? To bardzo ważne i przyda Ci się np. teraz w klinice.
    Tak naprawdę płacisz za to, że nie wiesz nic, strasznie niepoważne podejście lekarza.
    Dokładnie. Możliwe, że lekarz te dane wpisuje w kartotekę, ale Ci nie mówi, bo nie widzi potrzeby. Jak dzisiaj idziesz, to poproś o historię leczenia, lekarz musi Ci ją udostępnić. Może coś sensownego w niej będzie o przyda się do kolejnego lekarza.

    notsobadd, siesiepy lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    A dostajesz wydruki USG? Tam też są zawsze wartości, żebyś mogła sama sobie zweryfikować np. jakie faktycznie to endometrium jest.
    No mega dziwnie to brzmi wszystko. Dlaczego nie dostałaś wyników męża? To bardzo ważne i przyda Ci się np. teraz w klinice.
    Tak naprawdę płacisz za to, że nie wiesz nic, strasznie niepoważne podejście lekarza.

    Od tego ginekologa nic nie dostaje właśnie :/. Poprzedni do którego zawsze chodziłam (teraz zrezygnowałam bo strasznie ciężko u niego z terminami) dawał mi fotki z USG a ten nawet nie mówi co widzi na ekranie 😂

  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 17 lipca, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Masz 100% racji

    Ja robiłam takie badania poza immunologia, zespołem antyfosfolipidowym który mam itp

    Takie bazowe dla lekarza ale ja chodzę do jednego z najlepszych w kraju więc miałam dużo badań coby już wiedział pełny obraz:
    Wit D
    Ferrytyna
    AMH
    Homocysteina
    Lipidogram
    Koaguologia inr aptt itp
    Endokrynologiczne wszystko co z tarczyca związane (a nie tylko tsh) dodam że mam hashi
    Progesteron
    B12
    Mocz
    Kreatynina
    Shbg
    Dhea
    Progesteron 17oh
    Gluten te 2 przeciwciała
    Sód potas chlorki fosforany wapń magnez
    Kortyzol
    Androstedion
    Żelazo
    Estradiol
    Fsh
    Lh
    Prolaktyna
    Testosteron
    Kwas foliowy

    Też już to wszystko mam za sobą i wydaje mi się, że wszystkie te badania sa bardzo ważne w kontekście starań i powinny być wykonane już po kilku msc niepowodzeń…
    Ale wiadomo - lekarze wolą czekać magiczny rok i strzelać duphastonem na lewo i prawo 🙈
    Też takiego przerobiłam, jeśli już występowała owulacja u mnie to w 18-19 dc a on mi od 14 kazał dupka łykać. Niestety nie potrafił wyjaśnić w jakim celu mam sobie sama blokować owulację….

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 17 lipca, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Od tego ginekologa nic nie dostaje właśnie :/. Poprzedni do którego zawsze chodziłam (teraz zrezygnowałam bo strasznie ciężko u niego z terminami) dawał mi fotki z USG a ten nawet nie mówi co widzi na ekranie 😂

    Tak jak pisze Monka - poproś o całą historię leczenia, przecież to brzmi jak żart 🙈

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Dokładnie. Możliwe, że lekarz te dane wpisuje w kartotekę, ale Ci nie mówi, bo nie widzi potrzeby. Jak dzisiaj idziesz, to poproś o historię leczenia, lekarz musi Ci ją udostępnić. Może coś sensownego w niej będzie o przyda się do kolejnego lekarza.

    Mam tylko nadzieję, że w tej kartotece coś będzie xd bo ogólnie straszne dziwne jest to, że ja nigdy nie widziałam aby cokolwiek notował w komputerze przy mnie, a jego sekretarka notuje to co sama powiem.

    Kurcze powiem Wam że niesamowicie mi oczy otwarłyście 🤯 definitywnie dzisiaj ostatni raz się z nim widzę.

    grazka0022 lubi tę wiadomość

  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3164 8305

    Wysłany: 17 lipca, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Mam tylko nadzieję, że w tej kartotece coś będzie xd bo ogólnie straszne dziwne jest to, że ja nigdy nie widziałam aby cokolwiek notował w komputerze przy mnie, a jego sekretarka notuje to co sama powiem.

    Kurcze powiem Wam że niesamowicie mi oczy otwarłyście 🤯 definitywnie dzisiaj ostatni raz się z nim widzę.

    Sory za stwierdzenie, ale on Cię traktuje jak bankomat… dobrze, że sama połączyłaś kropki, że coś może być nie tak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 12:19

    Monk@ lubi tę wiadomość

    👩🏼 PCOS, niedoczynność tarczycy, drożność jajowodów✅ MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️
    👱🏻‍♂️ Badanie nasienia✅ hormony✅

    4 cykl stymulowany ⏳
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 17 lipca, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Mam tylko nadzieję, że w tej kartotece coś będzie xd bo ogólnie straszne dziwne jest to, że ja nigdy nie widziałam aby cokolwiek notował w komputerze przy mnie, a jego sekretarka notuje to co sama powiem.

    Kurcze powiem Wam że niesamowicie mi oczy otwarłyście 🤯 definitywnie dzisiaj ostatni raz się z nim widzę.
    Dramat. Chciałabym powiedzieć, że mam nadzieję, że płacisz max 100 zł za wizytę, ale obawiam się, że nie 😢 dalej byłaby to strata kasy, ale w jakiś sposób pozwalałoby zrozumieć brak kompetencji tego lekarza

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 17 lipca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    notsobadd wrote:
    Sory za stwierdzenie, ale on Cię traktuje jak bankomat… dobrze, że sama połączyłaś kropki, że coś może być nie tak :)
    To samo pomyślałam. Znalazł sobie naiwną (wybacz), która przychodzi, o nic nie pyta, a on udaje, że coś robi. Jak napisała Namisa, w ciąży nie jesteś, a on zero diagnostyki i co cykl to samo. Ciekawa jestem, ile innych dziewczyn w ten sposób wykorzystuje. Koniecznie bym wystawiła mu opinię na jakimś portalu, jak wyglądało jego „leczenie”

    Namisa lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ