X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 17 lipca, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    No właśnie też mnie to dziwi.. coraz bardziej przestaje ufać temu lekarzowi.. dzisiaj mam u niego wizytę więc spróbuję dobitnie go wypytać dlaczego cykle tak bardzo mi się rozjeżdżają przy braniu duphastona.

    Plus te "miesiączki" które występują po 40 dniach są bardzo skąpe i ciemnobrązowe (bardziej wygląda jak plamienie) i dopiero po dwóch tygodniach przychodzi ten "normalny" (nawet nie zdążę brać duphastonu).

    A też macie okropne dolegliwości po dupku ? Bo ja w ostatnim cyklu miałam takie nudności że głowa mała.. nie potrafiłam nawet na pieczywo patrzeć xd Oczywiście lekarz od razu skierował na betę ale wyszła malutka coś ok. 58 i następnego dnia przyszedł @.

    Beta 58 to ciaza miałaś diagnostykę w kierunku wczesnych poronien?

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 17 lipca, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Tutaj podeślę Wam jeszcze moje ostatnie wyniki badań (z zeszłego tygodnia) właśnie zlecone po to żeby sprawdzić czemu cykl mi po dupku wariuje..

    Estriadol 459.0 pmol/l
    Prolaktyna 409 ulU/ml
    Testosteron 0.22 NG/ml

    Doktorek twierdzi, że są w porządku (na podstawie rozmowy telefonicznej), ale dopiero dzisiaj z nim będę gadać twarzą w twarz, więc może coś więcej mi powie

    Tylko tyle badań Ci kazał zrobić?

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Tylko tyle badań Ci kazał zrobić?

    Tak xd

  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 17 lipca, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, sprowadźcie mnie proszę na ziemię i powiedzcie, że to fabryczna albo nic nie widzicie i niepotrzebnie się nakręcam. Pink wyschnięty, wiem że takiego nie powinno się odczytywać ale jak widziałam ten cień tak widzę nadal (tylko teraz mocniejszy). Od rana chodzę i go oglądam pod każdym kątem i światłem bo pierwszy raz mam coś innego niż biel vizira i przez to świruję 🫣Dziś 11dpo.

    https://ibb.co/XSW90zy
    https://ibb.co/P1hHrRX

    Anti, Anulek84, AnitaK lubią tę wiadomość

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dziewczyny, sprowadźcie mnie proszę na ziemię i powiedzcie, że to fabryczna albo nic nie widzicie i niepotrzebnie się nakręcam. Pink wyschnięty, wiem że takiego nie powinno się odczytywać ale jak widziałam ten cień tak widzę nadal (tylko teraz mocniejszy). Od rana chodzę i go oglądam pod każdym kątem i światłem bo pierwszy raz mam coś innego niż biel vizira i przez to świruję 🫣Dziś 11dpo.

    https://ibb.co/XSW90zy
    https://ibb.co/P1hHrRX

    Ja też widzę ten cień :) powtórz jutro test i zobacz co wyjdzie :D

  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 17 lipca, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Ja też widzę ten cień :) powtórz jutro test i zobacz co wyjdzie :D

    Mój zapas testów, który miał być do końca roku wykorzystam chyba jeszcze w tym cyklu 😂

    pp2018 lubi tę wiadomość

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 17 lipca, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dziewczyny, sprowadźcie mnie proszę na ziemię i powiedzcie, że to fabryczna albo nic nie widzicie i niepotrzebnie się nakręcam. Pink wyschnięty, wiem że takiego nie powinno się odczytywać ale jak widziałam ten cień tak widzę nadal (tylko teraz mocniejszy). Od rana chodzę i go oglądam pod każdym kątem i światłem bo pierwszy raz mam coś innego niż biel vizira i przez to świruję 🫣Dziś 11dpo.

    https://ibb.co/XSW90zy
    https://ibb.co/P1hHrRX
    Coś tam świta, ale no jest zalany. Możesz iść na betę? Będziesz miała pewność

    Lexia lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7761

    Wysłany: 17 lipca, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Tutaj podeślę Wam jeszcze moje ostatnie wyniki badań (z zeszłego tygodnia) właśnie zlecone po to żeby sprawdzić czemu cykl mi po dupku wariuje..

    Estriadol 459.0 pmol/l
    Prolaktyna 409 ulU/ml
    Testosteron 0.22 NG/ml

    Doktorek twierdzi, że są w porządku (na podstawie rozmowy telefonicznej), ale dopiero dzisiaj z nim będę gadać twarzą w twarz, więc może coś więcej mi powie
    A który to był dzień cyklu?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    A który to był dzień cyklu?

    7 dzień cyklu, czyli ostatni tej pseudo miesiączki :)

  • Nineq Autorytet
    Postów: 306 375

    Wysłany: 17 lipca, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No wg mnie egzotyka taka typowa jakieś malediwy, Tajlandię to lepiej samemu sobie ogarniać, jakieś Grecję, Włochy myślę też fajnie autkiem i samemu zorganizować albo samolotem. Ale taka turcja, bulgaria czy Egipt to zwykle są naprawdę spoko oferty hotelowe, a tam na miejscu nikt nie broni wynająć auta i sobie powiedzać 😁 chociaż mój mąż się boi z mloda do Egiptu jechać, bo ona blondyneczka, niebieskie oczy i się boi, że nas będą nagabywać 😅

    Mi się marzą Malediwy już od kilku lat i Magdy na Nilhandoo 😍
    My właśnie u niej byliśmy, polecam 😁tylko kupuj bilety na samolot min. rok wcześniej 🤣

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • brilka Ekspertka
    Postów: 225 434

    Wysłany: 17 lipca, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Coś tam świta, ale no jest zalany. Możesz iść na betę? Będziesz miała pewność
    Dzisiaj już nie, więc poczekam do jutra i zrobię test znowu. Najwyżej oszaleję do tego czasu 😅

    🐈🐈‍⬛
    7 cs 🌼
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1277 2675

    Wysłany: 17 lipca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dziewczyny, sprowadźcie mnie proszę na ziemię i powiedzcie, że to fabryczna albo nic nie widzicie i niepotrzebnie się nakręcam. Pink wyschnięty, wiem że takiego nie powinno się odczytywać ale jak widziałam ten cień tak widzę nadal (tylko teraz mocniejszy). Od rana chodzę i go oglądam pod każdym kątem i światłem bo pierwszy raz mam coś innego niż biel vizira i przez to świruję 🫣Dziś 11dpo.

    https://ibb.co/XSW90zy
    https://ibb.co/P1hHrRX


    Coś tam przebija, ale powtórz test bo ten jest zalany. Albo zrób betę, to nie będzie domysłów;)

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 2+👧🏼+🐱

    Pierworodna (4cs):
    10.12.21: ⏸️
    04.01.22: Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    10.02.22 (12+1): I. prenatalne: wszystko oki, niskie ryzyka wad. Bardziej dziewczynka 🥰👸🏼
    05.04.22 (19+6): Połówkowe ❤️ 342g zdrowej Córci
    13.06.22(29+5): III. prenatalne, wszystko oki. Waga 1536g 👌🏻
    22.08.2022 o 12:18 przychodzi na świat nasz Cudzik 💜3260g i 56cm
    202208225565.png

    Rodzeństwo (1cs):
    23.08.24: ⏸️
    24.08.24: (3+4)Beta HCG: 16.8 🍀
    26.08.24: Powtórka: 75.3 ❤️🥹
    11.09.24: (6+1) Pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i echem mikrozarodka z mikroserduszkiem <3
    16.09.24: (6+6) Wizyta gin NFZ
    preg.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3593 7165

    Wysłany: 17 lipca, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Tutaj podeślę Wam jeszcze moje ostatnie wyniki badań (z zeszłego tygodnia) właśnie zlecone po to żeby sprawdzić czemu cykl mi po dupku wariuje..

    Estriadol 459.0 pmol/l
    Prolaktyna 409 ulU/ml
    Testosteron 0.22 NG/ml

    Doktorek twierdzi, że są w porządku (na podstawie rozmowy telefonicznej), ale dopiero dzisiaj z nim będę gadać twarzą w twarz, więc może coś więcej mi powie

    Nie napisałaś norm ale zakladajac takie standardowe i przeliczajac na te czesciej spotykane jednostki pg czy ng to faktycznie jest w normie. Z tych badan mozna wywnioskowac tyle ze jesteś najprawdopodobniej w fazie folikularnej i masz unormowany testosteron i prolaktyne więc to nie one rozwalają cykl. Mozliwe ze rozwala je Duphaston dawany bez pomyslu/skutki uboczne z nim związane. Jeśli go dostajesz po usg to zakładam że lekarz zaobserwował że jesteś już po owulacji i stwierdza że da ci syntetycznego proga, a może pomoże. Z tym że nawet nie wie czy ty w ogóle z progesteronem masz jakikolwiek problem, bo jak rozumiem badany 7 dni po owulacji nie był. I jeszcze nie informuje cie ze powinnaś go odstawic zeby dostac miesiaczke. Brak ciąży? Kolejny cykl i ta sama taktyka, mimo że nie zadziałała już x razy, czyli robimy ciagle to samo ale oczekujemy innych efektów. Porzuć tego lekarza i się nie zastanawiaj, na pewno w końcu trafisz do kogoś kto serio znacznie was leczyć 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca, 11:18

    Anti, Monk@ lubią tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1072 2176

    Wysłany: 17 lipca, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dziewczyny, sprowadźcie mnie proszę na ziemię i powiedzcie, że to fabryczna albo nic nie widzicie i niepotrzebnie się nakręcam. Pink wyschnięty, wiem że takiego nie powinno się odczytywać ale jak widziałam ten cień tak widzę nadal (tylko teraz mocniejszy). Od rana chodzę i go oglądam pod każdym kątem i światłem bo pierwszy raz mam coś innego niż biel vizira i przez to świruję 🫣Dziś 11dpo.

    https://ibb.co/XSW90zy
    https://ibb.co/P1hHrRX

    Hmm, coś tam sie przebija <3 Trzymam kciuczki <3

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice


    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3593 7165

    Wysłany: 17 lipca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dziewczyny, sprowadźcie mnie proszę na ziemię i powiedzcie, że to fabryczna albo nic nie widzicie i niepotrzebnie się nakręcam. Pink wyschnięty, wiem że takiego nie powinno się odczytywać ale jak widziałam ten cień tak widzę nadal (tylko teraz mocniejszy). Od rana chodzę i go oglądam pod każdym kątem i światłem bo pierwszy raz mam coś innego niż biel vizira i przez to świruję 🫣Dziś 11dpo.

    https://ibb.co/XSW90zy
    https://ibb.co/P1hHrRX

    Niestety jest zalany i stąd mogła się ta fabryczna mocniej uwidocznić + jest po czasie. Wiec raczej sprowadzę na ziemię, to nie jest pozytyw 🫣 Co nie zmienia faktu że może być np jutro. Kciuki 🤞

    brilka, siesiepy lubią tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Anti Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 17 lipca, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Nie napisałaś norm ale zakladajac takie standardowe i przeliczajac na te czesciej spotykane jednostki pg czy ng to faktycznie jest w normie. Z tych badan mozna wywnioskowac tyle ze jesteś w fazie folikularnej i masz unormowany testosteron i prolaktyne więc to nie one rozwalają cykl. Rozwala je najprawdopodobniej Duphaston dawany bez pomyslu/skutki uboczne z nim związane. Jeśli go dostajesz po usg to zakładam że lekarz zaobserwował że jesteś już po owulacji i stwierdza że da ci syntetycznego proga, a może pomoże. Z tym że nawet nie wie czy ty w ogóle z progesteronem masz jakikolwiek problem, bo jak rozumiem badany 7 dni po owulacji nie był. I jeszcze nie informuje cie ze powinnaś go odstawic zeby dostac miesiaczke. Brak ciąży? Kolejny cykl i ta sama taktyka, mimo że nie zadziałała już x razy, czyli robimy ciagle to samo ale oczekujemy innych efektów. Porzuć tego lekarza i się nie zastanawiaj, na pewno w końcu trafisz do kogoś kto serio znacznie was leczyć 🤞

    Trafione w punkt - dokładnie tak wygląda leczenie :) Dzisiaj raczej ostatni raz się z nim widzę i potem idę do kliniki.. bo tak co tydzień wywalam kupę kasy a też czuje że w ślepo mnie prowadzi.

    Jeszcze nie wykluczam że może się w tym cyklu uda zaciążyć 😁 ale kurcze nawet nie wiem jak ja mam liczyć ten cykl bo się mocno rozjechał xd

    Namisa, grazka0022 lubią tę wiadomość

  • Namisa Autorytet
    Postów: 3593 7165

    Wysłany: 17 lipca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Trafione w punkt - dokładnie tak wygląda leczenie :) Dzisiaj raczej ostatni raz się z nim widzę i potem idę do kliniki.. bo tak co tydzień wywalam kupę kasy a też czuje że w ślepo mnie prowadzi.

    Jeszcze nie wykluczam że może się w tym cyklu uda zaciążyć 😁 ale kurcze nawet nie wiem jak ja mam liczyć ten cykl bo się mocno rozjechał xd

    Powodzenia! A myslalas moze o rozpoczeciu prowadzenia obserwacji? Sama szybko ogarniesz co sie dzieje w cyklu i jak go liczyc, nawet jesli wypadnie nagle jakies nietypowe krwawienie srodcykliczne itp.
    Polecam kupić pakę testów owulacyjnych (najtaniej na allegro -3 dyszki za 50 testów) i robić poczatkowo codziennie + obserwować i zapisywac sluz i temperaturę. To na poczatku może być czarna magia, ale nawet po tygodniu mierzenia i zapisywania objawow + robienia testów można już wyłapać tendencje, zorientować się jaka to faza itp. Jakbyś miała problem z interpretacja to w razie czego pomożemy 😁

    grazka0022, Monk@, siesiepy lubią tę wiadomość

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1072 2176

    Wysłany: 17 lipca, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anti wrote:
    Trafione w punkt - dokładnie tak wygląda leczenie :) Dzisiaj raczej ostatni raz się z nim widzę i potem idę do kliniki.. bo tak co tydzień wywalam kupę kasy a też czuje że w ślepo mnie prowadzi.

    Jeszcze nie wykluczam że może się w tym cyklu uda zaciążyć 😁 ale kurcze nawet nie wiem jak ja mam liczyć ten cykl bo się mocno rozjechał xd

    Powodzenia <3 A tego lekarza zdecydowanie zmień, bo tylko Ci pogorszył :/

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice


    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 17 lipca, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam mega mega dużo testów na początku lipca od 8 do 13 dpo i miałam kilka poczasiakow mega wyraznych, kilka wadliwych więc bym się nie nakrecala

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1072 2176

    Wysłany: 17 lipca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Powodzenia! A myslalas moze o rozpoczeciu prowadzenia obserwacji? Sama szybko ogarniesz co sie dzieje w cyklu i jak go liczyc, nawet jesli wypadnie nagle jakies nietypowe krwawienie srodcykliczne itp.
    Polecam kupić pakę testów owulacyjnych (najtaniej na allegro -3 dyszki za 50 testów) i robić poczatkowo codziennie + obserwować i zapisywac sluz i temperaturę. To na poczatku może być czarna magia, ale nawet po tygodniu mierzenia i zapisywania objawow + robienia testów można już wyłapać tendencje, zorientować się jaka to faza itp. Jakbyś miała problem z interpretacja to w razie czego pomożemy 😁

    Dokładnie, a ja ze swojej strony jeszcze polecam apkę premom do testów owulacyjnych, bo fajnie pokazuje

    Namisa, bajkowadama lubią tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice


    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ