X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiodol
Odpowiedz

Lipiodol

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Britta Ekspertka
    Postów: 147 240

    Wysłany: 14 kwietnia, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, staraczki, u mnie jest zaplanowany ten zabieg, gdybym nie zaszła w ciążę pół roku po laparoskopii z wycięciem ognisk endometriozy. Istnieją legitne badania, że w przypadku kobiet z endometriozą to bardzo pomaga zajść w ciążę.
    U mojego gina ten zabieg kosztuje 2500 zł.

    Starania od lutego 2021

    Hashimoto - Euthyrox 75/88
    Naprotechnolog dr Kandzia (Katowice)
    2023 - hsg - jajowody drożne, usunięcie polipa w jamie macicy
    03.2024 - laparoskopia - endometrioza, zmiany wycięte
    04-09.2024 - Aromek, Miovelia Pro i Miovelia Nac
    10.2024 - Lipiodol?
    2025 - adopcja?

    Mąż:
    Morfologia 2%
    Reszta ok

    +Niepłodna rodzi siedmioro+ 1Sm 1-2
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 502 1117

    Wysłany: 28 kwietnia, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja miałam podawany lipiodol w listopadzie i na razie się nie udało zajść. Podobno ten preparat pomaga, ale jak widać nie wszystkim.

    👱🏻‍♀️ - 37
    🩸26.04.2024
    🍳9.05.2024


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ