X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, mnie wręcz denerwuje jak ktoś mi mówi "bo Ty się za bardzo nakręcasz". A jak mam się nie nakręcać? Człowiek cały czas myślał: najpierw małżeństwo, praca, mieszkanie, a potem dziecko. Ale nikt nie myślał o tym, że zajście w ciąże nie jest takie łatwe. Ja nawet sobie miesiące planowałam, w których miałabym rzekomo zajść:)Teraz jak sobie pomyśle to się sama do siebie śmieje:)

    Daisy lubi tę wiadomość

    relgh371rrya3inl.png
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olusia życzę Ci tego z całego serca:)

    olusia24 lubi tę wiadomość

    relgh371rrya3inl.png
  • MiSia :) Autorytet
    Postów: 2359 6675

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dokładnie MiSia idź na Usg będziesz wiedziała na czym stoisz nie trać czasu ja tak na @ czekałam i czekałam w rezultacie mój cykl miał 56 dni, niektóre w tym czasie przechodziły 2 cykle . Więc moim zdaniem nie ma co zwlekać , zawsze lekarz może przepisać Ci luteinę jak jest ciąża to ją utrzyma a jak nie ma to wywoła wilka z lasu i zaczniesz nowy cykl.☺ ja dzisiaj idę do gina z moim rozchwianiem cykli u mnie to jest spowodowane hormonami więc nie zostaje mi nic innego jak coś z tym zrobić☺ trzymam kciuki za Ciebie ☺

    Nie mam raczej problemów z cyklami właśnie.. jak się spóźnia to max do 5 dni i to bardzo żadko.. przez ostatni czas miałam co do dnia. Może to dobry pomysł żeby pójść do gina , a testy raczej by wykazały ciążę w tym czasie.. wiec w ciąży na pewno nie jestem. Poczekam aż @ przyjdzie i zapisze się do gina :)

    hchygov3n960krj6.png
    f2wl2n0adjltluvt.png
    Mikołaj <3
    Przyszedł na świat 16.02.2016r. o godzinie 18:35 przez cc.
    3580 g , 56 cm :-)
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie wrote:
    Dokładnie, mnie wręcz denerwuje jak ktoś mi mówi "bo Ty się za bardzo nakręcasz". A jak mam się nie nakręcać? Człowiek cały czas myślał: najpierw małżeństwo, praca, mieszkanie, a potem dziecko. Ale nikt nie myślał o tym, że zajście w ciąże nie jest takie łatwe. Ja nawet sobie miesiące planowałam, w których miałabym rzekomo zajść:)Teraz jak sobie pomyśle to się sama do siebie śmieje:)
    Ja myslalam, ze zajde w trakcie podrozy poslubnej, wczesniej nawet myslalam kiedy zaczne sie starac zeby urodzic w konkretnym miesiacu :D nawet chcialam uprawiac seks tak by starac sie o corcie a teraz byle tylko sie udalo :P z drugim pozwole sobie na luz i bede sie starac wcelowac w plec choc to i tak chybil trafil ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    Ja natomiast czuje wewnętrznie że się udało... mam dziwne kolki, inny niż zwykle śluz, ogromne pragnienie, wewnętrzny spokój i mam nadzieję że moje przeczucia jutro potwierdzi test ciążowy
    :) Kobieta ponoć czuję kiedy jest w ciąży i ja właśnie mam takie odczucie :)

    Kurcze ja też czuje się inaczej niż zawsze i ten drugi dzień bez @.... Oby. Najlepsze jest to, że przed ovu miałam 2 pęcherzyki dominujące :P

    Zgredek, Basik122, olusia24 lubią tę wiadomość

    f2wlcbxmqludqper.png
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wpiszcie mnie na 23.11. To mój 7 cykl starań ale pierwszy z clo. Mam nadzieję,że zaowocuje Antosiem :)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagSz ty szczesciaro jeszcze sie okaze, ze blizniaki masz :D

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za wczesnie sie wam pochwalilam ta poprawa sluzu, bo dzisiaj jest juz susza :(

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 13:48

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena, trzymam kciuki za nasteony cykl!

    Dziewczyny, skleroza nieleczona ze mnie, o czym Nona pisala ze jest dobre na zagniezdzenie, ananas i.. ?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszone morele :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • vercia Ekspertka
    Postów: 249 92

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    wczesniej nawet myslalam kiedy zaczne sie starac zeby urodzic w konkretnym miesiacu :D


    Hah jakbym czytała o sobie i jak sobie przypomne ile msc w tym roku starań odpuściłam a bo to panieńskie, wesele i będzie chlanie, a to zawody z moim psiakiem i wtedy mam ogromny stres więc nie chciałam żeby to źle wpłynęło...boże jaki człowiek był głupi, od starania do zrobienia to droga czasami daleka, ech na szczęście zmądrzałam w porę i teraz nie będzie już żadnej przerwy! Modle się, żeby się po prostu udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Suszone morele :)

    Dzięki. :D

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda ? Ja też tyle czasu zmarnowałam,bo zawsze coś a mi się przecież za pierwszym razem uda :P
    Teraz myślę, że spokojnie mogłam się od roku nie zabezpieczać nawet nie celując w płodne dni

    vercia lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzicie, a ja ostatnio sie dowiedzialam ze moja ciotka ktora ma juz dorosle dzieci bo corka ma 20lat a syn 17lat urodzila w sierpniu coreczke Antosie, i watpie aby starali sie o dziecko. ;)
    Przewrotnosc losu.

  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Prawda ? Ja też tyle czasu zmarnowałam,bo zawsze coś a mi się przecież za pierwszym razem uda :P
    Teraz myślę, że spokojnie mogłam się od roku nie zabezpieczać nawet nie celując w płodne dni

    Miałam to samo ( jak widzę większość z nas :) ) najpier rok sie zastanawialiśmy i uważaliśmy a jak juz sie zdecydowaliśmy na to zeby mieć dzidziusia to w zeszłym roku jak jechaliśmy na wakacje zapewnialam męża ze raz dwa i wrócimy juz w 3 ... Jak widac chyba powinnam była je przedłużyć bo tu juz nam rok mija a my wciąż we 2. Ale co ma byc to bedzie :) trzymam za was dziewczyny kciuki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w końcu Nam się uda ! Bardzo mocno w to wierzę :)

    Mi leci 11 cs... są wzloty i upadki, ale trzymam kciuki za wszystkie i zobaczymy upragnione II kreseczki <3

    czekolada:) lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej a nie byly to brzoskwinie? :D

    Wiecie co, ja rok temu w listopadzie sobie myslalam ale byloby fajnie jakbym urodzila dzidzie w miesiacu urodzin mojej pierwszej cory, czyli w lipcu :D
    I bach, spelnilo sie, tylko rok pózniej (o zgrozo)! :D :D :D

    Podrzucam świeżutkie wiruski!!! Łapcie!! <3 <3 <3

    radocha3.gifradocha3.gifradocha3.gifradocha3.gifradocha3.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 13:49

    czekolada:), november123, mała.mi, mała2930, aisza, bosa, Basik122, Amerie, przyszła mama:), olusia24, Mimi86, Ewa99, MiSia :), zwei_kresken lubią tę wiadomość

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 13 listopada 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze marzylam o wiosennym chlopcu. Dalej tak jest albo o grudniowym krasnalku <3 teraz to obojetne byle zdriwe i bylo. Chociaz w chlopca dalej celujemy ;) pomagaja nam testy owu. Teraz dojdzie clo i nie wiem kiedy owulka. Napewno w listopadzie ;)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 13 listopada 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja chetnie zlapie te wiruski :D mi sie marzy coreczka ;)

    Daisy lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ