X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 15 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena, ogromne gratulacje <3
    Paulina27 wrote:
    dziewczyny powiedzcie mi czy miałyscie kiedys taki wykres ze tempka trzymała sie kilka dni na tym samym poziomie?? zerknijcie na mój wykres jak mozecie!

    Ja tak miałam w cyklu, w którym się udało :-) Tak więc trzymam kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2014, 11:51

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Katarzyna dziekuje. Boje sie ze wyniki zaburzone albo wlasnie odwrotnie ze tsh mi tak skacze. Boje sie ze uda sie zajsc w ciaze i albo poronie albo nie daj Boze dzidzia bedzie sie zle rozwijac. Z lekarka widzialam sie raz tylko i do maja mozliwe ze sie nie zobacze. Sprobuje powtorzyc badania w UK moze ich wyblagam. A Ty kochana jak sie czujesz?

    Z tego co czytam, to widzę, że w UK strasznie cieżko z badaniami. Tak narzekamy na nasz nfz, ale jak się nie podoba, to idziemy do lab i nam za kasę badania robią. U mnie teraz TSH + FT3 i FT4 jest w promocji za 29 zł.

    Czuję się dobrze i zazdroszczę wszystkim mogącym testować. U mnie teraz zakaz starań. Choć chciałabym po @ iść do gina - podobno świetny lekarz, zajmujący się głównie paniami po poronieniach itp - żeby sprawdził. Czekam na zielone światło ;)

    10.11 byłam na kontroli u ginki, która nawet nie wiedziała, ze poroniłam (to było 14 dni po poronieniu). Powiedziała, że gdyby nie wiedziała, że byłam w ciąży to nie wiedziałaby że miałam łyżeczkowanie. Wszystko ładnie wygląda i nawet owulację miałam :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz sie ma mnie obrazil, bo nie chce jechac do jego siostry ciotecznej,ktora za tydzien rodzi (widzielismy sie 2tyg temu), mowie mu, ze nie chce, bo u niej jedynym tematem jest ciaza i zaraz spyta sie jak nam idzie, bo wie o staraniach...przeciez nie powiem jej, ze mam problemy i musze sie leczyc zeby zaraz cala rodzina meza o tym wiedziala ;( a on uwaza, ze powinnam jej powiedziec, bo sama nie wiem co. Ja od 3 dni placze od rana do nocy, nie spie, mam koszmary i teraz mam tak sobie jechac do ciezarowki, ktora zaciazyla za drugim razem i rozmawiac z nia o swoich problemach ? Nie chce sluchac, ze bedzie dobrze i odganiac od siebie wzrok z litoscia, bo taka osoba tego nie zrozumie zwlaszcza jak nawet nigdy nie mierzyla temp i nie wie nic o dniach plodnych :I

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania trzymam kciuki!

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Maz sie ma mnie obrazil, bo nie chce jechac do jego siostry ciotecznej,ktora za tydzien rodzi (widzielismy sie 2tyg temu), mowie mu, ze nie chce, bo u niej jedynym tematem jest ciaza i zaraz spyta sie jak nam idzie, bo wie o staraniach...przeciez nie powiem jej, ze mam problemy i musze sie leczyc zeby zaraz cala rodzina meza o tym wiedziala ;( a on uwaza, ze powinnam jej powiedziec, bo sama nie wiem co. Ja od 3 dni placze od rana do nocy, nie spie, mam koszmary i teraz mam tak sobie jechac do ciezarowki, ktora zaciazyla za drugim razem i rozmawiac z nia o swoich problemach ? Nie chce sluchac, ze bedzie dobrze i odganiac od siebie wzrok z litoscia, bo taka osoba tego nie zrozumie zwlaszcza jak nawet nigdy nie mierzyla temp i nie wie nic o dniach plodnych :I

    Wiem co czujesz...powiem Ci że ja nawet spróbowałam. Pojechałam do mojej przyjaciółki, była już w ciąży, ale nie zaawansowanej. Nie opowiadałam o sobie, tylko o naszej koleżance, która od ponad roku się stara (ja wtedy starałam się tylko 3 mc, ale i tak było mi ciężko). Powiedziała wtedy, że nie rozumie jak ktoś może mieć problem z zajściem (ona zaszła w 1 cs). Bardzo się wtedy pokłóciłyśmy. Mnie było bardzo przykro.

    Oczywiście jak to w przyjaźniach bywa, wszystko teraz jest dobrze, porozmawiałyśmy otwarcie itd.

    Jednak nie wyobrażam sobie uzewnętrzniać się, przez kuzynką męża i przy jego rodzinie ;/ Masakra ;/

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za laska zadufana w sobie jak mówi ze nie można zajść szybko w ciążę.

    Evaa lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Co za laska zadufana w sobie jak mówi ze nie można zajść szybko w ciążę.

    To są ludzie, którzy nie znają życia i nie mają żadnych problemów. Moja bliska koleżanka 2 godziny po zabiegu łyżeczkowania napisała mi "to jak tam, kiedy następne?"...

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Co za laska zadufana w sobie jak mówi ze nie można zajść szybko w ciążę.

    No dlatego pisze, że ostro się pokłóciłyśmy. W środę byłam na piwie z dwoma koleżankami, jedna poroniła w 22 tygodniu, druga się stara o zajście ponad rok (leczy się w klinice niepłodności). Nawet nie wiecie co się działo, każda próbowała drugiej wmówić co jest gorsze.

    Póki nie przeżyje się czegoś, nie można mówić, że to się rozumie. Ja byłam między młotem a kowadłem, bo zaszłam po pół roku starań - co podobno jest normą - ale trwało to mniej niż tej, która nie może w ogóle zajść, z drugiej strony nie zrozumiem dziewczyny, która straciła dziecko w 22tc, bo ja nie czułam jeszcze ruchów dziecka...

    MiSia :) lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    To są ludzie, którzy nie znają życia i nie mają żadnych problemów. Moja bliska koleżanka 2 godziny po zabiegu łyżeczkowania napisała mi "to jak tam, kiedy następne?"...

    Łoo pojechała!

    To jest własnie to, nie znasz tematu, nie przeżywałaś tego - nie wypowiadaj się ;/

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Łoo pojechała!

    To jest własnie to, nie znasz tematu, nie przeżywałaś tego - nie wypowiadaj się ;/

    Ja od niej usłyszałam dużo tego typu mało inteligentnych słów, więc stwierdziłam, że nie ma sensu kontynuować tej znajomości... Nie ten poziom, mimo, że dziewczyna jest starsza ode mnie...

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    Ja od niej usłyszałam dużo tego typu mało inteligentnych słów, więc stwierdziłam, że nie ma sensu kontynuować tej znajomości... Nie ten poziom, mimo, że dziewczyna jest starsza ode mnie...

    Wiek, nie ma nic do rzeczy ;/ Czasami ludzie ledwo po maturze są mądrzejsi od mgr inż po 50tce.

    Mnie przyjaciółka przeprosiła, powiedziała że nie była świadoma do konca tego co mówi, nie zna nikogo kto się stara (nie wiedziała ze ja próbuję i ta moja koleżanka).

    Każdemu czasami zdarza się rzucić głupim hasłem, ważne by potrafić z tego wyjść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2014, 12:35

    Evaa lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Wiek, nie ma nic do rzeczy ;/ Czasami ludzie ledwo po maturze są mądrzejsi od mgr inż po 50tce.

    dokładnie, mądrość człowieka zależy od przeżyć... co może rozumieć człowiek, który zawsze dostawał w życiu to co chciał i nie miał żadnych problemów...

    ehh Katarzyna skończmy temat, bo ja niestety wielu takich przykrości od tego typu osób w życiu otrzymałam... :(

    mam dzisiaj nostalgiczny dzień, przeryczę pewnie cały dzień...

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Co za laska zadufana w sobie jak mówi ze nie można zajść szybko w ciążę.

    Idiotka i tyle...

    Toxey, werni lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey...tule mocno <3 <3

    Toxey lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Maz sie ma mnie obrazil, bo nie chce jechac do jego siostry ciotecznej,ktora za tydzien rodzi (widzielismy sie 2tyg temu), mowie mu, ze nie chce, bo u niej jedynym tematem jest ciaza i zaraz spyta sie jak nam idzie, bo wie o staraniach...przeciez nie powiem jej, ze mam problemy i musze sie leczyc zeby zaraz cala rodzina meza o tym wiedziala ;( a on uwaza, ze powinnam jej powiedziec, bo sama nie wiem co. Ja od 3 dni placze od rana do nocy, nie spie, mam koszmary i teraz mam tak sobie jechac do ciezarowki, ktora zaciazyla za drugim razem i rozmawiac z nia o swoich problemach ? Nie chce sluchac, ze bedzie dobrze i odganiac od siebie wzrok z litoscia, bo taka osoba tego nie zrozumie zwlaszcza jak nawet nigdy nie mierzyla temp i nie wie nic o dniach plodnych :I


    Nie dziwie Ci sie kochana...ze nie chcesz isc do niej... Wredne babsko... Nie cierpie takich lasek... Trzymam sie cieplo <3

    Toxey lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina kup sobie termometr z 2 miejscami po przecinku to nie bedziesz miala takich samych tempek kilka dni z rzedu :)

    Wiesz bo jak masz 36.36 i 36.44 to pokaze Ci 36.4 ;) A codziennie mozesz miec inna tempka w tym zakresie.


    Swieze wiruski na weekend leca!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~

    Evaa lubi tę wiadomość

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 15 listopada 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny :)

    Troszkę Was podczytuje i zaczęło mi się tu podobać :)
    Czy można się dołączyć?

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • czarnulka22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAJCIE KOBIETKI :* JESTEM TU NOWA I MAM PROBLEM .

    STARAM SIĘ Z MĘŻEM O DZIECKO JUŻ 8 MIESIĘCY I BEZ SKUTKU :(
    CYKL MAM PRZEWAŻNIE 28-29 ..
    LISTOPAD DOSTAŁAM OKRES 1.11 A WSPÓŁŻYŁAM 8.11 , 10.11 14,11 WCZORAJSZA OBSERWACJA ŚLUZU BYŁ : ROZCIĄGLIWY I JAK BIAŁKO KURZE ...
    JEST JAKAŚ SZANSA O DZIDZIE ? ILE ŻYJĄ PLEMNIKI W POCHWIE ? OCZYWIŚCIE WCZORAJ BYŁO WSPÓŁŻYCIE I TROCHĘ POLEŻAŁAM GDZIEŚ OKOŁO 30 MIN I DOPIERO WSTAŁAM , ŻEBY ZAWARTOŚĆ SPERMY NIE WYPŁYNEŁA
    POMÓŻCIE KOBIETY BARDZO WAS PROSZĘ O POMOC .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2014, 14:04

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to czekam na ten termometr z dwoma miejscami po przecinku. Dobrze ze tu można się wypowiedziec i są osoby które się starają, wesprza itd.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutno tu dzis :( bardzo. Ja ucieklam w sprzatanie. Moj piechol wlasnie wlazl pod szafki. No bo kto bogatemu zabroni? ;)
    Zazdroszcze Wam ze mozecie isc i umowic sie na wizyte, isc do labka i zrobic badania. Wiem ze to wszystko jest prywatnie ale macie taka mozliwosc. Mi pozostaje latanie az w koncu strace prace i nici z dziecka bo potrzebujemy stabilnej sytuacji. Pesymistki z nas chyba dzis co? :(
    Katarzyna super wiesci ze tak tam ladnie. Moze niedlugo Wam pozwola znowu sie starac? Przepraszam ze pytam wprost, ale znacie przyczyny czemu sie tak stalo? I Ty i Toxey.

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ