X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapach? Wybacz za dosadnosc ale jak infekcja to czesto wiaze sie z przykrym zapachem.

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydajemi się normalny tylko trochę intensywniejszy :/ nie mogę czytać o infekcjach, bo mnie zawsze odruchowo wszystko swędzi i nie mogę tego stwierdzić faktycznie :P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze tez nie moglo mnie to spotkac podczas wizyty :/ to teraz bede bulic drugi raz

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja poszukalam za ciebie i albo zbliza sie @ albo to ciaza czyli nic nowego sie nie dowiedzialas ode mnie. ;)
    W kazdym badz razie infekcja to nie jest bo to nie ten kolor.
    Przy implantacji zdarza sie tez taka "kropka" krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2014, 19:17

    Nancy87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:15

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,Nona ma rację. Mnie również sie zdarzały. Fatim, stres też robi swoje. Nie denerwuj się, pociesze się,że ja jestem w takiej samej sytuacji (praktycznie). Też nie wiem jak skończy się ten cykl, a TSH wysokie... i obawy są :-(

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Paulina kup sobie termometr z 2 miejscami po przecinku to nie bedziesz miala takich samych tempek kilka dni z rzedu :)

    Wiesz bo jak masz 36.36 i 36.44 to pokaze Ci 36.4 ;) A codziennie mozesz miec inna tempka w tym zakresie.


    Swieze wiruski na weekend leca!!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    Ja mam termometr z dwoma miejscami po przecinku porostu któryś dzień z kolei mam tempie 37,06

  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 12:38

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnosia - jeśli u mnie ten cykl również zakońćzy się @, to już sobie obiecałam,że będę mniej zaglądać na OF. I zaczynam gigantyczny Chill.....

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina to przepraszam, masz taka skale na wykresie pelna ze pomyslalam ze masz normalny termometr. A to moze cos wrozy :)

    Dziewczyny jedzcie swiezego ananasa a nie pijcie soku ze sklepu w kartonie itp. Mysle ze to ogromna roznica. :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 15 listopada 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 12:38

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 15 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    Brałam już tabletki i nic to nie dało... Przy usunięciu jest ryzyko uszkodzenia jajowodu. Teraz nie wiem czy bardziej ryzykowane będzie ponowne zajście w ciąże przy torbieli czy jej usunięcie... Wszystkiego się dowiem na koc

    Kochana moja mama z moja siostra zaszła w ciążę z torbiele i przy urodzeniu go wypaliła czy jakoś tak także będzie dobrze... a jeszcze jak ostatnio byłam u giną to była kobietka lat 39 starała się 9 miesięcy zaszła w ciążę polonia lekarz każal jej odpocząć 2 miesiące i obrazu się udało termin ma na marzec....także wszystko idzie pokonać Kochane. ..wiem ze to nie łatwe ale by się tylko nie załamywać ja myślę że wszystko w rękach Tego a z Gory

    Nie pisz, że los Ciebie kopnął/ nie ma sytuacji bez wyjścia/ Kiedy Bóg drzwi zamyka – to otwiera okno. / Odetchnij popatrz/ spadają z obłoków/ małe wielkie nieszczęścia/ potrzebne do szczęścia" uwielbiam te słowa. ..

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 15 listopada 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o przepisanie testowania z 16.11 na 17.11. Jutro bedzie za wcześnie.

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Nancy87 Autorytet
    Postów: 2652 2476

    Wysłany: 15 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na uczelni i naoglądałam się brzuszków ciążowych...dodatkowo dzisiaj moja koleżanka urodziła. Jak ja bym tak bardzo chciała:(

    atdce6yd8pusr0mr.png
    3i49e6ydnzlh0jxr.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 listopada 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Katarzyna i Toxey wracajcie do pelni sil i powodzenia!!!
    U mnie z testowania nici. Wczoraj raz rozowy sluz dzisiaj delikatne plamienie.
    Czarnula juz mozesz wpisac na liste @, wiem ze sie rozkreci plus z <3 bylo bardzo kiepsko. Mialam sie zapisac na grudniowki ale przynajmniej do marca odpuszczam.

    Dziękuję ;)

    A czemu odpuszczasz do marca?

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 15 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnosia wrote:
    Ja sama wyciskałam sok z ananasa w sokowirówce ;)

    Przed chwilą przeczytałam, że aby odpuścić nieco i wyluzować, można zrobić listę plusów tego, że się nie ma dziecka i często na nią patrzeć.
    Pomyślę, może to zrobię :)

    Także dziewczyny, trzymajcie się. Do zabaczenia kiedyś po fioletowej stronie mocy. Ja wrzucam na LUZ LUZ LUZ.....

    Najlepszym sposobem na wyluzować ie jest chyba zajęcie się czymś hmmm tylko czym... ja byłam w szpitalu z małym 2 tyg to nawet nie miałam czasu o tym myśleć a od wczoraj już jesteśmy w domu i to mi nie daje spokoju...oj nie jest to latwe a ja jeszcze nie pracuje...masakra miłego weekendu! ,,,,

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 listopada 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że się nie da tak po prostu. Każdy jak czegoś bardzo mocno pragnie będzie się faktem, że się nie udało, albo czy się udało stresował.

    Daisy lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 listopada 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna, nie wiem do konca co mi jest. Te TSH skoczylo do tego niedomoga no i kiepska sluzba zdrowia w UK. chyba sie za bardzo boje. Mam Clositlbegyt ale chyba uzgodnie z lekarka w PL ze uregulujemy TSH i spadne troche z wagi i wtedy. W Marcu jak sie uda to super, jak nie to dopiero latem razem z moja siostra. Pojedziemy jeszcze na pozadny urlop. Latanie do Polski jest niestety kosztowne, a urlopu juz w pracy nie mam. Moze zle robie i bede zalowac ale przede wszystkim chce urodzic zdrowe dziecko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:15

    Morwa, november123, Lady Savage lubią tę wiadomość

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 16 listopada 2014, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam! Zrobiłam TEST.... dziś 10dpo (@ powinna przyjść jutro lub we wtorek)
    DRUGA KRESKA BLADZIOCH....
    Nie wiem czy się cieszyć, czy jeszcze nie...
    Najgorsze to te moje wyniki TSH :-( niby od środy już biore tabletki Letrox + Wit.D + Selen... (jednak Tatuś czuwa nade mną, to jakiś dobry anioł stróż kazał mi iść i zrobić to TSH, bo przeciez nic mi nie dolegało)

    agnes175, Magnosia, Nona, Daisy, futuremama, mana, Toxey, Milcia, olusia24, Morwa, zielarka, Mimi86 lubią tę wiadomość

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ