X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide dalej sprzatac. Mój dziś wcześniej wraca.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja u mnie torbiel z podejrzeniem endometriozy + do tego opryszczka na ustach, żadnych badań jeszcze nie mam, histo-pato też jeszcze nie... A u Ciebie przyczyna jest znana?

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyczyna czego kochana? Jesli chodzi o date to data slubu. Jeszcze nam sie nie udalo kompletnie nic. Za to moja siostra poronila 2x i mysle ze mamy tez sie musze podpytac i powiedziec o tym lekarzowi. Moze to wazne.
    Podziwiam Was za ta sile ktora macie. Moja siostra tez decyduje sie na 5 mimo swoich 42 lat i przezyc jakie miala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    To są ludzie, którzy nie znają życia i nie mają żadnych problemów. Moja bliska koleżanka 2 godziny po zabiegu łyżeczkowania napisała mi "to jak tam, kiedy następne?"...

    toxey i Ty ją zwiesz bliską koleżanka??! nie chciałabym jej widziec na oczy!
    izoluj od siebie takie osoby do niczego nie są Ci potrzebne!!

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musialam podzielic na 2 czesci moja wiadomosc :/
    Toxey zycze Ci w takim razie szybkiego powrotu do formy i wznowienia staran. Lepiej poczekac i donosic zdrowa ciaze niz sie spieszyc. Ja tez wole miec pewnosc ze wszystko ze mna ok zanim zajde w ciaze. Tym bardziej ze mam niedomoge lutealna i slaba jakosc jajeczkowania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama:) wrote:
    toxey i Ty ją zwiesz bliską koleżanka??! nie chciałabym jej widziec na oczy!
    izoluj od siebie takie osoby do niczego nie są Ci potrzebne!!

    Wtedy jeszcze myślałam, że bliska... Powiedziałam jej swoje, tym bardziej że byłam pod wpływem silnych emocji i od tej pory się nie odzywam, mimo, że ona napiera... Trudno... Trzeba myśleć i odpowiadać za swoje czyny, ja nie jestem osobą, która łatwo wybacza i ona to wiedziała...

    Alicja to sorki... Źle zinterpretowałam. 16 grudnia mam wizytę u ginki i wtedy będę z nią rozmawiać... Te 3 miesiące jestem w stanie poczekać, ale pół roku to chyba jednak za długo, tym bardziej, że moja torbiel powiększa się w ekspresowym tempie i nie ma na co czekać... Ufam jej, zobaczymy co powie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:15

    Magnosia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrrr u mnie @

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 listopada 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey a nie mozna jej usinac jakos? Wiem ze mojej kolezance sie wchlonal po tabletkach anty, ale w Twoim przypadku to nie wchodzi w gre.
    Nona trzymaj groszka przy sobie ;*

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Toxey a nie mozna jej usinac jakos? Wiem ze mojej kolezance sie wchlonal po tabletkach anty, ale w Twoim przypadku to nie wchodzi w gre.
    Nona trzymaj groszka przy sobie ;*

    Brałam już tabletki i nic to nie dało... Przy usunięciu jest ryzyko uszkodzenia jajowodu. Teraz nie wiem czy bardziej ryzykowane będzie ponowne zajście w ciąże przy torbieli czy jej usunięcie... Wszystkiego się dowiem na wizycie.

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 15 listopada 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Katarzyna super wiesci ze tak tam ladnie. Moze niedlugo Wam pozwola znowu sie starac? Przepraszam ze pytam wprost, ale znacie przyczyny czemu sie tak stalo? I Ty i Toxey.

    No mnie to na duchu podtrzymuje. W czasie ciąży miałam torbiel, ale lekarze mówili, że to nie groźne. Teraz lekarka jak mnie badała nic o torbieli nie mówiła, chyba się wchłonęła.

    Bynajmniej to na pewno nie było u mnie przyczyną poronienia. U mnie beta rosła mniej niż przepisowe 66% (średnio ok. 55%), wydaje mi się, że zarodek był po prostu za słaby (tak sobie mówię i pomaga).

    Ja już mam wyniki histo-pato, ale nic z nich nie wynika. Ginekolog mówiła, że jest dobrze, bo były same kosmki i elementy błon które tworzą tam jakąś wyściółkę, sticte ciążowe.

    Tak z dnia na dzień daję rade, gorzej jak np spojrzę na kalendarz i wczoraj np. miałam schodzić w II trymestr.

    Cóż nic już nie zmienię, trzeba żyć dalej, być silnym i walczyć o kolejną kruszynkę.

    Dziewczyny do boju o zielone groszki! :) Do końca miesiąca ma być ich minimum 50! :D

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 15 listopada 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 12:38

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj niedobrze Magnosia, ale zaczynasz znów nowy cykl i nowe nadzieje :). Ja zapisałam się że 17 listopada testuję, ale to za wcześnie. Proszę mnie przesunąć na 19 listopada

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (Nie)dziękuję Nona ;), mam pytanko jak pamiętam że do owulacji to picie czerwonego winka, jedzenie migałów, a po owulacji na zagnieżdżenie ananas i suszone morele tak? ;)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze pamiętasz ewa

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super, muszę to zastosować :)może pomoże? kto wie? :P

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna i Toxey wracajcie do pelni sil i powodzenia!!!
    U mnie z testowania nici. Wczoraj raz rozowy sluz dzisiaj delikatne plamienie.
    Czarnula juz mozesz wpisac na liste @, wiem ze sie rozkreci plus z <3 bylo bardzo kiepsko. Mialam sie zapisac na grudniowki ale przynajmniej do marca odpuszczam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije sok z ananasa i jem suszone morele i mam 3 dzien z rzedu rozwolnienie xD musze chyba zaprzestac bo sie wykoncze. Po mojej ukochanej herbacie z cytryna mi niedobrze, bo zwyklej tez, po kawie to samo, tylko po zielonej normalnie funkcjonuje.

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 listopada 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Dzisiaj mam dzwiwny śluz taki koloru ciemno beżowego lub jasna kawa z mlekiem, miałam też tyci czerwoną kropkę na papierze po dotknięciu się rozmazała, myślicie, że mogłam złapać jakieś zakażenie :( ? Od razu mowię, że to nie jest niczwiązanego z implementacją. Mam nadzieję, że żadna franca mi się nie przypałętała...

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ