X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda widze cien cienia cienia. Musialam sie baaaardzo przyjrzec. Cichutenkie gratulacje przyjmij ;* moze lec na bete albo poczekaj i jutro rano znow siknij :) ;*

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda-ck wrote:
    Kochane pewnie widzę rzeczy których nie ma... ale co tam wstawiam zdjęcie testu, do @ jeszcze 2 dni

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e5d14e058e2b9d9.html

    Widzicie tam coś ?

    ja tez widze naprawde slaby cien i trzeba sie ostro przyjzec!!!lec kobietko na bete!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nancy wlasnie nie wiem :( pomijajac fakt ze nigdy nie mialam tak krotkich cykli.

    Paulina, to dopiero pierwszy taki cykl z trafionymi staraniamj w dni plodne i owu, martwi mjie tylko ta krotka faza lutealna bo tylko 6dni. A co do tarczycy, u mnie prawie kazda kobieta od strony mojej mamy lacznie z nia sama ma problemy z tarczyca. Ja mialam badana chyba w gimnazjum i mialam w normie aaleee kiedy to bylo. Chyba czas na kontrol.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda-ck wrote:
    Kochane pewnie widzę rzeczy których nie ma... ale co tam wstawiam zdjęcie testu, do @ jeszcze 2 dni

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e5d14e058e2b9d9.html

    Widzicie tam coś ?
    Coś tam widzę :) Zatestuj choćby jutro, może innym testem.Trzyma kciuki! :*

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny :* <3
    zatestuje jutro innym testem i pobiegnę na betę, zdziwiła mnie dzisiejsza temperatura dlatego siknęłam

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda oby to bylo to ;* trzymam kciuki! <3

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekko spadła a test wyraźniejszy niż wczoraj. Może jednak @ będzie hihi ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te badania robi sie w jakims okreslonym dniu?


    Magda, kciukam! :)

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wrote:
    Nancy wlasnie nie wiem :( pomijajac fakt ze nigdy nie mialam tak krotkich cykli.

    Paulina, to dopiero pierwszy taki cykl z trafionymi staraniamj w dni plodne i owu, martwi mjie tylko ta krotka faza lutealna bo tylko 6dni. A co do tarczycy, u mnie prawie kazda kobieta od strony mojej mamy lacznie z nia sama ma problemy z tarczyca. Ja mialam badana chyba w gimnazjum i mialam w normie aaleee kiedy to bylo. Chyba czas na kontrol.

    to widzisz ja lecze sie juz chwile na tarczyce ...moj mały ma juz 2 lata i 3 miesiące staramy sie juz 6 miesiąc i tez nie moge zajsc w ciąże..a z pierwszym dzieckiem nie było zadnych problemów ale badania mam wszystkie w pożądku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko mi sie odnalezc w tej sutyacji bo nigdy nie mialam problemow z cyklem, no ale widac kiedy musialo to nastapic :)

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    U mnie lekko spadła a test wyraźniejszy niż wczoraj. Może jednak @ będzie hihi ;)
    juz okres nie przyjdzie!!!

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 18 listopada 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wrote:
    Te badania robi sie w jakims okreslonym dniu?


    Magda, kciukam! :)
    wiesz co ja nie wiem mi lekarz kazał jedne zrobic w sierpiu to odrazu zrobiłam i było ok a tsh robie co 2 miesiące u endo...teraz lekarz kazał mi zrobic znowu prolaktyne ale jeszcze nie robiłam bo mały chory nie mam kiedy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:14

  • Paulina27 Autorytet
    Postów: 327 131

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bym zrobila tescik..ale to chyba za wczesnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona chciałabym do Was dołączyć... marzenie :P :):)

    Paulina u Ciebie bardzo ładnie, trzymam kciuki ale z testem może poczekaj jeszcze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 09:11

    Nona lubi tę wiadomość

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Ale Wam się sypią te Groszki <3 <3 Cudnie !!! Oby już tak do końca listopada Groszkowało <3 <3
    Magduś a czy to jest może pepino paskowy 10?? Nie chcę Cię martwić ale jest sporo sprzecznych opinii na ich temat i nie jedną już oszukały..sama tego doświadczyłam..jednak mimo wszystko 3mam kciuki by to był ten GROSZEK na którego czekasz <3 a jeśli test jest innej firmy to cichutko gratuluję :) <3 i spokojnej ciąży życzę <3
    Kochane jeśli się w tym cyklu nie udało nie martwcie się bo uda się w końcu. Wiem może pomyślicie, że łatwo mi się mówi bo jestem zaciążona ale wiem co czujecie. Któraś pisała, że to już 7cs i ma już dość. Kochane nie poddawajcie się Nam gdyby się teraz nie udało w styczniu byśmy zaliczyli prawie 4 lata walki. Pierwszy rok starań był na luzie bo wiadomo statystyki podają, że zdrowa para stara się od 6 do 12 cykli więc był luz ale kiedy zbliżaliśmy się do dwóch lat stwierdziłam, że pora zmienić lekarza na nowego bo ten miał wiecznie jedną diagnozę: "że mamy czas, że stres" zero badań nic..No i w końcu trafiłam na fajnego ginekologa mimo tego, że jest młody bo lekko po 30 i nie ma tytułu prof. to bach po 9 cyklach byliśmy w ciąży (czyli prawie po 2 latach) niestety ciąża się nie utrzymała, później wiadomo 3 cykle na odpoczynek a później na nowo walka i w 6cs pp ostatnim ze stymulacją CLO plus dodatkowo w II fazie dup-kiem udało się i zarówno My jesteśmy szczęśliwi jak i lekarz jest zadowolony bo w sumie dla Niego to też sukces :) a ja już ten ostatni cykl spisałam na starty :P i już nawet szukałam klinik u siebie w pobliżu które wykonują inseminację i jaki jest to koszt. jednak dzięki BOGU no i pomocy farmakologi udało Nam się zajść prawie naturalnie a takie było moje marzenie :)
    Ja wiem, że każdy kolejny cykl, który kończy się @ boli i przychodzi zniechęcenie i nie ważne czy starania są o pierwsze czy już o któreś z rzędu dziecko, każdy boli tak samo a nawet mocniej...Ja swoich starań już pod koniec nie liczyłam w cyklach a w latach :| a w szczęśliwym cyklu zapisywałam tylko temp. by się nie nakręcać objawami..Nie wiem czy dałam na luz czy nie bo jak się pragnie czegoś mocno to chyba nie da się tak wyluzować na maxa...Mimo wszystko Dziewczyny ja mocno wierzę w Was i że się Wam UDA !! - innej opcji nie ma :) Nie poddawajcie się !! Dacie radę bo kto jak nie WY?!
    A my wczoraj zaliczyliśmy dodatkową wizytę dla tzw. świętego spokoju :) no i
    wczoraj wróciliśmy późno z wizyty bo po 22 więc już nie pisałam jednak wizyta POZYTYWNA :) lekarz badał mnie palpacyjnie wszystko OK, a później zrobił USG brzuszne (moje pierwsze w życiu) i jak tylko przyłożył głowicę obraz który zobaczyłam w monitorze od razu mnie uspokoił :) Maluszek fikał takie koziołki, tak fajnie się ruszał <3 a jak Mąż podszedł to Maluch wyprostował rączkę, rozłożył dłoń i Nam pomachał - myślałam, że się popłaczę :P lekarz jeszcze Nam pokazał pulsujące serduszko no ale żebym mocniej uwierzyła i się nie stresowała dalej puścił Nam dźwięk bijącego serduszka - łzy w oczach. Teraz jestem spokojna, lekarz był zadowolony, że się kontroluję bo wie po jakich jesteśmy przejściach i jak długo walczyliśmy o ten CUD <3 A Maluszek ma już 3,73 cm :)
    Kochane trzymam za Was mocno Kciuki i Każdej życzę tego CUDU <3 i warto czekać na Niego !! <3
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 - wiruski :)

    magda-ck, Nona, ara, Maniuś, november123 lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu to bobo test paskowy o czułości 25 , słyszałam o pepino więc nie kupowałam ;)

    Łapię wiruski a Tobie życzę spokojnej, nudnej ciąży, teraz już pójdzie z górki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwei_kresken wrote:
    Nie znam osoby, która nie ma przeciwciał, albo ma bardzo niskie, a ma hashi. Zależy co to znaczy "w normie".
    Znam za to takie, które mają przeciwciała, ale jeszcze nie mają niedoczynnosci, a ich tarczyca na USG wygląda poprawnie. Choroba wtedy dopiero się czai i niestety nic z tym nie można zrobić poza poprawą diety i redukcją stresu.

    Także nie martw się na zapas. Najlepiej byłoby jeszcze USG zrobić, paluchami się hashi nie wymaca, za to obraz na USG nie daje lekarzowi żadnych wątpliwości . Chyba, że jest to lekarz niewidomy i niedouczony ;)
    To już znasz :) ja mam Hashimoto rozpoznane na usg a przeciwciala mam w normie( np anty tpo norma od 0 do 34 ja mam 9,96. Ale za to tsh 6,38 ;) a więc są takie przypadki na 100 % 10 % ma Hashimoto a przeciwciała Ma w normie :) a więc usg tarczycy to podstawa bo wyniki mogą być w porządku a usg pokaże chorobę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 09:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:14

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ