X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda super wieści, bardzo się cieszę :)

    Mini Mouse a termin @ mialas na dziś? Ja na Twoim miejscu, jak już, to bym zrobiła betę. Będziesz wtedy miała pewność. U mnie 12dpo test był negatywny, 15dpo - pozytywny.
    Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    Dziś mieliśmy badania w poradni genetycznej i tak: Maluszek ma 58,7 mm <3 serduszko bije FHR 173ud/min, wg. USG mamy 12t+3dz. NT 1,6mm. NB(+) Na tym etapie z USG wszystko OK :) za 2 tyg do odbioru wyniki badań genetycznych z krwi i mam nadzieję, że one też wyjdą OK - nie ma innej opcji <3
    Kochane nie poddawajcie się !! warto walczyć :) my walczyliśmy prawie 4 lata i cieszę się, że się nie poddałam <3
    za 2tyg 3majcie kciuki by badania z krwi były OK :)


    Trzymamy kciuki :)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina27 wrote:
    super bombuś ...ja na taki widok musze poczekać jeszcze ponad 2 tygodnie~!!! chodziś prywatnie czy na fundusz do gina???

    na nfz ;)

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:49

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaba25 wrote:
    ja sie zegnam z wami dziewczyny...juz nie zapisze na grudzien, dzis w klinice dowiedzialam sie ze nie mamy szans na naturalna ciaze :( mam tylko jeden jajowod ktory jest w bardzo zlym stanie, bardzo zniszczony, drugi zostal usuniety z powodu ciazy pozamacicznej miesiac temu, w szpitalu nic mi wtedy nie powiedzieli... teraz pani dr. dopiero nas o tym poinformowala... zostaje in vitro... ale to nie takie proste...
    Powodzenia dla was, napewno wam sie uda!!!

    trzymaj się kochana.... tulę :* ale też nie trać nadziei, wiele razy już lekarze mówili komuś, że nie ma żadnych szans na naturalną ciążę a jakoś jednak się udawało :) dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, pamiętaj :*

  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny, nawet nie wiecie jak podnosicie na duchu, jestem w totalnym dole. Musimy wszystko przemyslec chyba czas tu najwiecej pomoze...
    W Bogu nadzieja moze on pomoze.

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 12:39

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naskrobałyscie z 10 stron od rana :)

    Tulę te co @ dostały, do mnie tez dzisiaj przyszła, ale ja się baaaardzo z niej cieszę ;) 1 @ po zabiegu :)

    Natu moja przyjaciółka ma 12mc udokumentowanego starania się o dziecko, następnie lekarz wysłał ją na wyszystkie badania. Co prawda koszt ok. 1000 zł, ale przed invitro też chyba trzeba się badać. Wyszedł jakiś wirus, własnie go wyleczyła. Teraz HSG - z nfz, więc nie płaci.

    Nie wiem czy bym uwierzyła lekarzowi, który po 9mc wysyła od razu na in vitro.

    Nie poddawaj się! Jakbyś nie miała się gdzie pożalić/wypłakac, to wiedz, że masz Nas! Mimo że nie mamy wiedzy medycznej postaramy się pomóc (co do wiedzy to czasami mam wrażenie, że niektóre stąd wiedzą więcej niż nie jeden gin :)

    Matleena wydaje mi się, ze system kierował się głównie śluzem, który jest zaznaczony jako rozciągliwy. Inny program polecił mi sprawdzac szyjkę wieczorem, zawsze w tej samej pozycji.

    futuremama ja w diagnostyce w KTW płacę za betę 19,60 zł z kartą stałego ;)

    Żaba25 usunęli Ci jajowód i nic Ci nie powiedzieli? Nie zamarwiaj się na przyszłość, bo jak jakieś jajo się przecisnęło i czeka ja plemiora to stres na pewno nie pomoże! Tulę mocno mocno!

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaba głowa do góry będzie dobrze, nie polegaj na jednym lekarzu, szukaj takiego który będzie chciał pomóc. Poszukaj też alternetywnych metod, spróbuj podziałać dietą. Chwytaj się wszystkiego czego możesz, nie masz nic do stracenia ;)

    Jak tam dzisiejsze teściki?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie? Dzisiejsze testerki, dajcie znać :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena na moje oko to sadzac po sluzie i pozycji szyjki (przede wszystkim) obstawiam 12,13 dc.

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 trzymam kciuki :)

    zaba25 przykro mi, ale nie trać wiary, nie raz lekarze mówili jedno a życie robiło niespodzianki. Módl się Kochana i dużo siły i wiary.Nie dawaj się :*

    Tulę do których postanowiła przyjść @, ja plamię więc też po zawodach, ale cóż... bajki w końcu kończą się happy endem, tylko bohater opowieści musi czasem przejść przez ciemną stronę życia, wylać morze łez aż w końcu zaświeci słońce.
    Od 3 dni odmawiam Nowennę Pompejską.. wiecie jakoś mi lżej jest, nawet dziś uświadomiłam sobie, że na wszystko jest czas, Bóg wie najlepiej kiedy jest nasz czas, może woli abyśmy teraz płakały a dzieciątka urodziły się pod bardziej szczęśliwą gwiazdą, w innym czasie...tak może ma być. Kto wie.. może dzisiejsze łzy są mniej bolesne niż miałoby później być coś złego. Tak staram sobie to wszystko wytłumaczyć. Mam dziś takie jakieś przemyślenia:)
    Kochane damy radę !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 19:37

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa też tak myślę, ale kiedy kłócę się z mężem myślę sobie, że może to przez te kłótnie nie wychodzi? Z drugiej strony te kłótnie są okresowe we wzmożonym stresie ;)
    W rodzinie mojego męża rozstali się po tym jak przez rok nie mogli dzieciaka zmajstrować...ale oni to jakoś mało poważnie do tego podchodzili, jedno na drugie zwalało winę, kiedy przekonałam ją by poszła zrobić badania ona zaczęła jego przekonywać, on nie chciał tego słuchać i wyciągali te brudy na każdej imprezie :/

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie nie wytrzymali presji. Jasne że w pewnym momencie małżeństwo na tym trochę cierpi, ale nie możemy zapomnieć o sobie nawzajem, obwinianie nic nie da a rodzi tylko kolejne problemy :( Ja też czasem się kłócę z mężem, też czasem myślałam ze po kolejnej ostrej wymianie zdań to nie może się udać, ale nie sądzę aby aż taki miało to wpływ. Jak mój szef mnie wku* to więcej negatywnych emocji we mnie jest :D
    To trochę taki dla nas sprawdzian, sprawdzian małżeństw. Też znam przypadki rozpadu małżeństwa z powodu niepowodzeń w staraniach:( Kurcze nigdy nie sadziłam że kiedyś będę miała taki problem z zajściem w ciążę, tym bardziej że za pierwszym razem zanim zaczęliśmy się na dobre starać była już fasolka :) a tu.. chyba to trochę taka lekcja pokory, że jednak nie wszystko nam się tak od razu należy :)

    Ale wierzę mocno w to,że w końcu zasłużymy na dwie kreseczki:):):) I zamiast siedzieć na forum staraczek będziemy szukały dlaczego dzieciątko robi rzadką kupkę, dlaczego płacze, co na Mikołaja kupić :) A propos Mikołaja jakie macie pomysły dla Waszych połówek ?

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkim Wam się w końcu uda :*

    A co do prezentów Mikołajkowych to ja na razie nie mam żadnego pomysłu :P

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar kupić perfumy i pajac/kombinezon do spania lub coś do ASG, bo to nowe hobby męża :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 20:51

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim chociaż masz pomysł bo ja nie bardzo :/ a za tydzień Święty przychodzi :) chyab dziś poszperam w świecie Allegro :D
    ps. ciekawe hobby ma Twój mąż :)

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa on zawsze czymś się interesuje :P a Twój ma jakieś upodobania, zainteresowania ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Aasienkaa też tak myślę, ale kiedy kłócę się z mężem myślę sobie, że może to przez te kłótnie nie wychodzi? Z drugiej strony te kłótnie są okresowe we wzmożonym stresie ;)
    W rodzinie mojego męża rozstali się po tym jak przez rok nie mogli dzieciaka zmajstrować...ale oni to jakoś mało poważnie do tego podchodzili, jedno na drugie zwalało winę, kiedy przekonałam ją by poszła zrobić badania ona zaczęła jego przekonywać, on nie chciał tego słuchać i wyciągali te brudy na każdej imprezie :/

    To jest najgorsze co moze byc. Mojego meza wujek popelnil samobojstwo bo dlugo starali sie z zona o dziecko i ic nie wychodzilo, ona wyzywala go od nieplodnych bykow i co nie tylko, wtedy moja tesciowa (jego siostra) wpadla na pomysl zeby porobic badania itd ale nie zdazyla powiedziec mu bo sie powiesil, nie wytrzymal psychicznie. A jego zona na niedlugo po jego smierci zrobila sobie dziecko z pierwszym lepszym facetem zeby pokazac ze to nie ona miala problemy z zajsciem w ciaze (chore!). Szkoda tylko faceta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 21:06

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dużo się rusza.. bieganie, jazda na rowerze itp. ( często kupowałam mu coś w tym kierunku) i stare autka, jedno takie ponad 30 letnie mamy, jak na początku broniłam się jak mogłam to teraz żal byłoby się pozbyć:) Moja córa w tym autku zakochana i jak usłyszała kiedyś że może go sprzedamy powiedziała ze z domu się wyprowadzi :D tak tak 9 latka hehe

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ