Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • Aasienkaa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 trzymam kciuki :)

zaba25 przykro mi, ale nie trać wiary, nie raz lekarze mówili jedno a życie robiło niespodzianki. Módl się Kochana i dużo siły i wiary.Nie dawaj się :*

Tulę do których postanowiła przyjść @, ja plamię więc też po zawodach, ale cóż... bajki w końcu kończą się happy endem, tylko bohater opowieści musi czasem przejść przez ciemną stronę życia, wylać morze łez aż w końcu zaświeci słońce.
    Od 3 dni odmawiam Nowennę Pompejską.. wiecie jakoś mi lżej jest, nawet dziś uświadomiłam sobie, że na wszystko jest czas, Bóg wie najlepiej kiedy jest nasz czas, może woli abyśmy teraz płakały a dzieciątka urodziły się pod bardziej szczęśliwą gwiazdą, w innym czasie...tak może ma być. Kto wie.. może dzisiejsze łzy są mniej bolesne niż miałoby później być coś złego. Tak staram sobie to wszystko wytłumaczyć. Mam dziś takie jakieś przemyślenia:)
    Kochane damy radę !!!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 19:37

córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa też tak myślę, ale kiedy kłócę się z mężem myślę sobie, że może to przez te kłótnie nie wychodzi? Z drugiej strony te kłótnie są okresowe we wzmożonym stresie ;)
    W rodzinie mojego męża rozstali się po tym jak przez rok nie mogli dzieciaka zmajstrować...ale oni to jakoś mało poważnie do tego podchodzili, jedno na drugie zwalało winę, kiedy przekonałam ją by poszła zrobić badania ona zaczęła jego przekonywać, on nie chciał tego słuchać i wyciągali te brudy na każdej imprezie :/

Aasienkaa lubi tę wiadomość

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Aasienkaa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie nie wytrzymali presji. Jasne że w pewnym momencie małżeństwo na tym trochę cierpi, ale nie możemy zapomnieć o sobie nawzajem, obwinianie nic nie da a rodzi tylko kolejne problemy :( Ja też czasem się kłócę z mężem, też czasem myślałam ze po kolejnej ostrej wymianie zdań to nie może się udać, ale nie sądzę aby aż taki miało to wpływ. Jak mój szef mnie wku* to więcej negatywnych emocji we mnie jest :D
    To trochę taki dla nas sprawdzian, sprawdzian małżeństw. Też znam przypadki rozpadu małżeństwa z powodu niepowodzeń w staraniach:( Kurcze nigdy nie sadziłam że kiedyś będę miała taki problem z zajściem w ciążę, tym bardziej że za pierwszym razem zanim zaczęliśmy się na dobre starać była już fasolka :) a tu.. chyba to trochę taka lekcja pokory, że jednak nie wszystko nam się tak od razu należy :)

Ale wierzę mocno w to,że w końcu zasłużymy na dwie kreseczki:):):) I zamiast siedzieć na forum staraczek będziemy szukały dlaczego dzieciątko robi rzadką kupkę, dlaczego płacze, co na Mikołaja kupić :) A propos Mikołaja jakie macie pomysły dla Waszych połówek ?

82dox1hppr9ztp9m.png
  • Sana Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkim Wam się w końcu uda :*

A co do prezentów Mikołajkowych to ja na razie nie mam żadnego pomysłu :P

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar kupić perfumy i pajac/kombinezon do spania lub coś do ASG, bo to nowe hobby męża :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 20:51

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Aasienkaa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim chociaż masz pomysł bo ja nie bardzo :/ a za tydzień Święty przychodzi :) chyab dziś poszperam w świecie Allegro :D
    ps. ciekawe hobby ma Twój mąż :)

82dox1hppr9ztp9m.png
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa on zawsze czymś się interesuje :P a Twój ma jakieś upodobania, zainteresowania ?

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Aasienkaa też tak myślę, ale kiedy kłócę się z mężem myślę sobie, że może to przez te kłótnie nie wychodzi? Z drugiej strony te kłótnie są okresowe we wzmożonym stresie ;)
    W rodzinie mojego męża rozstali się po tym jak przez rok nie mogli dzieciaka zmajstrować...ale oni to jakoś mało poważnie do tego podchodzili, jedno na drugie zwalało winę, kiedy przekonałam ją by poszła zrobić badania ona zaczęła jego przekonywać, on nie chciał tego słuchać i wyciągali te brudy na każdej imprezie :/

To jest najgorsze co moze byc. Mojego meza wujek popelnil samobojstwo bo dlugo starali sie z zona o dziecko i ic nie wychodzilo, ona wyzywala go od nieplodnych bykow i co nie tylko, wtedy moja tesciowa (jego siostra) wpadla na pomysl zeby porobic badania itd ale nie zdazyla powiedziec mu bo sie powiesil, nie wytrzymal psychicznie. A jego zona na niedlugo po jego smierci zrobila sobie dziecko z pierwszym lepszym facetem zeby pokazac ze to nie ona miala problemy z zajsciem w ciaze (chore!). Szkoda tylko faceta.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 21:06

• Aasienkaa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dużo się rusza.. bieganie, jazda na rowerze itp. ( często kupowałam mu coś w tym kierunku) i stare autka, jedno takie ponad 30 letnie mamy, jak na początku broniłam się jak mogłam to teraz żal byłoby się pozbyć:) Moja córa w tym autku zakochana i jak usłyszała kiedyś że może go sprzedamy powiedziała ze z domu się wyprowadzi :D tak tak 9 latka hehe

82dox1hppr9ztp9m.png
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi straszne i przykre zarazem :/ to jest na prawdę wielka próba. Mój mąż powiedział, że jakbyśmy nie mogli mieć dzieci tfu tfu to on będzie czekać na adopcję ile będzie trzeba, bo noe zależy mu żeby dziecko było z niego,bo i tak będzie jego i będzie je kochał...
    Aasienkaa to może jakiś gadżet stylowy do tego samochodu ? Coś w stylu retro ?

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Aasienkaa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo cos takiego zakupię w dniach płodnych razem ugotujemy kolacyjkę w takich fartuszkach http://allegro.pl/tanio-fartuszek-fartuszki-prezent-wieczor-urodziny-i4815221692.html

....a potem <3

82dox1hppr9ztp9m.png
  • Fatim Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak wcześniej chcialiśmy mieć 2 swoich a trzecie zaadoptować, tylko w tym kraju to nie takie łatwe

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Aasienkaa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym kraju wszystko jest trudne :D Też rozważaliśmy kiedyś temat adopcji, narazie dajemy sobie jeszcze czas, tak czy siak chcemy mieć większą rodzinkę, marzy nam sie 3 dzieciaczków.. ale najpierw niech się uda 2 :) Jak już chciałabym mojej córeczce powiedzieć że będzie miała rodzeństwo :)

82dox1hppr9ztp9m.png
  • Matleena Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 23:52

tt1ce913.aspx?&fake.png

mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Mini Mouse Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    Magda super wieści, bardzo się cieszę :)

Mini Mouse a termin @ mialas na dziś? Ja na Twoim miejscu, jak już, to bym zrobiła betę. Będziesz wtedy miała pewność. U mnie 12dpo test był negatywny, 15dpo - pozytywny.
    Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła.

Termin @ właściwie miałam na wczoraj- na środę..

j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Sana Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to oby już @ nie przylazła :)

Adopcja w Polsce jest naprawdę trudna i skomplikowana. Niestety. Już sam fakt, ile w domach dziecka jest dzieci, których rodzice mają ograniczone, ale nie odebrane prawa rodzicielskie, wtedy adopcja takiego dziecka jest praktycznie niemożliwa, wystarczy że matka raz na rok odwiedzi dziecko. Chore.

km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Aasienkaa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena ja podobnie jak Twój móż bałabym się przywiązania a później oddania dziecka któro pokocham:(
    Ale każdy rodzaj pomocy jest pięknym gestem:) Ja od dawna marzyłam aby zaadoptować dziecko. Moja koleżanka jest adoptowana, od początku o tym wiedziała, kiedy dorosła urodziła zdrową śliczną dziewczynkę, a dwa lata później adoptowali chłopczyka :)

Daisy lubi tę wiadomość

82dox1hppr9ztp9m.png
  • Aasienkaa Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sana wrote:
    No to oby już @ nie przylazła :)

Adopcja w Polsce jest naprawdę trudna i skomplikowana. Niestety. Już sam fakt, ile w domach dziecka jest dzieci, których rodzice mają ograniczone, ale nie odebrane prawa rodzicielskie, wtedy adopcja takiego dziecka jest praktycznie niemożliwa, wystarczy że matka raz na rok odwiedzi dziecko. Chore.

Kochana sama adopcja jest bardzo trudną sprawą, decyzją, jednak jeśli rodzice nie stawiają wielu warunków, typu włosy blond, niebieskie oczy wiek 3 mies. to nie jest aż takie trudne:) Jest czasochłonne, wymaga wielu spotkań, kursów, psychologów, jak dobrze pójdzie to nawet w rok idzie temat ogarnąć w zależności w jakiej części Polski:) obecnie mój przyjaciel adoptuje dziecko od złożenie dokumentów jeszcze nie minął rok, z nowym rokiem powinni mieć dzieciątko w domu wiek- 4 latka :)

Sana w adopcji rodzice mają całkowicie odebrane prawa, w przypadku rodzin zastępczych już nie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 22:23

Daisy lubi tę wiadomość

82dox1hppr9ztp9m.png
  • Mini Mouse Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety u nas w kraju o wszystko ciężko...

j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Matleena Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2014, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 23:52

tt1ce913.aspx?&fake.png

mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

24-12-2015 62cm 4640g sn
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego