X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Oh no u nas nic nie bedzie dzis bo sie poklocilismy :/ grrrr!
    nie ma co się kłucić czasu marnowac!! ja zawsze jak sie kłucę i tak idę po buzi na dobranoc taki mój zwyczaj:) przewaznie każdy się uśmiecha i po sprawie:) nawet nad łózkiem mam napisane w ramce, że nie zasypiamy bez wieczornego buziaka nawet jak jesteśmy pokłuceni:)! życie za krótkie na zgryzoty!!:)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 29 października 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak daisy, ja się kłócę z mężem od 3 dni więc też przerwa z serduszkowaniem :/ mówi ,że agresywna się stałam, bo mogłabym z wszystkimi walczyć (nie bez powodu), jestem coś rozchwiana emocjonalnie, stres mnie zżera. Chociaż ja dla wyższości i dobra sprawy mogłabym jednocześnie <3 i się kłócić, ale nieee mój mąż potrzebuje nastroju więc jak w ciągu dnia była sprzeczka to pozamiatane :P u Was też tak jest ?

    Daisy lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    O tak daisy, ja się kłócę z mężem od 3 dni więc też przerwa z serduszkowaniem :/ mówi ,że agresywna się stałam, bo mogłabym z wszystkimi walczyć (nie bez powodu), jestem coś rozchwiana emocjonalnie, stres mnie zżera. Chociaż ja dla wyższości i dobra sprawy mogłabym jednocześnie <3 i się kłócić, ale nieee mój mąż potrzebuje nastroju więc jak w ciągu dnia była sprzeczka to pozamiatane :P u Was też tak jest ?


    nastroju?:) coś Ty mojego męża roznosi testosteron chyba.tak wogóle nigdy się nie obraża, każdą kłutnie wygram ja zyskuje dodatkowo kwiaty i czekoladki:) kochany człowiek a z łózka mógłby nie wychodzić prędzej ja wymięknę i zwiewam!!:)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 29 października 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u mnie jest ten problem, że ja chyba jestem bardziej męska a on damski, jakieś mam większe libido i nie trudno mnie przekonać a jego byle gówno z nastroju może wybić grrrr

    Daisy lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 08:01

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany oby nigdy taka opowiesc jak twoja nie poszła w eter w obecności mojego męża!! bo powie ucz się od swoich kolezanek!!:P ten mógłby codziennie...3 razy dziennie!!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatnio się nie kłócimy (a to jest dziwne bo bywało ostro) :P Jedyne sprzeczki dotyczą właśnie serduszkowania... bo On uważa, że ja traktuję Go jak maszynę i że musi mu się chcieć jak mam dni płodne... a On potrzebuje NASTROJU... i właśnie wtedy jak czuje tę presje z mojej strony to mu się odechciewa... a ja Go nie chcę zmuszać... więc niewiele seksu było ostatnio... bardziej mu się chciało jak o dziecku nie mówiłam :(

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 29 października 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie u nas poszlo o to ze zaczelam go zaczepiac a on do mnie ze ja tylko jego spermy potrzebuje :(

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 08:02

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 08:02

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój o dziecku i ciąży już nie chce słuchać... wkurza się jak tylko coś wspomnę :/ jedynie przyjął z zadowoleniem pomysł zakupienia żelu... czasem się zastanawiam czy On faktycznie tego dziecka chce... bo niby mówi, że tak ale z drugiej strony czasem mówi jakby jeszcze nie był gotowy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evaa i dobrze i tak ma być ja też tak uważam:)! i wcielam w życie od bardzo dawna!!
    daisy ...może musisz częściej w łózku lądować nie tylko w dni płodne... faceci mają prosty nieskomplikowany umysł ale i sie połapia jak tylko w dni płodne będziesz wskakiwać na męża a koniem rozpłodowym nikt nie chce byc:) recepta sex codziennie i zobaczysz facet idealny będzie!!:)

    Nona, Maczek lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 08:03

    przyszła mama:), estrella lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wsumie ja odwaliłam lepszy numer nagadałam kiedyś że w dni płodne to najlepsze orgazmy mam bidak to łyknął i sam dni płodnych szczególnie pilnuje:P:P

    estrella, mana lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 08:03

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 14:42

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 08:03

    przyszła mama:) lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nic mu nie mówię... przyjdzie czas to stworzę mu ten cholerny nastrój żeby mu się chciało :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to powodzenia dziewczyny z waszymi obrażalskimi!!:) mój wraca w pt z niemiec po 2 tyg przerwie więc pewnie będę wiać z domu:P!!

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 29 października 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 08:04

    mana lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ