X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona nie ma się czym przejmować :) ja przyjęłam to do świadomości, że kiedyś się uda, a przeciesz każda z nas może się pomylić :) Dziękuję za wsparcie :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 30 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vfkxat.jpg

    macie dziewwczyny :) dynie na halloween zrobiona wczorajszej nocy ;D

    Daisy, Carmen.92, november123 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boska ta dynia :D ja nigdy jeszcze dyni nie robiłam ;/ Dzisiaj zrobię! :D

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 30 października 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :)

    U nas atmsfera nadal napieta jak baranie jaja. Ale jestem dobrej mysli, rano juz wysikalam test owu i jest jeszcze mocniejszy niz wczoraj, takze kto wie moze owu przede mna tym bardziej ze tempka tylko lekko odbila. To ten bol wieczorny musial byc zwiazany z rosnieciem pecherzyka :).
    Wvzoraj obejrzalam Zmierzch i o 1 pp filmie padlam. Od rana niestety nastroje dupne, moj juz do pracy wylecial po 8, ale sie pozegnal wiec chyba kryzys zazegnany ;)

    A to ze sperma sie wzielo stad ze przedwczoraj krotko po ♡ mowie do niego Chodz, potrzebuje Twoich plemnikow ;) Kto by pomyslal ze potraktuje to tak powaznie, a ja przeciez zartowalam :( Ale nie chcialo mi sie juz tego tlumaczyc wczoraj no i stad afera od slowa do slowa :/

    Eh :(

    Milego dnia! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:33

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 30 października 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, moj tez nie jest jakos tam super wtajemniczony. No ale starania to wspolna sprawa i powinien sie rowniez przylozyc, tym bardziej, ze to juz ponad rok nie wychodzi..wiem, wiem, ze sie udaje w 33 czy w 36cs..przeraza mnie to. Nigdy nie pomyslalabym, ze bedziemy sie starac ponad rok, a co dopiero 3 lata lub wiecej? Dobrze, ze jest in vitro itp, naprawde, wydaje mi sie, ze dla niektorych to jedyna opcja i niebawem ja sie w tej grupie znajde.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dopisuję się do listopadówek :) Testowanie na koniec miesiąca, dokładną datę podam troszkę później :)

    A moja dyńka na halloween już się zepsuła :( za wcześnie ją zrobiłam ;)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 30 października 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy ja wierzę, że nie będziesz musiała sięgać po in vitro :* zobaczysz czuję, że dżejzi poruszy zieloną lawinę :D

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 30 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostałam dzisiaj rano nasionka, przed samym wyjściem :) mąż mnie zawołał z łazienki żebym zobaczyła jaką ma erekcję i że należy mi się rekompensata za wczoraj :D

    przyszła mama:), mała.mi, Nona, Maniuś, renieczka, Maczek, mana lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 30 października 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga, kochana, wpisz mnie proszę na listę, na 16 listopada :)
    Jednak nam się uda starać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 11:47

    Nona, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    A ja dostałam dzisiaj rano nasionka, przed samym wyjściem :) mąż mnie zawołał z łazienki żebym zobaczyła jaką ma erekcję i że należy mi się rekompensata za wczoraj :D


    dobry przykładny mąż wszystkim sie chwali!!:)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 30 października 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No muszę przyznać ,że powaliło mnie to, zwłaszcza, że widział, że się szykuję, ale pochwalić się musiał jak dzieciak :D no cóż trzeba było skorzystać , już mam takie uzależnienie od spermy, że nawet jak mi się nie chce lub nie mam czasu na rozgrzewkę to korzystam :P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 30 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Oj Daisy, kto by pomyślał facet taki delikatny. :)
    Ja tam mojemu nie mówię o wszystkich szczegółach. Zero tematu śluzu, tempki, testów owu, tego co na monicie. Staramy się ale on nie jest wtajemniczonych że mam swoje forum. Widzi ze mierze, wie że zaznaczam w jakimś kalendarzyki ale nie wie co i jak.
    DDobrze ze mam Was bo facet to nie to samo. On wyluzowany. :) ech faceci
    Ja jak zaczęłam swojemu mężowi wszystko tłumaczyć,to na początku się śmiał, a później im częściej wspominałam to on częściej się denerwował. Stwierdził,że jak będę się nakręcać to nic z tego nie wyjdzie. W sumie ma rację... to powinno wyjść sponatanicznie. wie,że teraz trzeba starać się częściej, ale nic na siłę. W tym cyklu już się chyba tak nie nakręcam jak w ostatnim,co ma być to będzie... :)

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 30 października 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania jakby ci to powiedzieć...z tymi cyklami to jest tak w kratkę :D w tym się nie nakręcisz to w następnym odbijesz :P to urok starającej się kobiety :D

    Nona lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 30 października 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim, jest jednak nadzieja, że będę starała się normalnie zachowywać chociażby dla męża :) :)

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 30 października 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :> ok...zobaczymy :D ale podejrzewam, że jeśli zaczniesz wchodzić tu regularnie to z biegiem czasu się to zmieni ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 12:41

    Nona lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 30 października 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he,he właśnie powiem szczerze,że w pierwszym cyklu często wchodziłam i czytałam,wieć pewnie masz rację (nakręciłam się baardzo), a teraz staram się to robić rzadko :) jedynie tylko wtedy gdy uzupełniam wykres :) :)

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:33

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 30 października 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj owu uzależnia, i to jak!

    Nona lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ