X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, ja zawsze w ciąży mam mega niskie ciśnienie i tętno - nawet moja endo mnie kiedyś z gabinetu puścić w ciąży nie chciała, bo mówiła, że przy takim to mogę zemdleć w drodze na parking. I w gabinecie czekałam aż mąż mnie odbierze :D

    Anhydra, Ola31 lubią tę wiadomość

  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mi daje nadzieję ale mam już bóle w krzyżu promieniujące na nogę co mogą oznaczać tylko jedno, no niestety znów nie tym razem:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 11:59

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Ola, ja zawsze w ciąży mam mega niskie ciśnienie i tętno - nawet moja endo mnie kiedyś z gabinetu puścić w ciąży nie chciała, bo mówiła, że przy takim to mogę zemdleć w drodze na parking. I w gabinecie czekałam aż mąż mnie odbierze :D

    To tak jak ja! Piona! ;)
    I dodam jeszcze że nie mam jakiś negatywnych objawów tego niskiego ciśnienia.

    Ola31, kark lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    To tak jak ja! Piona! ;)
    I dodam jeszcze że nie mam jakiś negatywnych objawów tego niskiego ciśnienia.
    Hehe robicie Dziewczyny coraz większą nadzieję;) muszę się ogarnąć:)

    Nakręciłam się, cycki czuję, robi mi się niedobrze, trzęsie mnie zimno i ten ogórek...palnij się kobieto w łeb - co ta psychika może;)

    Ale ładnie pierwsza strona wygląda:) chciałoby się zobaczyć przy swoim nicku serduszko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 12:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Ja to tylko tu zostawię ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8fbff33339ca.jpg

    hehe ;) a ile czekałaś z sikanie i piciem? 2h jak normalnie? bo ja dopiero sikałam ;)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Ola, ja zawsze w ciąży mam mega niskie ciśnienie i tętno - nawet moja endo mnie kiedyś z gabinetu puścić w ciąży nie chciała, bo mówiła, że przy takim to mogę zemdleć w drodze na parking. I w gabinecie czekałam aż mąż mnie odbierze :D
    Ja teź niskociśnieniowa ;)

    Ola31 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Skoro to jest zakup internetowy, to masz 14dni na zwrot. Nie musisz oddawać.
    Nie opłaca się, przesyłka prawie tyle co testy kosztuje. Zaraz jakąś chętna znajdę :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    hehe ;) a ile czekałaś z sikanie i piciem? 2h jak normalnie? bo ja dopiero sikałam ;)

    W ogóle nie czekalam- poszłam i siknęłam ;)

    kark, Sung lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_tur wrote:
    Nie opłaca się, przesyłka prawie tyle co testy kosztuje. Zaraz jakąś chętna znajdę :)
    może ja kupię bo i tak mam w planach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sikać dziewczyny i od razu przy teście piszcie ile macie dpo, żebyśmy potem świruski mogły się nakręcać XD

    Arashe lubi tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola31 wrote:
    może ja kupię bo i tak mam w planach?
    Jak jest ktoś z Wrocławia to chętnie oddam za darmo, mogę je zawirusowac ciążowo :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytałam na innym wątku, że Butterfly jest już po laparoskopii. Ciąża pozamaciczna. Człowiek się pierdołami przejmuje a inni mają naprawdę duże problemy.

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola31 wrote:
    Dziewczyny czytałam na innym wątku, że Butterfly jest już po laparoskopii. Ciąża pozamaciczna. Człowiek się pierdołami przejmuje a inni mają naprawdę duże problemy.

    Kurcze. ..a wiadomo czy udało się zachować jajowod?

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze ustalimy ogólna zasadę ze szczęśliwie zaciazone oddają swoje zapasy testow innym staraczkom? Kto chce oddac? Ja, ja - 7 testow owu i wszystkie ktore mi zostaną z 7 ciazowych! Obym tylko szczęśliwie zaszła to jak zobacze serduszko to oddaje:)

    smeg lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde! Biedna buttelfly, cos ostatnio strasznie duzo CB i CP. Trzymam za nia kciuki, bo to chyba jedna z gorszych ciążowych 'opcji':(

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Kurcze. ..a wiadomo czy udało się zachować jajowod?

    pisała, że jajowód mieli usunąć ale jak było to nie wiem, w dodatku po drugiej stronie gdzie jajowód ma zachowany nie ma jajnika i powiedzieli jej, że jedyna opcja to in vitro:(
    miała mieć laparoskopię jutro a zrobili dziś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 13:00

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola31 wrote:
    pisała, że jajowód mieli usunąć ale jak było to nie wiem, w dodatku po drugiej stronie gdzie jajowód ma zachowany nie ma jajnika i powiedzieli jej, że jedyna opcja to in vitro:(
    miała mieć laparoskopię jutro a zrobili dziś

    Podobno przeciwlegly jajowod potrafi wyłapać komórkę jajową w takich sytuacjach... eh wiadomo- usuniecie jajowodu dla kobiety to zazwyczaj naj gorszy scenariusz....ale bywa i tak, że taki pozostawiony jajowód ma sporo zrostów i wbrew pozorom zostawienie go nie jest najlepszym wyjsciem- bo sytuacja z pozamaciczna się powtarza...
    Bądź co bądź najgroźniejszym powikłania cp nie jest utrata ciąży ale potencjalne zagrożenie życia kobiety...

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    To moze ustalimy ogólna zasadę ze szczęśliwie zaciazone oddają swoje zapasy testow innym staraczkom? Kto chce oddac? Ja, ja - 7 testow owu i wszystkie ktore mi zostaną z 7 ciazowych! Obym tylko szczęśliwie zaszła to jak zobacze serduszko to oddaje:)
    Też oddam jak się uda;)
    Póki co non stop czuje podbrzusze i lewy jajnik:(

    Biedna Butterfly ...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Podobno przeciwlegly jajowod potrafi wyłapać komórkę jajową w takich sytuacjach... eh wiadomo- usuniecie jajowodu dla kobiety to zazwyczaj naj gorszy scenariusz....ale bywa i tak, że taki pozostawiony jajowód ma sporo zrostów i wbrew pozorom zostawienie go nie jest najlepszym wyjsciem- bo sytuacja z pozamaciczna się powtarza...
    Bądź co bądź najgroźniejszym powikłania cp nie jest utrata ciąży ale potencjalne zagrożenie życia kobiety...

    Mam znajomą, którą ledwo odratowali po cp, usunięty jajowód a później dwójkę dzieci poczętych naturalnie

    Anhydra lubi tę wiadomość

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola- jeśli chcesz te testy to mogę Ci wysłać, zapłacisz sobie tylko za przesyłkę :)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ