X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 31 października 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, wynik dzisiaj po południu.

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlugo nie musialam czekac na papierze delikatny roz Przedszkolanko usun mnie z 1.11 od jutra zaczynam ziolka pic ale dlatego ze chce po prostu je wykorzystac.
    Moj psinka dzisiaj ma zabieg chyba bardziej mnie to stresuje :(

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 31 października 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaa88 wrote:
    Dlugo nie musialam czekac na papierze delikatny roz Przedszkolanko usun mnie z 1.11 od jutra zaczynam ziolka pic ale dlatego ze chce po prostu je wykorzystac.
    Moj psinka dzisiaj ma zabieg chyba bardziej mnie to stresuje :(
    Mika zatem kciuki za psinkę :) . Kurcze zazdroszczę-tak bardzo chciałabym mieć psa.
    Dziewczyny zwieramy szyki i wzniecamy nowa zieloną falę w listopadzie/grudniu!

    Mają co do testy to coś tam przebija ale ja widzę bardziej szara kreskę niż różową. Niemniej jednak życzę aby to było to :)

    Agusia a ten dzisiejszy wklejony test to z dzisiejszego sikańca? Bo kreska jak talala...na bete 6,5 mi to nie wyglada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 13:06

    Izaw lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Mika zatem kciuki za psinkę :) . Kurcze zazdroszczę-tak bardzo chciałabym mieć psa.
    Dziewczyny zwieramy szyki i wzniecamy nowa zieloną falę w listopadzie/grudniu!
    Mają co do testy to coś tam przebija ale ja widzę bardziej szara kreskę niż różową. Niemniej jednak życzę aby to było to :)
    Agusta a ten dzisiejszy wklejony test to z dzisiejszego sikańca? Bo kreska jak talala...na bete 6,5 mi to nie wyglada
    Ja sobie nie wyobrazam byc bez psa mimo iz przezywam to zawsze kolo mnie przez 16 lat i nie jedno przezylam a psinka taki kochany kundelek

    Mierzycie w tym cyklu tenperature czy odpuszczacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 13:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:00

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:00

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 31 października 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ej jest wykres za free na nowym? ooo to mzoe tez machnę :-)
    tez tak raz zrobilam :P

    W ogole nie doczytalam, ze sie abo automatycznie wydluza o.O Ale ok kasa idzie z konta meza :D :D :D

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 31 października 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze juz wiekszosc przeniosla sie na listopadowki. No ja tez do was dolaczam dzis dzien owulacji. Wczoraj bylam u lekarza twierdzi ze wszystkie badania hormonalne ladne zlecila mi ponownie badanie pelne krwi I progesteronu w 21 dniu cyklu. tak ze jesli umnie bedzie ok to moja polowke chce przetestowac.

    przedszkolanka:), xgirl, Nona, smeg, Lady_Dior lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 31 października 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj dostalam miesiac gratis i mam do lutego ;p

    Mika buuu :(
    Kciuki za zabieg!
    Ja mierze normalnie .

    Nona wlasnie zapomnialam o estradiolu! Proga w 7dpo bo nie nastawiam sie na ten cykl (chyba ze da dupka 30tego) a tak to na stymulacje bede miec wynik.
    Prolaktyne mialam 5.6 wiec chyba w miesiac nie skoczya sporo co?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 31 października 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. :)
    Podczytywalam Was i kibicowalam w październiku. Postanowiłam się nieśmiało zapisać do Was. Trochę o mnie: urodziłam coreczke w lutym tego roku w 34tc+3d jednak nasze szczęście trwało krótko. Nasza córeczka urodziła się chora i zmarła po 5dniach. To był 1cs i odrazu wszystko się ułożyło. A teraz zaczęłam 7cs. Owu przeważnie miałam miedzy 12a17dc a tu od zeszłego cyklu owu pojawiła się w 20dc. Teraz jestem w 16dc i testy owu nadal negatywne. Chcialam odpocząć trochę w tym cyklu i niemierze temp. :) ale chciałam się przywitać i niebyc już taka niewidzialna :) kibicuje wszystkim z całych sil♥️♥️ Też się właśnie zaczęłam zastanawiać czy nie robić badań hormonalnych z krwi. W sierpniu miałam wizytę u gina i miałam potwierdzona owulacje :) Także narazie tyle o mnie :) Będę zaglądać do Was napewno i się udzielać

    kalcia64, Martek&M, Beti82, smeg, speakyourmind93 lubią tę wiadomość

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 31 października 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza witaj ;)
    Nie mam słow by napisać co Was spotkało,strasznie mi przykro..ale szczęście wróci ze zdwojoną siła na pewno i tego Wam zycze <3
    Czy mogę zapytac o coś? Czy wiedzieliście,że córeczka jest chora? Czy dopiero po porodzie? Oczywiście jak nie chcesz odpowiadać to pomiń moje wścibstwo..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Hej dziewczyny. :)
    Podczytywalam Was i kibicowalam w październiku. Postanowiłam się nieśmiało zapisać do Was. Trochę o mnie: urodziłam coreczke w lutym tego roku w 34tc+3d jednak nasze szczęście trwało krótko. Nasza córeczka urodziła się chora i zmarła po 5dniach. To był 1cs i odrazu wszystko się ułożyło. A teraz zaczęłam 7cs. Owu przeważnie miałam miedzy 12a17dc a tu od zeszłego cyklu owu pojawiła się w 20dc. Teraz jestem w 16dc i testy owu nadal negatywne. Chcialam odpocząć trochę w tym cyklu i niemierze temp. :) ale chciałam się przywitać i niebyc już taka niewidzialna :) kibicuje wszystkim z całych sil♥️♥️ Też się właśnie zaczęłam zastanawiać czy nie robić badań hormonalnych z krwi. W sierpniu miałam wizytę u gina i miałam potwierdzona owulacje :) Także narazie tyle o mnie :) Będę zaglądać do Was napewno i się udzielać
    Kamsza strasznie mi przykro co przeszlas:( bede sie za Ciebie rowniez modlic trzymam kciuki. Napewno warto zrobic sobie hormony.

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 31 października 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko. Mieszkamy w Holandii a tutaj prowadzenie ciąży wygląda trochę inaczej. Ale USG polowkowe prawidłowe nawet zrobiłam testy genetyczne aby wykluczyć jakieś choroby choć u nas nic nie było. Wszystko wyglądało przepięknie wyniki wszystko w normie aż do momentu kiedy na świat przyszła nasza Księżniczka. Przed porodem radość że zaraz ujrzymy nasze szczęście, a później radość z każdego kejnego dnia i walki naszej córeczki jak i ból i niepewność. :( Niewiem czy coś może być z nami nie tak ze teraz niemoge zajść w ciążę jak za pierwszym razem udało się odrazu. Teraz został smutek i to oczekiwanie kiedy...

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Przedszkolanko. Mieszkamy w Holandii a tutaj prowadzenie ciąży wygląda trochę inaczej. Ale USG polowkowe prawidłowe nawet zrobiłam testy genetyczne aby wykluczyć jakieś choroby choć u nas nic nie było. Wszystko wyglądało przepięknie wyniki wszystko w normie aż do momentu kiedy na świat przyszła nasza Księżniczka. Przed porodem radość że zaraz ujrzymy nasze szczęście, a później radość z każdego kejnego dnia i walki naszej córeczki jak i ból i niepewność. :( Niewiem czy coś może być z nami nie tak ze teraz niemoge zajść w ciążę jak za pierwszym razem udało się odrazu. Teraz został smutek i to oczekiwanie kiedy...
    Nie mozesz zajsc a ile juz sie staracie od tego czasu? Moze warto zobaczyc czy jajowody sa drozne?

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 31 października 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, oby ten cykl się skrócił tak, abyście jak najszybciej mogli się starać!

    Kamsza, nie ma odpowiednich słów... Ściskam mocno i życzę szczęśliwych starań.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 31 października 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza to faktycznie jest jeszcze gorsze..tak nagle sie dowiedzieć i zamiast szczęścia to strach i niepewnosc..
    Ale uda Wam sie,zobaczysz :) na pewno bym zrobiła badania,bo moze tylko jakis drobiazg jest lekko odchylony a mieć wplyw. Pamietaj tez,ze po porodzie jestes niedlugi czas a i tu moze jeszcze organizm szalec.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 31 października 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika88 teraz zaczął się u Nas 7cs...
    Przedszkolanka może rzeczywiście masz rację. Poczytałem trochę o tych badaniach i się wybiorę do Polski żeby zrobić :) Mam nadzieję że wszystko będzie ok :)

    Dziękuję dziewczyny za piękne słowa. Niejest łatwo, ale też wierzę że jak się udało raz i doświadczyłam choć trochę bycia mama to jest szansa na kolejne szczęście :)

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 31 października 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta ujemna...:(

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    U mnie beta ujemna...:(
    :( szkoda walczymy dalej

  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 31 października 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    U mnie beta ujemna...:(
    Tule mocno♥️ walczymy

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ