X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaa, u ciebie jest jeszcze wcześnie, może jeszcze nie zaczęła się produkować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    U mnie beta ujemna...:(

    tzn ile?
    tęczova wrote:
    Powiem Ci, że kupiłam to w przypływie emocji :P i jak przyszło to smarowałam z 10 dni ale mniejsze porcje bo się bałam. W poniedziałek wypytam o to lekarza, bo u mnie zawsze słabo z progiem. Smaruje się tym wewnętrzną stronę ramion i ud. Z tego co pamiętam to chyba kiedyś Sung pisała, że smaruje się progesteronem co mnie zaintrygowało. Sung, może to podczytujesz i będziesz w stanie coś więcej powiedzieć? :)

    a tak, smarowałam. I estradiolem na początku też. Moim zdaniem to główna przyczyna pojawienia się owu u mnie i ciąż. Teraz jestem trzeci cykl bez, bo w pierwszym cyklu bez prog był 23. Chcę zbadać jak sobie organizm radzi bez wspomagania.
    Nona wrote:
    Sung daj znać jak przeczytasz to usunę ten komentarz bo głupio pisać takie rzeczy :)

    który?... nie widziałam żadnej odpowiedzi.
    chcesz, żebym usunęła ten z cytatem?
    przedszkolanka:) wrote:
    Sung co tam u Ciebie?

    Czekam na owu, ale bez nadziei żadnej. I zaraz będę chora, co mi zaburzy ocenę czy miałam owu czy nie, co mnie wkurza, bo chciałam zbadać proga....

  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 31 października 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 11:48

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 31 października 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten test ktory wstawiłam byl robiony Ok 40 minut przed beta, ktora wyszla 6,5. Pogodziłam sie juz z tym ze to biochemiczna, tylko ta kreska nie daje mi spokoju. Zawsze myslalam ze jak taka wychodzi to juz z 40-60 powinno byc:
    3xpqspwevye0_t.jpg
    Gin mowil ze gdybym nie dostala miesiączki do poniedzialku to mam betę powtórzyć bo nie takie dziwne rzeczy juz widzial. Myslalam ze taka mala beta wyzeruje sue w max 1 dzien i juz dzis okres przyjdzie, ale ani widu ani słychu, a objawy nie ustępują.

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 31 października 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno pytanie, z jakiej apteki zamawiajcie internetowo testy owu i ciążowe. W tym miesiacu chce kupic wczesniej caly zestaw zeby potem nie przepłacać stacjonarnie. Jaki test oprocz rossmanowego polecacie? O czułości 10.

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Ten test ktory wstawiłam byl robiony Ok 40 minut przed beta, ktora wyszla 6,5. Pogodziłam sie juz z tym ze to biochemiczna, tylko ta kreska nie daje mi spokoju. Zawsze myslalam ze jak taka wychodzi to juz z 40-60 powinno byc:
    3xpqspwevye0_t.jpg
    Gin mowil ze gdybym nie dostala miesiączki do poniedzialku to mam betę powtórzyć bo nie takie dziwne rzeczy juz widzial. Myslalam ze taka mala beta wyzeruje sue w max 1 dzien i juz dzis okres przyjdzie, ale ani widu ani słychu, a objawy nie ustępują.
    Agusia w takim razie moze nic straconego. Zycze powodzenia i cierpliwosci ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:00

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:00

    Sung lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 31 października 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Ten test ktory wstawiłam byl robiony Ok 40 minut przed beta, ktora wyszla 6,5. Pogodziłam sie juz z tym ze to biochemiczna, tylko ta kreska nie daje mi spokoju. Zawsze myslalam ze jak taka wychodzi to juz z 40-60 powinno byc:
    3xpqspwevye0_t.jpg
    Gin mowil ze gdybym nie dostala miesiączki do poniedzialku to mam betę powtórzyć bo nie takie dziwne rzeczy juz widzial. Myslalam ze taka mala beta wyzeruje sue w max 1 dzien i juz dzis okres przyjdzie, ale ani widu ani słychu, a objawy nie ustępują.
    Moja beta dzis 4.2. A do okresu jeszcze ok 2 dni. Mozliwe ze mamy ta sama sytuacje.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 31 października 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Jeszcze jedno pytanie, z jakiej apteki zamawiajcie internetowo testy owu i ciążowe. W tym miesiacu chce kupic wczesniej caly zestaw zeby potem nie przepłacać stacjonarnie. Jaki test oprocz rossmanowego polecacie? O czułości 10.
    Ja mialam teraz z apteki doz. Czulosc 10.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 31 października 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po oględzinach kurnika. Jestem podekscytowana bo są aż 3 pecherzyki wzrastajace ale z drugiej strony przeszło mi przez myśl, że ewentualne trojaczki to byłby dla mnie kosmos... :D
    Póki co nie chcę zapeszyć i modlę się, aby do końca wytrwałości chociaż 1 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 16:24

    mikaa88, kark, Izaw, przedszkolanka:), Sung lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra elegancko :) Czyli masz cykl z clo? Oby się udało, u mnie 1 cykl z clo i od razu się udało z synkiem :)

    Anhydra lubi tę wiadomość

  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 31 października 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Moja beta dzis 4.2. A do okresu jeszcze ok 2 dni. Mozliwe ze mamy ta sama sytuacje.
    Wiem, czytałam na październiku jeszcze Twoje wpisy dzis...
    Mam nadzieje ze u Ciebie sie nie skonczy jak u mnie, ja powtarzałam jeszcze testy 3 razy, kreska niby ciemniala, ale beta z 5,7 po dwoch dniach byla 6,5, odstawiłam duphaston i czekam na okres. Dawaj znac jak u Ciebie, trzymam kciuki!

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 31 października 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Anhydra elegancko :) Czyli masz cykl z clo? Oby się udało, u mnie 1 cykl z clo i od razu się udało z synkiem :)
    Tak, to mój pierszy cykl ze stymulacja. Może dwie poprzednie ciążę były "naturalis"- właściwie zaszłam w nie od razu (pierwsza to nawet była lekka wpadka ;) ). Niestety mam problem z utrzymaniem ciąż :( . Dodatkowo od czasu 2 poronienia (czyli od maja) coś mi się pochrzanilo i ani razu nie miałam cyklu z owulacją, dlatego zdecydowałam się na stymulację Clo.

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 31 października 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki nie ma @, to trzeba w głębi serduszka wierzyć. Ja co prawda nie mam nadal @, do tej pory były jak w zegarku, co 27 dni. W poprzednim cyklu 3 dni spóźnienia (beta była w dzień @ 1,8 czy 1,6, już nie pamiętam). Teraz znowu spóźnienie, ale akurat w cuda u mnie nie wierzę. Już swoje "wysikałam" :)
    W związku z objawami, ten cykl cały czas coś czułam. Całe podbrzusze jak jechałam autobusem po kostce brukowej, i piersi bolały po owulacji i inne chocki-klocki. Ale jak już się oswoiłam z tym, że nic nie wyszło, to objawy przeszły. Autosugestia u mnie i doszukiwanie się.
    Od wczoraj piję inofem, skład ten sam co inofolik pani w aptece rzekła. Jeszcze nie robię badań krwi. Teraz monitoring, jak okaże się bezowulacyjny, to wtedy w grudniu badania. Tak też sobie założyłam, że 6 miesięcy bez nadmiernego doszukiwania się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 16:39

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 31 października 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Dopóki nie ma @, to trzeba w głębi serduszka wierzyć. Ja co prawda nie mam nadal @, do tej pory były jak w zegarku, co 27 dni. W poprzednim cyklu 3 dni spóźnienia (beta była w dzień @ 1,8 czy 1,6, już nie pamiętam). Teraz znowu spóźnienie, ale akurat w cuda u mnie nie wierzę. Już swoje "wysikałam" :)
    W związku z objawami, ten cykl cały czas coś czułam. Całe podbrzusze jak jechałam autobusem po kostce brukowej, i piersi bolały po owulacji i inne chocki-klocki. Ale jak już się oswoiłam z tym, że nic nie wyszło, to objawy przeszły. Autosugestia u mnie i doszukiwanie się.
    Od wczoraj piję inofem, skład ten sam co inofolik pani w aptece rzekła. Jeszcze nie robię badań krwi. Teraz monitoring, jak okaże się bezowulacyjny, to wtedy w grudniu badania. Tak też sobie założyłam, że 6 miesięcy bez nadmiernego doszukiwania się.

    Lami to chyba dobry plan. Każda z nas bardzo boleśnie znosi rozczarowania na koniec cyklu. Niemniej jednak czasami dobrze trochę zwolnić głowę od tych starań i przypomnieć sobie, że są jeszcze inne aspekty życia codziennego. Mi bardzo dużo daje praca, którą naprawdę lubię :)

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 31 października 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś czytałam artykuł że testy z moczu wykrywają HCG alfa i beta, a badanie z krwi tylko beta, dlatego poziomy mogą się różnic. Chociaż na ulotkach od testów piszą, że testują beta HCG :/ u mnie w pierwszej ciąży wyszedł bladzioch na teście o czułości 25, a beta z krwi 20.
    Może być też tak, że przy ciąży biochemicznej beta w krwi zdążyła już spaść, a mocz wolniej reaguje na zmiany i jeszcze się utrzymał poprzedni poziom.

    U mnie dziś 14 dc, wczoraj mega kłuł mnie lewy jajnik i dziś też trochę ćmi. Wzięliśmy się wczoraj do roboty, ale w niektórych pozycjach czułam jakby mnie mąż łomotal po tym jajniku XD ale śluzu brak, więc nie wiem czy to owu. Poprzednio miałam bliżej 20 dc. Temperatura lekko wzrosła, ale jestem przeziębiona i to pewnie trochę zaburza wykres.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2018, 17:01

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowilam juz nie mierzyc temperatury w tym cyklu chyba mi to nic nie daje dodatkowo nakreca powoduje u mnie dolki mialam juz ten cykl odpuscic ale czlowiek sie uzaleznia od takich rzeczy i jak juz zacznie ciezko przerwac... a tu wielka nadzieja i co miesiac to samo. Pomysle w tym miesiacu o innych rzeczach m.in o swietach w grudniu porzadkach czy sporcie ;)

    Piesek sie wybudzil niestety jest bardzo w kiepskim stanie po znieczuleniu.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 31 października 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobie Was jak będe usypiac Pole,teraz pisze poki pamietam- Nona jeszcze po owu nie jadac na zimno z lodowki,lepiej cieple posilki i póltłusty np.twarog ,mleko na owu ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 31 października 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa :(

    Nona no przy staraniach z Pola mialam 24 dlatego ta mnie zaskoczyla ;)

    Sung a ten krem ma jakies skutki uboczne?
    Co do owu to my oboje w dniach płodnych zasmarkani bylismy..

    Anhydra moja Pola właśnie ze stumulacji ;)

    Anhydra lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ