X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 listopada 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam nauczkę i serio w żadne objaw nie uwierzę. To co miałam teraz było tak typowe i nic. Czekam juź tylko na stymulacje.

    Edit: doczytałam,ze pokrzywa podnosi naturalnie progesteron.
    A te nocne pocenie to hormony i tez moga swiadczyc ze niski progesteron a przewaga estrogenu jest-jakos tak :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2018, 22:30

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 1 listopada 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh przykro mi z powodu wszystkich @ dziewczyny, oby to już ostatni raz na długi czas, i nowy cykl niech będzie szczęśliwy!

    Ja musiałam chwilę odsapnąć bo jakiegoś doła złapałam w związku ze staraniami, po stymulacji miałam 2 pęcherzyki, zdecydowaliśmy się na inseminację, ale była inna lekarka i naruszyła szyjkę, przez co już obfite krwawienie miałam jeszcze na fotelu, dziś 3 dni po jeszcze plamię, i pękł tylko jeden pęcherzyk, jakoś już na straty spisuję ten cykl, ale co ma być to będzie.

    Przedszkolanka dzięki za info o pokrzywie :)

    Niezapominajka może akurat jak się wyluzowałaś to będzie niespodzianka :)

    PS. Anhydra ja byłam stymulowana lametta, ale też znacznie mocniej odczuwam jajniki, myślałam przes te bóle że owulacja już była w sobotę, ale nie, była w poniedziałek/wtorek także się nie martw, pewnie masz jeszcze czas :)

    przedszkolanka:), Anhydra lubią tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 1 listopada 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw wrote:
    Ahh przykro mi z powodu wszystkich @ dziewczyny, oby to już ostatni raz na długi czas, i nowy cykl niech będzie szczęśliwy!

    Ja musiałam chwilę odsapnąć bo jakiegoś doła złapałam w związku ze staraniami, po stymulacji miałam 2 pęcherzyki, zdecydowaliśmy się na inseminację, ale była inna lekarka i naruszyła szyjkę, przez co już obfite krwawienie miałam jeszcze na fotelu, dziś 3 dni po jeszcze plamię, i pękł tylko jeden pęcherzyk, jakoś już na straty spisuję ten cykl, ale co ma być to będzie.

    Przedszkolanka dzięki za info o pokrzywie :)

    Niezapominajka może akurat jak się wyluzowałaś to będzie niespodzianka :)

    PS. Anhydra ja byłam stymulowana lametta, ale też znacznie mocniej odczuwam jajniki, myślałam przes te bóle że owulacja już była w sobotę, ale nie, była w poniedziałek/wtorek także się nie martw, pewnie masz jeszcze czas :)

    Iza a dostałaś coś na pęknięcie? Czy naturalnie?

    Izaw lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    a ja przy cb bardzo się pociłam w nocy a teraz mam mega @ i znowu to samo..myślicie,że coś może być nie tak czy to hormony?

    Hormony... ja tak miałam 8 lat... po drugim dziecku się zaczęło. Doszło do 2 tygodni, tydzień przed i tydzień po okresie. Zniknęły dopiero parę miesięcy temu na dobre. Powoli było ich coraz mniej... ale nie doszłam który konkretnie hormon to robi i dlaczego...

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 2 listopada 2018, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Iza a dostałaś coś na pęknięcie? Czy naturalnie?

    Tak, miałam ovitrelle i mimo to tylko jeden pękł, ja miałam zawsze swoje owulacje i same też zawsze pękały, moja ginekolog chciała żeby były 2 pęcherzyki by zwiększyć szanse, ale jednak mój organizm wie lepiej :P żeby tylko się wchłonął teraz

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie sorki ze tak wczesnie pisze ale do oracy sie szykuje a u mnie taka sytuacja ze po stymulacji i tak byly 2 pecherzyki ale dominujacy oczywiscie z nie droznej strony stymulacja tylko przyspieszyla ich wzrost a nie ilosc u mnie bez problemu pekaja
    Ale moze te objawy Wasze moze jednak vos tsm sie zadzialo no bo jak to inaczej wytlumaczyc ja mialam tylko ciagniecia w jajnikach ale ponoc to soe zdarza po owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 04:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj jak kulałam kluski to miałam takie szarpanie na okres plus pleców, że po kubeczek leciałam. A potem cały czas mokro, ale @ narazie nie ma. I dobrze, niech się ta fl wydłuża ;) Już mi się śluz z kremowego wodnisto-rozciągliwy robi i szyjka poszła do góry (ja mam na ciążę nisko, a na okres wysoko, a czemu to nie wiem, inaczej niż wszyscy tutaj :D), także dziś nawet testu nie robiłam.

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 2 listopada 2018, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszecie dziewczyny, ze za kazdym rqzem jak przyjdzie @ to sie odechciewa staran. Tez tak mam :/ jestem w 11cs o drugie dziecko. Pierwsze to byl zloty strzal. Bylam u gina od nieplodnosci-moje i meza wyniki w normie a ciazy nie ma. Gdyby to byl moze 6czy7cs to jeszcze bym zyla nadzieją,ze to krotko. Ale u mnie juz 11 :( zbieram kase na sono hsg. Czekam do 8.11 na @ (przyjdzie przyjdzie choc codziennie sni mi sie,ze w ciazy jestem a staram sie o tym nie myslec w ogole..)

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 listopada 2018, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)
    Już dzisiaj 2 listopad,kto zaczyna zieloności? ;)

    Nona, Anhydra lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:34

    kark lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam czy mojemu nie podac kwasu foliowego i wit. C. Bierze tam.swoje jakies (magnez,koenzym i musze zerknąc co jeszcze).

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Nona rozwalasz mnie :D

    Przedszkolanka ja swojemu dawalam kwas foliowy i wit D. Z kilku zrodel dowiedzialam sie, ze to wazne. Bardzo dlugo myslalam, ze np taki kwas foliowy tylko kobieta musi brac a tu zonk.

    Nona, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie biorę, obiecałam mężowi, że teraz będzie bez leków, badań, lekarzy, wydawania kasy itd. No i mam ograniczony limit czasowy, bo za niedługo kończy mi się wychowawczy... :P Także nie mówcie mu, że kupiłam testy owu, bo mnie dziad zabije ;)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn wszyscy pijemy tran z witaminkami od roku plus ja mam oczywiście kwas i euthyrox :)

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam dzisiaj nowy cykl. Spóźnienie 3 dni. Jest plan, jego się trzymam :)

    przedszkolanka:), Anhydra lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też muszę znowu swojego zmotywować do supli innych niż te które łyka bo trenuje, chociaż te też mają niezły skład, ale muszę mu je przejrzeć i ewentualnie przypilnować go jak będzie zamawiał nowe. Mam ostatnio takie myśli, że to może jednak u niego coś jest nie tak, bo cholercia, ostatnie kilka miesięcy to ja miałam swoje owulacje plus jedna stymulowana i nic to nie dało, więc albo mam jakieś zrosty i niedrożne jajowody albo żołnierze są słabej jakości. Wiem że to może być jednocześnie milion innych powodów, ale chciałabym na początku wyeliminować te podstawowe rzeczy i ewentualnie wtedy szukać głębiej.
    Do takich przemyśleń popchnęła mnie biel na teście. Jestem teoretycznie 10 dpo, ale nie mierzyłam temperatury, nie byłam na monitoringu, więc nie wiem czy w ogóle ta owu była, bo jeden dzień śluzu płodnego to raczej słaby wyznacznik owulacji. Prawda jest też taka, że ja nigdy tym śluzem płodnym nie szastałam, na początku starań brałam wiesiołek ale nie szczególnie zauważyłam różnicę. Więc jeszcze broni nie składam, ale jakoś ostatnie kilka dni mam takie przeczucie że nic z tego. No nic, trudno, to dopiero 10 cs, jeszcze nie ma powodu do świrowania, jeśli do lutego przyszłego roku nic się nie pojawi to wracam do monitoringów i stymulacji a starego ciągnę na badanko ;)

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pap, u nas było podobnie. 1 ciąża 1 cykl. 2 ciąża od marca latałam po lekarzach, od lipca starania pełna parą, z masą leków, tabletek, monotoringiem itd, a dopiero na Sylwestra zobaczyłam II kreski. Najgorsze jest podejście lekarza - ma pani już jedno to drugie też się uda. A pewnie jakbym nie zmieniła gina i nie wymogła wręcz clo to by mi jeszcze zeszło.
    Zresztą znajoma miała syna, strali się potem 3 lata i dopiero z in vitro mają kolejnego. A przecież skoro raz poszło to powinno bez problemu się udać :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziwi fakt ze okres mialam tym razem
    Bez bolesny nie wzielam ani jednej tabletki i zastanawiam sie jak to mozliwe przeciez zawsze zwijam sie z bolu pierwszego dnia oblewaja mnie poty i dostaje takich skurczy ze nie umiem sie ruszyc. Bralam w tym cyklu progesteron i w sumie przed okresem nie mialam takiego pragnienia na slone wiec albo to zasluga tego progesteronu albo diety...
    Niestety ja jestem przykladem ze suplementy w cale nie pomagaja szybciej zajsc w ciaze i zastanawiam sie czy moze nie przefobrzylam z nimi od poczatku wiec teraz uwazam ze im mniej tym lepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 08:14

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 listopada 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tran i wit. D bierze jeszcze. Ale już mnie od rana wkurzyl.

    Ja w labo i raptem 28 osób przede mną :p

    Nona, kark lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • ajsza123 Ekspertka
    Postów: 127 111

    Wysłany: 2 listopada 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oprócz witamin z kwasem foliowym - taki suplement dla kobiet planujących zajść w ciążę nic więcej nie biorę.
    A co polecacie w czasie owulacji i tuż po? Są jakieś specyfiki które mogą się przyczynić do zobaczenia magicznych dwóch kresek?

    1912 beta- 22-11-2018
    337 beta- 19-11-2018
    128 beta 17-11-2018

    12 CS
    styczeń 2018 CP :(
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ