X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Mikka to dobrze rozumiem starasz się o 3 dziecko ??
    RudaAnna o pierwsze 2 ciaze utracone niestety

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie palę,nie piję,ćwiczę,zdrowo się odzyeiam a zajsc nie mogę a patologia na wsi ma po 5 dzieciakow rok po roku.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna a co do papierosow ja nie pale i noe pochwalam maz rzucil palenie ale moja kolezanka uslyszala od lekarzy ze nie bedzie mogla miec dzieci i powiedziala ze jak nie no to palila jak smok pila i co sie olazalo ze wpadla wiem ze to mega noe sprawiedliwe ale chyba trzeba odpuscic tak jak inni radza choc na mniebto tez dziala jak na plachte na byka jak ktos tak mowi ale moze maja racje i chyba jest lepsze niz te wspomagacze cale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2018, 18:16

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1486 956

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostałam @, boli mnie brzuch, plecy. Załamałam się. Nie jest nam dane mieć dziecko.

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    23.04.24 betahcg 2,23 mIU/ml prog 0,26 ng/ml
    💔


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj.. mika przykro mi :( ale przynaj wiesz ze się udaje zajść to tez już jakaś jest dobra wiadomość .
    Przedszkolanka masz racje ! To mnie najbardziej wkurza ze takie maja dzieci .. ale są w ciąży i pała mam koleżankę co będzie rodzic na dniach i dalej pali będąc w szpitalu .. wrr gdzie ta sprawiedliwość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Anna u nas na porodówce to norma :/
    Koktajlowa przykro mi..to zaczynamy cykl razem ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Oj.. mika przykro mi :( ale przynaj wiesz ze się udaje zajść to tez już jakaś jest dobra wiadomość .
    Przedszkolanka masz racje ! To mnie najbardziej wkurza ze takie maja dzieci .. ale są w ciąży i pała mam koleżankę co będzie rodzic na dniach i dalej pali będąc w szpitalu .. wrr gdzie ta sprawiedliwość
    No teraz mam problem.z zajsciem od ciazy pozamacicznej wiec nie wiem czy ta poprzednia tez nie bhla z tej strony a lewa nie funkcjonuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:34

    koktajlowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:34

    Sung lubi tę wiadomość

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 1 listopada 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, odplakalam wczoraj i dzisiaj już jest Ok;)
    Przedszkolanko pytałaś ile ma moja córcia - trzy latka od wczoraj;)
    Któraś z was pytała jaki konkretnie wynik bety- <1.
    Mam pytanie, kupiłam test owulacyjny clearblue, wykorzystałam wszystkie paseczki, jednak mając to plastikowe coś, do czego wkłada się te testy i pokazuje się kółko, albo buźka, to jest opcja dokupić tylko same te paseczki do testowania, czy znów trzeba kupować cały sprzęt? Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi.

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 listopada 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa chyba każda tak ma,popłakac i dzialamy dalej ;)
    To nasze córy równolatki;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 listopada 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A ja nie palę,nie piję,ćwiczę,zdrowo się odzyeiam a zajsc nie mogę a patologia na wsi ma po 5 dzieciakow rok po roku.

    Nadmienię tylko, że u nas na wsi jedna rodzina ma 10 dzieci (wyjątkowo nie jest to patologiczna rodzina), a druga 13. Tu już ciut gorzej, bym powiedziała. Przy czym matka nie ma jeszcze 40stki :D

  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 1 listopada 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie po tym Clo tak od 2 dni bolą jajniki, że momentami mam wrażenie, że coś tam się wykluwa pomimo, że do pęknięcia mam jeszcze podobno trochę czasu /:

    Ja też z tych niepalących, chociaż w przeszłości zdarzało mi się popalać. Z perspektywy uważam, że całe szczęście że rzuciłam je dawno temu, bo przy tych moich dwóch stratach, znając siebie, pewnie bym się zadręczała, że to może przez fajki. A tak mam świadomość że nic więcej w tamtych sytuacjach nie mogłam zrobić.
    Z kolei moje palące koleżanki każdorazowo rzucały momentalnie od pozytywnego testu. Oczywiście mają zdrowe dzieci :)

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 1 listopada 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jade do apteki po inofolic i suplementy do meza.
    I magne b6.

    Przedszkolanko i Agagusia dostalyscie @ po biochem w terminie czy czekalyscie kilka dni ? Ja sie juz nie umiem doczekac tej malpy. Bo teraz to taka strata czasu..

    Nona lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 1 listopada 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie szyjki. Jaka powinna być przed okresem? Wydaje mi się że nici z tego cyklu. Co prawda nie wiem który dpo i kiedy powinna przyjść @. Pewnie na dniach wszystko się wyjaśni:'(

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 listopada 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie inofolic będę zamawiać, jutro pokrzywę i magne b6 kupuję i jak będą to liście malin.
    Monia znam to,miałam identycznie,że strata czasu.. mi beta spadła w czwartek,w piątek miałam usg a w niedziele była @. Ogólnie cykl trwał jakieś 8-9 dni dłużej (ale ja miałam bete 35, 101 i spadek na 60).

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 1 listopada 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pokrzywa na co?

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie szyjki. Jaka powinna być przed okresem? Wydaje mi się że nici z tego cyklu. Co prawda nie wiem który dpo i kiedy powinna przyjść @. Pewnie na dniach wszystko się wyjaśni:'(
    Ja mam zawsze nisko przed okresem ale zeby sie nie nakrecac proponuje Ci nie sprawdzac;) powodzenia ;)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 1 listopada 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara moja byla bardzo wysoko a na wieczór przed mega opadła i była rozpulchniona.

    Majaa poczytaj na necie, ma mega dużo witamin ( C, B, kwas foliowy), poprawia płodność :) i odchudza! :D tylko działa moczopędnie.

    a ja przy cb bardzo się pociłam w nocy a teraz mam mega @ i znowu to samo..myślicie,że coś może być nie tak czy to hormony?

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 1 listopada 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic pozostaje czekać do 6. Mam tylko jeden test żeby nie kusiło wcześniej testować. Eh.. Jeszcze te objawy które dają nadzieję.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ