Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko to podaj ig! Ja znajdę Ciebie i Ty tak znajdziesz mnie ;)

    Dosłownie każdej, która chce mogę wysłać mój ig w priv, ale wiem, że forum mogą czytać osoby niezalogowane, a w mojej pracy są takie pleciuchy, że nie będę miała życia. I to jeszcze takie wieśniary, ktore tylko sensacji szukają. Nie chce się denerwować.

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza już Cię obserwuje piękne masz zdjęcia! I synuś przekochany,tylko do całowania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 10:19

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pociesze cie że noe tylko w twojej pracy,mam wrażenie że tylko czekają aby coś obgadać,każda mina każde zachowanie musi być skomentowane,ale tak to jest jak sie w domu nie ma większych problemów i chce sie człowiek dowartościować to niestety czuje potrzebe obgadywania i komentawania innych.ja to w sumie współczuje takim typom ludzkim że ich życie jest tak proste że zajmują sie innymi.

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam dylemat..od dobrych paru dni bolą jajniki,niby nie powinny boleć niby to sie tylko wydaje aale te bóle mam zawsze przed okresem i teraz są takie same,termin okresu był 3dni temu,test pozytyw już pare dni temu,temp prócz spadku w 6 dpo i w terminie domniemanej @ dalej na wysokim poziomie,no więc te bóle są okropne,mocne wczoraj aż nospe wzięłam,skurczy,napinania zero,tylko ból czy pulsowanie?jakby miały pęknąć?plamienia,koloru żadnego,zero,miała tak któraś z was? Napisałam też tu może coś ktoś?

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Przedszkolanko to podaj ig! Ja znajdę Ciebie i Ty tak znajdziesz mnie ;)

    Dosłownie każdej, która chce mogę wysłać mój ig w priv, ale wiem, że forum mogą czytać osoby niezalogowane, a w mojej pracy są takie pleciuchy, że nie będę miała życia. I to jeszcze takie wieśniary, ktore tylko sensacji szukają. Nie chce się denerwować.
    Jedziemy na wycieczkę,nadrobie Was pozniej i podesle siebie ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owu bladzioch,ale ciut ciemniejszy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 10:26

    Kamsza, Ola_454, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny albo mam zwidy albo widzę bladziocha u siebie.dzisiaj 9dpo możliwe to jest? Jest czuły 10miu/ml

    Iga66, Ola_454, speakyourmind93, Lami, XxMoniaXx, Izaw, Beti82, Arashe lubią tę wiadomość

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza dawaj zdjęcie, my tu jesteśmy spragnione pozytywnych testów:)

    Ola_454, Beti82 lubią tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Ola_454 Przyjaciółka
    Postów: 122 36

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj popatrzec na tescik :D

    3/10/2015 - poronienie w 6tyg
    10/12/2015 synek ♡
    Ponad 3l starań o 2 maluszka
  • Ola_454 Przyjaciółka
    Postów: 122 36

    Wysłany: 12 listopada 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 3dpo a juz mnie boli brzuch jakbym okresu miala dostac lada moment -.-

    3/10/2015 - poronienie w 6tyg
    10/12/2015 synek ♡
    Ponad 3l starań o 2 maluszka
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Nieee ja kręcone nie :) mam typ 2b, które rozczesuje i noszę jako delikatne fale. W za mocno skręconych nie czuje się dobrze.

    Jestem na ig jako meggshka :) niech stracę anonimowosc a co!

    U nas niezapominajka dużo podobieństw - wiek, ślub w tym roku , starania od podobnego czasu, brak prostych włosów :)

    To i ja się dołączę do komplementów, piękna dziewczyna i cudownego masz kota i psiaka! :)

    Najmłodsza Twoje zdjęcia również mnie urzekły, uroczy maluch :)

    27 lat
    9cs
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, moze to dobry znak:)
    przedszkolanko, a nie masz czasem przed owu spadku temki? U mnie w tym cyklu tak nie bylo ale np w poprzednim juz tak, wiec kto wie:)
    Kamasza, wstawiaj zdjecie, chetnie popatrzymy:)

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/683a9b6c0f34e.jpg.html

    nick nieaktualny, Niezapominajka2, Lami, Arashe lubią tę wiadomość

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy coś będzie widać

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • Ola_454 Przyjaciółka
    Postów: 122 36

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś? To nawet nie jest cień cienia tylko kreseczka ladnie widoczna! GRATULUJE !♡♡♡♡♡

    Kamsza lubi tę wiadomość

    3/10/2015 - poronienie w 6tyg
    10/12/2015 synek ♡
    Ponad 3l starań o 2 maluszka
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co w tym cyklu. Jestem w 11 dc. W 9 tym byl ciut śluzu plodnego ale takie minimum ale to nie eiem czy to nie bylo po conceive zelu bo dzien wczesniej uzywalismy. A do dzis nic sluzu a powinien juz byc. Testy negatywne jeszcze. Jajniki śpią a na poczatku czulam je intensywnie. Hmmm nie mam pojęcia.

    Jeszcze pytanie czy jest sens robic progedteron w 21 dc skoro bierze sie duphaston ? Czy to pokaże czy byla owu czy ten lek da mylny obraz sytuacji ?

    justi:: lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza gratulacje :)

    Kamsza lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz was nadrobie :)
    Ja po ginekologa - pekcherzykl pękł, endo 12 mm ;) Lekarka pytała który dzień cyklu, bo w macicy jakiś pęcherzyk widziała który jej tworzacy się ciazowy przypominal, hahahhahaah. Mam zrobić bhcg za 7 dni :p ale poczekam do terminu @ z testowaniem :) jak mi już lekarze o ciąży 1/2 dpo mówią ... nie mam więcej pytań, hahahha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2018, 11:25

    Niezapominajka2, Anhydra, Agagusia, przedszkolanka:), Arashe lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza gratuluje !!!

    Kamsza lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 12 listopada 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze czy to możliwe 7cs :) jestem ciekawa czy będzie szczęśliwy :)

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ