X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 października 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Bardzo się cięszę razem z tobą :-D

    Mamo Ali , 19 pazdziernika dopiero strzelamy gola :D od dziś zaczynam testy owu , choć naprawde rzadko kiedy wychodza pozytywne :( a testować dwie kreseczki bhCg bedziemy dopiero 3 listopada :) ale ekscytacja juz jest :)
    apropos gdzie moge zobaczyc akualną listę testerek listopadowych? czy to ten pierwszy post i jest edytowany od czasu do czasu?

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 14 października 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Witamy, witamy :-D Może coś napiszesz o sobie choćby w skrócie :-)

    Jeśli mi się uda, będzie to moja czwarta ciąża. Mam synka prawie 3 letniego i dwa poronienia zatrzymane za sobą, obydwa w 10tc, obydwa zakończone zabiegiem po uprzednim podaniu cytotecu.
    Po drugim poronieniu zrobiłam masę badań, wyszedł polimorfizm mthfr (jak w mojej stopce). Od maja, czyli od ostatniej straty i odkąd wiem o mthfr, przygotowuję się do ciąży, mając nadzieję, że w końcu się uda. Chciałam małą różnicę między dziećmi, ale los postanowił inaczej. Dopuszczam też myśl, że mój synek może być jedynakiem, ale mam jeszcze siłę na jedną próbę.
    Mam nadzieję, że jutro/pojutrze rozpocznę mój piąty cykl starań (5 po drugim poronieniu) i że będzie to ten szczęśliwy cykl :D Do tej pory nie miałam problemów z zajściem w ciążę, udawało mi się to, mówiąc brzydko, "od bzyknięcia" ;) Teraz coś się popsuło i nie mam koncepcji jak to naprawić. Póki co, jedyna słuszna to działać :D

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 14 października 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    apropos gdzie moge zobaczyc akualną listę testerek listopadowych? czy to ten pierwszy post i jest edytowany od czasu do czasu?

    Tak, lista jest w pierwszym poście i matka-założycielka wątku będzie go aktualizować. Jak zaczniemy testować, zgodnie z legendą (też pierwszy post) będziemy otrzymywać symbole - albo na ciążę, albo na małpę. Oby tych ostatnich jak najmniej ;)
    Zerknij sobie do pierwszego postu w wątku październikowym, będziesz miała pogląd jak to wygląda.
    No i powodzenia w staraniach <3 Banane21.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 14:16

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 października 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    No i powodzenia w staraniach <3

    nie dziękuję, trzymam kciuki takze za Was i podziwiam Twoją wiarę po ciężkim doświadczeniu jakim jest poronienie <3

    emerald_m lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 14 października 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że 3 listopada żadna nie testuje, więc zapełnie lukę. Proszę o wpisanie na listę ;)

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • PaniNorris Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 14 października 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, z październikowego testowania skacze tutaj :-) zapiszcie mnie proszę na 12.11;-) 2CS

    Keep fingers cross!
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 października 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Widzę, że 3 listopada żadna nie testuje, więc zapełnie lukę. Proszę o wpisanie na listę ;)
    hej :) ja juz jestem na 3ego tylko lista nieaktualna, także bedziemy zdawać ten test razem :D

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) lista zaktualizowana :)
    Witam nowe testerki I trzymam za was kciuki :*

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 14 października 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) dzis 12dpo beta negatywna.. Takze bede testowac w listopadzie:) pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 października 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko dopisz mnie na 12go :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mika. :) witajcie dziewczyny :)

    Ja chyba dziś wybiorę się na sor żeby mnie jakiś gin zbadał bo strasznie dokuczliwa ta infekcja a nic nie pomaga chyba jedynie antybiotyk może mnie uratować.

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 15 października 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, zaczynam dziś brać mniszek ale mam pytanko. Mam extract 200mg i jest napisane raz dziennie po 1 tabletce. Czytałam, że dziewczyny biorą większa dawki. Co myślicie? Zwiększyć do 400mg?

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 15 października 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Jeśli mi się uda, będzie to moja czwarta ciąża. Mam synka prawie 3 letniego i dwa poronienia zatrzymane za sobą, obydwa w 10tc, obydwa zakończone zabiegiem po uprzednim podaniu cytotecu.
    Po drugim poronieniu zrobiłam masę badań, wyszedł polimorfizm mthfr (jak w mojej stopce). Od maja, czyli od ostatniej straty i odkąd wiem o mthfr, przygotowuję się do ciąży, mając nadzieję, że w końcu się uda. Chciałam małą różnicę między dziećmi, ale los postanowił inaczej. Dopuszczam też myśl, że mój synek może być jedynakiem, ale mam jeszcze siłę na jedną próbę.
    Mam nadzieję, że jutro/pojutrze rozpocznę mój piąty cykl starań (5 po drugim poronieniu) i że będzie to ten szczęśliwy cykl :D Do tej pory nie miałam problemów z zajściem w ciążę, udawało mi się to, mówiąc brzydko, "od bzyknięcia" ;) Teraz coś się popsuło i nie mam koncepcji jak to naprawić. Póki co, jedyna słuszna to działać :D


    W takim razie życzę wam aby tym razem się udało bez żadnych komplikacji :-D A nóż listopad okaże się tym szczęsliwym miesiącem dla nas wszystkich :-)

    emerald_m lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 15 października 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Mamo Ali , 19 pazdziernika dopiero strzelamy gola :D od dziś zaczynam testy owu , choć naprawde rzadko kiedy wychodza pozytywne :( a testować dwie kreseczki bhCg bedziemy dopiero 3 listopada :) ale ekscytacja juz jest :)
    apropos gdzie moge zobaczyc akualną listę testerek listopadowych? czy to ten pierwszy post i jest edytowany od czasu do czasu?


    Więc strzelajcie gola :-D Oby takich trafień było dużo więcej :-) I tego wam dziewczynki życzę żeby każda z nas z osobna na tym wątku doznała trafienia gola od swojego partnera :-D Będzie wtedy o czym poplotkować haha

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 15 października 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc zróbmy w ten sposób każda z nas jak zrobi w swoim danym dniu listopadowym test to od razu pisze czy się udało :-) zgadzacie się ???

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 15 października 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Więc strzelajcie gola :-D Oby takich trafień było dużo więcej :-) I tego wam dziewczynki życzę żeby każda z nas z osobna na tym wątku doznała trafienia gola od swojego partnera :-D Będzie wtedy o czym poplotkować haha
    hahhaha jesteś świetna Mamo Ali :d już Cie lubie ! :)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 15 października 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Więc zróbmy w ten sposób każda z nas jak zrobi w swoim danym dniu listopadowym test to od razu pisze czy się udało :-) zgadzacie się ???
    no pewnie, po to jesteśmy tu i na liście :) razem będziemy albo się pocieszać albo świętować :)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 15 października 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym juz tobic testy ovu, a tu czekanie na @..milej soboty:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 15 października 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Chcialabym juz tobic testy ovu, a tu czekanie na @..milej soboty:)
    miko rozumiem Cię, tez miewalam cykle ze chcialam zasnąć i obudzic sie przed nastepna owulacja hehe xD dlatego trzeba sie czyms zajac pozytecznym, hobby nie hobby, jakis spontaniczny wypad z mężem lub całą rrodzinką
    ja teraz czekam na owu a potem na wykonanie testu, też mi sie dluzy dlatego cale mieszkanie wysprzatane, poza tym fajnie jest cos zmienic, odswiezyc, chociazby firanki nowe kupic , samopoczucie w góre :) co ma byc to bedzie :)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 października 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:45

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ