X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 12 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja wcześniej w ogóle niee słyszałam o inofolicu czy inofemie, zaczelam przzegladać internety pod tym kątem, dla tych które tez jeszcze nic o nim nie wiedzą chce wrzucic screena z apteki-melissa.pl gdzie znalazłam najlepsze ceny (plus przesyka 6.9 zł lub odbior osobisty za darmo ale chyba w lodzi tylko ), <jak sie tutaj dodaje zdjęcia??> :o pozwoliłam sobie zaznaczyć na zielono najatrakcyjniejszą opcję jako że inofolic i inofem mają ten sam skład tylko inofem jeszcze zwiera aromat cytrynowy i maltodekstryne która jest pochodną/zbiorem węglowodanów więc nie jest niebezpieczną substancją. więc po co przepłacac, inofolic drozszy
    w kazdym razie inofem w najlepszej cenie tutaj : https://www.apteka-melissa.pl/produkt/inofem-60-sasz,7679.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 11:10

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Lwicapolska Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 października 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ją dziewczynki jestem umówiona na środę na badanie drożności jajowodow. Zobaczymy jak to wyjdzie może po tym szybciej coś zadziałały bo czytałam że po badaniu jajowody są rozciągnięte i łatwiej jest zafasolkowac :) no oby oby :)

  • Lwicapolska Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 października 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moimi długimi cyklami już pewnie nie zdarze testować w listopadzie ale dzialam w tym miesiacu więc dlatego z wami jestem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwicapolska wrote:
    Z moimi długimi cyklami już pewnie nie zdarze testować w listopadzie ale dzialam w tym miesiacu więc dlatego z wami jestem :)
    Powodzenia kochana!
    3ymamy kciuki <3

  • Lwicapolska Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 października 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochana :* i powodzenia dla każdej staraczki z osobna

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 12 października 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a co ja moge jeszcze sobie zbadac ze tak to ujme. TSH, prolaktyna, progesteron. Cos jeszcze tak na pierwszy rzut?

    A ten ovarin to od 1 dc?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Dziewczynki a co ja moge jeszcze sobie zbadac ze tak to ujme. TSH, prolaktyna, progesteron. Cos jeszcze tak na pierwszy rzut?

    A ten ovarin to od 1 dc?
    Ovarin czy inny inofolic możesz zacząć kiedy chcesz. Wiem ze dziewczyny z tsh robią ft4.

  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 12 października 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny! czy któras z Was moze mi powiedzieć kiedy stosować olej z wiesiołka i costgnus ? dziewczyny z innego forum mnie usiwadomiły,ze nie powinnam brac wiesiołka tylko do momentu owulacji. Czy zażywanie costgnusa razem z bromergonem nie bedzie skutkowało bardzo duzym spadkiem prolaktyny? ehh zupełnie sie na tym nie znam

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 12 października 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)

    Witam się dziś z @ i proszę o dopisanie na 10/11. 5cs czas zacząć. Za tydzień wizyta u gina, chyba czas spojrzeć prawdzie w oczy i się przebadać. Czas ucieka, może niepotrzebnie człowiek nastawia się na cokolwiek :(

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 12 października 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie w końcu małpa zawitała ;D teraz pora zacząć odliczanie do owulacji ;D


  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 października 2016, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    dziewczyny! czy któras z Was moze mi powiedzieć kiedy stosować olej z wiesiołka i costgnus ? dziewczyny z innego forum mnie usiwadomiły,ze nie powinnam brac wiesiołka tylko do momentu owulacji. Czy zażywanie costgnusa razem z bromergonem nie bedzie skutkowało bardzo duzym spadkiem prolaktyny? ehh zupełnie sie na tym nie znam

    Salamanko no więc tak:
    1. castagnus ma wywolac owulacje, raczej nie powinien wplynac na poziom prolaktyny ale kto zna wyroki Boskie , sama jestem hiperką i biore bromergon niesttety na codzien, a castagnus/clostilbegyt bralam 2 cykle i przestymulowaly mi sie jajniorki, natomiast prolaktyna znowu skoczyla ponad norme wiec po prostu rób przy castagnusie comiesieczne badania poziomu prolaktyny we krwi
    2. z pewnością to juz wiesz ale tylko dla jasnosco podkresle ze castagnus czy tez clostilbegyt bo to to samo jest lekiem wydawanym tylko przez lekarza i nalezy sie z nim skonsultowac w tej sprawie
    3. wiesiolek słuzy do 'nawilzenia' naszego ciala co ma poskutkowac łądnym i obfitym śluzem płodnym, jednak przyjmowany codziennie powodje skurcze macicy, które nie sa przyjazne dla implantacji fasoleczki, dlatego tez powinno sie stosowac go w fazie folikularnej i owulacyjnej i basta (czy 1-14 dc) a potem w drugiej fazie cyklu osobiscie polecam napar z liscia maliny, bez niego umieram podczas @ łagodzi przebieg @
    4. spoko kazda z nas czegos nie wie i sie zamartwia, jestesmy tu po to zeby sie wspierac :)

    Salamanka lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 października 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Dziewczynki a co ja moge jeszcze sobie zbadac ze tak to ujme. TSH, prolaktyna, progesteron. Cos jeszcze tak na pierwszy rzut?

    A ten ovarin to od 1 dc?

    tsh ma sens tylko z ft4 tak jak napisała Abby, polecam tez sprawdzic poziom progesteronu (musisz oddac krew do badan w drugiej fazie cyklu , generalnie po owulacji pare dni, jesli nie wiesz kiedy masz owu to zrob w 20 dc), jesli placisz to taki zestaw powinien wystarczyc jako podstawa, ale jesli masz jakies ubezpieczenie z ktorego robisz to polecam tez zrobic poziom testosteronu

    a jesli idzie o ovarin to porownaj sobie skład z inofemem, wydaje mi sie ze jest lepszy ma wiecej inozytolu, choc ja dopiero zaczynam przygode z ta sustancja :D
    apteka-melissa ma dobre ceny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 06:46

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dolaczajace dziewczyny. Rozgoscic się proszę :)

    Dzisiaj od rana boli mnie brzuch jakby jajniki . Mam nadzieję że to zwiastuje szybki okres bo zwariuję jak go szybko nie dostanę ostatni dostałam 33 dc a dziś dopiero 23. Mam nadzieję że albo przyjdzie terminowo albo wcześniej bo jak się opozni to się zdenerwuję . Nie daj boże jeszcze się okaże że w listopadzie nie zdążę testować i dopiero będzie masakra jak będę co dwa miesiące testować. :/

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • Salamanka Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 13 października 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 dzieeeeekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    12 m-cy starań, 3 cs z pomocą kliniki niepłodności
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 13 października 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:) ja w pt robie bete, jak nic nie wyjdzie to dolacze do Was:))

    Chcialam zapytac o ten castangus.. Takowy mam w domu i kupilam bez recepty..? Czy myle nazwy moze?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 13 października 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewuszki :-D My z mężem wczoraj rozpoczęliśmy starania ale na jednym razie się nie skończy :-) a jak wam idzie jest jakaś kobietka która już zaczęła działać?

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 października 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    Witajcie:) ja w pt robie bete, jak nic nie wyjdzie to dolacze do Was:))

    Chcialam zapytac o ten castangus.. Takowy mam w domu i kupilam bez recepty..? Czy myle nazwy moze?

    jak najbardziej nie- to ja pomyliłam nazwy, za co bardzo przepraszam, pomyliłam z clomifen, bo clomifen=clostilbegyt i to sa wywołujace owulacje, a castagnus ma łagodzić ZNP
    takze mea culpa

    Salamnko - bo to Tobie wczesniej odpowiadałam na pytanie- popierniczyly mi sie nazwy leków ale nie zmienia to faktu ze to o co pytalas czyli castagnus nie powinien wplynac na prolaktyne, i nie zmienia faktu ze powinnas skonsultowac sie z lekarzem i robic regularnie bad poziomu prolaktyny

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 października 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Witam was dziewuszki :-D My z mężem wczoraj rozpoczęliśmy starania ale na jednym razie się nie skończy :-) a jak wam idzie jest jakaś kobietka która już zaczęła działać?

    my czekamy na 19 października , w tym cyklu pierwsza próba z żelem conceive, takze jakos nastroje pozytywne i pełne nadziei :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 23:31

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 13 października 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Mogę dołączyć.Liczę na ten miesiąc lub nastepny.Bo w listopadzie zaszlam z córcia 5lat temu.Wiec może akurat.Moj termin @wstępnie to 8.11.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2016, 14:39

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 13 października 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Chciałabym dołączyć do Was. Liczę, że testować będę około 10.11. Landryneczko, proszę wpisz mnie na listę.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ