X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 11 października 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    W tej kwestii to nie jestem w stanie ci pomóc :-(

    A tak z innej beczki dziewczyny :-D Któraś z was miała ostatnio jakieś nietypowe sny??
    Mi dzisiaj śniło się że kiedy zrobiłam teścik to pokazały się II kreseczki :-D może to głupie ale ciekawe czy takie sny się sprawdzają jak sądzicie?

    Mi sie wielokrotnie śniło ze czuję w brzuchu ruchy dziecka, ale to jest wszystko nasza podświadomość, sny to po części nasze myśli, po części lęki a po części jakieś śmieci ktore nasz mózg zarejestrowal a nawet o tym nie wiedzieliśmy. Myślę że bie warto się tym sugerować, moja przyjaciółka ze dwa cykle temu zadzwoniła do mnie rano i mówi że ni stąd ni zowąd śniło jej się ze ja jestem w stanie błogosławionym i jej o tym powiem, co prawda wtedy wszyscy tak myśleliśmy, ale z nią nie rozmawiałam z 3 tygodnie i nie mówiłam jej o tym ze chyba się udało no więc kiedy otrzymałam ten telefon to uznałam że to musi być znak i juz glaskalam się po brzuchu nie wierząc ujemnym testom.@ sie spoznial, możecie sobie wyobrazić moją rozpacz kiedy okazało się ze to nie teraz. Dlatego nie warto się sugerować tym bo bardziej boli. Warto tylko się modlić, cierpliwie czekać i korzystać z życia żeby być szczęśliwym a wtedy dzidzia przyjdzie jesli jest nam pisana, bo te całe starania mogą wykończyć psychicznie i fizycznie a na siłę to nic się nie da, no chyba ze zrobić kierownika z brata albo innej rodziny haha :-P kochane kobitki ja wiem ze oddalybyscie każdą imprezę za dzidzie, ja też, ale skoro jeszcze nie ma dzidzi to przynajmniej niech będzie życie towarzyskie. Główki do góry, szczęście zależy od nas, bądźmy szczęśliwe cieszmy się z mężów, z pracy, z możliwości kochania się z mężem kiedy chcemy a dzidzia przyjdzie i będzie większe szczęście :-) :-) :-) za nas wszystkie dzisiaj "porzekam" jak to babcia mówi

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 11 października 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Mi sie czesto wojna sni:(
    a testy mi sie snily jak bardzo myslalam o ciazy :)


    To nie fajnie :-( chodzi o to że ja własnie wcale nie myślę o ciąży i tutaj jest coś dziwnego :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 11 października 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Coraz więcej nas... ja straciłam ochotę na seks teraz. Mąż narzeka a ja się nie mogę przemóc...:(

    Polecam Ci korzeń maki (maca) mi pomogło żeby się chciało hihi i tez mam do odsprzedania lisc damiana do zaparzania też żeby się chciało, cale opakowanie bo mi juz nie jwst potrzebne hyhy

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 11 października 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Mi sie wielokrotnie śniło ze czuję w brzuchu ruchy dziecka, ale to jest wszystko nasza podświadomość, sny to po części nasze myśli, po części lęki a po części jakieś śmieci ktore nasz mózg zarejestrowal a nawet o tym nie wiedzieliśmy. Myślę że bie warto się tym sugerować, moja przyjaciółka ze dwa cykle temu zadzwoniła do mnie rano i mówi że ni stąd ni zowąd śniło jej się ze ja jestem w stanie błogosławionym i jej o tym powiem, co prawda wtedy wszyscy tak myśleliśmy, ale z nią nie rozmawiałam z 3 tygodnie i nie mówiłam jej o tym ze chyba się udało no więc kiedy otrzymałam ten telefon to uznałam że to musi być znak i juz glaskalam się po brzuchu nie wierząc ujemnym testom.@ sie spoznial, możecie sobie wyobrazić moją rozpacz kiedy okazało się ze to nie teraz. Dlatego nie warto się sugerować tym bo bardziej boli. Warto tylko się modlić, cierpliwie czekać i korzystać z życia żeby być szczęśliwym a wtedy dzidzia przyjdzie jesli jest nam pisana, bo te całe starania mogą wykończyć psychicznie i fizycznie a na siłę to nic się nie da, no chyba ze zrobić kierownika z brata albo innej rodziny haha :-P kochane kobitki ja wiem ze oddalybyscie każdą imprezę za dzidzie, ja też, ale skoro jeszcze nie ma dzidzi to przynajmniej niech będzie życie towarzyskie. Główki do góry, szczęście zależy od nas, bądźmy szczęśliwe cieszmy się z mężów, z pracy, z możliwości kochania się z mężem kiedy chcemy a dzidzia przyjdzie i będzie większe szczęście :-) :-) :-) za nas wszystkie dzisiaj "porzekam" jak to babcia mówi






    Wiem,wiem kochana ale normalnie masakra tylko ja mam nadzieję że nic nie mówiłam wtedy przez sen bo to dopiero obciach będzie :-D

    Olciuska lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali dlugo sie staracie? Rozumiem ze jestes juz mamusia, a jak bylo z pierwsza coreczka? ;)

  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 11 października 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie dzisiaj 3 dzień cyklu i startuje z ovarin, mam nadzieję że w połączeniu z bromergonem i luteina mnie nie zawiedzie i listopad będzie szczęśliwy:). Trzymam kciuki za wszystkie starające się, życzę powodzenia z całego serduszka:)

    Olciuska lubi tę wiadomość

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 11 października 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na okres i czekam... już w sobotę miałam plamienie i myślałam, że się rozkręci, a tu cisza :|


  • Berenika88 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 11 października 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny;*
    Jak można prosiłabym o dopisanie mnie na 7.11. W prawdzie jeszcze dziś czekam na @ ale nie mam się raczej co łudzić:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika88 wrote:
    Hej dziewczyny;*
    Jak można prosiłabym o dopisanie mnie na 7.11. W prawdzie jeszcze dziś czekam na @ ale nie mam się raczej co łudzić:(

    Kochana czemu nie?
    Miesiaczki nie masz! wiec wszystko mozliwe :) i glowa do gory !

  • Berenika88 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 11 października 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska bo testowalam z rana i nic;( biało ;( moze był to cylkl bezowulacyjny...bo <3 był co drugi dzień w dniach płodnych...coś musiałoby zaskoczyć. Już nie mam nadzieji;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika !
    Ja mialam potwierdzona owulke monitoringiem. Jestem zdrowa itd. <3 bylo. I mam miesiaczke, kochanie to ze mamy owulke to 20% sukcesu. Na prwade. Nie zniechecaj sie:) wiem wiem kiedys myslalysmy ze to bedzie raz i juz. A jednak... Oczywiscie ze zostaniesz mama tylko jak gora zdecyduje ze to teraz! :)

  • Berenika88 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 11 października 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska bardzo mądrze piszesz;* dziękuję za słowa otuchy;) damy radę i będziemy mamai-tego się trzymajmy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika88 wrote:
    Olciuska bo testowalam z rana i nic;( biało ;( moze był to cylkl bezowulacyjny...bo <3 był co drugi dzień w dniach płodnych...coś musiałoby zaskoczyć. Już nie mam nadzieji;(
    A mierzysz temp albo robisz testy ovu? Ja zanim zaczęłam prowadzić wykres byłam pewna ze mam ovu kolo 14 dc. A tu klops i w szczęśliwym cyklu była w 11dc.

  • Berenika88 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 11 października 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby no właśnie NIE:/ teraz już mądrzejsza o doświadczenie zakupiłam testy ovu i zacznę mierzyć tem. A powiedz proszę jak mozesz polecasz jakiś konkretny termometr? Rtęciowych już nie kupię na pewno nigdzie. A coś z elektronicznych? Z góry dziekuje za rade:*

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 października 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam się oficjalnie w listopadzie :D
    Dokładną datę testowania podam po wizycie u ginekologa ;)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 11 października 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Mama Ali dlugo sie staracie? Rozumiem ze jestes juz mamusia, a jak bylo z pierwsza coreczka? ;)

    To będzie nasz drugi cykl starań. Z pierwszą córeczką miałam @ ale zaraz po tym zrobiło mi się nie dobrze ciągle wymiotowałam i zrobiłam test normalnie doznałam szoku pokazały się II kreski :-D wtedy po 2 miesiącach zaszłam.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 11 października 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    I ja witam się oficjalnie w listopadzie :D
    Dokładną datę testowania podam po wizycie u ginekologa ;)


    Witamy, witamy widzę, że nas tutaj w listopadzie sporo dziewuszek będzie testowało może to dobry znak :-D gdybyśmy tak wszystkie zobaczyły II kreseczki to chyba byłby cud ;-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 października 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :)
    Ja tez wystartowałam z ovarinem mam nadzieje ze coś z tego bedzie
    a jeśli chodzi o serduszkowanie to w cyklu gdzie zaszłam z córeczką to seksiku było dosłownie może z dwa razy na dodatek strasznie sie kłócilsmy bo moj nie chciałą zrobic badan nasienia bo mówił że już jestem w ciązy i skubany miała rację ;) także wystarczy jeden seksik dobry moment złoty strza i jest ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja ciągnę inofolic ale mi się kończy i wysłałam Dziś męża do apteki. Ma mi kupić cokolwiek będzie albo ovarin albo inofolic albo inofem. Co kupi to mi bez różnicy ważne żeby działało.:) a słyszałyście może takie info żeby pić te specyfiki o stałych porach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berenika88 wrote:
    Abby no właśnie NIE:/ teraz już mądrzejsza o doświadczenie zakupiłam testy ovu i zacznę mierzyć tem. A powiedz proszę jak mozesz polecasz jakiś konkretny termometr? Rtęciowych już nie kupię na pewno nigdzie. A coś z elektronicznych? Z góry dziekuje za rade:*
    Ja mam ovulacyjny microlife MT16C2. I jest spoko. Wykresy mam czytelne :)

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ