X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Darkam11 Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla serio cos tam widzisz? Bo u mnie psychika tak działała, że co miesiąc coś widziałam. Zobaczymy, za dwa dni powtórzę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkam11 wrote:
    Madziulla serio cos tam widzisz? Bo u mnie psychika tak działała, że co miesiąc coś widziałam. Zobaczymy, za dwa dni powtórzę.

    tak widze ale nie chce Cie nakrecac powtórz z porannego moczu.

  • Darkam11 Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tak boję sie rozczarowania
    ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkam11 wrote:
    https://zapodaj.net/3688be0fe1ebb.jpg.html
    Kobietki widzicie cos na tym zdjeciu, czy ja mam omamy?
    Widze! slabiutenka ,ale jest powtorz jutro lub za dwa dni (ale wiem ,ze nie wytrzymasz ;P)

    Darkam11 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkam11 wrote:
    Kurcze tak boję sie rozczarowania
    ..
    Misia a ktory to miesiac staran? spokojnie bladzioch jest! :)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkam11 wrote:
    Madziulla serio cos tam widzisz? Bo u mnie psychika tak działała, że co miesiąc coś widziałam. Zobaczymy, za dwa dni powtórzę.
    Ja tez widze. Dokladnie tu
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e508dec2e46.jpg

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dopisuje się do testowania na 19 listopada :)

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak chcesz się wyleczyć raz a dobrze - idź do lekarza, opowiedz o problemie i zastosuj porządną kurację. Powiedz, że to nawraca po seksie - może uzna za zasadne zrobić też posiew Twojemu mężowi.

    A jeśli nie jest to aż tak uciążliwe, spróbuj z piciem.

    Pomaga też wysikanie się i podmycie od razu po stosunku.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkam11 wrote:
    Kurcze tak boję sie rozczarowania
    ..

    który to dzien po owulacji?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole. Rob dalej testy. Ja tez czekam na owu i sie niecierpliwie. Pozytyw powinien byc juz 3 dni temu co mnie martwilo, ale przed chwila w koncu wyszla ciemniejsza kreska. To jeszcze nie pozytyw, ale w koncu cos sie zanosi ;)
    Jezeli chodzi o sluz to na sasiednim watku dziewczyna zaszla bez sluzu plodnego, wiec bedzie dobrze :)
    Czasami sluz plodny jest tylko przy szyjce i go nie widac. Cos bierzesz na to?
    Ja tez u siebie nie obserwowalam. Dopiero ostatnio sie poprawilo po siemieniu lnianym.

    Stokrotka. Nawracajace zapalenia pecherza to moj aktualny problem. Kiedys furagina pomagala a teraz po jej odstawieniu od razu wraca, wiec nie czekam i biore antybiotyk zamiast furaginy. Wkurzam sie, bo co miesiac czy dwa jade na antybiotyku.
    Miesiac temu zaczelam brac probiotyk i zurawine profilaktycznie. Jak na razie nic sie nie dzieje.
    Ostatnio wyczytalam, ze zurawina nie pomaga przy juz istniejacym zapaleniu, natomiast profilaktycznie nie dopuszcza do rozwoju bakterii takze jak najbardziej dziala.
    Jakies dwa lata temu bralam zurawine przez kilka miesiecy i nie bylo nawrotow. Mam nadzieje, ze teraz tez pomoze.
    Aha, na poczatku infekcji podobno pomaga duza ilosc plynow i duza ilosc wit C, ale na mnie nie dzialalo.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Rzepakowepole. Rob dalej testy. Ja tez czekam na owu i sie niecierpliwie. Pozytyw powinien byc juz 3 dni temu co mnie martwilo, ale przed chwila w koncu wyszla ciemniejsza kreska. To jeszcze nie pozytyw, ale w koncu cos sie zanosi ;)
    Jezeli chodzi o sluz to na sasiednim watku dziewczyna zaszla bez sluzu plodnego, wiec bedzie dobrze :)
    Czasami sluz plodny jest tylko przy szyjce i go nie widac. Cos bierzesz na to?
    Ja tez u siebie nie obserwowalam. Dopiero ostatnio sie poprawilo po siemieniu lnianym.

    Stokrotka. Nawracajace zapalenia pecherza to moj aktualny problem. Kiedys furagina pomagala a teraz po jej odstawieniu od razu wraca, wiec nie czekam i biore antybiotyk zamiast furaginy. Wkurzam sie, bo co miesiac czy dwa jade na antybiotyku.
    Miesiac temu zaczelam brac probiotyk i zurawine profilaktycznie. Jak na razie nic sie nie dzieje.
    Ostatnio wyczytalam, ze zurawina nie pomaga przy juz istniejacym zapaleniu, natomiast profilaktycznie nie dopuszcza do rozwoju bakterii takze jak najbardziej dziala.
    Jakies dwa lata temu bralam zurawine przez kilka miesiecy i nie bylo nawrotow. Mam nadzieje, ze teraz tez pomoze.
    Aha, na poczatku infekcji podobno pomaga duza ilosc plynow i duza ilosc wit C, ale na mnie nie dzialalo.


    no własnie na mnie nie pomaga ani zurawina ani witamina ani duza ilość płynów. musze od razu wspomagać się lekami :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpaliłam aż laptopa. majdam nim we wszystkie kierunki ale niestety ja kreseczki nie widze :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    to już jutro, testowanie :P wiecie znowu strasznie się nakręcałam, ALE żeby mi nie było smutno patrząc na 1 kreskę zapisałam się na makijaż permanentny oka na wtorek :D tak więc każdego miesiąca kiedy się nie uda będę robić coś dla siebie, wszystko to co nie dozwolone w ciąży a możliwe przy karmieniu piersią ;)
    Dziewczyny życzę Wam powodzenia a sama zdaję się na los :) Gratuluję wszystkim zaciążonym :*


    Fatim taki makijaż cholernie boli, moja siostra była i po wygladala jakby dostała porządny wpier... :P A jest twarda babka ;) Chyba, że już byłaś i wiesz co Cię czeka :)

    Ja też niestety nic nie widzę, ale pewnie na żywo wygląda zupełnie inaczej. Oby jutro była wyraźniejsza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 14:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darkam
    ja tez widzę jakiś cień, jutro koniecznie powtórz
    powinna być wyraźniejsza kreska :)

    ja takie cienie niestety juz widywałam ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ja tez widze. Dokladnie tu
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e508dec2e46.jpg

    yyy chyba nie ogarnelam tematu tego testu? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    No to jak chcesz się wyleczyć raz a dobrze - idź do lekarza, opowiedz o problemie i zastosuj porządną kurację. Powiedz, że to nawraca po seksie - może uzna za zasadne zrobić też posiew Twojemu mężowi.

    A jeśli nie jest to aż tak uciążliwe, spróbuj z piciem.

    Pomaga też wysikanie się i podmycie od razu po stosunku.

    akurat wysikanie się i podmycie stosuje. męża już też nauczyłam ze ma się podmyć przed. :D

  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska dzięki za radę, pójdę po testy, dzięki :)

    Olciuska lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim. Trzymam kciuki za jutro :) Fajny sposob wymyslilas na poprawienie humoru :)

    Rzepakowepole. Dobrze wiedziec o tym posiewie dla faceta. Nie slyszalam o tym wczesniej.

    Stokrotka. Napisalam, ze zurawina nie dziala kiedy zapalenie Ci sie zacznie. Bierze sie ja profilaktycznie kiedy jestes zdrowa i to przez dluzszy czas, nawet miesiac nie wystarczy.
    Ja tez mam przewaznie po przytulaniu. Gin kiedys powiedzial, ze sikac po, a jak nie pomoze to tez podmywac sie po. Ja teraz zaczelam sie podmywac i przed i po, bo juz nie dzialalo.

    Fatim lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Fatim taki makijaż cholernie boli, moja siostra była i po wygladala jakby dostała porządny wpier... :P A jest twarda babka ;) Chyba, że już byłaś i wiesz co Cię czeka :)

    Ja też niestety nic nie widzę, ale pewnie na żywo wygląda zupełnie inaczej. Oby jutro była wyraźniejsza :)

    byłam kilka lat temu :) generalnie miałam robione oczy, usta i brwii, ale przez makijaż brwii straciłam własne :(

    ja też niestety nie widzę bladziocha, ale u mnnie w 12dpo była ledwo zauważalna kreska a teraz ma 13m i rozrywa papier toaletowy na ziemi więc i tego Ci życzę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 14:48

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Darkam11 Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wg of to 12dpo ale wg moich wyliczeń 10dpo. Tez do końca nie mogę polegać na wykresie, niestety zapierdziel w pracy i przestałam mierzyć temp. Zobaczymy gdzieś za dwa dni. A zatestowałam w sumie dlatego, bo miałam mefa ochote na piwo, a jak zrobiłam łyka i mnie zemdliło. :)

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ