X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 19 października 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Niestety to jest typowy przykład egoizmu z jego strony, niestety tez to przerabialiśmy mimo tego ze nasze małżeństwo ma mały staż, też byłam załamana bo mimo wszystko chyba nie jest tak źle z moim seksapilem, przyjaciółka poradziła mi tak : nie proś się tylko przyciagnij jego uwagę, seksowna koronkowa 'pizamka' najlepiej czarna i jak się zainteresuje to Ty nie masz ochoty na s. A pizamke kupiłaś dla siebie żeby podnieść swoją samoocenę, nie daj mu się dotykać (tylko bądź spokojna a nie opryskliwa) załóż ją np za dwa dni i pokaż że dziś masz ochotę i może działać.
    Jak to usłyszałam to popukalam w głowę bo nie jestem typem kobiety paradujacej w seksownych ciuszkach, ale wzięła mnie do h&m i pomogła wybrać seksi pizamke, jeśli chcesz to wyśle Ci model który wybraliśmy, zrobiłam jak mówiła, mąż oszalał, a jak powiedziałam proszę nie macaj mnie bo jestem zmęczona dzis nie mam ochoty, wybuchł ze po co go kusze, odparlam że myślałam ze już go totalnie nie ruszam a pizamke kupiłam by sama dla siebie poczuć się seksi ponieważ jego brak zainteresowania mną i moimi potrzebami bliskości sprawił ze moja samoocena spadła , chwilę był obrażony potem wręcz prosił czy może podotykac (w życiu bym nie pomyślała ze będzie prosił !) , spokojnie poprosiłam aby tego nie robił bo chcę spać, odpuścił a za jakąś godzinę przytulil się do moich pleców i smyral mnie.
    Tydzień później mieliśmy miesięcznice i znów założyłam to i pokazałam mu że chcę, hehe , rzucił się to mało powiedziane !
    Oczywiście nie zagwarantuje że każdy mąż tak zareaguje ale chyba warto spróbować i OCZYWIŚCIE nie chodzi absolutnie o to by zrobić mu na złość, nigdy mężowi i dzieciom nie róbcie na złość :-*


    Mój M właśnie lubi takie czarne koronki i jeszcze gdybym była ubrana w pończochy to chyba by oszalał ale jakoś nie mam na tego typu ubieranki ochoty. Skoro nie chce normalnie działać to ja nie mam zamiaru wyciągać do niego ręki z jakiej racji to ja ciągle mam dominować i tak prawdę mówiąc nudzi mnie to już. Zadnej inicjatywy nie może pokazać od siebie :-( trudno póki się nie poprawi nici z seksu najwyżej nie będę testować w listopadzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 13:29

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 19 października 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może już ktoś zrobi grudzień ;)

    My zaczynamy starania o dzidzię w grudniu i nie mogę się doczekać ;)

    Pozdrawiam i powodzenia na listopad!

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny chyba jednak nie potestuje w tym listopadzie. Od kilku dni lata mi powieka i spać nie mogę więc poszłam zrobić sobie po miesiacu brania wiekszej dawki Euthyroxu tarczyce wynik to 0,033 !!!! Maskara gdzie ostatnio 30.08 to 2,21 Podejrzewam że cała owulacja ulegnie znacznej zmianie lub jej w ogole nie bedzie. Załamałam się. Jeszcze endokrynolog moja nie odbiera telefonu. A wizyte ustalona ma na 16.11 Słabo się czuje

  • Klameczka Przyjaciółka
    Postów: 91 20

    Wysłany: 19 października 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) właśnie wpadam z października... niestety teraz klapa, ale mam nadzieję, że kolejne testowanie będzie owocne :) poprosze o wpisanie na 20:)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, IO
    Ponad 2lata starań,
    09.16 - pierwsza stymulacja gonalem i pregnylem,
    10.16- druga próba gonal+pregnyl
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 października 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie dzis jajniki.szaleja bola jak.cholrera

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Dag_Mara Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 19 października 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Prosze o wpisanie mnie na 11/11. Jest to pierwszy cykl staran o rodzenstwo dla Naszego synka :)

    kaka470, Darkam11 lubią tę wiadomość

    relgh371ryeoev03.png
    Aniolek [*] 23.06.2017 9 tc Aniolek [*] 13.10.2017 11 tcf2wlx1hpws6fekb6.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 19 października 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy powinno się zignorować temperaturę jeśli w nocy była pobudka?
    Położyłam się spać o normalnej porze, ale niestety musiałam wstać siusiu jak nigdy. Położyłam się z powrotem a za 1h 45 min dzwonił już budzik i dopiero wtedy zmierzyłam temperaturę.

    Witam nowe testujące ;)
    Basik, jajniki bolą to może coś się tam dzieje? :)

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 października 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny, ja też już przechodzę na listopad, bo mimo że jestem 13dpo to testy negatywne ( owulacyjne też...) i ciąży w październiku już z tego nie będzie. @ mam dostać jutro lub pojutrze, od tego cyklu chcę zacząć przyjmować castagnus i wiesiołek. Mam już 14 miesięcznego syna, od porodu moje cykle są nieco rozregulowane, ale owulacja występuje. Starania do końca roku, potem niestety będę musiała je zawiesić...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 października 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Dziewczyny, czy powinno się zignorować temperaturę jeśli w nocy była pobudka?
    Położyłam się spać o normalnej porze, ale niestety musiałam wstać siusiu jak nigdy. Położyłam się z powrotem a za 1h 45 min dzwonił już budzik i dopiero wtedy zmierzyłam temperaturę.

    Witam nowe testujące ;)
    Basik, jajniki bolą to może coś się tam dzieje? :)
    Napewno.sie.tam cos dzieje ;-)


    Co.do tempki hm.nie wiem niby mierzy sie po przynajmniej 3h ciaglego snu.ale ekspertem nie jestem.

    Witam nowe panie ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 19 października 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lejdis, może na początek krótko się przedstawie - 30 lat, 5 cs. Cykle regularne, 25-27 dniowe, z wyjątkiem poprzedniego, który trwał zaledwie 22 dni (powinnam się martwić?) Właśnie dzisiaj nawiedziła mnie @ - nawet nie zdążyłam sobie powkręcać ciąży ;) jak zwykle krótka załamka, ale hej - co zrobić... nowy cykl, nowe nadzieje :) Proszę o zapisanie na testowane na 16.11!

    Pozdrawiam i życzę owocnego listopada!!!!

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 19 października 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja również przechodzę dalej;)
    Proszę o wpisanie na 15 listopada.

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 19 października 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali wrote:
    Mój M właśnie lubi takie czarne koronki i jeszcze gdybym była ubrana w pończochy to chyba by oszalał ale jakoś nie mam na tego typu ubieranki ochoty. Skoro nie chce normalnie działać to ja nie mam zamiaru wyciągać do niego ręki z jakiej racji to ja ciągle mam dominować i tak prawdę mówiąc nudzi mnie to już. Zadnej inicjatywy nie może pokazać od siebie :-( trudno póki się nie poprawi nici z seksu najwyżej nie będę testować w listopadzie.

    miałam dokładnie takie samo myślenie jak Ty ! ale przyjaciólka mnie namówiła, nawet troche zmusila dzwoniac czy juz sie przebralam hihi no i potem lgnął jak głupi, chciał sam interesowal sie i pozniej o tym spkojnie rozmawialismy ze ja wlasnie potrzebuje takiego zainteresowania z jego strony , on przyznal ze czasem jak jest zmeczony, przytloczony potrzebuje po prostu jakiegos bodzca z mojej strony, wlasnie czegos niecodziennego (uwierz nie naleze do kobiet wyuzdanych :D raczej jestem wstydliwa,ale nie trzeba wiele) zeby pobudzic zmysly i wtedy juz sie kreci, od tamtego czasu juz jest dobrze w naszej sypialni, po równo tak to nazwę, bo tak powinno byc, raz na jakis czas musisz go tez rozpalac ale nie dawac przyjemnosc tylko wlasnie rozpalac zmysły zeby on chcial zdobyc od ciebie ta przyjemnsc :) główka do góry ! :*

    Mama Ali lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 19 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coraz wiecej nas :) powodzenia

    Justata głowa do góry, niekoniecznie bedzie źle, mialam owu przy wyniku 0.02 serio ! mam niedoczynnosc z zaburzeniami, nie nazywamy z moim lekarzem tego hashimoto bo to jest tzw marketing serio, nie ma sie co przejmowac, robic swoje, ja mam duze wahania i czesto robie badania krwi musze brac dzikie dawki ktore okreslam wsluchujac sie w swoj organizm :d ale dajemy rade
    dawaj na priv moze jestes z moich okolic to polece Ci fajego lekarza endokrynologa, gaduła ale mega pro pacjent a nie papierki wyniki, dla mnie jest jak terapeuta :D zawsze od niego z usmiechem wychodze
    starajcie sie normalnie, moze sie udac

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 19 października 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ci kochana za zrozumienie :-D Bardzo mi pomogłaś w tej sytuacji ;-) Od razu jakoś mi lepiej na duszy.

    Dziewczyny czy taki rozciągliwy śluz to oznacza dni płodne ? tutaj na ovu mi tak wyszło i mam taki od dwóch dni :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAMA Ali tak

    A ja siedze w.pracy i bardzo chcialabym juz.stad wyjsc

    Witam nowe dziewczyny

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 19 października 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 19 października 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe koleżanki :)
    Mam nadzieję, że listopad będzie miesiącem brzemiennym w pozytywne testy ;)

    marzymisie, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 19 października 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mierzenie temperatury należy rozpocząć po okresie, si? I mierzyć w pochwie? I jeszcze pytanie apropos testow owulacyjnych. czytałam w innym wątku, żeby nie robić testów z samego rana, bo przekłamują. Na moich testach (clearblue) jest napisane, żeby najlepiej z porannego moczu... możecie doradzić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 21:29

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 19 października 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaa nie mierze testami owu

    Co do tempki ja zaczynam 5-6dc w zaleznosci jak okres sie zakonczy.ja akurat mierze dopochwowo ;-).

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 19 października 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę także podczas @, ale podobnoe spokojnie można odpuścić. Zwyczajnie nie robią mi dobrze odstępstwa od rutyny ;) Dziś grany był lekarz- jestem dopiero w 8 dc, ale pęcherzyk było ładnie widać. Dostaliśmy skierowania na badania (i ja mój niemąż) i będziemy powoli robić. To nasz 5cs, więc histerii nie ma, ale nie ma też na co czekać. Czas leci, a u mnie 32 lata na karku... Trzymam kciuki za listopad u nas wszystkich :)

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ