X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 20 października 2016, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Good morning ☀ Pikselka, a na jakie badania idziesz? masz jakies powodu do miepokoju? ja chcialam sobie zbadac tyd temu hormony to moj gin powiwdzial,zeby poczekac jeszsze kilka m-cy, ze nie ma co panikować itp. zrobił mi tylko wymaz i usg. wczoraj rozmawialam z mężem i postanowiliśmy wysłać go ma badania nasienia. tez wydaje mi sie ze nia ma na co czekac...

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja czekam na @ ale 30 dc i jeszcze nie ma :(

  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 20 października 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka, czemu czekasz? chyba lepiej, żeby nie przyszła..?

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lepiej ale przyjdzie na 300 procent. Bez owulki i seksu ciężko zajść

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 października 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    A może już ktoś zrobi grudzień ;)

    My zaczynamy starania o dzidzię w grudniu i nie mogę się doczekać ;)

    Pozdrawiam i powodzenia na listopad!

    ja raczej tez (z tego co widze) spadne na grudniowe testowanie, a wątek grudniowy - mówisz masz :) https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/grudzien-2016-najcudowniejszy-bozonarodzeniowy-prezent-testowanie,11363.html

    iNso87 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Malwiś124 Koleżanka
    Postów: 56 55

    Wysłany: 20 października 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomozcie. Z bety wynika ze to 4-5 tydz a lekarza mam 31.10. Pracuje w piekarni i dzwigam worki po 25kg co mam zrobic ?:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz że podejrzewasz ciążę i nie chcesz dźwigać

  • Malwiś124 Koleżanka
    Postów: 56 55

    Wysłany: 20 października 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Powiedz że podejrzewasz ciążę i nie chcesz dźwigać


    bylam u rodzinnego zeby mi dal zwolnienie do wizyty u ginekologa, to powiedzial ze on od tego nie jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szukaj innego lekarza pierwszego kontaktu albo jedz na szpital poudawaj że Cię brzuch boli itd może tam ze zwolnieniem pomoga

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 20 października 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwiś124 wrote:
    Dziewczyny pomozcie. Z bety wynika ze to 4-5 tydz a lekarza mam 31.10. Pracuje w piekarni i dzwigam worki po 25kg co mam zrobic ?:(
    hej dawno tu nie pisąłam ale czytam was ;)
    Powiem Ci tak ja pracowałam w biedronce wiadomo tam tez lekko nie było musialam dźwigać i tak to było 5lat temu okres powinnam dostac 1-3 wrzesień a że wtedy kłóciłam sie z mezem o jego badania na które nie chciał iść twierdząc ze jestem w ciązy chodzilam spokojnie do pracy nic nie podejrzewałam 12 września zrobiłam test bo zorietowałam sie że nadal nie mam @ piekne 2 kreseczki to był dokładnie 6t2d od ostatniej @ zadzwoniłam do gina rano to był poniedziałek że test wyszedł pozytywnie i ze boje sie iśc do pracy a ona że jak ciaza była by słaba to już bym poroniła wzięłam na poniedziałek UZ bo miałam iśc wtedy na 10 godz do pracy na 14 miały byc 2 tiry towaru ogólnie przejebane wtedy mieli no i we wtorek do gina pojechałam było juz widac kropka .
    A nie możesz iść prywatnie wcześniej ? nie masz zaufanej osoby w pracy która by ci pomogła ? albo idź do rodzinnego naściemniaj że złapała cie jelitówka że masz wymioty biegunkę ja tak sciemniałam przed zwolnieniem z pracy ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 20 października 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okm zaczynaja sie dni płodne owu ma byc w sob lub niedziele i dopiero w sob beda przytulanki bo maz ma teraz nocki i nic ztego nie wyjdzie a seks na siłe to nie dla nas ;) od ponad tyg biore ovarin i musze przyznac ze sa efekty nawet maz mówi mi że inaczej wygladam a seksik hmm maz zadowolony ;) śluzu od cholery i trochę nigdy tak nie miałam także licze na ten cykl ale bez ciśnienia co bedzie to bedzie i tyle przed nami listopad ciezki miesiac dla mnie i meza ale musimy dac radę

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Malwiś124 Koleżanka
    Postów: 56 55

    Wysłany: 20 października 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    hej dawno tu nie pisąłam ale czytam was ;)
    Powiem Ci tak ja pracowałam w biedronce wiadomo tam tez lekko nie było musialam dźwigać i tak to było 5lat temu okres powinnam dostac 1-3 wrzesień a że wtedy kłóciłam sie z mezem o jego badania na które nie chciał iść twierdząc ze jestem w ciązy chodzilam spokojnie do pracy nic nie podejrzewałam 12 września zrobiłam test bo zorietowałam sie że nadal nie mam @ piekne 2 kreseczki to był dokładnie 6t2d od ostatniej @ zadzwoniłam do gina rano to był poniedziałek że test wyszedł pozytywnie i ze boje sie iśc do pracy a ona że jak ciaza była by słaba to już bym poroniła wzięłam na poniedziałek UZ bo miałam iśc wtedy na 10 godz do pracy na 14 miały byc 2 tiry towaru ogólnie przejebane wtedy mieli no i we wtorek do gina pojechałam było juz widac kropka .
    A nie możesz iść prywatnie wcześniej ? nie masz zaufanej osoby w pracy która by ci pomogła ? albo idź do rodzinnego naściemniaj że złapała cie jelitówka że masz wymioty biegunkę ja tak sciemniałam przed zwolnieniem z pracy ;)



    bylam u rodzinnego to powiedzial ze on nie jest od takich zwolnien.. chyba pojde normalnie do pracy i jakos przetrwam do 31 pazdziernika

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia mój mąż wczoraj pierwszy raz od tygodnia miał na mnie pozwolnienie i też stwierdził że tam jakoś fajniej bardziej wilgotno jest więc może ten inofolic też działa jak ovarin mówisz że pomaga :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż ja to stwierdziłam że mokro jest bo okres się zbliza

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 października 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwiś124 wrote:
    bylam u rodzinnego to powiedzial ze on nie jest od takich zwolnien.. chyba pojde normalnie do pracy i jakos przetrwam do 31 pazdziernika

    ejj no malo to lekarzy pierwszego kontaktu? idz do innego lub w pracy po prostu odmów dźwigania , wg obecnego prawa nie mogą Cię zwolnić jesli jestes w ciazy, jesli zwolnia to jeszcze odszkodowanie mozesz wywalczyc wiec raczej im sie nie bedzie oplacac, ja bym nie ryzykowala ciazy nawet gdyby mieli mnie zwolnic (macierzynski dostaje sie nawet jako bezrobotna osoba teraz), przeciez twoja praca chyba nie polega na rzucaniu workow 25 kg przez 8 godzin? to te pare razy ktos moze pomoc skoro jestes w ciązy, to stan wyjatkowy, idz do innego lekarza lub spokojnie odmów dźwigania, jestesmy z Toba

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 20 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    Dziewczyny, mierzenie temperatury należy rozpocząć po okresie, si? I mierzyć w pochwie? I jeszcze pytanie apropos testow owulacyjnych. czytałam w innym wątku, żeby nie robić testów z samego rana, bo przekłamują. Na moich testach (clearblue) jest napisane, żeby najlepiej z porannego moczu... możecie doradzić?
    Ja mierze tempke cały czas a testy owulacyjne robię tak już w godzinach wieczornych. Z porannego testu się nie robi.

    Pikselka dopiero 32, ja 38 skończyłam miesiąc temu ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 20 października 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Chociaż ja to stwierdziłam że mokro jest bo okres się zbliza
    ja teraz przed okresem to miałam duzo takiego kremowego sluzu a teraz po tym ovarinie jest naprawde super nawet wiecej siły mam energii taka jakas inna jestm i moj tez to widzi i mimo że nie schudłam to czuje sie taka jakas lzejsza nie wiem czy to ten ovarin ma wpływ czy co ostatnio jak lezałam na brzuchy w samych majtach to maz powiedział że bardzo mu sie podobam że go pociagam i takie tam az byłam w szoku bo takich słów to już dawno nie słyszałam ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    No lepiej ale przyjdzie na 300 procent. Bez owulki i seksu ciężko zajść

    hehe
    no coś o tym wiem.. jestem wściekła bo taki ładny test owulacyjny mialam, szansa piekna a mąż sie idiotycznie zachowywał cąły wieczór i tak skutecznie odstręczył mnie i moją ochotę, że ze starania nici >:/ potem przyszedł, że "kurde, że test, że musimy dzisiaj"... stwierdziłam że nie chce tak, to miał być owoc milosci, a nie łubudubu bo test owulacyjny wyszedl in + ... grr ! sorry musiałam się wyżalić

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mój też mi czasem coś takiego fajnego powie ale mnie to peszy.. ja śluzu wyplywajacego na zewnątrz żadnego nie mam. No nie wiem . Chciałabym już dostać ten okres i szykować się na listopadowe starania a tu brzuch boli już chyba 3.dzień tak że ciężko funkcjonować a okresu nie widać :( smutno mi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    hehe
    no coś o tym wiem.. jestem wściekła bo taki ładny test owulacyjny mialam, szansa piekna a mąż sie idiotycznie zachowywał cąły wieczór i tak skutecznie odstręczył mnie i moją ochotę, że ze starania nici >:/ potem przyszedł, że "kurde, że test, że musimy dzisiaj"... stwierdziłam że nie chce tak, to miał być owoc milosci, a nie łubudubu bo test owulacyjny wyszedl in + ... grr ! sorry musiałam się wyżalić


    Bo faceci to świnie.

    Mój cały czas mówi do mnie ciężarna mówi do brzucha jakby dziecko tam w środku było a on wie że mi to przykrość sprawia :( żadne prośby moje nie pomagają

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ