X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Bo faceci to świnie.

    Mój cały czas mówi do mnie ciężarna mówi do brzucha jakby dziecko tam w środku było a on wie że mi to przykrość sprawia :( żadne prośby moje nie pomagają

    ale wstrętne !:( jak może być taki nieczuły :( kurde nigdy nie nalezalam do osób które by doradzały coś wrednego albo uszczypliwego, ale tak mnie wkurzylo to co napisalas, wyobrazilam sobie co bym poczuła gdyby mąż mi tak zrobił (bo czuje sie 'pusta' i bezuzyteczna troche przez problemy z zajciem) i po prostu poczulam ten ból jaki musialas czuć i powiem Ci.. kurde nie wiem za kazdym razem jak CI tak mowi to postaraj sie obrócić to w zart i powiedz mu nie wiem... ej impotent ,albo nie wiem ogier co nie zapładnia, kurcze wiem ze to okropne ale jak on moze tak Tobie mowic keidy to tak rani, moze nie zdaje sobie sprawy jak to dla nas kobiet wazne i trudne to moze trzeba mu to uzmyslowic poruszajac drazliwy dla niego temat :( ponoc impotencja jest bardzo trudna dla faceta powinniscie sie wspierac a nie swinie sobie podkładac... nie wiem moze mu powiedz ze Ty sie do niego nie zwracasz per ogier co nie umie dziecka splodzic wiec niech on przestanie zwracac sie tak do ciebie per ciężarna, dopoki w ciazy nie bedziesz. jejku.. mój ma strasznie egoistyczne zapędy i czesto wpedza mnie sztucznie w poczucie winy ale takiego czegos by mi nie zrobil , akurat wspiera mnie w problemach z zajsciem bo oboje mamy płodnosciowe problemy i w taki sposob przenigdy sobie nie dokuczamy, raczej w swoja strone on czasem ze co z niego za facet wtedy go pocieszam a gdy ja mam załamke ze co ze mnie za kobieta to on mnie pociesza, kurcze trzeba sie wspierac bez tego ani rusz do przodu :( strokotko łączę się Tobą, spróbuj jeszcze raz pogadac ze swoim, jakoś mu zwizualizować, nie wiem powiedz że czujesz sie tak jak on by sie poczul gdyby przyszli jego koledzy a Ty byś powiezdziała np. ej nie lejcie mu wódki tylko jakiegos slabego drinka bo on jest ciota. (nigdy nie wolno tak facetowi powiedziec szczegolnie przy kolegach :P to ponoc straszne uczucie, zabija faceta, bo ich celem zyciowym jest zdobycie szacunku , zwlaszcza zony/dziewczyny), nie wiem moze to mu zadziala na wyobraznie

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz no ja to obracam w żart nie obrażam się ale ciężko się tak słucha. Wiem napewno że on najpierw mówi potem myśli :) proszę go żeby tak nie mówił więc przeprasza a za trzy godziny to samo. Już mu powiedziałam że jest straszny dzieciuch bo podoba mi się to jak ja się wkurwiam. Ehh faceci. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz tutaj problem jest po mojej stronie bo to ja owulacji nie mam więc wiesz on jest bez skazy i jemu się wydaje że wszystko jest ok z nim tylko że mną jest nie tak

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 20 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was drogie panie :-)

    My z mężem wczoraj szaleliśmy a że był dzień płodny to mam nadzieje że się udało strzelić gola :-)

    Stokrotka92 faceci to świnie oni są tylko wtedy kochani jak czegoś od nas chcą wtedy to nawet wszystko zrobią :-) a tak to brak słów ;-) cóż tylko my babeczki co byśmy bez nich zrobili :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 20 października 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Wiesz tutaj problem jest po mojej stronie bo to ja owulacji nie mam więc wiesz on jest bez skazy i jemu się wydaje że wszystko jest ok z nim tylko że mną jest nie tak


    Ale to nie daje mu prawa żeby tak się zachowywać ! Przecież to nie jest twoja wina że nie masz owulacji ! Niech się czasem zastanowi co mówi bo to nie jest przyjemne na twoim miejscu ja bym mu tak walnęła w ten pusty łeb że gwiazdy by zobaczył :-) sorry ale ja bym tak zrobiła.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A później się chłopy dziwią czemu my odasane i zle chodzimy :/

    Mama Ali mam nadzieję że wam się udało :)

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 20 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    A później się chłopy dziwią czemu my odasane i zle chodzimy :/

    Mama Ali mam nadzieję że wam się udało :)

    Dokładnie niech spojrzą na siebie lepiej :-)

    Ja też mam taką nadzieję :-D

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 października 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no oby oby, tez trzymam kciuki :)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 20 października 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ci faceci ja mojemu mówiłam jak mnie dobijał że nie mamy dziecka to odpowiadała mu że pójdę do innego i mi machnie ... Zamykał się odrazu hehe
    Ok uciekam po moja fruzinke do przedszkola a jeszcze po drodze muszę z nią liści nazbierać do Wieczorka papa

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/adbec867f214.jpg.html patrzcie dziewczyny co mi dzisiaj na testach owu wychodzi

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 października 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/adbec867f214.jpg.html patrzcie dziewczyny co mi dzisiaj na testach owu wychodzi

    Łaaaal który dc ?

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie 30 dc.

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 20 października 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj czyżby cos było na rzeczy ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie i wam zycze owocnego listopada ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 20 października 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/adbec867f214.jpg.html patrzcie dziewczyny co mi dzisiaj na testach owu wychodzi

    Mi w ciaży wyszedł pozytywny test owu :) Rób ciążowy!

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie. Stawiam na to że dziś mam owulacje bardzo boli mnie brzuch i w dzień bolały jajniki

  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 20 października 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Raczej nie. Stawiam na to że dziś mam owulacje bardzo boli mnie brzuch i w dzień bolały jajniki

    Pisałaś że masz 30 dc, chyba ze masz dlugie cykle to ok :)

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jakie mam cykle bo po pigulkach jestem

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 października 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale test ciążowy możesz zrobić :-D my tu wszystkie czekamy czy może a nóż widelec, skoro uważasz że nic niema to zrób tylko dla potwierdzenia że to np owu a nie ciąża :-)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 20 października 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Nie wiem jakie mam cykle bo po pigulkach jestem
    Rob rob ;-) co ci szkodzi

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ