Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    im jestem starsza tym wszystko jest bardziej skomplikowane. Będąc nastolatką myślałam, że jak się chce mieć dzieci to się je po prostu ma (trochę przyjemności :) i dzidziuś jest) Wkurza mnie straszne jak kobiety starają się latami, a niektóre wpadka za wpadką. Poczekaj jeszcze kilka dni i trzymam kciuki za II krechy!!!

    dobuska, AJA_S lubią tę wiadomość

    mutacja C677T homozygota
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    im jestem starsza tym wszystko jest bardziej skomplikowane. Będąc nastolatką myślałam, że jak się chce mieć dzieci to się je po prostu ma (trochę przyjemności :) i dzidziuś jest) Wkurza mnie straszne jak kobiety starają się latami, a niektóre wpadka za wpadką. Poczekaj jeszcze kilka dni i trzymam kciuki za II krechy!!!
    podpisuję się pod tym rękoma i nogami i bardzo dziękuję za wsparcie. <3

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym pracuj z partnerem, bo może owulka dopiero teraz! a potem dwie krechy!:D

  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pracuje od ponad tygodnia :), bo jak wspomniałam nie wiem dokładnie kiedy mam owu. Już mi go trochę żal ale "pomęczyć" się musi ;) jeszcze 6 miesięcy temu myślałam , że nigdy już nie będę w ciąży, a teraz jak się zdecydowaliśmy to już bym chciała, już teraz! A co masz nieregularne cykle?

    dobuska lubi tę wiadomość

    mutacja C677T homozygota
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax testy piękne to i beta taka musi być :) Nie widzę innej opcji :)
    Paula grzej mi tam miejsce grzej :)
    Dobuska trzymam kciuki!

    dobuska, Paula55 lubią tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily za Twoją owu także :)

    lily 333 lubi tę wiadomość

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    pracuje od ponad tygodnia :), bo jak wspomniałam nie wiem dokładnie kiedy mam owu. Już mi go trochę żal ale "pomęczyć" się musi ;) jeszcze 6 miesięcy temu myślałam , że nigdy już nie będę w ciąży, a teraz jak się zdecydowaliśmy to już bym chciała, już teraz! A co masz nieregularne cykle?
    cykle mam regularne, ale coś nie gra u mnie w drugiej połowie. Podejrzenia póki co padaja na niedomogę ciałka żółtego. zobaczymy...

  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555 wrote:
    Lily za Twoją owu także :)
    dziękuje!!! Nikt nas tak nie zrozumie i nie doda otuchy jak my kobiety pragnące dzidziusia! Za Twoje !! kreseczki też zaciskam mocno kciuki! A TY kiedy testujesz?

    mutacja C677T homozygota
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha. Ja uzywam testow owu z allegro i ebaya i wszystkie pokazuja mi pozytyw przed owu.

    Karola555. Ciesze sie, ze wrocilas do nas. Silna babka z Ciebie :)

    Rosax. Piekny przyrost, na pewno bedzie dobrze :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w drugą ciąże zaszłam w 3 cyklu starań (bez żadnego obliczania owu, po prostu kochaliśmy się kiedy była ochota) w trzecią ciąże w 1 cyklu starań też bez żadnych obliczeń. Zobaczymy teraz. CHoć z wiekiem to chyba trudniej i pod względem kobiety jak i jakości nasienia.

    mutacja C677T homozygota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się w końcu wzięłam za ogarnianie studiów muszę zrobić plastyczną pracę to chociaż nie mam czasu na rozmyślanie. :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:35

  • birdy-n Przyjaciółka
    Postów: 119 83

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily, ale masz fajnie. Ja się starałam 4 lata, ale na szczęście w końcu się udało, ale muszę leżeć... Już bym chciała żeby było ok. Moja koleżanka z pracy też miała to szczęście, że w pierwszą ciążę zaszła w 2 cyklu a w drugą w pierwszym no, ale nie każdy ma tak dobrze :)

    7v8rcsqv0odqdxtr.png
  • birdy-n Przyjaciółka
    Postów: 119 83

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej no dobuska ja mam 30 lat i wcale staro się nie czuję- teraz podobno wiek się mocno przesunął ;)

    dobuska lubi tę wiadomość

    7v8rcsqv0odqdxtr.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    birdy-n wrote:
    ej no dobuska ja mam 30 lat i wcale staro się nie czuję- teraz podobno wiek się mocno przesunął ;)
    No pewnie, bo młoda laska jesteś! To przeciez życie się dopiero rozkręca!:)

  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    birdy-n wrote:
    lily, ale masz fajnie. Ja się starałam 4 lata, ale na szczęście w końcu się udało, ale muszę leżeć... Już bym chciała żeby było ok. Moja koleżanka z pracy też miała to szczęście, że w pierwszą ciążę zaszła w 2 cyklu a w drugą w pierwszym no, ale nie każdy ma tak dobrze :)
    Niby fajnie bo szybko tylko te 2 ciąże skończyły się obumarciem :( teraz jak uda mi się zajść to też wielki strach i wielka niewiadoma :(

    mutacja C677T homozygota
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bridy-n a dlaczego musisz leżeć? ciąża zagrożona?

    mutacja C677T homozygota
  • birdy-n Przyjaciółka
    Postów: 119 83

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily niestety mam niski progesteron, problemy hormonalne i wczoraj jeszcze plamienie się pojawiło- na razie mam leżeć ile się uda i łykać tabletki. Na szczęście, jak na razie plamienie ustało...

    7v8rcsqv0odqdxtr.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, ze wiek sie przesunal :) Ja mam 35 lat i staram sie o pierwsze :)

    dobuska, AJA_S lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    birdy-n wrote:
    lily niestety mam niski progesteron, problemy hormonalne i wczoraj jeszcze plamienie się pojawiło- na razie mam leżeć ile się uda i łykać tabletki. Na szczęście, jak na razie plamienie ustało...
    to kobietko oszczędzaj się i słuchaj lekarza. Lepiej dmuchać na zimne. Odpoczywaj. Będzie dobrze :)

    mutacja C677T homozygota
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ